Pasaulio bankas ir tarptautinis valiutos fondas Ukrainoje atveria duris Monsanto hegemonijai

Anonimusas
+ 0 - 0
Autorius: Globalitika
Šaltinis: https://globalitika.wordpress.com/2014/09/14/pasaulio-bankas...
7532-09-15 (2014 m.), skaitė 3376
0

Kalifornijos Oklando institutas atskleidžia iki šiol sisteminės žiniasklaidos nutylėtą faktą: sutartis su Europos Sąjunga (kuri numato ir visišką Ukrainos vyriausybės parsidavimą uz 17mlrd. dolerių paskolą iš JAV kuruojamų finansų rinkų) suteiks galimybes Monsanto ir kitoms žemės ūkio korporacijoms pavergti šią šalį.

Monsanto domėjosi Ukraina dar 2013m.

„Nors Ukraina ir neleidžia naudoti genetiškai modifikuotų organizmų (GMO) žemės ūkyje, tačiau 404 straipsnis jos sutartyje su Europos Sąjunga apie agrokultūrą, įtraukia skirsnį, kuris dažniausiai lieka nepastebėtas: jis teigia, jog abi pusės kooperuosis biotechnologijų srityje.“ – teigiama instituto pranešime.

Ką reiškia „kooperuosis“?

Kooperuosis dabartiniam, kapitalistinės hegemonijos pasaulyje, reiškia maždaug štai ką:“ jūs mum resursus, o mes jums žalių popiergalių !“

O ką reiškia „biotechnologijų srityje“?

Na tai tikrai nereiškia, jog Europos ir Ukrainos mokslininkai, visi gražiai ir draugiškai užsidarę laboratorijose, darys pasaulį drebinančius biotechnologinius stebuklus. Biotechnologijos reiškia tik vieną: tai yra tam tikra technologija susijusi su DNR manipuliacijomis už ląstelės ribų. Ši technologija mums ir suteikia visą „sveiką“ genetiškai modifikuotų produktų gėrį ir dar didelį pelną, kurį taip mėgsta pasauliniai nusikaltėliai kaip Monsanto.

O biotechnologijos (su Europos „kooperacija“) Ukrainoje puikiai prigis: juodžemiai šioje šalyje yra laikomi vienais derlingiausių pasaulyje.

Deja, bet ne tokios geros žinios laukia smulkiųjų Ukrainos ūkininkų, kurie, atėjus Monsanto su jų technologija teturės dvi išeitis: 1. Parsiduoti Monsanto 2. Bankrutuoti ir trauktis iš žemės ūkio.

Tą jau puikiai įrodė pačios JAV patirtis.


0   0
Pridėti naują straipsnį

Nori prisidėti? Dalinkis straipsniu arba rašyk savo!

Komentarų kol kas nėra


VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAI


Laisva informacija - laisvas žmogus!

Straipsnių TOPas

Reklama

Paveiksliukai


VideoDraugai

VISUOMENĖS SAUGUMO KONCEPCIJA

Puslapis feisbuke


Švieskis150 metų Maksimui Gorkiui! Pilnas raštų rinkinys lietuviškai