Kodėl lietuviška mergelė puola su nuogu užpakaliu į ukrainietiškas dilgėles?

Algimantas Lebionka
Pridėti naują straipsnį >

Nori prisidėti? Dalinkis straipsniu arba rašyk savo!

Ukrainiečių nuomone, jų 50 milijoninė šalis yra chaoso ir nuosmukio būklėje. Kaip situaciją šioje šalyje ir Lietuvoje mato Izraelio žvalgybos „Nativ“ buvęs šefas Jakovas Kedmi?

Parama Urainai pas mus virto paranoja. Kuo 2,5 mln. Lietuvai kištis į 50 milijonų gyventojų turinčios (TSRS laikais, iki 1991 metų, gyveno 56 milijonai žmonių) išvogtos ir žlungančios valstybės vidaus reikalus, kuo skruzdėlė gali padėti drambliui? Juokingiausia tai, kad mūsų valstybė, kurios gyventojai yra didžiausi skurdžiai euro zonoje, teikia pagalba valstybei, kurios prezidentas-oligarchas ją plėšia ir per kelis metus savo turtus apiplėštų žmonių sąskaita pasididino 10 kartų!

https://youtu.be/gAMvZ-cYMgk

Apie situaciją Ukrainoje iš eksžvalgo Rytų Europai Jakovo Kedmi lupų

Šis Kedmi pasakojimas ne tik apie žlungančią Ukrainą. Jis pasakoja ir apie žlungančias Baltijos valstybes:

6:27 – apie bevizį režimą. Ukrainiečiai norėjo, kad jiems duotų darbo. Jei jiems Europa suteiktų galimybę dirbti, ar mokytis, aš manau, gyventojų skaičius Ukrainoje sumažėtų du kartus, ar net daugiau.

8:50 – apie gyventojų skaičiaus mažėjimą. Latvijoje gyventojų skaičius pasiekė jų skaičių praeito šimtmečio pradžioje. Latvių liko milijonas su trupučiu, o visa respublika – 1,7 milijono. Iš jų apie 400000 rusų. Virš milijono latvių išvažiavo iš šitos Latvijos. Ir kam jiems buvo reikalinga šita nepriklausomybė, kad gyventi Airijoje? Estijoje liko kiek daugiau milijono gyventojų. Ketvirtis Ukrainos gyventojų jau išvyko iš Ukrainos. Ši demografija naikina valstybę.

11:30 – jei Ukrainos žemę parduos, kas liks? Liks vien pavadinimas Ukraina. Jeigu Ukrainos jaunimo svajonė būti juodadarbiais Portugalijoje ir net Turkijoje, tai puiki ateitis šiai šaliai.

14:20 – Ukrainą bando kurti neapykantos rusams ir Rusijai pagrindu. Vargu ar tai pavyks. Pas banderininkus jau buvo toks bandymas statyti savimonę ant neapykantos rusams, žydams ir lenkams. Iš ko gali uždirbti Ukraina, tai iš antirusiškos pozicijos.

16:50 – Ukraina tolsta nuo Rusijos. Tokia jų oficiali politika, bet jos niekur neima. Jų nepriėmė į Europą, tai jie surengė tą idiotišką festivalį su beviziu režimu. Tai vienintelis pasiekimas nuo 2014 metų. O NATO jų irgi neima. Jie nori priimti įstatymą, kad jie reikalauja. Vargu ar Ukraina po 10 metų bus NATO, o gal po 10 metų nebus NATO?

24:20 – Kelių oligarchų priešprieša Ukrainoje gali pereiti į pilietinį karą. Jie kovos dėl valdžios. Viena ką jiems lieka – tęsti šalie apiplėšimą, ką jie sėkmingai darė 23 metus. Tai vienintelė galimybė, nes visos kitos jiems pasibaigs labai liūdnai. Bandyti kažką daryti su Lugansko ir Donecko pajėgomis gali baigtis tarp Odesos ir Dniepro.

26:10 – Kas yra Europa? Europa yra geografinė sąvoka, politine prasme ji neegzistuoja. Yra Europos Sąjunga, kurioje veikia jos administracija – jie turi savus interesus. Yra Europos valstybės, kurios irgi ieško, kas jos tokios. Ar šiandien kas nors gali pasakyti, kokia yra Prancūzijos vyriausybės politika? Praeitas prezidentas per savo kadenciją sugebėjo sunaikinti savo partiją ir savo reitingą privesti beveik iki nulio. (…) Sarkozi buvo gėda Prancūzijai. Sekantis prezidentas buvo dar didesnė gėda. O šitas berniukas, kuris nežinia iš kur išlindo ir kur įlindo, perlipo per politinių priešininkų lavonus, ir už didelius pinigus, kuriuos į jį įdėjo, jis tapo Prancūzijos prezidentu. 
Ponia Merkel, nežiūrint į jos kompleksiją ir amžių daro akrobainius kulversčius, kurie nesisapnavo Vokietijos politinėje arenoje niekada. Ko nori Vokietija niekas nežino. Anglijos premjero "toliaregiškumas" buvo parodytas per pirmalaikius parlamento rinkimus.

30:40 – Europa stovi ant labai rimtų problemų slenksčio. Nei viena iš jų nėra sprendžiama. Prie visų problemų jie paėmė savo nelaimei šitą nesusipratimą, kuris vadinasi Ukraina, nesuprasdami ką jie daro ir metodiškai padėdami griauti valstybingumo ir civilizacijos likučius Ukrainoje.

31:30 – Praėję ir ateinantys rinkimai Europoje nepriartino Europos prie išsprendimo nei vienos iš buvusių politinių problemų.

33:25 – Trampas negali paimti valdyti ir Ukrainos. Paimti ją kaip išlaikytini jis irgi negali. Bet kokie pinigai, kurie bus įdėti į Ukrainą sugrįš į Šveicarijos bankus. Vargu ar kas darys tokią pinigų transakciją.

37:40 – Vakarų Europos gamykloms nereikia ukrainiečių darbininkų. Ukrainos darbininkai nėra susipažinę nei su šiomis technologijomis, nemoka kalbos. Rusijoje jie neturi problemų. Ta pati techninė kultūra, ta pati kalba. Lenkija nepasižymi dideliais pasiekimais.

39:20 – Yra viena sritis, kur gali panaudoti išeivius iš Ukrainos paimti medicinos seseris ir gydytojus į Latviją, kad jos pakeistų tas medicinos seseles ir gydytojus, kurie pabėgo į vakarus.

 

Ukrainiečių nuomone, jų šalis yra chaoso ir nuosmukio būklėje

Ukrainos sociologų grupės „Reiting“ atlikti tyrimai parodė, kad šios šalies gyventojų nuomone valstybė yra chaoso ir nuosmukio buklėje.

Su tvirtinimu, kad šiandien Ukraina yra chaoso buklėje sutinka 85% respondentų, kad nuosmukio buklėjė - 75%, pokyčių procese - 44%", - kalbama apklausos medžiagoje. Tiktai 21% mano, kad šalis yra vystymosi buklėje, ir 17% situaciją įvardina kaip konsolidaciją.

Sociologų duomenimis, dauguma ukrainiečių taip pat pažymėjo savo materialinės padėties blogėjimą per praėjusius metus. Daugiau nei 60% apklaustųjų nepajėgia apmokėti būsto-komunalinių paslaugų, absoliuti dauguma (97%) respondentų jaučia vartojimo prekių ir paslaugų kainų augimą šiais metais.

Pagrindine priežastimi tokios socialinės-ekonominės padėties šalyje, daugumos nuomone (65%), yra veikiančios valdžios neprofesionalumas ir korupcija. 54% pažymi kaip susidariusios padėties priežastį karinę situaciją šalies rytuose, o 31% - nesugebėjimą Aukščiausios rados priimti reikiamus įstatymus šalyje.

 

Galimi masiniai protestai

Esanti Ukrainoje situacija, gali sukelti prie masinių visuomenės protestų mano 70 % respondentų, 40% - patys dalyvautų juose. 52% palaiko idėją paleisti parlamentą ir paskelbti jo pirmalaikius rinkimus.

Apklausos vyko tarp 19-25 metų Ukrainos gyventojų. Buvo apklausta 2 tūkstančiai respondentų. Tyrimo paklaida – 2,2%.

                                                                       ***

Dalia Grybauskaitė, mano nuomone, yra valstybės vadovo parodija, jos neįgalumo simbolis. Tokia ir jos užsienio politika – neįgali ir su neigiama dinamika. Tokie ir jos „užsienio partneriai“, kuriuos Jakovas Kedmi vadina „banderininkais, apsivogusiais oligarchais ir gaidamakais“.

 

Įvertink straipsnį: +17 -1
Pridėti naują straipsnį >

Nori prisidėti? Dalinkis straipsniu arba rašyk savo!


VISI STRAIPSNIAI LIETUVA PASAULIS KAIMYNAI SMAGUMAI


Komentarai


Naujausi 15 straipsnių

192 | 2017-08-20 | Lietuva | +13 -0
Durnių Laivo Kapitonė
"Sausio 13-osios naktį Sovietų kariuomenės daliniai šturmavo Radijo ir televizijos pastatą, Televizijos bokštą. Žmonės buvo šaudomi, traiškomi tankais ir vaikomi nuo strateginių objektų." Kaip ir viskas aišku. Neigti jog tankistai tyčiomis važiavo per civilius žmones neišeina, nes yra numatytas BK straipsnis už tankistų agresijos neigimą prieš Lietuvos Respubliką. Kažkokie išvedžiojimai jog TSRS tankistas vykdė TSRS gynybos ministerijos generolo Jazovo įsakymus ir nurodymus už kurių nevykdymą jam grėsė baudžiamoji atsakomybė yra niekiniai. Bandymas pateisinti tanko vairuotoją jog jis važiuodamas naktį ir kelią stebėdamas per mažiuką plyšiuk Skaityti toliau...
41 | 2017-08-20 | Pasaulis | +2 -0
Algimantas Lebionka
Vyriausias Barselonos rabinas Meir Bar-Hen po teroro atakų, per kurias žuvo 14 žmonių ir virš 100 buvo sužeista, pasakė, kad Europoje žydai prarado tėvynę. Jis patarė žydams „parodyti Ispanijai nugarą“, sugrįžti ir apsigyventi Izraelyje. „Europa prarasta“, - paaiškino rabinas Meir Bar-Hen interviu "Times of Israel", rašoma austrų Krone. Jis pasakė:„Netikiu, kad žydai čia liks visiems laikams, ir kviečiu jus pirkti nekilnojamą turtą Izraelyje. Mes neturime kartoti klaidas žydų Alžyre ir Venesueloje ir geriau anksčiau nei per vėlai“. Skaityti toliau...
35 | 2017-08-20 | Kaimynai | +5 -0
Algimantas Lebionka
Po teroro aktų Ispanijoje Lenkijos premjerė pakvietė Europos sąjungos valstybes peržiūrėti saugumo ir migracijos politiką. Lenkijos premjerė Beata Šidlo televizijos TVP programoje rugpjūčio 19 dieną pareiškė, kad Ispanijoje įvykę teroro aktai – tai eilinis argumentas Europos saugumo politikos pakeitimui. Lenkijos premjerės žodžiais, ekstremistai, grasinantys europiečių saugumui, naudoja ES migracijos strategiją, kurią įdiegė Vokietijos kanclerė Angela Merkel. Į tai nebegalima užmerkti akių: „Reikia prabusti iš letargo miego, pasikelti nuo kelių ir, pagaliau, ir nebijoti pažiūrėti tiesai į akis. Skaityti toliau...
36 | 2017-08-20 | Kaimynai | +3 -0
Algimantas Lebionka
Vakar centriniame Vokietijos dienraštyje die Welt pasirodė didžiulis straipsnis, skirtas „Lenko kortai“, pavadintas „Lenko žalioji korta atveria migrantams ES vartus“.  https://www.welt.de/wirtschaft/article167686123/Polens-Greencard-oeffnet-Migranten-alle-Tore-zur-EU.html Globalistų oligarchų, vadinamų media-baronais, valdomas dienraštis die Welt, kaip beje ir likusi Europos spauda, labai išsigando, kad keli šimtai tūkstančių Ukrainos, Baltarusijos respublikų gyventojų, kurie Lenkijos konsulatuose įrodys savo „lenkiškas šaknis“ ir gaus „lenko kortą“, gali atvyks dirbti į Vokietiją. Skaityti toliau...
26 | 2017-08-20 | Pasaulis | +3 -0
Algimantas Lebionka
Juodąja mirtimi Europoje vadindavo maro epidemiją, didžiausią ankstesniųjų amžių, iki pat 19-ojo, mūsų kontinento nelaimę. 2015 metais į Europą liberalai-globalistai užnešė dar baisesnę nelaimę – jų sugalvotus „pabėgėlius“, kuriems, pažeisdami visus ES įstatymus ir susitarimus, jie atidarė ES sienas, ir į kontinentą atvedė (už atėjimą mokėjo pinigus) milijonus jaunų-sveikų vyrų iš Azijos ir Afrikos, be jokių dokumentų, be jokių jų praeities įrodymų, kartu su jų juoda-teroristine praeitimi, jų radikaliuoju Islamu, terorizmu, svetima kultūra, viduramžių papročiais, Europoje pamirštomis, Skaityti toliau...
22 | 2017-08-20 | Pasaulis | +2 -0
Algimantas Lebionka
Kaip bumerangas sugrįžo į Ameriką mada griauti paminklus: iki šiol juos griovė pagal Amerikos nurodymą Sadamui Huseinui Bagdade, Dzeržinskiui Maskvoje, Leninui Kijeve, rusų kareiviui-išvaduotojui Taline ir Varšuvoje. O dabar mada sugrįžo namo – į Ameriką. Visais šiais atvejais prasmė viena ir ta pati – kova už hegemoniją. Nugalėtojai griauna nugalėtųjų paminklus. O nugalėtieji piktai murma, bet nieko negali padaryti. Skaityti toliau...
37 | 2017-08-20 | Pasaulis | +5 -0
Algimantas Lebionka
Kiekvieną dieną Europoje nekliudomai išsilaipina koks tūkstantinis nelegalių imigrantų-potencialių teroristų desantas, nepaisant to, kad ES šalys turi savo kariuomenes, kurios privalo ginti Europos sienas nuo užpuolimo, jos turi brangiai kainuojančią NATO, kuri irgi turėtų jas ginti. Bet armijos jų negina, o užsiima ekshibicionizmu, tariama kova su smegenų vėžiu sergančio amerikiečių senatoriaus-idioto ir jo neadekvačių kolegų išgalvotais baubais iš Rytų. Skaityti toliau...
68 | 2017-08-20 | Lietuva | +5 -0
Durnių Laivo Kapitonė
„Mes į „WikiLeaks“ siuntėme įvairius duomenis, įskaitant iš Rusijos vyriausybės pavogtą informaciją. Ji būtų atskleidusi rusų veiksmus ir įrodžiusi, kad Rusijos saugumo tarnybos nekontroliuoja „WikiLeaks“, – sakė žinutes „Foreign Policy“ parodęs šaltinis. Daug „WikiLeaks“ darbuotojų, savanorių ir jų šeimos narių yra nukentėję nuo Rusijos korupcijos ir žiaurumo. Buvome tikri, kad „WikiLeaks“ tą informaciją paviešins. Tačiau Assange'as rasdavo vieną pasiteisinimą po kito.“ Skaityti toliau...
219 | 2017-08-18 | Lietuva | +16 -3
Kibirkštis
Mūsų laikmetyje yra išpilta be galo daug purvo ant Tarybų Sąjungos. Įvairiomis manipuliacijomis stengiamasi netgi apjuodinti jos pergalę Didžiajame Tėvynės Kare, nutylimos įvairios šio karo pusės, skleidžiami mitai apie TSRS „draugystę“ su fašistine Vokietija, išdavikišką TSRS politiką kovojančių prieš fašizmą armijų atžvilgiu ir t.t. Birželio 22 d. – Didžiojo Tėvynės Karo pradžios diena – yra puiki proga paneigti šiuos mitus ir parodyti tikrąjį to laiko vaizdą. Žinoma, mitų apie Didįjį Tėvynės Karą yra sukurta tiek daug, kad tam, kad visus juos paneigtume, turėtume parašyti knygą. Tad čia mes trumpai išanalizuosime tik dalį tų mitų ir pateik Skaityti toliau...
73 | 2017-08-18 | Kaimynai | +1 -2
Kibirkštis
Rugpjūčio 10-13 dienomis Leningrade vyko Rusijos Komunistų Darbininkų Partijos (RKDP) organizuota tarptautinė teorinė komunistų konferencija, skirta Didžiosios Spalio socialistinės revoliucijos šimtmečiui – „Spaliui-100“. Konferencijoje dalyvavo dešimtys marksistinių-lenininių partijų atstovų iš viso pasaulio: nuo Ispanijos iki Kazachstano, nuo Norvegijos iki Šri Lankos. Skaityti toliau...
104 | 2017-08-18 | Pasaulis | +5 -7
Kibirkštis
Visi žinome, kad Vokietijoje 1933-1945 m. siautėjo nuožmi, tūkstančius ir milijonus nekaltų aukų nusinešusi fašistų diktatūra, į valdžią atėjusi formaliai „teisėtu“, „demokratiniu“ rinkimų keliu. Tačiau retas kuris dabarties jaunuolis, ypač šalyje kaip Lietuva, bus girdėjęs apie Ernstą Telmaną (1886-1944) – bene žymiausią to meto vokiečių didvyrį ir patriotą, tapusį visos Europos antifašistinio pasipriešinimo veidu ir 1944 m. rugpjūčio 18 d. kritusį nuo nacistinių budelių kulkų. Kas jisai buvo? Skaityti toliau...
131 | 2017-08-18 | Lietuva | +5 -1
Tomas Dapkus
Pakomentavus ankstesniame post'e dabartinio Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) pirmininko ir tuomečio teisėsaugos darbuotojų profesinių sąjungų lyderio Vytauto Bako laišką Rusijos režimui kviečiant bendradarbiauti kai kurie komentarai bei nauji įvykiai pasirodė tiek svarbūs, kad juos verta aptarti atskirai. Skaityti toliau...
87 | 2017-08-18 | Smagumai | +2 -2
Igoris Ašmanovas
Мы видим в СМИ и соцсетях чудовищный хайп вокруг новых технологий, «нового технологического уклада». Ему уже с полгода. Не заметить его нельзя. Ну если уже на совещаниях у Путина повторяют эти модные шумовые слова, значит, коробочка уже заполнилась доверху. Skaityti toliau...
109 | 2017-08-18 | Pasaulis | +5 -1
Algimantas Lebionka
Praėjusį pirmadienį JAV prezidentas Donaldas Trampas pasirašė memorandumą, kuris nurodo JAV prekybos atstovui atlikti tyrimą dėl galimų intelektualinės nuosavybės grobimo atvejų iš Kinijos pusės. Kinai, kaip mano Vašingtone, priverčia KLR dirbančias JAV kompanijas dalintis intelektualinės nuosavybės pobūdžio informacija, priešingu atveju kinai neleidžia joms čia užsiimti verslu. Kinijos valdžia pasirengusi ryžtingai atsakyti į JAV sankcijas. Apie tai kalbama Kinijos komercijos ministerijos pranešime. Skaityti toliau...
163 | 2017-08-18 | Lietuva | +10 -1
Lietuvių aktyvistų frontas
Atėjo lemiama galutinio su žydais atsiskaitymo valanda. Lietuva turi būti išvaduota ne tik nuo azijatų bolševikų vergijos, bet ir nuo ilgamečio žydijos jungo. Lietuvių aktyvistų frontas visos lietuvių tautos vardu kuo iškilmingiausiai pareiškia: 1. Senoji Vytauto didžiojo laikais suteikta Lietuvoje prieglaudos teisė žydams yra visiškai ir galutinai atšaukiama. 2. Kiekvienas be išimties Lietuvos žydas šiuo yra įsakmiai įspėjamas nieko nedelsiant apleisti Lietuvos žemę. 3. Visi tie žydai, kurie išskirtinai pasižymėjo Lietuvos valstybės išdavimo ir lietuvių tautiečių persekiojimo, kankinimo ar skriaudimo veiksmais, atskirai bus traukiami Skaityti toliau...

Parodyti dar įrašų

Reklama

Paveiksliukai


Rėmėjas

Puslapis feisbuke

Dar komentarų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851