Skiriamieji megztaberetininkų ženklai, tiek žodiniai, tiek materialūs, yra geras dalykas

Anonimusas
+ 11 - 0
Autorius: Audrius Nakas
Šaltinis: http://www.ekspertai.eu/skiriamieji-megztaberetininku-zenkla...
7535-02-10 (2017 m.), skaitė 2063
0


Nuotraukoje šių metų Auštrevičiaus premijos nugalėtojas, pagrindinis šalies beretmeisteris pasidabinęs svarbiausiais konservatorių bendruomenės atributais.

Pastebėjau tokį skiriamąjį konservatorių bendruomenės (tai nebūtinai konservatorių partijos narys turi būt) bruožą, kad kai jie nebeturi argumentų, o turi jų, pripažinkim, labai retai, jie ima naudoti tokius ir panašius kodinius žodžius, manydami, kad labai sustiprina jų argumentacija – tai žodžiai kremlinas, vatnikas, putinoidas, ruSSofašistas (būtinai su dviem S ir iš didžiosios raidės) ir t. t.

Na, panašiai, kaip koks gavrikas, norėdamas prisikabinti kokiam nors brome, gausiai naudoja tokius žodžius kaip mat peremat ir pan., galvodamas kad tai prideda svorio jo reiškiamoms mintims.

Tačiau, kaip bebūtų jiems apmaudu, tie konservatorių bendruomenės žodžiai nesustiprina jų argumentacijos, o tik išskiria iš visuomenės dalies. Ir tai nėra blogai.

Kaip nėra blogai ir mėlyna gėlelė ar megzta beretė, ką mėgsta devėti tos bendruomenės atstovai. Skiriamieji megztaberetininkų ženklai, tiek žodiniai, tiek materialūs, yra geras dalykas, lygiai taip kaip geras dalykas yra ir kelio ženklai, kurie padeda greičiau susiorientuoti žmonėms įvairiuose situacijose.

Šaltinis: facebook.com


11   0
Pridėti naują straipsnį

Nori prisidėti? Dalinkis straipsniu arba rašyk savo!

Komentarai: 0

viešai nebus rodomas, įvesk, jeigu nori gauti pranešimą apie kitų komentarus

Siųsti komentarą

VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAI






Laisva informacija - laisvas žmogus!

Straipsnių TOPas

Reklama

Paveiksliukai


Video



Draugai

VISUOMENĖS SAUGUMO KONCEPCIJA

Puslapis feisbuke


Švieskis







150 metų Maksimui Gorkiui! Pilnas raštų rinkinys lietuviškai

Mus skaito