Į Lietuvą atvežė aštuonis socialinius parazitus iš Eritrėjos (0)

Algimantas Lebionka
+ 73 - 27
Autorius: Algimantas Lebionka
Šaltinis: http://lebionka.blogspot.ru/20...
7535-03-10 (2017 m.), skaitė 25670
0

 
Migracijos departamentas informavo, kad „Kovo 9 dieną iš Italijos į Lietuvą buvo perkelti aštuoni Eritrėjos piliečiai.“ Tai, neva, „pabėgėliai“, kurie yra perkeliami pagal ES programą, kuriai pernai nepasitarę su tauta, pritarė mūsų šalies vadovai.
 
Ne „pabėgėliai“ tie negrai iš Eritrėjos, o „socialiniai parazitai“, atvežti parazituoti Lietuvą ir lietuvius, naikinti baltąją rasę.
 
Taip kalbėti aš turiu labai svarius argumentus. Mums, naivuoliams, pasakojama pasakaapie tai, kad „Eritrėjos vyriausybė jau daugiau nei 25 metus vykdo nusikaltimus žmogiškumui, o Eritrėjos pareigūnai, ypač saugumo tarnybose, yra atsakingi už žmonių vergiją, dingimus, kankinimus, žaginimus, žudymus ir kitus nusikaltimus. Geležiniu kumščiu valdantis režimas kaltinamas laikantis už grotų tūkstančius politinių kalinių, o pabėgėliai iš šios Raudonosios jūros valstybės pastaraisiais metais sudaro vieną iš gausiausių grupių tarp žmonių, kurie ryžosi bėgti į Europą.“
 
Visa tai šlykštus melas. Kur įrodymai? Prašom:
 
2016 metų rugsėjo mėnesį „Welt" paskelbė žurnalistinį laikraščio „Welt am Sontag“ tyrimą, kuris atskleidė visą ES valdžių idiotizmą. Paaiškėjo, kad šitie „vargšai pabėgėliai“, kurie atbėgo į ES dėl „grėsmės jų gyvybėms“, vos susitvarkę dokumentus prieglobsčiui gauti ir gavę sočias europines išmokas, vyksta atostogauti į tas valstybes iš kurių „pabėgo“.
 
Tokie faktai buvo nustatyti Berlyne. Ekspertai mano, kad tai visos Vokietijos masto reiškinys. „Pabėgėliai“ prieglobsčio prašytojai „Welt am Sontag“ žurnalistų duomenimis, kuriuos jie gavo iš patikimų šaltinių, vyko atostogauti į Siriją, Afganistaną, Libaną.
 
Jeigu Vokietijoje būtų atsakinga Valdžia ji turėtų paskelbti šūkį: „Jokių musulmonų pabėgėlių Vokietijoje“. Jeigu Lietuvos valdžia turėtų bent kruopelytę proto ir sąžinės, tuoj pat nutrauktų šitą komediją su „pabėgėliais.“
 
Pabėgėliai“, atvežti į Šveicariją iš Eritrėjos, kiekvienais metais vyksta atostogauti namo.
 
„Basler Zeitung“ rašo, kad daugelis eritrėjiečių reguliariai skraido atgal į gimtinę, kurioje „jų gyvybėms buvo mirtina grėsmė“. „Pabėgėliai“, kurie čia pagrindinai gyvena iš pašalpų, savo kilmės šaliai yra valiutos tiekėjai, rašoma laikraštyje.
 
„Basler Zeitung“ aprašoma 2016 metų scena Ciuricho oro uoste: „Tai atostogų laikas. Tūkstančiai žmonių skrenda vasaros atostogų. Tarp jų daugelis žmonių iš Eritrėjos, vyrai, moterys, visos šeimos.“ … Jie skrenda į tėvynę, kur jiems „gręsia sveikatai ir gyvybei“".
 
Kiekvieną dieną iš Šveicarijos į Eritrėja ir kaimynines šalis skrenda po 50 afrikiečių. Skrydis per Stambūlą jiems kainuoja 599 frankus (maždaug tiek pat eurų).
 
Šveicarijoje šie „pabėgėliai“ gauna tokią dosnią paramą, kad nedirbdami gali gyventi ir keliauti po pasaulį.
 
Izraelio ekspertas Jakovas Kedmi apie „pabėgėlius“ afrikiečius yra sakęs „Jei europiečiams patinka valgyti šitą mėšlą, tegul valgo į sveikatą“. Izraelio valstybėje, kol nebuvo apsaugos sienų, buvo didelė problemą su atvykstančiais čia afrikiečiais, kurie yra tingūs, nekvalifikuoti, todėl negali būti panaudoti ūkinėje veikloje. Izraelis vykdo planinę negrų deportaciją iš šalie, už juos sumoka kilmės šalims, nuperka bilietą į vieną puse ir išsiunčia namo. Prieš metus tų nekviestų svečių dar buvo likę 65000.
 
Visus dykaduonius socialinius parazitus - „pabėgėlius“ nedelsiant reikia išsiųsti lauk iš Lietuvos. Tai jokie ne pabėgėliai, todėl negali būti jiems jokių „integracijų“ ar „prieglobsčių.“
 
„Welt am Sontag“ ir „Basler Zeitung“ žurnalistų tyrimai akivaizdžiai patvirtino, kad Europą ir į Lietuvą vyksta ne pabėgėliai, o parazitai, ekonominiai migrantai, kurių gyvybei nebuvo jokio pavojaus. 
 
Negrų vežimas - tai dar "Paneuropos tėvo" Kudenchove Kalergi sugalvotas planas naikinti baltąją rasę. Šį planą aktyviai palaiko ES vadovai, jų tarpe Europos komisaras Vytenis Andriukaitis, kuris pasisakė už "naujų genetinių kompozicijų lietuvio sukūrimą."
 

„Saugumo zonų“ sukūrimas, kurias ruošiasi diegti Donaldas Trampas Sirijoje, padės galutinai išspręsti šitą Angelos Merkel sukurtą „pabėgėlių problemos“ idiotizmą.

73% Plius 73% Plus
27% Minus 27% Minus
73   27
Komentarai: 0

Nebūtinas. Įrašyk, jeigu nori gauti pranešimą apie naujus komentarus prie šio straipsnio. Adresas niekur nebus rodomas.

Siųsti komentarą
VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAI
Mirė Lietuvos režisierius Eimuntas Nekrošius
Agnė Matulaitė: Budeliai daug uždirbdavo, būdavo atleidžiami nuo atsakomybės galvoti ir… slepiami nuo visuomenės
Algimantas Rusteika: Ir kas dabar bus? (2)
"Miško brolių" vadas pripažintas Lietuvos valstybės vadovu (1)
Lietuvos išdavystė! Judai, buvę komunistai, ketina pasirašyti Lietuvai pražūtingą Globalų migracijos paktą! (2)
Seimo kadencijos pusiaukelė ― dveji metai politinių rietenų ir tuščių reformų?
Kova be taisyklių: konservatoriai ir "valstiečiai" destabilizuoja padėtį Lietuvoje (1)
Šakalienė: jaučiuosi kaip košmariškame sapne (4)
Itariama, kad policija ne tik neteisėtai sulaikė, bet ir kankino žmogų
Replika Prokurorui dėl Kručinskų šeimos terorizavimo (1)
Valstybės vardu iš šeimų atiminėjamų vaikų skandalas lyginamas su išgalvotos pedofilijos ir žudymų istorija (2)
Žvagulis neskaito Konstitucijos: Draudžiama versti duoti parodymus prieš save.
J. Subotinas papasakojo, kaip jo senelis papjovė savo brolio žudiką partizaną
Viešas Aušros Stančikienės laiškas Dovilei Šakalienei: ​Gerais norais pragaras grįstas (1)
Jurga Lago. „Vienintelė karta per Lietuvos istoriją, kuri nesugeba užauginti vaikų be Šakalienės?“ (2)
Ketinama pasirašyti skandalingą JT Globalios migracijos sutartį Lietuva vėl nori užlipti ant grėblio? O bus dar Stambulo ir kitokios konvencijos (1)
Lietuvoje diskredituojami potencialūs kandidatai į prezidentus, teigia ekspertas
Klaipėdoje įvyko mitingas „Už šeimą“ – dalyvavo apie 500 žmonių (2)
Kiek dar teisėjų paaukosi, Magnolija?
Kiek kartų reikia kartoti melą, kad šis taptų tiesa (1)
Kristina Sulikienė. Mirė iš Eugenijaus Pukėno 2 vaikus atėmusi teisėja Zoja Monid (3)
Socialdemokratė R. Šalaševičiūtė apie atiminėjamus iš šeimų vaikus: jų dar bus, čia nepabaiga tų pamokų (3)
Rūta Janutienė. Vaikų teisių apsauga buvo parduota savotiškame tarptautiniame aukcione, kurį laimėjo norvegų socialiniai inžinieriai. (1)
Tėvams atgauti vaikus padedanti advokatė R.Visočnik: Su mumis daromas gyvas eksperimentas (5)

Atsitiktiniai straipsniai


VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAI