Teroristiniai aktai Rusijoje

Autorius: Socialistinis Liaudies Frontas Šaltinis: https://www.facebook.com/SLFLi... 2017-04-06 21:02:28, skaitė 2894, komentavo 0

Teroristiniai aktai Rusijoje

Rusijoje beveik vienu metu įvykdyti teroro aktai Peterburge, Astrachanėje, Rostove. Tuo pačiu metu JAV/NATO/UK/ES karo nusikaltėlių gauja sustiprino savo melo propagandos ataką prieš Rusiją, aktyvavo visus savo kontroliuojamus išgamas visose savo kolonijose, kurie lieja melą, tulžį neapykantą rusų tautaiSirijos. Primename, vakar JAV/NATO karo nusikaltėlių samdiniai islamo teroristai panaudojo cheminį ginklą prieš Sirijos taikius gyventojus, žuvo apie 100 žmonių. Ir tuo pačiu metu JAV-UK-NATO karo nusikaltėlių gaujos kontroliuojamos melo propagandos priemonės surengė masinę informacinio karo ataką prieš Rusiją. 

Rusija ir vėl yra verčiama stoti į kovą prieš visą anglosaksų-vakarų europos išsigimėlių jungtinę ordą kaip ir 1941 metais - Vakarų parazitinė liberalių išsigimėlių sistema supranta tik vieną kalbą - jėgos kalbą, vėliavos virš Reichstago kalbą. Ar pavyks pasaulio žmonėms sutramdyti JAV/NATO karo nusikaltėlių gaują, ar pavyks mažytei globalistų parazitų grupelei uždėti apynasrį ir teisti JAV-NATO karo nusikaltėlių gaują Tautų Tribunole? Šiandien tu negali sakyti, kad politika tau nerūpi, kad politika tavęs neliečia, kad politika yra ne tavo reikalas. Šiandien išsigimusios nekontroliuojamos Vakarų parazitinių sistemų vyriausybės tave stumia į branduolinio karo ugnį ir nepaliks nei vieno nuošalyje.
Mitingas Maniežo aikštėje Maskvoje prieš terorą. Tiesioginė transliacija.

https://youtu.be/Az_wy5UK8d4