Kam rusų Baltnews.Lt ir „Komsomolskaja Pravda“ samdo durnus korespondentus? Gal neranda protingų?

Algimantas Lebionka
+ 8 - 3
Autorius: Algimantas Lebionka
Šaltinis: http://lebionka.blogspot.ru/2017/02/kam-rusu-baltnews-lt-ir-...
7535-02-10 (2017 m.), skaitė 2350
0

Nikolajus Gogolis yra sakęs, kad Rusijoje dvi bėdos – durniai ir keliai. Praėjo daugiau nei pusantro šimto metų nuo rašytojo mirties, bet niekas nepasikeitė. Tos pačios problemos kamuoja „motinėlę Rusiją“. Bet ne tik ją tie rusiški durniai nūnai kamuoja, Rusija dabar durniais aprūpina ir kaimynines valstybes, o tie durniai rašinėja kvailystes apie kaimynus, durnina protingą Rusijos visuomenę „genialiais“ reportažais. Tuo įsitikinau perskaitęs „Komsomolskaja Pravda“ Viktoro Černikovo straipsnį apie Vilniaus Kalvarijų turgų: „Prekyba chlamu tapo labiausiai „klestinčiu“ verslu Lietuvoje.“

Taip, yra Vilniuje keli „verslininkai“, kurie už Kalvarijų turgaus teritorijos neva prekiauja kažkokiais surūdijusiais daiktais. Tik visas jų „verslas“ ne tie surūdiję daiktai, ar kelios net pakuroms netinkančios knygos, o kontrabandinės cigaretės, patenkančios į Lietuvą iš tos pačios Rusijos.

Bet kaip ponas Černikovas gali matyti esmę? Tam gi proto reikia. O čia taip įvyko, kad proto – nebuvo, o noras atrasti kokį purvą – buvo. Jis gi, kaip išmintinga rusų tauta sako, svetimoj akyje norėjo dulkę pamatyti, kai savoj – vežimas malkų įstrigęs. Jam gi ne už tiesą, matyt, ta „Komsomolskaja Pravda“ honorarus moka? Leidinio pavadinimas gi jo esmę nusako.

Mes Vilniuje irgi vieną nelabai protingą ekskomsomolcą turime, kuris niekada tiesos mums nėra kalbėjęs. Tad ko iš Rusijos komsomolcų norėti? Bet mes įpratę.

Nuotraukos iš KP


8   3
Pridėti naują straipsnį

Nori prisidėti? Dalinkis straipsniu arba rašyk savo!

Komentarai: 0

viešai nebus rodomas, įvesk, jeigu nori gauti pranešimą apie kitų komentarus

Siųsti komentarą

VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAI


Laisva informacija - laisvas žmogus!

Straipsnių TOPas

Reklama

Paveiksliukai


VideoDraugai

VISUOMENĖS SAUGUMO KONCEPCIJA

Puslapis feisbuke


Švieskis150 metų Maksimui Gorkiui! Pilnas raštų rinkinys lietuviškai

Mus skaito