Feministės virsta islamistėmis. Smegenų apsivertimas Europoje. 1 dalis

Algimantas Lebionka
Pridėti naują straipsnį >

Nori prisidėti? Dalinkis straipsniu arba rašyk savo!

https://1.bp.blogspot.com/-KNJDHmr4gRs/WYXOCXZHO_I/AAAAAAAAFF4/iZ9OBSYNlJEzhuZQ4G4Xqm6VG4464wxwACLcBGAs/s1600/2676.jpg

Esame liudininkais, kaip paskui sionistinės bankų oligarchijos dolerį ant pilvo šliaužioja Europos elitas, politikai, jų sukurti feministinis ir LGBT judėjimai. Feministėms jų vadeliotojai įsakė tapti islamistėmis, o sodomitams - vahabitais? O kodėl ir ne! Sirijoje juk nesenai buvo nufotografuoti keli “koviniai pederastai”.

Džulio Meotti portale „Gatestone“ prieš kelias dienas paskelbė apžvalgą apie tai, kaip „Europos miestus praryja šariatas“. Jame autorius nupiešė tikrovišką šariato įsigalėjimą Europoje paveikslą, bet neatsakė į klausimą, kodėl taip lengvai vyksta ši beprotystė, kodėl valdantis oligarchatas neorganizuoja pasipriešinimo šiai maro bacilai, o priešingai, visaip blokuoja bet tokį pasipriešinimą ir proteguoja Europoje islamą su visais jo išsigimėliškais ir anticivilizaciniais atributais. Šiuo savo straipsneliu aš noriu pratęsti autoriaus pradėtą ir nebaigtą mintį ir pasiaiškinti, kas visa tai valdo ir organizuoja šitą beprotybę Europoje. Todėl šis mano straipsnelis ir sudarytas iš dviejų dalių – pirmoji skirta pačiam islamizacijos faktui, o antroji šios bacchanalijos priežasčiai, jos varomajai jėgai.

Tikriausiai medicina nėra dar pilnai identifikavusi tokio susirgimo, kaip smegenų apsivertimas, kurį mes stebime Europoje, bet jo simptomų pilna supuvusios ir perpuvusios į kompostą Vakarų visuomenės gyvenime. Kas gali būti labiau liguisto už islamistėmis tampančias feministes?

Globalistų valia feministės, LGBT, antifa, kairieji, kovotojai prieš islamofobiją ir islamistai atsidūrė vienoje barikadų pusėje, kartu su jų hidžabais, nikabais, parandžomis, barzdomis ir kitokiu vahabistiniu šlamštu.

w1056h594fill.jpg

Užkrėtimo vahabizmu pradžia

Po to, kai globalizmo sukurtos islamo teroristų gaujos, finansuojamos žydiškų Saudo Arabijos pusiasalio monarchijų, vahabizmo platintojų, ėmė naikinti klestinčią M.Kadafio valstybę Libiją (už tai, kad jis nenorėjo būti valiutine JAV kolonija ir ketino įsivesti nuosavą auksinį dinarą), o po to Vakarai atėjo šiems galvažudžiams į talką ir iš oro sunaikino šią valstybę, šią šalį užgrobę banditai moterims įsakė dėvėti visą kūną dengiančius drabužius, uždraudė parfumeriją.

Didelė dalis šių islamo teroristų griauti Arabų valstybių buvo išsiųstos iš Vakarų Europos. Dabar šiuos grįžtančius namo banditus čia sutinka su išskėstomis rankomis ir kojomis. Skandinavijos vaikai atiminėjami bet kokiu pretekstu iš europiečių motinų, bet štai galvažudžiai, kurie pjovė žmonėms galvas Irake ir Sirijoje jų nuomone „gali būti gerais tėvais.“ Apie tai pareiškė Švedijos socialinės tarnybos. Šitais teroristais labai rūpinasi Švedijos valdžia, stengiasi jiems padėti „sugrįžti į naują gyvenimą“. Manoma, kad šių džichado banditų Švedijoje yra iki kelių šimtų tūkstančių. Kur sekantį kartą Švedijos valdžia-nusikaltėlė panaudos šiuos teroristus, kokią pasaulio valstybę globalistų nurodymu juos komandiruos griauti?

Praėjus dviem metams po Libijos valstybės sunaikinimo trys pagrindiniai Europos miestai – Londonas, Paryžius ir Berlynas – perėmė šariato tendencijas, rašoma Gatestone.

Aš neturiu iliuzijų, kad kažkur kapitalistiniame pasaulyje yra tokia šalis, kur į svarbiausius valstybės postus tarptautinės globalistų chuntos neskiria savo žmonių. Atsitiktinumų pasitaiko: Berluckonis, Kenedis, Paksas, Popiežius Racingeris, bet jie tuo atveju būna eliminuojami. Dabar aš stebiu, kaip iš 0 daromas prezidentas Lietuvai, turiu omenyje garsiosios mamytės Marijos-Aušrinės sūnų.

Taigi Londono meru padarytas musulmonas Sadik Chanas nesenai uždraudė reklaminius skelbimus, kuriuose vaizduojamas moterų kūnas. Neva tokia reklama platina įžeidžiančius genderinius stereotipus.

hijabi_ballers-600x338.jpg

Pavyzdžiui, atvaizdas besišypsančios motinos-namų šeimininkės atvaizdas gali būti pripažintas seksistiniu.

Dabar ir Berlynas planuoja uždrausti moterų atvaizdus, kuriuose jos vaizduojamos „gražios, bet silpnos, isteriškos, bukos, beprotės, naivios, nevaldančios savo emocijų“. Vokiečiai ironizuoja, kad galima būtų iš kart priimti „Talibano“ manifestą.

Tai vyksta visoje Europoje. Olandų savivaldybė konsultuoja savo darbuotojas, kad jos nenešiotų mini sijonų. Švedijoje skiriamos maudymosi valandos baseinuose tik moterims. Vokiečių mokyklos siuntinėja laiškus tėvams, kad mokinės nedėvėtų „atvirų rūbų“.

Prieita iki tokio beprotybės laipsnio, kad Vokietijos teisingumo ministras 2016 metų masinį vokiečių moterų išprievartavimą ėmė aiškinti tuo, kad tūkstantis moterų musulmonų prievartos aukomis tapo todėl, kad kalti ne laukiniai musulmonai o tai, kad vokiečių moterų apranga ir elgesys juos provokavo.

Daugelį metų kairieji politikai vykdė kompaniją už moterų seksualinį išlaisvinimą. Berlyne tuo užsiiminėjo koalicija sudaryta iš socialdemokratų, „žaliųjų“, ir kairiųjų „Die Linke“.

Londonas, Paryžius ir Berlynas, pagrindinių Europos valstybių sostinės, yra musulmonų importo lyderiai (Užmušti geriausiai duriant į širdį - sostinę). Čia globalistų statytiniai neriasi iš kailio pataikaudami musulmonams, kad tik būtų jiems geresnės sąlygos okupuoti šias valstybes.

puma-768x431.jpg

Europos miestus praryja šariatas, o tam talkina feministės!

Akivaizdu, kad dabar į feminisčių programą yra įtraukta prievolė ginti šariato pozicijas Europoje. Dabar jos jau nebekritikuoja islamo.

Kad moteris greičiau aprengti islamistų ortodoksų apdarais stengiasi koncernas „Puma“, jis kuria islamistišką sporto aprangą pagal musulmonų užgaidas.

Musulmonų užgaidoms. Prasidėjo viskas nuo šaudymo iš lanko, beisbolo, kriketo. Dabar eilė futbolui, Tarptautinei FIBA asociacijos.

Globalistus labai žavi islamo šydai, burkiniai...

Vakarų elitos išdavė demokratijos vertybes, kuriomis paremta Vakarų civilizacija, - konstatuoja Džulio Meotti. Jie parandža aprengė Libijos moteris, o dabar pradės jomis rengti vakarietes. Jie netgi gali pradėti nuo feminisčių, kurios pirmosios kūrė „seksualinę revoliuciją“, kad išlaisvinti moteris 1960-aisiais metais.

 

Įvertink straipsnį: +7 -0
Pridėti naują straipsnį >

Nori prisidėti? Dalinkis straipsniu arba rašyk savo!


VISI STRAIPSNIAI LIETUVA PASAULIS KAIMYNAI SMAGUMAI


Komentarai


Naujausi 15 straipsnių

193 | 2017-08-18 | Lietuva | +14 -3
Kibirkštis
Mūsų laikmetyje yra išpilta be galo daug purvo ant Tarybų Sąjungos. Įvairiomis manipuliacijomis stengiamasi netgi apjuodinti jos pergalę Didžiajame Tėvynės Kare, nutylimos įvairios šio karo pusės, skleidžiami mitai apie TSRS „draugystę“ su fašistine Vokietija, išdavikišką TSRS politiką kovojančių prieš fašizmą armijų atžvilgiu ir t.t. Birželio 22 d. – Didžiojo Tėvynės Karo pradžios diena – yra puiki proga paneigti šiuos mitus ir parodyti tikrąjį to laiko vaizdą. Žinoma, mitų apie Didįjį Tėvynės Karą yra sukurta tiek daug, kad tam, kad visus juos paneigtume, turėtume parašyti knygą. Tad čia mes trumpai išanalizuosime tik dalį tų mitų ir pateik Skaityti toliau...
64 | 2017-08-18 | Kaimynai | +1 -2
Kibirkštis
Rugpjūčio 10-13 dienomis Leningrade vyko Rusijos Komunistų Darbininkų Partijos (RKDP) organizuota tarptautinė teorinė komunistų konferencija, skirta Didžiosios Spalio socialistinės revoliucijos šimtmečiui – „Spaliui-100“. Konferencijoje dalyvavo dešimtys marksistinių-lenininių partijų atstovų iš viso pasaulio: nuo Ispanijos iki Kazachstano, nuo Norvegijos iki Šri Lankos. Skaityti toliau...
94 | 2017-08-18 | Pasaulis | +5 -5
Kibirkštis
Visi žinome, kad Vokietijoje 1933-1945 m. siautėjo nuožmi, tūkstančius ir milijonus nekaltų aukų nusinešusi fašistų diktatūra, į valdžią atėjusi formaliai „teisėtu“, „demokratiniu“ rinkimų keliu. Tačiau retas kuris dabarties jaunuolis, ypač šalyje kaip Lietuva, bus girdėjęs apie Ernstą Telmaną (1886-1944) – bene žymiausią to meto vokiečių didvyrį ir patriotą, tapusį visos Europos antifašistinio pasipriešinimo veidu ir 1944 m. rugpjūčio 18 d. kritusį nuo nacistinių budelių kulkų. Kas jisai buvo? Skaityti toliau...
119 | 2017-08-18 | Lietuva | +4 -1
Tomas Dapkus
Pakomentavus ankstesniame post'e dabartinio Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) pirmininko ir tuomečio teisėsaugos darbuotojų profesinių sąjungų lyderio Vytauto Bako laišką Rusijos režimui kviečiant bendradarbiauti kai kurie komentarai bei nauji įvykiai pasirodė tiek svarbūs, kad juos verta aptarti atskirai. Skaityti toliau...
77 | 2017-08-18 | Smagumai | +2 -2
Igoris Ašmanovas
Мы видим в СМИ и соцсетях чудовищный хайп вокруг новых технологий, «нового технологического уклада». Ему уже с полгода. Не заметить его нельзя. Ну если уже на совещаниях у Путина повторяют эти модные шумовые слова, значит, коробочка уже заполнилась доверху. Skaityti toliau...
97 | 2017-08-18 | Pasaulis | +5 -1
Algimantas Lebionka
Praėjusį pirmadienį JAV prezidentas Donaldas Trampas pasirašė memorandumą, kuris nurodo JAV prekybos atstovui atlikti tyrimą dėl galimų intelektualinės nuosavybės grobimo atvejų iš Kinijos pusės. Kinai, kaip mano Vašingtone, priverčia KLR dirbančias JAV kompanijas dalintis intelektualinės nuosavybės pobūdžio informacija, priešingu atveju kinai neleidžia joms čia užsiimti verslu. Kinijos valdžia pasirengusi ryžtingai atsakyti į JAV sankcijas. Apie tai kalbama Kinijos komercijos ministerijos pranešime. Skaityti toliau...
149 | 2017-08-18 | Lietuva | +7 -1
Lietuvių aktyvistų frontas
Atėjo lemiama galutinio su žydais atsiskaitymo valanda. Lietuva turi būti išvaduota ne tik nuo azijatų bolševikų vergijos, bet ir nuo ilgamečio žydijos jungo. Lietuvių aktyvistų frontas visos lietuvių tautos vardu kuo iškilmingiausiai pareiškia: 1. Senoji Vytauto didžiojo laikais suteikta Lietuvoje prieglaudos teisė žydams yra visiškai ir galutinai atšaukiama. 2. Kiekvienas be išimties Lietuvos žydas šiuo yra įsakmiai įspėjamas nieko nedelsiant apleisti Lietuvos žemę. 3. Visi tie žydai, kurie išskirtinai pasižymėjo Lietuvos valstybės išdavimo ir lietuvių tautiečių persekiojimo, kankinimo ar skriaudimo veiksmais, atskirai bus traukiami Skaityti toliau...
107 | 2017-08-18 | Smagumai | +1 -4
Julijus Štreicheris
"Roterdamo dažnasis", olandų žinių tarnyba, paskelbė šį įdomų dalyką pasaulio spaudai birželio 19 dieną 1933 metais. Taip vadinama pasaulio ekonomikos konferencija vis dar vyksta Londone. Tai yra konferencija su daug kalbų ir mažai darbų. Žydai nusprendė panaudoti konferenciją savo tikslams. Jie liepos 15 dieną paskelbė Pasaulinę žydų konferenciją. Šios konferencijos siekis yra diskutuoti ir sudaryti gaires nukreiptas prieš nacionalsocialistinę Vokietiją. Šie sprendimai ir gairės bus atneštos ir pasaulio ekonomikos konferencijon. Tuo pat metu, žydų konferencija susitars dė Skaityti toliau...
71 | 2017-08-18 | Lietuva | +4 -4
Paulius Nežinosi
Dr. Paulius Josefas Gėbelsas 10 Įsakymų nacionalsocialistams 1. Vokietija yra tavo tėvynė. Mylėk ją virš visko ir daugiau darbais, negu žodžiais. 2. Vokietijos priešai yra tavo priešai, nekęsk jų visa savo širdimi. 3. Kiekvienas tautietis, net žemiausias, yra Vokietijos dalis, mylėk jį kaip myli pats save. 4. Sau reikalauk tik pareigų, tada Vokietija irgi atgaus savo teises ir privilegijas. 5. Didžiuokis Vokietija. Tu turi teisę didžiuotis tėvyne, už kurią milijonai paaukojo savo gyvybes. 6. Tas, kas smurtauja prieš Vokietiją, smurtauja prieš tave, atsilygink jam savo kumščiais! 7. Atsilygink už tai, kas yra daroma. Jeigu t Skaityti toliau...
80 | 2017-08-18 | Lietuva | +6 -8
Paulius Nežinosi
Man atrodo keista, kad vyras, kuris, kaip kareivis, buvo šešis metus pripratęs prie aklo paklusnumo, turėtų staiga atsidurti konfilkte su vastybe ir jos konstitucija. Šito priežastys kyla iš mano jaunystės dienų. Kai man buvo septyniolika metų, aš atvykau į Vieną ir ten aš išmokau nagrinėti ir stebėti tris svarbius klausimus: socialinį klausimą, rasinę problemą ir, pagaliau, marksistų judėjimą. Aš palikau Vieną tvirtu antisemitu, mirtinu marksistinės pasaulėžiūros priešu ir vokiečių nacionalistu savo politinių principų atžvilgiu. Ir nuo tada aš žinojau, kad vokiškasis vokiškosios Austrijos likimas bus iškovotas ne tik Austrijos, bet ir Vokiet Skaityti toliau...
241 | 2017-08-18 | Smagumai | +14 -0
Blogeris Zeppelinusas
Visokių kvailysčių ir silpnaprotystės apraiškų per savo netrumpą gyvenimą regėjau. Ir net patyriau. Bet tai, ką matau savo akimis Lietuvos Žmogaus Teisių Centro FB puslapyje ant tiek kvaila ir idiotiška, kad net sunku tuo patikėti! Skaityti toliau...
264 | 2017-08-18 | Kaimynai | +8 -2
Symonas Kroydonas
Vos spėjau išnešti kudašių iš Kamenec Podolskij,kai į jį su savo mašina įvažiavo Asta Kuznecovaitė. Per savo gyvenimo draugą Mantą Jurevičių perdavė man žinutę,kad patykos manęs ir įdurs adatą į nugarą,ir tada aš būsiu užkrėstas jos nešiojamu ir platinamu ŽIV virusu,hepatitu ir visokiomis baisiomis ligomis,todėl ačiū vienam iš jūsų ,kad įspėjote,ir vos tik sužinojau ,kad Kuznecovaitė pasirodė Kamenec Podilski mieste,šokau į mašiną ir visu greičiu į šiaurę ,į Ivano Frankovską. Skaityti toliau...
126 | 2017-08-18 | Pasaulis | +8 -1
Algimantas Lebionka
Barselonos teroristų tikrieji vardai yra Merkel ir Sorošas, Junkeris ir Tuskas, Grybauskaitė ir Skvernelis, globalizmas ir liberalizmas. Tai jiems remiant vyksta Europos tautų genocidas, islamizacija ir negrizacija, tai jų dėka į Europą vežami teroristai iš Afrikos ir Artimųjų Rytų, melagingai vadinami „pabėgėliais“. Tai jų dėka iš mūsų vaikų, anūkų, iš visos mūsų tautos atimama ateitis. Skaityti toliau...
160 | 2017-08-18 | Pasaulis | +7 -1
Algimantas Lebionka
Piliečių susipriešinimas JAV plečiasi. Šiomis dienomis Vašingtone išniekino 16-jo JAV prezidento Abraomo Linkolno paminklą, o prieš tai nuo vandalų rankų nukentėjo keli Konfederatų šalininkų paminklai. Vienas jų lyderiui ir legendai – generolui Li Šarlotsvilio mieste. Čia susidūrimų metu žuvo trys žmonės. Kairieji sukėlė isteriją Niujorke prie Trampo dangoraižio su šūksniais „Gėda! Ne Ku-Kluks-Klanui, ne fašizmui JAV, ne Trampui!“. Protestai jau apėmė 50 JAV miestų. Feikinė spauda viskuo kaltina baltuosius nacionalistus, dešiniuosius, o spalvotuosius ir kairiuosius vaizduoja nuskriaustaisiais. Skaityti toliau...
106 | 2017-08-18 | Lietuva | +9 -1
Dr. Jonas Ramanauskas | joramlt@yahoo.com
Filosofas V. Ražvilas. Kur tik pažvelgsi į kairę ir į dešinę, į viršų ir į apačią, visur tik skamba ir skamba iš visų pakampių karksėjimas „dviguba pilietybė“, „dviguba pilietybė“. Visiškai negalima suprasti, koks velnias tiems žmonėms užmynė ant smegenų, kad jie niekaip negali ištarti dviejų lietuviškų žodžių - dvi pilietybės. Ir trumpiau ir gražiai lietuviškai skamba, labai tiksliai yra atspindima klausimo esmė. Kaip protauja, taip ir kalba. Kas galvoje, tas ir ant liežuvio galo. Skaityti toliau...

Parodyti dar įrašų

Reklama

Paveiksliukai


Rėmėjas

Puslapis feisbuke

Dar komentarų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851