Laiškas Trampui: Gerbiamas Prezidente, pas jus du koziriai – areštuokite Sorošą ir ištirkite 9/11

Algimantas Lebionka
+ 12 - 0
Autorius: Algimantas Lebionka
Šaltinis: http://lebionka.blogspot.lt/2017/08/laiskas-trampui-gerbiama...
7535-08-25 (2017 m.), skaitė 684
0

https://3.bp.blogspot.com/-bwciH-jPjqw/WZ5BEOd5V5I/AAAAAAAAFa4/1h60icPiYTQuK_FG7IKINQ_dVkFSqaPCgCLcBGAs/s1600/18635ff644bb63f9cfc71915048d75fa-george-soros-political-satire.jpg

Sorošas turi būti areštuotas, atiduotas teismui ir įkalintas kalėjime, kad išvengti pilietinio karo“, - straipsnis tokiu pavadinimu buvo paskelbtas JAV portale State of The Nation.

Džordžas Soroša – tai ne tik tarptautinis aukščiausio lygio kriminalinis nusikaltėlis, jis įrodė, kad yra Amerikos respublikos išdavikas“, - rašoma straipsnyje ir pažymima, kad „Sorošas yra pagrindinė varančioji jėga vykstančio valstybės perversmo prieš Trampą ir tai suteikia teisę jį nedelsiant areštuoti ir atimti iš jo laisvę. Būtent tai Trampas turi padaryti nedelsiant.“ Tai, autoriaus nuomone, atgrasins Amerikos oligarchatą nuo greitai augančios violetinės revoliucijos, kurioje seną Sorošą pastaroji cabala naudoja, kaip perversmo iniciatorių. Jeigu Trampas to nepadarys, jo prezidentavimas gali pasibaigti 2017 metais.

Sorošas labiausiai neapkenčiamas žmogus Europoje

„Jis buvo ir yra pagrindiniu Angelos Merkel ramsčiu,“ kuriai buvo „suteiktas kreditas praktiškai vienai paversti Europą į antiutopiją, post-apokaliptine dykuma“.

Ji taip pat New World Order (naujosios pasaulio tvarkos) globalistė, kuri pasiekė ekonominės galios ir finansinės valdžios, ko nesugebėjo padaryti Adolfas Hitleris karinės jėgos pagalba“.

original.jpg

Straipsnyje pažymima, kad Sorošas Amerikoje finansuoja liberalias ir kairiąsias jėgas. Jis buvo pagrindinis Hilari Klinton sponsorius, nors didžioji dalis pinigų buvo nukreipta slapta. Trampą atakuoja 187 organizacijos, kurias tiesiogiai finansuoja Džordžas Sorošas.

Šaltinis: http://stateofthenation2012.com/?p=81437


12   0
Pridėti naują straipsnį

Nori prisidėti? Dalinkis straipsniu arba rašyk savo!

Komentarai: 0

viešai nebus rodomas, įvesk, jeigu nori gauti pranešimą apie kitų komentarus

Siųsti komentarą

VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAI

1157 3 +40 -2 Anno

JAV laidoja EUROPĄ (3)


Laisva informacija - laisvas žmogus!

Straipsnių TOPas

Reklama

Paveiksliukai


VideoDraugai

VISUOMENĖS SAUGUMO KONCEPCIJA

Puslapis feisbuke


Švieskis150 metų Maksimui Gorkiui! Pilnas raštų rinkinys lietuviškai

Mus skaito