Fanatikų fiesta (0)

Anonimusas
+ 13 - 2
Autorius: Socialistinis Liaudies Frontas
Šaltinis: http://www.slfrontas.lt/fanati...
7535-05-31 (2017 m.), skaitė 3166
0

Lietuvoje visuomeninis-politinis gyvenimas ir viešoji erdvė perpildyta iškreiptų ir prieštaringų reiškinių, tikra iškreiptų veidrodžių karalystė. Esminiai socialiniai-ekonominiai klausimai nėra sprendžiami, emigracija iš Lietuvos ne mažėja, o didėja, tačiau elito gretose dominuoja karinė isterija ir alkoholinė isterija.Tai klastingas planas-tam, kad nespręsti esminių problemų ir kuriama viską užgožianti karinga rusofobijos širma, teigiama jog reikia kuo daugiau ginkluotis, nes Lietuvai gręsia ,,Kremliaus pinklės“, trukdo ,,žalieji žmogeliukai“ ir ,,vatnikai“. Greta to jau tiesiogiai nurodomi tokie ,,liaudies priešai“ –kaip M. Bastys, V. Lekstutis, O. Titorenko, Ž. Razminas, G. Grabauskas ir kai kurie kiti ,,blogiečiai“. Bet į pirmą planą pastaruoju metu keliamas alkoholinis baubas, teigiama jog neva reikia visaip riboti alkoholio prekybą-uždrausti prekiauti alkoholiu vakare bei sekmadienį nuo pietų, jokiu būdu neleisti gerti net alaus viešuose renginiuose ar muzikos festivaliuose, šalia tokių priemonių numatyta dar visa eilė draudimų. Kodėl įsigalėjo alkoholinė isterija?

 

Fanatikai ir šešėlinio biznio lobistai

 

Tam yra kelios priežastys. Pirma-visas tas ilgalaikis spektaklis dėl alkoholio draudimų ir skirtas nukreipti dėmesį nuo tikrųjų problemų. Antra-į valdžią patekus kai kuriems fanatikams-kaip A. Verygai ir panašiems, kova su alkoholiu vykdoma kaip principinis ir pirmaeilis uždavinys. Trečia-alkoholio ribojimai ir jo kainų kylimas (jau vasario-balandžio mėnesiais dėl pakilusių mokesčių gerokai pakilo kai kurių gėrimų, ypač kai kurių degtinės rūšių, vyno ir alaus kainos) aktyvina šešėlinį alkoholio biznį. Politikų gretose veikia šešėlinio biznio lobistai. Taip jau būdavo įvairiuose pasaulio kraštuose-jei vyksta antialkoholinės kampanijos, aktyvėja šešėlinis alkoholio biznis , vėliau paaiškėdavo, jog už tokių procesų protegavimo stovi įtakingi korumpuoti politikai, kuriems tai tarsi ,,aukso gysla“. Nuo balandžio mėnesio didėja alkoholio kontrabanda, pastebėta jog plinta masinis samagono biznis. Tai irgi gerai organizuota veikla. Naminei degtinei varyti vis dažniau naudojami galingi įrengimai, tuo užsiima kriminaliniai klanai. Jų atstovai valdo pogrindinius nelegalaus alkoholio sandėlius, išvežioja tokį alkoholį po taip vadinamus ,,taškus“, kur vyksta aktyvi prekyba-ir dieną, ir naktį. Ir kažin ar ponas A. Veryga suvaldys tuos procesus? O gal kada pamatysime jį bėgiojantį po Žemaitijos pelkes ir ieškantį samagono varymo cechų? Ar važinėjantį po kaimus bei miestų pakraščius ir ieškantį ,,taškų“?

 

Kas svarbiau-alkoholiniai don kichotai? Ar emigracijos pažabojimas ir ekonominė gerovė?

 

Kol verda alkoholinės aistros, emigracijos mastai dar didėja. Emigracijos procesų tyrinėtojas docentas E.Satkevičius teigia: ,, Visi tie žaidimai dėl alkoholio ribojimų ir politinių priešų paieškos tik nukreipia žmonių dėmesį nuo tikrųjų esminių procesų. Lietuvos tuštėjimo problemų alkoholio ribojimai neišspręs.“ Jau dabar aišku, jog įvedus alkoholio ribojimus, iš to pelnysis šešėlinės grupuotės, jas remiantys korumpuoti politikai bei kaimyninių šalių (ypač Lenkijos ir Latvijos) prekybininkai. Ponui Verygai ir kitiems alkoholiniams don kichotams į tai aišku nusispjauti, susidaro įspūdis, jog priimdami sprendimus, jie su protu nedraugauja.

 

Jau Amerikos pavyzdys puikiai parodė, kad ,,sausas įstatymas” veda į aklavietę. Tuomet Amerikoje tik suklestėjo Al Kaponė ir dar visa plejada kriminalinių autoritetų, organizavusių šešėlinį alkoholio biznį, o dėl žmonių girtavimo- kas mėgdavo girtauti, tie ir toliau girtavo. Ir dar įdomus klausimas-kodėl Lietuvoje iš viešosios erdvės stumiama narkotikų problema? Juk narkomanijos mastai Lietuvoje didėja aritmetine progresija. Tačiau susidaro įspūdis, jog narkotikų biznis turi galingą ,,stogą“, užtai ir narkomanijos problemos glaistomos, narkotikų jau galima gauti ant kiekvieno kampo, o kovotojai su narkotikų bizniu-kaip už grotų nukankinta kaunietė S. Rakauskienė yra nuožmiai persekiojami ir likviduojami.

 

Kas toliau? Ko tikėtis artimoje ateityje? Kol Lietuvos elito gretose dominuos dvi tarpusavyje persipinusios fanatikų grupės-karo fanatikai ir kovos su alkoholiu fanatikai, jokių teigiamų pokyčių nebus. Tik toliau vyks visokie spektakliai, fanatikų fiestos ir intrigos. Greta to vyks papirkimai ir korupcijos klestėjimas-korumpuoti politikai bei pareigūnai gaus savo ,,pyrago dalį“ nuo gausaus narkotikų ir šešėlinio alkoholio biznio ryklių stalo. Teigiamos permainos įvyks tik tada, kai žlugs Lietuvoje įsigalėjusi ir mūsų kraštą žlugdanti antikonstitucinė santvarka.

 

86% Plius 86% Plus
14% Minus 14% Minus
13   2
Komentarai: 0

Nebūtinas. Įrašyk, jeigu nori gauti pranešimą apie naujus komentarus prie šio straipsnio. Adresas niekur nebus rodomas.

Siųsti komentarą
VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAI
Klaipėdoje įvyko mitingas „Už šeimą“ – dalyvavo apie 500 žmonių (2)
Kiek dar teisėjų paaukosi, Magnolija?
Kiek kartų reikia kartoti melą, kad šis taptų tiesa
Kristina Sulikienė. Mirė iš Eugenijaus Pukėno 2 vaikus atėmusi teisėja Zoja Monid (1)
Socialdemokratė R. Šalaševičiūtė apie atiminėjamus iš šeimų vaikus: jų dar bus, čia nepabaiga tų pamokų (2)
Rūta Janutienė. Vaikų teisių apsauga buvo parduota savotiškame tarptautiniame aukcione, kurį laimėjo norvegų socialiniai inžinieriai.
Tėvams atgauti vaikus padedanti advokatė R.Visočnik: Su mumis daromas gyvas eksperimentas (2)
"Vilniaus moterų namai" reikalauja apginti išgamą ir moralinę degradę Dovilę Šakalienę nuo "žiniasklaidos smurto" (2)
"Konservatoriais" nūnai vadinasi tie, kas žygiuoja gėjų paraduose pirmose gretose ir aktyviai ragina atiminėti kuo daugiau vaikų iš Lietuvos šeimų (3)
Antanas Venclova. Salomėja Nėris mūsų gyvenime
Gabrielius Landsbergis konservatorius, kurie protestuoja prieš VAIKŲ GROBIMĄ oficialiai paskelbė KREMLIAUS ĮRANKIAIS. O visą partiją - idiotais (7)
Rūta Visocnik. Apie tinkamus ir netinkamus (leidžiamus ir neleidžiamus) vaikų auklėjimo ir drausminimo būdus (2)
Šakalienės sponsorius Norvegija - pedofilų ir Barnevern rojus. Pedofilijos religinės šaknys (1)
Arvydas Daunys. Šeima prieš „Vaikų teisių“ įstatymą – arba – įstatymas prieš šeimą (1)
Lietuvos konservatorių atsakymai į portalo alfa.lt žurnalisto Viliaus Petkausko klausimus
Daugiau kaip 100 Lietuvos mokyklų prisijungė prie streiko
Nusavintas ir palaidotas „Snoras“
Rusijos Federacijos URM pranešė, kad JAV-os iš "izoliuotos" Rusijos nupirko jau trečią suskystintų dujų tanklaivį
Replika Ainiui Gurevičiui. Kriminalinių naujienų redaktoriui (1)
Lietuvos policija paskelbė karą šeimoms su vaikais
Gėjų "santuokų" norintis ministras Eimutis Misiūnas grasina Lietuvai baudomis
„Turniai lietufiai“ – ką yra?! (4)
Rolandas ir jo anti svajoklių gretos (2)
Laimonas Jakas. Ar D. Grybauskaitė stos krūtine už karius?

Atsitiktiniai straipsniai


VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAI