Bėda, kaip pyragus kepa menedžeris

Versijos.lt
+6 -0 Autorius: Versijos.lt
Šaltinis: http://versijos.lt/beda-kaip-pyragus-kepa-menedzeris/
2017-06-13, skaitė 153
Pridėti naują straipsnį >

Nori prisidėti? Dalinkis straipsniu arba rašyk savo!

Kovo 19 dieną švenčiama Žemės Valanda. Organizuotai pabunda neišpasakyta meilė gamtai, ir kovotojai už klimatą rituališkai gesina šviesą vienai valandai. Kaip malonu pasėdėti prie žvakių, jaučiant, kad prisidedi prie gamtos gelbėjimo nuo elektros! Kad pojūčiai būtų dar sodresni, galima apsikabinti kokį minkštą žaislinį meškiuką.

Kaip ir bet kuri kita leftistinė aktyvistų akcija, Žemės Valanda tėra viso labo kenksmingas ideologinis miglos pūtimas į akis. Tokios akcijos pakeičia realų rūpinimąsi gamta veidmainiška iliuzija ir nė lašo neprisideda prie aplinkos gerinimo.

Prie ko ji prisideda – tai prie masinio žmonių kvailinimo ir pinigų traukimo iš jų kišenių. Kanados tinklapyje, šie aktyvistai, rubrikoje Take Action ragina jus pinigais paremti „klimatą“.

Tačiau ten jūs nerasite raginimo nemėtyti popiergalių ir kartoninių dėžučių nuo greito maisto sau po kojomis. Klimato aktyvistai išsikelia globalinius uždavinius ir į gamtos miestuose švarą jiems absoliučiai nusispjauti.

Toronto gatvės kartais darosi panašios į sąvartyną. Ypač Dauntaune, kur įsiveisė skaitlinga klimato aktyvistų populiacija. Ir šita apdergta ir apspjaudyta gyvenamoji aplinka tapo labai simbolišku fonu gamtosaugiškai vienai valandai užgesintoms šviesoms languose.

Stabų garbinimo problema yra kur kas rimtesnė, nei plataus masto kvailinimas, susijęs su klimatu. Štai dar vienas pseudo naudingos iniciatyvos, skirtos išpumpuoti pinigus iš dirbančių žmonių kišenių pavyzdys: garantuotos minimalios pajamos.

Tokie planai kol kas dar eksperimentinėje stadijoje, juos rengia ir Ontarijo liberalai, ir Otavos federalai. Detalių nėra, tačiau esminė idėja tokia: primokėti žmonėms, kad jų pajamos prilygtų bazinėms.

Kaip ir bet koks kitas neuždirbtų pinigų dalinimas, šis sumanymas yra itin pavojingas. Kam primokės, kodėl, dėl ko, kiek ir kieno sąskaita?

Labai svarbu iškart atskirti realiai vargstančius žmones nuo profesionalių vargetų. Kad mūsų puikiame mieste neatsirastų dar daugiau apšiurusių lūšnynų, kuriuose gyvena savanoriai varguoliai.

Savaime suprantama, seniems ir mažiems bei invalidams, o taip pat užplaukusiems ant darbo rinkos seklumos būtina užtikrinti orų gyvenimą. Padėti reikia ir dirbantiems varguoliams, working poor, kurie dirba už nedidelius pinigus, vildamiesi atsistoti ant kojų nuosavu darbu. Padėti reikia dar ir dėl to, kad dauguma darbdavių patys negali suvesti galo su galu dėl išpūstų mokesčių ir liberalių elektros kainų.

Tačiau yra ir profesionalių parazitų su komunistiniais reikalavimais: kiekvienam pagal poreikius. Nemokamai. Kitaip sakant – svetima sąskaita. Jums, aišku, pradės aiškinti apie teisingumą. Tačiau teisingumas – kai dirbančiam žmogui, po visų duoklių išmokėjimo, nekyla poreikis ieškotis antro darbo sau ir trečio – žmonai.

Nemokamas būstas, nemokamas maistas, nemokami drabužiai, netrukus bus ir nemokama „žolytė“ ir dar daugiau nemokamų pinigų, jeigu jau alkoholio gydomosioms procedūroms kol kas neišrašinėja vaistinėse. Rojus žemėje, garantuotos veltėdystės karalystė.

O jeigu jau dirbantys žmonės iki šiol nepakėlė maišto, vadinasi, juos galima ir toliau melžti be gailesčio.

Maištų mums nereikia. O štai įstatymas apie išrinktų asmenų atšaukimą, įskaitant aukščiausius postus, nepakenktų.

O kaip kitaip gintis nuo beprotiškų idėjų, tokių kaip neseniai paskelbtas Ontarijo vyriausybės sprendimas: įpareigoti statybos firmas įtraukti į naujus gyvenamus kompleksus dar ir „prieinamą būstą“ (affordable housing)?

Rezultate butų pirkėjams teks mokėti dar ir už pašalpinius kaimynus. Ir vėl tasai leftistinis teroras, puikybės kupina prievarta ir atviras plėšikavimas iš valstybinių aktyvistų pusės.

O kodėl vietoj to nepalaikius prieinamo savo kainomis būsto statybos mokesčių subsidijomis ar kita motyvacija, skirta statytojams? Kodėl? Aš irgi dėl to laužau galvą. Valdžios polinkis į sadizmą? Ar tiesiog ten niekas neįtaria, kad egzistuoja finansiniai stimulai?

Labai reikalingas įstatymas, kad į renkamus postus nebūtų prileidžiami žmonės, kurie niekada nedirbo realiame versle. Pageidautina – nuosavame. Nes kitaip ten, viršuje, visi galvoja, kad dirbantieji privačiame sektoriuje spausdina pinigus namuose tamsiomis naktimis ir kuo daugiau iš jų atimsi, tuo aktyviau jie spausdins.

Įvertink straipsnį: +6 -0

Pridėti naują straipsnį >

Nori prisidėti? Dalinkis straipsniu arba rašyk savo!

VISI STRAIPSNIAI LIETUVA PASAULIS KAIMYNAI SMAGUMAI


Paprasti komentarai

Feisbukiniai komentarai


Naujausi 10 straipsnių

31 | 2017-07-25 | Kaimynai | +2 -0
A. Ždanova, V. Judinas
Интернет последних дней буквально переполнен публикациями сочинения ученицы 11 класса Анны Ждановой, 16-ти лет, участницы областного конкурса юнкоров «Свой голос» и многочисленными комментариями к нему. Прежде чем высказать своё мнение об этом сочинении, предлагаю вам лично с ним познакомиться. Skaityti toliau...
99 | 2017-07-25 | Lietuva | +6 -0
Durnių Laivo Kapitonė
Pasak VSAT, kad tai tikrai yra meškos pėdsakai, patvirtino jų nuotraukas matę ekspertai. Apie Lietuvos Valstybine sieną ir Europos rytinės sienos apsaugą. Citatos iš delfiųėLėRTė. O paskui paskaitysime tarp eilucių. Nemokate skaityti tarp eilucių? Patikėkite- tai bus įdomu! Skaityti toliau...
86 | 2017-07-25 | Pasaulis | +3 -0
LVI
„Mes norime, kad Komisijos personalas būtų vertinamas ir priimamas nepriklausomai nuo žmonių amžiaus, lyties, seksualinės orientacijos ar negalios. Jeigu remsimės įvairove, būsime novatoriškesni ir ES piliečiams pateiksime geresnius rezultatus“. Skaityti toliau...
153 | 2017-07-25 | Smagumai | +8 -0
Lidžita
Aš visados stebėjausi (ir, ką čia slėpti, – stebiuosi iki šiol) žmonių mąstymo siauraregiškumu. Tarsi kiekvieno jų gyvenimas užsibaigtų ties nuosavu kiemu, vaikais ir darbu. Lyg pasaulyje vykstantys procesai niekaip neįtakotų jų ir jų vaikų padėties. Aš manau, kad daug engiamų grupių galėjo išvengti engimo, jei būtų pasiryžusios išeiti už savo virtuvės ribų. Tačiau, būkime atviri, net ir vadinami intelektualai dažnai palaimingai nesikiša į „ne savo reikalus“. O kas yra „ne tavo reikalas“ šiame globaliame pasaulyje? Skaityti toliau...
68 | 2017-07-25 | Lietuva | +4 -0
Algimantas Lebionka
Na iš štukorius tas laisvosios rinkos specialistas, o dabar ir Lietuvos sostinės Vilniaus meras Remigijus Šimašius. Ko jis per dvejų metų sėdėjimo mero kėdėje laiką tik nepridirbo! Jau Zuokas buvo ilgapirštis štukorius, o šitas dar ir už aną Ostapą Benderį didesnis šposinininkas. Paskelbė Šimašius, kad prie Neries įrengs pėsčiųjų ir dviračių takus, o nepraėjus net savaitei ėmė ir įrengė. Skaityti toliau...
111 | 2017-07-25 | Lietuva | +5 -0
Algimantas Lebionka
Ši svoločių valdžia neriasi iš kailio, besistengdama kaip kuo labiau engti lietuvius, varyti juos iš tėvynės, senelius marinti badu, bet ji yra gerumo ir dosnumo įsikūnijimas, kai kalba eina apie taip vadinamus „pabėgėlius“, kuriuos ji be tautos mandato veža į Lietuvą iš Afrikos ir Artimųjų Rytų. Kaip elgiasi šita svoločių valdžia su savo piliečiais, mes gerai žinome. Senovės graikų išminčiai yra teigę (Plutarchas, „7 graikų išminčių puota“), kad pati sunkiausia žmogui yra skurdi senatvė. Senatvė žmogui savaime yra kančia, o skurdžią senatvę yra sunkiausia ištverti. Dauguma Lietuvos pensininkų negauna net 200 eurų pensijos per mėnesį, už kuri Skaityti toliau...
66 | 2017-07-25 | Kaimynai | +2 -1
Algimantas Lebionka
Viktoro Orbano žodžiais, „egzistuoja Sorošo planas“, kuris numato perkelti į Europą milijoną migrantų iš musulmonų pasaulio ir juos paskirstyti tarp ES valstybių. Agentūra TASS informuoja, kad Vengrijos premjeras Viktoras Orbanas, kalbėdamas šeštadienį Rumunijos mieste Baile Tusnad, pareiškė, kad „Sorošo imperija“ griauna ne tik Vengrijos interesus, bet ir visos Europos. Skaityti toliau...
61 | 2017-07-25 | Kaimynai | +4 -1
Algimantas Lebionka
Lenkija paveldėjo iš komunistinės epochos būrį privilegijuotų tos epochos mastodontų-teisėjų, kurių interesai buvo priešingi demokratijai, t. y. tautos daugumos interesams. Lygiai tokia pati situacija pas mus, kur teismai patys save renka, patys sau skiria karališkas privilegijas, modifikuoja savo nuožiūra konstituciją. Lenkija ėmėsi sausinti šią teismų sistemos pelkę. Skaityti toliau...
72 | 2017-07-25 | Smagumai | +2 -1
Šarūnas Navickis
Valdžia – blogis. Nuo šio fenomeno niekur nepabėgsi ir nieko nepadarysi, tačiau suprasti – bent jau pamėginti – galima ir netgi verta. Maža, kas. “Valdžia gadina, o absoliuti valdžia gadina absoliučiai“ kitados ištarė lordas Aktonas. Šis pakankamai plačiai žinomas teiginys lyg ir turėtų prablaivinti žmogaus protą bent jau tiek, kad jis nustotų tikėti (aš net nesakau – pasitikėti) valdžia. Tačiau kažkodėl taip neatsitiko... Gal proto įmigis per gilus? O gal jo išvis nėra? Skaityti toliau...
72 | 2017-07-25 | Lietuva | +3 -0
Ekspertai.eu
Paklauskime savęs – ar „Vakaro žinių“ publikacija tėra nevykęs ir nekaltas pokštas, ar tai, vis tik, Rusijos minkštosios galios ataka prieš svarbiausią asmenį valstybėje, kuris formuoja valstybės nacionalinio saugumo politiką ir prašosi būti išgirstas? Priešas nesnaudžia, būkime budrūs. Skaityti toliau...

Reklama

Paveiksliukai


Rėmėjas

Puslapis feisbuke

Dar komentarų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851