Globalus pidorasingo projektas žygiuoja per Vakarų pasaulį

Versijos.lt
| +11 -0 Autorius: Versijos.lt
Šaltinis: http://versijos.lt/eurodegradacijos-kronika/
2017-01-12, skaitė 593
Pridėti naują straipsnį >

Nori prisidėti? Dalinkis straipsniu arba rašyk savo!

2015 metai tapo proveržio metais amerikiečių pederastams ir kitiems iškrypėliams. Sodomitų vertinimais, Obama paskyrė į įvairius postus savo administracijoje daugiau kaip 150 abiejų lyčių homoseksualistų. Vyšnaite ant vaivorykštinio torto tapo JAV sausumos kariuomenės vado postas.

Pirmą kartą istorijoje sausumos kariuomenei vadovauja žmogus, atvirai pripažinęs savo iškrypimą. Eriko Feningo paskyrimą lydėjo oficialus džiūgavimas, ko vertas Pentagono šefo Eštono Karterio pareiškimas: „Jo lyderystė taps neįkainuojamu aktyvu sausumos pajėgoms šiuo svarbiu laikotarpiu…“ O internete jau pasirodė juokeliai: „dabar geriau nepakliūti amerikiečių pėstininkams į nelaisvę“.

Juokai juokais, o tendencija akivaizdi – Vakarų pasaulis prarado sveiką protą. Ir dėl to neverta stebėtis tuo, kas vyksta tiek JAV, tiek Europoje.

Nauja Vakarų jaunimo karta auklėjama labai "pikantiškų" televizijos programų. Didelio populiarumo susilaukė, pavyzdžiui, amerikietiškas TV projektas „Nuogas susipažinimas“. Programos esmė, tiesą sakant, aiški ir iš pavadinimo. Kiekvienoje serijoje moteris ir vyras susitinka su dviem kandidatais, ir bendrauja ten visiškai nuogi žmonės. Projekto autorių nuomone, toks bendravimo būdas turi pašalinti susitikimų dalyviams nereikalingus pergyvenimus, kurie būdingi pirmiesiems pasimatymams.

Kitas amerikietiškas realybės šou. 8 merginos ir 8 vaikinai kaunasi už 1 milijono dolerių vertės prizą, o svabiausia – už galimybę debiutuoti filme, skirtame suaugusiems. Pagal laidos taisykles, jaunuoliai iš pradžių išklauso lekcijų apie porno žvaigždes kursą, o paskui praktikuojasi priešais kameras.

Be to, Vakaruose pastaruoju metu labai madinga apsinuoginti per pačius įvairiausius egzotiškus maratonus.

Pasižiūrėti į plaukimą Australijos Sidnėjuje specialiai suvažiavo minios žiūrovų. Ir viskas dėl to, kad tūkstančiai renginio dalyvių plaukė nuogi. Visi norintys, ne tik apsinuogina, bet dar ir moka už tai. Bilietas dalyvauti nuogalių maratone kainavo apie 40 dolerių.

Nuogybių Vakaruose tiek daug, kad daug kam pradingo bet koks noras megzti ilgalaikius santykius. Daugiausia, ką sugeba nemaža dalis europiečių – atsitiktiniai ryšiai paskubomis. Situaciją komplikuoja tai, kad pačios moterys atsisako pratęsti giminę. Joms labiau priimtina užsiimti savimi ir "daryti karjerą". Jau kelis dešimtmečius iš eilės šeimos vertybės Europoje nebegerbiamos, mokslininkai netgi nustatė bevaikystės lyderes: Daniją, Italiją, Vokietiją ir Graikiją.

Be to, Europos gyventojai sparčiai sensta. JTO duomenimis, iš 100 Europos gyventojų 28 jau pensininkai, ir jų amžius viršija 65 metus. Negana to, pagal prognozes, XXI amžiaus pabaigoje šitas rodiklis padvigubės.

Mokslininkai skambina pavojaus varpais. Jeigu artimiausiu laiku niekas nepasikeis, europiečiai paprasčiausiai išmirs. Tačiau pačių europiečių šis klausimas absoliučiai nejaudina. 2014 metais britų kontraceptyvų gamybos kompanija, pavyzdžiui, atliko įdomią jaunimo apklausą. Paaiškėjo, kad lyginant su 2000 metais, jauni britai santykiauja 20% rečiau negu anksčiau. Be to, fizinis artumas juos taip nustojo dominti, kad jiems svarbiau atsiliepti į telefono skambutį ar pažiūrėti naujienas socialiniame tinkle. Neatsilieka nuo šios tendencijos ir prancūzai. Vidutinė statistinė suomių pora užsiima seksu vos kartą per savaitę, o visą likusį laiką skiria buičiai ir bendravimui socialiniuose tinkluose.

Be europiečių, rizikos grupėje atsidūrė ir japonai. Paskutiniu metu ten smarkiai suprastėjo demografinė situacija. Neseniai britų "Guardian" paskelbė tokią antraštę: „Kodėl jauni japonai nustojom užsiimti seksu?“ Šiuo metu Japonijoje gyvena 126 milijonai žmonių, mokslininkai prognozuoja, kad jau 2060 metais šis skaičius sumažės trečdaliu. Ir viskas dėl to, kad dabar ten madinga „pakylėta meilė“.

Atrodo keista, bet daugybė šeimyninių porų Japonijoje gyvena kaip kaimynai. Dalinasi stogu virš galvos ir jaučia vienas kitam tik platoniškus jausmus. Japonijos seksologijos instituto duomenimis, šalyje tokių porų, kurių amžius viršija 40 metų, yra daugiau kaip 70%!

Yra ir dar viena japoniška tendencija. Jaunimą masiškai apniko „otaku“ mada. Tai romantiški anime filmukai ir virtualūs meilės žaidimai. Jauniems vaikinams įdomiau įsimylėti virtualias herojes, nei megzti realius santykius. Dar daugiau – fizinė meilė jų absoliučiai nedomina. Ekspertai mano, kad tokie platoniški jausmai pas japonus atsirado dėl visur prasiskverbusios atgrasios žmogaus fiziologijos reklamos.

Baisiausia yra tai, kad šiandien tokie keisti pokyčiai žmonių santykiuose persiduoda vaikams. Švedijoje egzistuoja populiari laida, „Labanakt vaikučiai“ ekvivalentas. Tik vietoje vaikiškų herojų, ekrane veikia Šlapimo čiurkšlė ir Kakutis. Šitie personažai šiandien tapo švedų mažylių dievaičiais. Programa kuriama taip, kad kiekvieną kartą pas Čiurkšlę ir Kakutį ateina įvairūs žmogaus organai ir kūno dalys. Pavyzdžiui, širdis, lytinis organas, sėdynė. Laidos vedėjai ir ne mažiau keisti svečiai aptarinėja pikantiškas žmogiškų poreikių temas.

Čekų mažyliams irgi rodomi pažintiniai filmukai. Pagal vieno iš jų siužetą, ant kurmio galvos kažkas išsituština ir kurmis pradeda tyrimą. Per visą filmuką kurmis lygina įvairių žvėrių išmatas su tomis, kurios uždribo jam ant galvos… Amerikiečių vaikams transliuojama daugmaž tas pats, absoliučiai visiems – ir supermenui, ir kelininkui darbininkui, ir undinei labiausiai rūpi išmatos.

Psichologai vieningai teigia, kad pastaruoju metu leistinumo ribos Vakaruose smarkiai išsiplėtė. Kažkodėl nieko jau nebestebina faktas, kad filmus suaugusiems galima žiūrėti jau ne nuo 17 metų, o nuo 13. Be to, šiuolaikiniai vaikai ir paaugliai turi po ranka internetą ir esant norui, gali lengvai pasižiūrėti bet kokius video. Būtent dėl to, psichologų nuomone, vaikai paprasčiausiai neįsivaizduoja, kas yra įsimylėjimas, jiems suprantamas tik fizinis seksas. Nepaguodžiantį vaizdą papildo ir taip vadinamo "lytinio švietimo" pamokos Europos mokyklose. Apie TAI vaikams pasakojama vis anksčiau ir anksčiau.

Bet kokia kultūra prasideda nuo tabu ir draudimų. Jeigu juos panaikinsime, liks tik beždžionių kaimenė, kur be jokios gėdos bus užsiimama viskuo, kuo tik norite, bet tik ne kūryba.

Įvertink straipsnį: +11 -0
Pridėti naują straipsnį >

Nori prisidėti? Dalinkis straipsniu arba rašyk savo!


VISI STRAIPSNIAI LIETUVA PASAULIS KAIMYNAI SMAGUMAI


Komentarai


Naujausi 15 straipsnių

3 | 2017-08-22 | Pasaulis | +0 -0
Algimantas Lebionka
Sekančią dieną po po Barselonos teroro akto, per kurį žuvo 14 žmonių, virš 100 buvo sužeista, JAV portale Gatestoneinstitute.org buvo paskelbtas Giulio Meotti straipsnis „Musulmonai sako Europai: vieną dieną visa tai bus mūsų.“ Žemiau pateikiu jo referatą. https://www.gatestoneinstitute.org/10748/europe-muslims-demography Strasbūro archivyskuo žodžiais, musulmonai labai gerai žino, kad šiandien jų vislumas toks, kad vieną dieną visa Europa bus jų. Skaityti toliau...
3 | 2017-08-22 | Pasaulis | +0 -0
Algimantas Lebionka
NATO kariuomenės vadas generolas Philip Breedlove, yra įsitikinęs: pabėgėliai iš Artimųjų Rytų ir Šiaurės Afrikos yra „užmaskuotas teroristų ir nusikaltėlių judėjimas“. Tai jis pasakė Amerikos senato gynybos komitete. Jo žodžiais, Islamo valstybės (IV) teritorinė milicija maskuojasi pabėgėliais ir „plinta kaip vėžys“. Jų nariai rinksis mažiausią pasipriešinimą ir prasiskverbimo į Europą ir JAV kelią. Generolas nurodė, kad pastaruoju metu Rusija prieš IV naudoja sunkiuosius bombonešius ir „problema žymiai paaštrėjo. Skaityti toliau...
4 | 2017-08-22 | Lietuva | +0 -0
Algimantas Lebionka
Sako, Lietuvos kariuomenė dabar užsiims kova su terorizmu. Teisingai, jei yra teroristai, kur nevėkšlos pabėgėliais vadina, o Grybauskaitė ir Skvernelis čion veža, vardijas reikia gi išmokti su jais ir kautis, gana su tai burliokais-maskoliais vajavoti. Be to, viskas labai logiška: išvyko milijonas gyventojų iš Lietuvėlės, išnešė kuo greičiau ir toliau „muilą“, tai ką čia ginti, nejau pensininkus-ubagus, kurių subinės nuogos? Pensininkus gi čia atvežti amerikonai pajėgs apginti. Skaityti toliau...
4 | 2017-08-22 | Pasaulis | +0 -0
Algimantas Lebionka
Nėra dienos, kad Šengeno zonoje nebūtų teroro atakos prieš jos gyventojus. Ši diena ne išimtis: teroro aktas Marselyje, kur vienas žmogus žuvo, po to, kai valandos bėgyje sunkvežimis užvažiavo ant dviejų autobusų stotelių. Tai įvyko šiandien, tarp 8.30 ir 9.30, 13-oje Marselio prefektūroje. Viso per šiuos metus jau įvyko 32 islamo teroristų išpuoliai prieš europiečius Šengeno zonoje. Barselonos teroristas, vairavęs furgoną, kurio užmušė 13 žmonių ir virš 100 sužeidė, ir kaip spėja Ispanijos policija, pabėgo per atviras Šengeno zonos sienas. Skaityti toliau...
4 | 2017-08-22 | Lietuva | +0 -0
Ekspertai.eu
Seimo pirmininkas V. Pranckietis (kairėje). Už violetinio stulpo dešinėje – dažnai su Rusija siejami konservatoriai. Konservatoriams suabejojus Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) pirmininko lojalumu Lietuvai, Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis pranešė, kad abejoti žaliojo valstiečio lojalumu nereikėtų. „Nėra pagrindo abejoti Vytauto Bako lojalumu Lietuvai“, - informavo V. Pranckietis. Pasak Seimo pirmininko, „susipažinęs su Seimo narių Žygimanto Pavilionio ir Arvydo Anušausko kreipimusi dėl NSGK pirmininko V. Skaityti toliau...
5 | 2017-08-22 | Lietuva | +0 -0
Kibirkštis
Pirmadienį, rugpjūčio 21 d. Vilniuje, S. Daukanto aikštėje, prie Prezidentūros startavo neterminuota bado akcija, nukreipta prieš šalyje nusistovėjusį faktinį paprastų piliečių beteisiškumą, korumpuotos valdininkijos, oligarchų ir jiems tarnaujančios teisėsaugos struktūrų savivalę. Skaityti toliau...
149 | 2017-08-21 | Lietuva | +11 -0
Šturmuotojas
"Kai aš galvoju apie demografinius pokyčius, kurie šiuo metu vyksta Jungtinėse Valstijose, aš priminiau, kas nutiko Haityje šiek tiek daugiau nei prieš du šimtus metų Haitčio gyventojų istorija parodo kas gali atsititikti su Europą ir JAV. Hitleris buvo teisus sakydamas "Visos didžiosios senovės kultūros mirė tik dėl to, kad originaliai kurybingoji rasė išmirė nuo kraujo užnuodijimo. Skaityti toliau...
233 | 2017-08-21 | Lietuva | +4 -0
Vakarų ekspresas
„Pagal žalą alkoholis nė vienam narkotikui nenusileidžia. Gal negeneruoja tokios greitos priklausomybės, kaip, pavyzdžiui, uostomi narkotikai, bet pagal žalą organizmui niekam nenusileidžia. Dalis žmonių yra priklausomi nuo alkoholio, daliai tai yra tiesiog įprotis, kuris nėra tapęs žalingu. Bet faktas yra tas, kad įprotis niekam naudos neduoda, nėra jokio alkoholio kiekio, kurį būtų galima vartoti saugiai. Kad ir kiek mes jo vartotume, jis vis tiek daro žalą - daug vartojant daro didelę žalą ir labai greitai, mažiau vartojant daro mažesnę žalą ir ne taip greitai, bet saugaus kiekio nėra“, - kalbėjo V. Legkauskas. Skaityti toliau...
166 | 2017-08-21 | Lietuva | +8 -0
Blogeris Zeppelinusas
Skaitau po interneto platybes sklindančias dejones bei aimanas. Mūsų polonofilai raunasi plaukus ir cypiančiais balsais virkauja dėl nežinia kieno sudaužytos nelegalios lentelės lenku kalba, kurioje visiems pravažiuojantiems buvo išdidžiai pranešama, kad lenkų okupacijos metais Lietuvos miestelis Didžioji Riešė vadinosi Wielka Rzieszka ar kažkaip panašiai. Skaityti toliau...
132 | 2017-08-21 | Pasaulis | +7 -0
Algimantas Lebionka
Nelegalūs imigrantai iš Artimųjų Rytų 2015 metais neliko Graikijoje ar Vengrijoje, nes skaitė šias šalis ubagėmis. Perėję numatytą maršruto atkarpą, jie periodiškai gaudavo pinigines perlaidas iš JAV labdaros organizacijų. KP speciali korespondentė Darja Aslamova atsakė radijo „KP“ eteryje į tris „naivius klausimus“ apie bėglių srautą, užtvindžiusį ES valstybes (ES). Skaityti toliau...
956 | 2017-08-21 | Lietuva | +12 -9
Organizacija „Jauna Banga“
Šiemet Lietuvoje vykstantys festivaliai itin kliūva valdžios atstovams: pasilinksmino vietose, anot jų, neturėtų būti jokio alkoholio, festivaliuose taip pat neva nevaldomai cirkuliuoja nelegalios psichoaktyviosios medžiagos. Ar siekiama priversti festivalius ir jų lankytojus trauktis iš Lietuvos? O gal festivaliai šiandien tėra nuo 2017 m. sausio 1 d. vykdomos baudžiamosios narkotikų politikos veidrodis? Ministras teigia, kad į festivalius susirinkęs jaunimas ne tik nesupranta, koks gali būti medžiagų poveikis, bet ir vartoja bet ką, gautą „iš nepažįstamo žmogaus“. Skaityti toliau...
453 | 2017-08-20 | Lietuva | +33 -2
Durnių Laivo Kapitonė
"Sausio 13-osios naktį Sovietų kariuomenės daliniai šturmavo Radijo ir televizijos pastatą, Televizijos bokštą. Žmonės buvo šaudomi, traiškomi tankais ir vaikomi nuo strateginių objektų." Kaip ir viskas aišku. Neigti jog tankistai tyčiomis važiavo per civilius žmones neišeina, nes yra numatytas BK straipsnis už tankistų agresijos neigimą prieš Lietuvos Respubliką. Kažkokie išvedžiojimai jog TSRS tankistas vykdė TSRS gynybos ministerijos generolo Jazovo įsakymus ir nurodymus už kurių nevykdymą jam grėsė baudžiamoji atsakomybė yra niekiniai. Bandymas pateisinti tanko vairuotoją jog jis važiuodamas naktį ir kelią stebėdamas per mažiuką plyšiuk Skaityti toliau...
106 | 2017-08-20 | Pasaulis | +5 -2
Algimantas Lebionka
Vyriausias Barselonos rabinas Meir Bar-Hen po teroro atakų, per kurias žuvo 14 žmonių ir virš 100 buvo sužeista, pasakė, kad Europoje žydai prarado tėvynę. Jis patarė žydams „parodyti Ispanijai nugarą“, sugrįžti ir apsigyventi Izraelyje. „Europa prarasta“, - paaiškino rabinas Meir Bar-Hen interviu "Times of Israel", rašoma austrų Krone. Jis pasakė:„Netikiu, kad žydai čia liks visiems laikams, ir kviečiu jus pirkti nekilnojamą turtą Izraelyje. Mes neturime kartoti klaidas žydų Alžyre ir Venesueloje ir geriau anksčiau nei per vėlai“. Skaityti toliau...
130 | 2017-08-20 | Kaimynai | +16 -0
Algimantas Lebionka
Po teroro aktų Ispanijoje Lenkijos premjerė pakvietė Europos sąjungos valstybes peržiūrėti saugumo ir migracijos politiką. Lenkijos premjerė Beata Šidlo televizijos TVP programoje rugpjūčio 19 dieną pareiškė, kad Ispanijoje įvykę teroro aktai – tai eilinis argumentas Europos saugumo politikos pakeitimui. Lenkijos premjerės žodžiais, ekstremistai, grasinantys europiečių saugumui, naudoja ES migracijos strategiją, kurią įdiegė Vokietijos kanclerė Angela Merkel. Į tai nebegalima užmerkti akių: „Reikia prabusti iš letargo miego, pasikelti nuo kelių ir, pagaliau, ir nebijoti pažiūrėti tiesai į akis. Skaityti toliau...
127 | 2017-08-20 | Kaimynai | +14 -0
Algimantas Lebionka
Vakar centriniame Vokietijos dienraštyje die Welt pasirodė didžiulis straipsnis, skirtas „Lenko kortai“, pavadintas „Lenko žalioji korta atveria migrantams ES vartus“.  https://www.welt.de/wirtschaft/article167686123/Polens-Greencard-oeffnet-Migranten-alle-Tore-zur-EU.html Globalistų oligarchų, vadinamų media-baronais, valdomas dienraštis die Welt, kaip beje ir likusi Europos spauda, labai išsigando, kad keli šimtai tūkstančių Ukrainos, Baltarusijos respublikų gyventojų, kurie Lenkijos konsulatuose įrodys savo „lenkiškas šaknis“ ir gaus „lenko kortą“, gali atvyks dirbti į Vokietiją. Skaityti toliau...

Parodyti dar įrašų

Reklama

Paveiksliukai


Rėmėjas

Puslapis feisbuke

Dar komentarų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851