Pasiūlymas Vilniaus merui Remigijui Šimašiui, kaip šiuolaikiškai sutvarkyti Lukiškių aikštę

Algimantas Lebionka
+ 11 - 0
Autorius: Algimantas Lebionka
Šaltinis: http://lebionka.blogspot.lt/2017/08/pasiulymas-vilniaus-meru...
7535-08-14 (2017 m.), skaitė 531
0

https://2.bp.blogspot.com/-a0QdMwygIto/WY7UophyxII/AAAAAAAAFMs/JRO3-N2V9QMXkNeZ1oRI6Ka10oOOZrrggCLcBGAs/s1600/3.-A.-Nasvy%25C4%258Dio-grup%25C4%2597s-projekto-vizualizacija.jpg

Esu senas, visomis prasmėmis, vilnietis, todėl, matyt, aš taip myliu Vilnių ir labai nemyliu žmonių, kurie šį miestą naikina. Čia gyvenau dar prieš gimdamas, čia gyvenu ir po gimimo jau 65 metus, skirtingai nei liberalusis „laisvųjų rinkų“ specialistas ir Vilniaus meras Remigijus Šimašius, kuris iš gimtosios Tauragės į Vilnių keliavo, ir galiausiai čia nusėdo, per Sorošo universitetą Budapešte, Mises institute Alabamoje, Heritage fondą Vašingtone (JAV), kuriuose, matyt, gavo visus ortadoksalaus liberalizmo antikristo patepimus ir instrukcijas, kaip naikinti viską, kas tautiška, patriotiška, lietuviška.

vamzdys-vytis-alkas-lt-koliazas-300x219.jpg

Paminklai

Suprantama, kad nei paminklas Vyčiui, nei Jonui Basanavičiui negali hormoningai sugyventi viename mieste su meru liberalu-ortodoksu. Surūdijęs kanalizacijos vamzdis (kurį žmonės taikliai praminė Donskio-Šimašiaus arka) gali, Lenonas gali, gali bet kokia kvailystė ir bet koks niekalas. Taip jau, matyt, mūsų merą Sorošai ir JAV fondai išmokė, todėl nieko su tuo nepadarysi. Jei žmogus prisiekė tarnauti tam, kuris su ragais ir kanopomis, jis ir bijos lietuvių tautos simbolių, kaip velnias kryžiaus.

Kaip liberaliai, tolerantiškai, „be pykčio“ ir atvirai-europietiškai, o svarbiausiai, pagal visus laisvosios rinkos pinigų iš oro darymo principus, išspręsti paminklo Lukiškių Aikštėje problemą?

_huge.jpg

Konkretus pasiūlymas, kaip liberaliai papuošti Lukiškių aikštę

Aš siūlau „šiuolaikinio meno“ mylėtojui Remigijui Šimašiui štai kaip įprasminti Lukiškių aikštę:

Tai turėtų būti instaliacija. Kompozicijos centre gabalėlis grindinio (kad būtų pigiau), ant kurio atsisėda nuogas Vilniaus meras ir savo mašnelę vinimi prikala prie to grindinio!

Vienas žmogus taip, suprantama, ilgai neišsėdės, todėl tai galėtų kartoti kasdien vis kiti Vilniaus liberalai.

Ši labai šiuolaikinė instaliacija simbolizuotų liberalizmo ryšį su Europa, toleranciją, atvirą visuomenę, laisvąją rinką, žmogaus teisių gynimą, masonų kančias, patirtas kovojant už antikristo pergalę visame pasaulyje.

„Šiuolaikinio meno centrui“ šis mano ultra šiuolaikinio meno projektas, be jokios abejonės, turėtų tikti. Remigijui Šimašiui ir jo patronui (kuris su kanopomis ir ragais) – irgi.

117946_600.jpg

Geriausi "Šiuolaikinio meno" pavyzdžiai

53279.jpg

Profesorės gydytojos patarimas, kaip teisingai prie grindinio prikalti mašnelę, kad nesusirgti


11   0
Pridėti naują straipsnį

Nori prisidėti? Dalinkis straipsniu arba rašyk savo!

Komentarai: 0

viešai nebus rodomas, įvesk, jeigu nori gauti pranešimą apie kitų komentarus

Siųsti komentarą

VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAI


Laisva informacija - laisvas žmogus!

Straipsnių TOPas

Reklama

Paveiksliukai


VideoDraugai

VISUOMENĖS SAUGUMO KONCEPCIJA

Puslapis feisbuke


Švieskis150 metų Maksimui Gorkiui! Pilnas raštų rinkinys lietuviškai

Mus skaito