Trampo įsakas dėl pabėgėlių privalo tapti pavyzdžiu Lietuvos valdžiai

Algimantas Lebionka
Pridėti naują straipsnį >

Nori prisidėti? Dalinkis straipsniu arba rašyk savo!

Taip vadinamų „pabėgėlių“ vežimas į Lietuvą, kurį vykdo S.Skvernelio vyriausybė, yra nusikaltimas lietuvių tautai. Nedelsiant reikia stabdyti šitą bachanaliją. Save Skvernelis nuo teroristų gali aptverti geležiniais stulpais, kaip jis ir padarė, – visos Lietuvos stulpais neaptversi. Negalime leisti, kad mūsų moterys ir vaikai gyventų nuolatinėje baimėje dėl „pabėgėlių“ antpuolių, kaip tai yra Vokietijoje.
 
Vakar JAV prezidentas Donaldas Trampas pasirašė įsaką, kuris sustabdo pabėgėlių priėmimą į JAV 120 dienų, uždraudžia neapibrėžtam laikui vežimą pabėgėlių iš Sirijos ir sugriežtina įvažiavimo į JAV tvarką.
 
Tai turi tapti pavyzdžiu ir Lietuvos valdžiai (Priminsiu, kad premjeras Saulius Skvernelis yra tas nelemtas žmogus, kuris A.Butkevičiaus vyriausybėje būdamas VRM ministru, pasirašė ES pabėgėlių vežimo į Lietuvą sutartį, ko, beje, nepadarė eilė Rytinių ES valstybių).
 
Pranešama, kad Trampas įsako pasirašymo ceremonijoje, vykusioje Pentagone, pareiškė, kad nuo šiol pabėgėlių atranka bus „ekstremali“. „Tai šalies apsauga nuo užsienio teroristų atvykimo,“ - pareiškė Trampas.
 
Stop-signalas pabėgėliams
 
Pabėgėlių priėmimo programa sustabdyta 120 dienų. Be to maksimalus priimtų į JAV pabėgėlių skaičius šiais finansiniais metais (pasibaigs rugsėjo 30 dieną) bus 50000 žmonių. Šiais metais jau priimta 30000 pabėgėlių.
 
Savo įsaku Trampas leido valstijoms ir apskritims dalyvauti sprendžiant klausimą dėl to, kur būtent apgyvendinti priimamus pabėgėlius. Barako Obamos valdymo metu pabėgėliai buvo apgyvendinami prieš vietinių valdžių valią.
 
Pabėgėlių iš Sirijos nebus
 
Trampas neapibrėžtam laikui uždraudė priimti į JAV pabėgėlius iš Sirijos. „Žemiau esančiu skelbiu, kad įvažiavimas Sirijos piliečių kaip pabėgėlių prieštarauja Jungtinių Valstijų interesams, ir užšaldau bet kokį atvykimą iki to laiko, kada aš nuspręsiu, kad įvyko esminiai pasikeitimai... leidžiantys priėmimą sirų pabėgėlių sutinkamai su nacionaliniais interesais“, - sakoma Trampo įsake.
 
Praėjusiais finansiniais metais JAV priėmė apie 125000 sirų, kas dešimt kartų mažiau, negu keturis kartus mažesnė (pagal gyventojų skaičių) Vokietija.
 
Trampo įsake palikta landa: nagrinėjant paraiškas pirmenybė bus teikiama persekiojamoms religinėms grupėms ir jie bus priimami be kvotų, pagal JAV tarptautinius įsipareigojimus. Trampas penktadienį pareiškė, kad nori padėti sirų krikščionims. Prieš krikščionis Sirijoje ir kitose musulmonų valstybėse yra vykdomas tikras genocidas. Vatikano duomenimis, 100000 krikščionių kiekvienais metais tampa kankiniais dėl tikėjimo.
 
Trampo potvarkis numato privalomą interviu, kad gauti neimigracinę vizą ir biometrinės kontrolės sistemos diegimo paspartinimą. Trampas apribojo atvykimą iki 90 dienų iš eilės daugiausiai musulmoniškų valstybių, bet neįvardino jų.
 
JAV paviešins pabėgėlių nusikaltimus
 
Vokietijoje, Švedijoje ir kitose ES valstybėse pabėgėlių nusikaltimai yra atidžiai slepiami nuo visuomenės, tuo tarpu Trampo įsakas numato pabėgėlių nusikaltimus paviešinti.
 
Trampo įsake sakoma, kad JAV valdžia paskelbs statistiką užsieniečių, kurie kaltinami terorizmu ir prievarta prieš moteris.
 
Per 180 dienų bus paskelbta informacija apie užsieniečių skaičių JAV, kuriuos kaltina nusikaltimais, surištais su su terorizmu, kurie buvo nuteisti arba išsiųsti iš JAV už panašius nusikaltimus. Be to, bus paskelbti duomenys, kiek užsieniečių JAV teritorijoje tapo „radikalais“ ir padėjo teroristams iš JAV teritorijos.
 
Bus paskelbta informacija ir apie užsieniečių nusikaltimus prieš moteris, įskaitant taip vadinamus „garbės nužudymus“ - moterų nužudymus už tai, kad šios santykiavo su vyrais ar ištekėjo prieš šeimos ar religinės bendruomenės valią.
 
Trampas ne kartą buvo pareiškęs, kad užsieniečiai JAV yra dažnai kalti nusikaltimais prieš moteris, įskaitant išprievartavimus.
 
 
JAV pavyzdys turėtų įkvėpti ir Lietuvos politikus įjungti nuosavas smegenis, o ne pasikliauti vien Briuselio protiniais ir lytiniais iškrypėliais. Aš turiu nedidelę viltį, kad potencialių teroristų ir nusikaltėlių vežimas į Lietuvą bus sustabdytas.
Įvertink straipsnį: +4 -1

Pridėti naują straipsnį >

Nori prisidėti? Dalinkis straipsniu arba rašyk savo!

VISI STRAIPSNIAI LIETUVA PASAULIS KAIMYNAI SMAGUMAI


Paprasti komentarai

Feisbukiniai komentarai


Naujausi 10 straipsnių

31 | 2017-07-25 | Kaimynai | +2 -0
A. Ždanova, V. Judinas
Интернет последних дней буквально переполнен публикациями сочинения ученицы 11 класса Анны Ждановой, 16-ти лет, участницы областного конкурса юнкоров «Свой голос» и многочисленными комментариями к нему. Прежде чем высказать своё мнение об этом сочинении, предлагаю вам лично с ним познакомиться. Skaityti toliau...
99 | 2017-07-25 | Lietuva | +6 -0
Durnių Laivo Kapitonė
Pasak VSAT, kad tai tikrai yra meškos pėdsakai, patvirtino jų nuotraukas matę ekspertai. Apie Lietuvos Valstybine sieną ir Europos rytinės sienos apsaugą. Citatos iš delfiųėLėRTė. O paskui paskaitysime tarp eilucių. Nemokate skaityti tarp eilucių? Patikėkite- tai bus įdomu! Skaityti toliau...
86 | 2017-07-25 | Pasaulis | +3 -0
LVI
„Mes norime, kad Komisijos personalas būtų vertinamas ir priimamas nepriklausomai nuo žmonių amžiaus, lyties, seksualinės orientacijos ar negalios. Jeigu remsimės įvairove, būsime novatoriškesni ir ES piliečiams pateiksime geresnius rezultatus“. Skaityti toliau...
153 | 2017-07-25 | Smagumai | +8 -0
Lidžita
Aš visados stebėjausi (ir, ką čia slėpti, – stebiuosi iki šiol) žmonių mąstymo siauraregiškumu. Tarsi kiekvieno jų gyvenimas užsibaigtų ties nuosavu kiemu, vaikais ir darbu. Lyg pasaulyje vykstantys procesai niekaip neįtakotų jų ir jų vaikų padėties. Aš manau, kad daug engiamų grupių galėjo išvengti engimo, jei būtų pasiryžusios išeiti už savo virtuvės ribų. Tačiau, būkime atviri, net ir vadinami intelektualai dažnai palaimingai nesikiša į „ne savo reikalus“. O kas yra „ne tavo reikalas“ šiame globaliame pasaulyje? Skaityti toliau...
68 | 2017-07-25 | Lietuva | +4 -0
Algimantas Lebionka
Na iš štukorius tas laisvosios rinkos specialistas, o dabar ir Lietuvos sostinės Vilniaus meras Remigijus Šimašius. Ko jis per dvejų metų sėdėjimo mero kėdėje laiką tik nepridirbo! Jau Zuokas buvo ilgapirštis štukorius, o šitas dar ir už aną Ostapą Benderį didesnis šposinininkas. Paskelbė Šimašius, kad prie Neries įrengs pėsčiųjų ir dviračių takus, o nepraėjus net savaitei ėmė ir įrengė. Skaityti toliau...
111 | 2017-07-25 | Lietuva | +5 -0
Algimantas Lebionka
Ši svoločių valdžia neriasi iš kailio, besistengdama kaip kuo labiau engti lietuvius, varyti juos iš tėvynės, senelius marinti badu, bet ji yra gerumo ir dosnumo įsikūnijimas, kai kalba eina apie taip vadinamus „pabėgėlius“, kuriuos ji be tautos mandato veža į Lietuvą iš Afrikos ir Artimųjų Rytų. Kaip elgiasi šita svoločių valdžia su savo piliečiais, mes gerai žinome. Senovės graikų išminčiai yra teigę (Plutarchas, „7 graikų išminčių puota“), kad pati sunkiausia žmogui yra skurdi senatvė. Senatvė žmogui savaime yra kančia, o skurdžią senatvę yra sunkiausia ištverti. Dauguma Lietuvos pensininkų negauna net 200 eurų pensijos per mėnesį, už kuri Skaityti toliau...
66 | 2017-07-25 | Kaimynai | +2 -1
Algimantas Lebionka
Viktoro Orbano žodžiais, „egzistuoja Sorošo planas“, kuris numato perkelti į Europą milijoną migrantų iš musulmonų pasaulio ir juos paskirstyti tarp ES valstybių. Agentūra TASS informuoja, kad Vengrijos premjeras Viktoras Orbanas, kalbėdamas šeštadienį Rumunijos mieste Baile Tusnad, pareiškė, kad „Sorošo imperija“ griauna ne tik Vengrijos interesus, bet ir visos Europos. Skaityti toliau...
61 | 2017-07-25 | Kaimynai | +4 -1
Algimantas Lebionka
Lenkija paveldėjo iš komunistinės epochos būrį privilegijuotų tos epochos mastodontų-teisėjų, kurių interesai buvo priešingi demokratijai, t. y. tautos daugumos interesams. Lygiai tokia pati situacija pas mus, kur teismai patys save renka, patys sau skiria karališkas privilegijas, modifikuoja savo nuožiūra konstituciją. Lenkija ėmėsi sausinti šią teismų sistemos pelkę. Skaityti toliau...
72 | 2017-07-25 | Smagumai | +2 -1
Šarūnas Navickis
Valdžia – blogis. Nuo šio fenomeno niekur nepabėgsi ir nieko nepadarysi, tačiau suprasti – bent jau pamėginti – galima ir netgi verta. Maža, kas. “Valdžia gadina, o absoliuti valdžia gadina absoliučiai“ kitados ištarė lordas Aktonas. Šis pakankamai plačiai žinomas teiginys lyg ir turėtų prablaivinti žmogaus protą bent jau tiek, kad jis nustotų tikėti (aš net nesakau – pasitikėti) valdžia. Tačiau kažkodėl taip neatsitiko... Gal proto įmigis per gilus? O gal jo išvis nėra? Skaityti toliau...
72 | 2017-07-25 | Lietuva | +3 -0
Ekspertai.eu
Paklauskime savęs – ar „Vakaro žinių“ publikacija tėra nevykęs ir nekaltas pokštas, ar tai, vis tik, Rusijos minkštosios galios ataka prieš svarbiausią asmenį valstybėje, kuris formuoja valstybės nacionalinio saugumo politiką ir prašosi būti išgirstas? Priešas nesnaudžia, būkime budrūs. Skaityti toliau...

Reklama

Paveiksliukai


Rėmėjas

Puslapis feisbuke

Dar komentarų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851