Merkel išprovokavo dar vieną migracijos bangą ir kala paskutinę vinį į Vokietijos socialinės sistemos karstą

Algimantas Lebionka
+ 9 - 0
Autorius: Algimantas Lebionka
Šaltinis: http://lebionka.blogspot.lt/2017/08/merkel-isprovokavo-dar-v...
7535-08-30 (2017 m.), skaitė 427
0

https://4.bp.blogspot.com/-wxOhauButJo/WXIel5znhJI/AAAAAAAAE2s/QU7Toqcs0qkn45387yrfx4qxHsAW1nnjwCPcBGAYYCw/s1600/bild5-2.jpg

2018 metais bus pateikta galutinė sąskaita už keturių metų Angelos Merkel migracijos politiką. Ne mažiau 390000 sirų turi atvykti į Vokietiją pagal šeimų susijungimo programą. Kitos šalys bus priverstos daryti tą patį. Todėl ekspertai prognozuoja, kad sekančiais metais migracijos banga į Europą vien iš Sirijos viršys du milijonus žmonių.

Partija Alternatyva Vokietijai (AfD) perspėja, kas laukia Vokietijos, jeigu rinkėjai vėl išrinks Vokietijos kanclere Angelą Merkel.

Pažymima, kad Vokietijos socialinė sistema yra ant išnykimo ribos, nes daugiau kaip 60 procentų imigrantų Vokietijoje neturi jokio išsilavinimo ir jokių šansų šios šalies darbo rinkoje, neturi galimybės integruotis ir, suprantama, visą gyvenimą gyvens paralelinėje visuomenėje, bet vokiečių sąskaita.

Nepaisant šios padėties Merkel ir toliau laiko atvėrusi Vokietijos duris visiems atėjūnams, didina teroro pavojų, neregėtais tempais tuština valstybės biudžetą.

„Šeimų susijungimas, tai vinis į mūsų socialinės sistemos karsta“, - sako AfD partijos atstovė Alisa Weidel šios partijos oficialiame puslapyje ir kviečia rinkėjus rugsėjo 24 dieną „elgtis protingai“ ir nebalsuoti už Merkel, kuri Vokietijai neša „socialinį chaosą“.

https://www.afd.de/alice-weidel-merkel-provoziert-die-naechste-migrationswelle/


9   0
Pridėti naują straipsnį

Nori prisidėti? Dalinkis straipsniu arba rašyk savo!

Komentarai: 0

viešai nebus rodomas, įvesk, jeigu nori gauti pranešimą apie kitų komentarus

Siųsti komentarą

VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAI


Laisva informacija - laisvas žmogus!

Straipsnių TOPas

Reklama

Paveiksliukai


VideoDraugai

VISUOMENĖS SAUGUMO KONCEPCIJA

Puslapis feisbuke


Švieskis150 metų Maksimui Gorkiui! Pilnas raštų rinkinys lietuviškai

Mus skaito