Europos naikinimo kronika 4. Antverpenas-policija sustabdė džichadistą. Somaliečiai Vokietijoje: Dirbti? Ne, tiktai gyventi. Švediškas „tautų lydymo katilas“ dirba puikiai

Pridėti naują straipsnį

Nori prisidėti? Dalinkis straipsniu arba rašyk savo!


Praėjus mažiau nei 24 valandoms nuo teroro akto Londone, policija užkirto keliąanalogiškoms skerdynėms Antverpene. Policijos darbuotojų žodžiais,  ketvirtadienį 10.45 ryto 39 metų „Tuniso kilmės prancūzas“ vardu Mohammed R. dideliu greičiu skriejo populiaria prekybos gatve per „raudoną šviesą“. Policijai pavyko nušauti teroristą prieš jam įsirėžiant į žmonių minią. Nusikaltėlis buvo apsivilkęs kamufliažine uniforma, Policijos viršininko Serge Muyter žodžiais, mašinoje buvo rastas pistoletas, keli peiliai ir kitokie šaltieji ginklai, o taip pat konteineris su dar neidentifikuota medžiaga. Ar tai sprogmuo dar nebuvo aišku. 

Somaliečiai Vokietijoje: Dirbti? Ne, tiktai gyventi

Merkel-svečiai, kurie, kaip skėriai užpuolė 2015 metais Europą ir ištuštino jos socialinę sistemą, buvo vaizduojami globalistų esą neįkainojama vertybė, brangesnė už auksą. Piliečiai buvo įtikinėjami, kad atėjūnai yra „maksimaliai kvalifikuoti specialistai, talentingi ir motyvuoti amatininkai, inžinieriai, gydytojai ir advokatai“, rašoma Pi-news.

Kiek vėliau ditirambai tiems Merkel-svečiams ėmė tilti, kol paaiškėjo, kad tai mažaraščiai žmonės, o dauguma jų visai neraštingi, kad jie nenori ir nesugeba ko nors išmokti, o daugelis jų net nesiruošia Vokietijoje dirbti, bet visi nori atsivežti gausias savo šeimas.

„Bet kokiu atveju darbas nėra stiprioji Merkel svečių pusė,“ - rašoma Pi-news. „Tuo turėjo progos įsitikinti internet-portalo „Lietuvos Rytas“ korespondentai“, - rašoma portale. Toliau pasakojama, kad lietuviai apklausė Miunchene gerai aprengtus ir besišypsančius somaliečius:„kokią profesiją darbui jie norėtų pasirinkti?“ Somalietis lietuviui atsakė: „Aš neturiu ketinimo Vokietijoje dirbti ir kada aš gausiu Vokietijos pilietybę, aš tuojau atsivešiu savo dešimties žmonių šeimą: brolius ir seseris pagal susijungimo programą. Mes čia, kad pasilikti visam laikui, mes mylime Vokietiją“. Dirbti? „Ne,ne, aš mėgstu vaikščioti po kalnus, bet ne dirbti. Aš atėjau, kad čia gyventi“, - pasakė jis nustebusiems lietuviams, kurie patys yra darbštūs žmonės, rašoma portale.

Švediškas „tautų lydymo katilas“ veikia puikiai

2016 metais Švedijoje atsirado 60.343 nauji „švedai“. Daugiausiai naujų švedų yra kilę iš Somalio. Jų 15 procentai. Sirų – 7%. Apie tai informuoja portalas Breitbart.

2016 metų pabaigoje „naujų Švedų“ buvo 1,012,941.

Švedijos statistikos valdyba pažymi, kad „užsienio kilmės žmonės“, terminas, kuris nurodo, kad žmonės gimė užsienyje, dabar sudaro daugumą gyventojų keliuose Švedijos savivaldybėse, tokiose kaip Botkyrka and Haparanda.


Įvertink straipsnį: 30   0
Pridėti naują straipsnį

Nori prisidėti? Dalinkis straipsniu arba rašyk savo!

Komentarų kol kas nėra


VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAIReklama

PressJazz.tv

Paveiksliukai


VideoRėmėjas

Draugai

VISUOMENĖS SAUGUMO KONCEPCIJA

Puslapis feisbuke


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 852 | 415.956