Verslas nuo nulio - garsi "prekybininkė" ir toliau apgaudinėja, lobsta kitų sąskaita (4)

Ernesta Bagdonaitė
+ 48 - 8
Autorius: Ernesta Bagdonaitė
Šaltinis: https://www.facebook.com/group...
7535-07-10 (2017 m.), skaitė 26689
4

Kol lietuviai sunkiai dirba, lenkią nugarą ir moka mokesčius. Kur emigrantai palikę šeimas, uždarbiauja užsienyje po 12 - 15 valandų per parą. Tuo tarpu kiti lobsta, svetimų žmonių sąskaita. Taip taip, lobsta garsioji "verslininkė" Ieva Jurevičienė ir jos vyras Airidas Jurevičius, socialiniame tinklapyje facebook`as, prekiaudami mistiniais rūbais, kvepalais, įvairiais daiktais. Savo unikalią veiklą pradėjo nuo 2011 metų - tuo metų jie buvo ant "bangos", pareiškimai prilygo tarsi Lenino raštams, jų daug ir begalės. Nusiskundimai apgavus, pasisavinus pinigus, grasinant, vagiant kitų pardavėjų prekių fotografijas, meluojant, sukčiaujant. Beje, Ieva Jurevičienė, net iš 50 apgautųjų 1 - 2 laimingiesiems nusiusdavo rūbų (kitaip tariant skarmalų, kad tik jie parašytų gerą atsiliepimą apie ją, deja tokių žmonių buvo - nuo to prasidėjo Ievos revoliucija "Aš sąžininga" ir nesvarbu, kad jau tūkstančiai eurų skolos mamoms, neįgaliesiems, šeimoms). Nuo jos apgavysčių mirguliavo visas socialinis tinklapis, įvairūs portalai rašė apie jos suktybes - teisėsauga ėmėsi veiksmų, taip tai padėjo, bet trumpam. Kuriam laikui Ieva ir Airidas Jurevičiai sustojo... Sustojo, pailsėjo ir sugrįžo su trenksmu... Kitaip tariant, grįžo patobulėję. Sakysit ką tai reiškia?! Tai reikia, jog: IEVA JUREVIČIENĖ turi begalės įvairių FB ACOUNT su išgalvotais vardais, čia tik keletas: EVELINA MONKIENĖ, IEVA SUDINAITĖ, IRENA VOISEVSKA, IEVA BURNEIKAITĖ, MADINGI RŪBAI ir KT. Taip pat išgudrėjo ir sukūrė SLAPTĄ FB grupę į kurią patenka tik jos išrinktieji (naivūs ir patiklūs žmonės), grupė vadinasi "Madyngi rubai", tai madYgi, turi dar viena grupę (pavadinimu: įvairios prekės), kur pas ją galima nusipirkti pvz.: NIKE, ADIDAS, ARMANI, CHANEL rūbus nuo 1 svaro (kažin ką apie tai mano šių prekinių vardų atstovai, vartotojų teisės).

Ieva Jurevičienė jaučiasi tikra verslininkė, nes pagal ją - jį savo veiklą yra legalizavusi Lietuvoje (dirba pagal individualios veiklos pažymą), tačiau pinigai siunčiami į UK sąskaitą, PAYPAL arba kitų asmenų sąskaitas, labai mėto pėdas per įvairias sąskaitas, prisidengdama kitais vardais, neretai įtraukia nieko dėtus asmenys (jį vagia iš Mūsų valstybės). Tikiuosi VMI ir SODRA paanalizuos šį atvejį išsamiai, nes kai kurių šaltinių teigimu Ieva Jurevičienė su vyru nusipirko namą Airijoje, iš salono BMW markės automobilį (tik abejoju ar NT ir automobilį deklaravo savo vardu). Taip, ji kas diena atranda naivių ir patiklių žmonių, kurie jei už mistines prekes, perveda nuo 10 eurų iki 300 eurų (į UK jos vyro sąskaitą). Kas diena jos sąskaitoje kapsena svetimų žmonių sunkiai uždirbti pinigai, o Ieva Jurevičienė jaučiai labdaros fonas.

Retorinis klausimas, kuris kyla visiems ar teisėsauga yra nepajėgi prieš Ieva Jurevičienė, spauda ir TV, VMI ir SODRA - nes ji gyvena UK?! Klausimas retorinis ir atsakymas MŪSŲ LIETUVOS TEISĖSAUGA PAJĖGI ŠIĄ PERSONĄ SUSTABDYTI, MES ŽMONĖS PAJĖGUS, NES MES ESAME VISUR UK, SKANDINAVIJA, LIETUVA, AMERIKA - žmonių apgautų iš viso pasaulio... Taip žinome, kad ji mėgsta grasinti žmonėms, kad kalbėjimo maniera tikrai ne kaip "verslininkės" ir galiausiai, turi įgūdžių "duoti spaudimą" savo klientams, kad jie tylėtų ir lauktu. O žmonės laukia po 3 metus ir daugiau... Kiekvienam žmogui sakau, gerbkite save ir savo laiką, bei uždirbtus pinigus - Ieva Jurevičienė su visa savo A KOMANDA yra ne labdaros fondas, svarbu nepasiduoti, svarbu eiti iki galo ! O mes tai galime.

85% Plius 85% Plus
15% Minus 15% Minus
48   8
Komentarai: 4
4. Anonimas 2017-11-05 15:10:10

ji man padarytu mineta su pabaiga i skrandi.

4 0
3. Anonimas 2017-11-05 11:37:00

Tikiuosi ateis jai galas moteru kalejime.  O teisesauga,  jei rimtai imtųsi,  seniai butu nusodinta.

5 0
2. Anonimasvajezau 2017-11-04 23:27:58

Nu ir klaidų klaidelių straipsnyje... 

4 3
1. Edmundas 2017-11-04 15:51:39

Nu ir gerai, palaikau as ja, nes lietuvoje pilna patikliu besmegeniu

6 11

Nebūtinas. Įrašyk, jeigu nori gauti pranešimą apie naujus komentarus prie šio straipsnio. Adresas niekur nebus rodomas.

Siųsti komentarą
VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAI
Vaikų grobikų išsaugojimo kaina – 3 ministrai ir suklaidinti mokytojai
Akimirkos iš Laisvosios Rusijos forumo, vykusio Vilniuje, prieigų
Guldydama vaiką šalia savęs mama kelia jam grėsmę, – tvirtina VTAT (3)
Algimantas Rusteika: Prieitas liepto galas
Profsąjungų organizuojamas mokytojų mitingas Vilniuje „Paskutinis skambutis“
Europos Taryba ragina Lietuvą atkurti Pakso teisę dalyvauti rinkimuose (1)
Lietuvai atėjo metas slėptis — nuo šalčių ir Rusijos dujų
Skambinimas varpeliais
Pilietinės organizacijos reikalauja panaikinti vaikų atiminėjimo įstatymą (1)
Mindaugas Puidokas: ,,Kodėl Šakalienės rėmėjai taip prieštarauja esminėms pataisoms vaiko teisių apsaugos srityje?"
Kreipimasis: 10 klausimų L. Kukuraičiui ir A. Jakavonienei (1)
Kęstutis. K.Urba: Svarbiausia gyvenimo pamoka
Alvydas Butkus. Tarptautinė migracija ir Seimo rezoliucija
Kas stumia lietuvius po guminėmis policijos kulkomis?
Vytautas Rubavičius. Kas ta „Kremliaus ranka“ ir kodėl ji „verčia“ Vyriausybę? (2)
Paremsime mokytojus, paremsime save! (1)
“Žaliųjų“ laidotuvės, arba kaip rusofobai valdžia dalinasi (4)
A. Daunys. Opozicija dabar ploja iš džiaugsmo, matydama, kaip Tapinas sėkmingai, žingsnis po žingsnio, perima vadovavimo pedagogų protestui vadeles (2)
K. Krivickas apie A. Tapino pseudo pagalbą mokytojams: "Darbas jo, Tapino, toks - bangas gaudyti visuomenines ir ant tų bangų vis prasiplaukti po biškį" (6)
Pasilikite sau po milijoną, o likusius teks atiduoti.
Algimantas Lebionka. Matrica: konservatorių partija su Žygimantu Pavilioniu, kaip "moteris" su peniu (1)
Pavojų šeimoms kelia Norvegijos išlaikytiniai (1)
Lietuvos savivaldos rinkimuose dalyvaus ir Rusijos piliečiai (1)
Kazimieras Garšva. Trečią kartą kuriama Vilniaus krašto autonomija (1)

Atsitiktiniai straipsniai


VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAI