Tautininkai - slaptas valdžios ginklas

Anonimusas
+ 25 - 1
Autorius: Draugiškas Žmogeliukas
Šaltinis: http://ldiena.lt...
7535-03-13 (2017 m.), skaitė 2539
0

Make America Great Again!" - kažkur ši formulė jau girdėta, - Tautininkai dirba degazavimo darbus toliau:

Kviečia padaryti Lietuvą vėl didžią, (bet kažkodėl be Rusijos). Su kuo gi tada Lietuva bus "vėl didi"?! - su Amerika be abejonės!

Koncervatoriai (tikrieji "Tautininkų" užsakovai) jau pasinaudojo "pavyzdine idėja" sujungti buvusias LDK žemes, bet jie to tikrai nedarys, nes dauguma mūsų žemių Rusijos teritorijoje. Tai vadinasi idėjos "degazavimas". Tautininkai šioje srityje lyderiai. Tai pilkieji kardinolai. Jų nariai - tai dauguma gerai materialiai stovinčių žydiško gymio asmenų atžalos, "didžiuojantys davo "lietuvybe"".

Jei žmonės kada sukiltų prieš žydovską Demakratiją, "tautininkai" apsirengę juodais odiniais drabužiais (it kokie "Odino Kariai") padarytų superines riaušes "už laisvę" ir nugesintų sukilėlius prieš valdžią. Tai valdžios slaptas ginklas (kokia ji bebūtų, svarbu kad "Demokratija") kai policijos veikimas kai kuriais atvejais apribotas įstatymų, tautininkui su juodu skuduru ant nosies ir žvangančiomis grandinėmis ant jo odos rūbų - tai nė motais - jie padarys tai, kas naudinga valdžiai, kuri ginkluota tik pagal įstatymą veikiančiomis žvalgybomis bei tarnybomis. Kaip jau sakau, "tautininkų" niekas neapriboja.


25   1
Pridėti naują straipsnį

Nori prisidėti? Dalinkis straipsniu arba rašyk savo!

Komentarai: 0

viešai nebus rodomas, įvesk, jeigu nori gauti pranešimą apie kitų komentarus

Siųsti komentarą

VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAI


Laisva informacija - laisvas žmogus!

Straipsnių TOPas

Reklama

Paveiksliukai


VideoDraugai

VISUOMENĖS SAUGUMO KONCEPCIJA

Puslapis feisbuke


Švieskis150 metų Maksimui Gorkiui! Pilnas raštų rinkinys lietuviškai

Mus skaito