„Pabėgėlių diena“ - minima kartą metuose, pabėgėlių-teroro dienos Europoje „švenčiamos“ jau kiekvieną dieną

Algimantas Lebionka
+ 14 - 0
Autorius: Algimantas Lebionka
Šaltinis: http://lebionka.blogspot.lt/2017/06/pabegeliu-diena-minima-k...
7535-06-20 (2017 m.), skaitė 1980
0

Birželio 20 minima „pabėgėlių diena“. Jeigu pernai pabėgėlių-teroristų įvykdyti teroro aktai ES vyko kas keli mėnesiai, tai per pirmuosius 5 šių metų mėnesius – kas 9 dienos,o prasidėjus vasarai pabėgėlių  teroro aktai vyksta praktiškai jau kiekvieną dieną.

Teroristas, su furgonu įsirėžęs į policininkus birželio 19 dieną Paryžiuje

Vakar islamo teroristas-pabėgėlis Eliziejaus laukuose Paryžiuje taranavo policijosautomobilį ir buvo nušautas policininkų. Teroristas buvo ginkluotas austrišku „Glock“ pistoletu (jais ginkluota Lietuvos policija).

Šiandien pabėgėliai užmušė lenką furos vairuotoją ties Kalė

Birželio 20 dieną ties Kalė 4 valandą iš ryto pabėgėliai ant kelio užritino rastą, kad sustabdyti į Britaniją vykstantį sunkvežimį. Sunkvežimio vairuotas buvo priverstas manevruoti, kad išvengti susidūrimo, ir įsirėžė į stovėjusią mašiną. Kilo gaistas, vairuotojas lenkas žuvo.

Pabėgėlių- teroristų ir banditų išprievartauta Europos policija yra bejėgė

Europa nebesusitvarko su pabėgėliais-teroristais. Vokietijos policija bejėgė prieš banditus pabėgėlius iš Artimųjų Rytų.

Gatestone aprašo tiesiog skandalingą Vokietijos teisėsaugos bejėgiškumo prieš pabėgėlių smurtą atvejį Hameln mieste. 2014 metais 26 metų amžiaus pabėgėlis kurdas buvo areštuotas už plėšimą. Jis bandė bėgti iš teismo salės ir iššoko iš septinto pastato aukšto lango, po ko buvo nuvežtas į ligoninę, kur jis numirė. Tada jo giminės pabėgėliai kurdai užpuolė ligoninę, ją išplėšė, užpuolė teismą, akmenimis ir kitais daiktais sužeidė 24 policininkus ir 6 policijos karininkus. Labiausiai visuomenę nustebino Hanoverio teismo sprendimas. Šie teroristai buvo nubausti lygtinėmis bausmėmis. Teisėjas pasakė, kad buvo švelnus, nes teisiamieji tapo liudininkais, kai jų tėvynainis gavo traumas.

Šis ir panašūs pabėgėlių nebaudžiamo teroro prieš vokiečių policininkus faktai sukėlė masinį pareigūnų bėgimą iš policijos gretų. Saksonijos policininkų profsąjungos vadovas paaiškino, kad „visi policininkai tikisi valstybės palaikymo“. „Kas puola ant policijos – puola valstybę“, - pasakė jis.

Pabėgėlių iš Artimųjų Rytų sindikatai valdo Vokietijos sostinę Berlyną ir daugelį šios šalies miestų. Jie užsiima reketu, pinigų plovimu, prekyba žmonėmis, ginklais ir narkotikais.

Libanietis politologas Ralf Ghabdan gyvenantis Vokietijoje pasakė, kad Hanoverio teismo nutartis yra rimtas teismų sistemos pralaimėjimas. Jo žodžiais, vienintelis Vokietijos kelias yra sunaikinti juos. Viskas, kas už klano ribų jiems yra priešo teritorija.

Ekspertų skaičiavimu, Berlyne šiuo metu veikia klaninės banditų gaujos, kuriose dalyvauja 9000 pabėgėlių. Šiuo metu šios gaujos intensyviai darbuojasi pabėgėlių apgyvendinimo versle.

Policijos užpuolimai Švedijoje tampa vis įžūlesni

No-go zonų Švedijoje plotas išaugo per paskutinius du metus 50 procentais. Ši konfidenciali informacija  buvo gauta švedų žurnalistų. Švedijoje šiuo metu susiformavo 55 tokios No-go zonos, į kurias negali įeiti švedai ir Švedijos policija.

Säpo šefas Andersas Tornbergas ( Anders Thornberg) Švedijos informacijos agentūrai ТТ apie teroristų skaičiaus augimą šalyje pasakė: .„Mes niekada nematėme nieko panašaus“. „Mes pasakytume, kad jų skaičius nuo šimtų padidėjo iki tūkstančių dabar“, - pasakė jis.

Pabėgėliai nori eurabijos, o globalistai nori sunaikinti baltą Europą

Douglas Reed savo knygoje „The Controversy of Zion“ konstatuoja, kad nebuvo žmonijos istorijoje tokios imperijos, kurios nebūtų sunaikinę žydai. Dabar eilė atėjo Europos Sąjungai. Žymus mokslininkas marokietis prof. Abdessamad Belhaj perspėja, kad migracija į Europą organizuota tam, kad islamizuoti kontinentą. Mokslininko nuomone, migrantų-musulmonų pagalba globalistai nori suskaldyti Europos bendruomenę į socialiai atskiras vartotojų bendruomenes. Masinė migracija yra „pražūtinga“ Europos tautoms, nes neoliberalių elitų siekis naudoti islamo terorizmą lobimo tikslams galiausiai sukels degradaciją ir bankrotą. Islamo terorizmas ES efektyviai naudojamas socialiniam pasipriešinimui slopinti.

"Pabėgėlių diena" - šventė? O gal mirtinos ligos diagnozė mirštančiai ES?

Paskutinės autoriaus publikacijos nelegalios migracijos ir europiečių genocido tema:

http://lebionka.blogspot.lt/2017/06/die-welt-europa-pabegeliu-klausimu.html

http://lebionka.blogspot.lt/2017/06/vokietijos-globalistai-isrado-klimato.html

http://lebionka.blogspot.lt/2017/06/viktoras-orbanas-vengrijos-radijo.html

http://lebionka.blogspot.lt/2017/06/afrikiecius-i-es-vezancias-mafijozio.html

http://lebionka.blogspot.lt/2017/06/602000-nigerijos-gyventoju-nelegaliai.html

http://lebionka.blogspot.lt/2017/06/genocidas-italijoje.html

http://lebionka.blogspot.lt/2017/06/nevyriausybines-organizacijos-moka.html

http://lebionka.blogspot.lt/2017/06/europoje-vykdomas-pats-didziausias.html

 


100% Plius 100% Plus
0% Minus 0% Minus
14   0
Pridėti naują straipsnį

Nori prisidėti? Dalinkis straipsniu arba rašyk savo!

Komentarai: 0

viešai nebus rodomas, įvesk, jeigu nori gauti pranešimą apie kitų komentarus

Siųsti komentarą

VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAI1241 3 +42 -2 Anno

JAV laidoja EUROPĄ (3)
Laisva informacija - laisvas žmogus!

Straipsnių TOPas

Reklama

Paveiksliukai


VideoDraugai

VISUOMENĖS SAUGUMO KONCEPCIJA

Puslapis feisbuke


Švieskis150 metų Maksimui Gorkiui! Pilnas raštų rinkinys lietuviškai

Mus skaito