Rita Miliūtė - kruvinoji VSD marčia, moteris pagal kurios dūdelę šoka saugumas, moteris su kuria per lovą karjerą padarė Jakilaitis (71)

Simonas Kroydonas
+ 462 - 46
Autorius: Simonas Kroydonas
Šaltinis: https://www.facebook.com/silvi...
7535-09-15 (2017 m.), skaitė 218315
71

Rita Miliūtė - kruvinoji VSD marčia, turtingiausių Lietuvos žmonių ir verslo grupių advokatė, moteris pagal kurios dūdelę šoka VSD, STT, moteris su kuria per lovą karjerą padarė Jakilaitis, kruvinoji mirties našlė, žmogus iki šiol galintis pakreipti ištisus politinius procesus norima linkme.

Rita Miliūtė, žemaitė. Kretingiškė, buvusi pionierių vadovė. Komjaunuolė. Dar būdamas jauna žurnalistė sugebėjo apsukti galvą tuometiniam Valstybės saugumo departamento generaliniam direktoriui Arvydui Pociui. Būtent Rita ir parašė skandalingą pažymą Pociui, kuris ir paskelbė šmeižikišką informaciją, kad esą keli saugumiečiai (tarp jų Kastytis Braziulis) perdavė ar net pardavė informaciją apie „Mažeikių naftos“ privatizavimą. Taip pat jis kaltino tuometinį Seimo nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto vadovą Algimantą Algį Matulevičių bendradarbiavus su sovietų saugumo tarnyba KGB. Liustracijos komisija ištyrė, kad šie kaltinimai neturi pagrindo. Taip pat, jau balandžio 9 d., A. Pocius pranešė negalįs pagrįsti ir „perdavimo ar net pardavimo“ nuogąstavimų. O jis ir negalėjo to padaryti, nes Rita Miliutė atliko savo užduotį, ir kaip profesionali kurtizanė metė Arvydą Pocių per bortą.


1989 metai. Ritai Miliūtei 21-eri. Dar vaistų poveikis nebuvo surakinęs apatinės žandikaulio dalies

Dvi LRT žurnalistes Ritą Miliutę ir Liudviką Pociūnienę sieja bendras likimas. Abiejų vyrai buvo VSD karininkai,ir abu jie buvo nužudyti.Skirtingai,nei Liudvika,kuri nuolat kovojo dėl teisės sužinoti,kas užsakė nužudyti jos vyrą ,Rita tiesiog tyliai sukramtė vyro mirtį.

Kai mirė vienas perspektyviausių VSD departamento darbuotojų, Vilniaus skyriaus vadovas V.Kvaraciejus, jam buvo tik 36 metai. Su V.Kvaraciejumi į finišo tiesiąją išėjo ir kai kurios rezonansinės bylos. Vytautas Pociūnas tyrė Ritos Miliutės vyro Kvaraciejaus nužudymo motyvus (formaliai sustojo širdis), ir atrado detalių. Pasirodo Ritos vyras VSD saugumo karininkas Kvaraciejus savo nelaimei peržiūrėjo kažkokią garsią bylą ir kolegoms prasitare, kad viskas baltais siulais siuta. Tai buvo kunigo Mikutavičiaus nužudymas.

Pasirodo kunigas Mikutavičius jau nuo sovietinių laikų buvo etatinis KGB bendradarbis slapyvardžiu Kendra.Vertėsi spekuliacija,ir turėjo antikvarinių dirbinių už 15 milijonų dolerių.Kai kurie brangūs antikvariatai priklausė Vilniaus Brigados vadeivoms Tiomkinui,Kaplanui,Kauniečiams Bielskiui ir Daškevičiui.

Dar baisiau yra tai,kad apie 1970-80 metais Kaune siautėjo banditų ,plėšikų gauja,ir vienas iš tos gaujos lyderių buvo už plėšimus kelis kartus teistas,dabartinis oligarchas prekybos centrų SENUKAI įkūrėjas ir savininkas,Žinių Radijo akcininkas Augustinas Rakauskas. A.Rakauskui vidurinę mokyklą teko baigti Pravieniškių kolonijoje, be to, jam nepavyko užbaigti dvylikos klasių.

Rita Miliutė buvo Augustino Rakausko meilužė. Yra labai tikėtina versija, kad Rita Miliutė buvo priversta šaltakraujiškai atsikratyti savo vyru.Taip jos vyras Kvaraciejus ir numire,o vieni žmonės man sakė, kad niekas ir netikrino.Galvoja, kad dirbo "naturalistas"

Žodžiu, insulininės adatos dūrio taip niekas ir netikrino... O numirė ,nes vartė Mikutavičiaus bylą...

O kodėl pirmą kartą su Mikutavičiaus byla nebuvo aišku? Pirma kartą Mikutavičių rado surakintą antrankiais kažkur pirmame aukste ar net prie namų. Taip pat isnešė daug turto.Speju, kad turėjo apie Mikutavicių tokį kompromatą, kad galejo ateiti dieną su "Trimito" orkestru per visa Laisves alėją. ir susirinkti visus paveikslus.Tada pagrindinis klausimas buvo toks - kodel reikėjo Mikutaviciu zudyti,jeigu jis nebūtų nieko pasakęs - kaip ir pirmą kartą ?

Jeigu galvosime, kad Mikutavičius saugojo dokumentus apie aukštų bažnyčios veikėjų ryšius su KGB, o gal ir Vatikano veikėjų ryšius su KGB (Marcinkus),tai nužudymas įgauna prasmę.Kitaip - jokios! Stebetina, kad tyrimą perėmė VSD...
O ir Beleckas pabego (ar buvo išleistas) iš VSD Kauno apygardos vado automobilio... Tik vėliau jį rado ar pats atejo i policiją. Ir kaip taip atsitiko, kad šitos Mikutavičiaus brangenybės atsidūrė Ritos Miliutės namuose?

Pasirodo ,po savo vyro mirties,Rita užmezgė romaną su potencialiu kandidatu į prezidentus ,Lietuvos pramonininkų konfederacijos pirmininku ,vienu turtingiausių Lietuvos žmonių Robertu Dargiu.Kai iškilo į viešumą televizijos žurnalistės 40 metų našlės Ritos Miliūtės ir įtakingo, ypač žavaus verslininko, buvusio Vyriausybės kanclerio 48 metų Roberto Dargio, turinčio šeimą, paslaptingas meilės romanas. Pora turėjo atskirą meilės guolį Vilniuje ir tai užfiksavo paparaciai.

Verslininko žmona Violeta Dargienė vyro laukdavo šeimos name sostinės pakraštyje. Beje, verslininko šeima dėl šio meilės nuotykio galutinai nesubyrėjo.O viskas iškilo į viešumą todėl,kad kol Miliutė leisdavo laiką pas Dargį,Ritos sūnus būdavo užrakintas namuose ir paliktas,ir tik kaimynams išgirdus pagalbos šauksmą,atvyko policija ,išlaužė duris,ir aptiko išsekusį Ritos Miliutės sūnų Dovą,kuris visą tą laiką,dvi dienas gėrė tik vandenį,ir nedaug tetrūko,kad Ritai Miliutei būtų apribotos motinystės teisės.

Pasirodo vaiką vieną Rita palikdavo namuose ir ilgiau,kai išvykdavo su savo mylimuoju Robertu Dargiu į gastroles į Suomiją.Vaikas būdavo nevalgęs ir po savaitę. Kai ji lankėsi Suomijoje, ten pat ją Lietuvių turistai matydavo su Lietuvos buriuotojų sąjungos prezidentu ir bendrovės „Eika“ direktoriumi Robertu Dargiu meiliai besiglamonėjančią baruose. Tačiau, tuo metu nors ir gyvendama itin prabangų gyvenimą Rita nesiafišavo.

Važinėdavo senu Ford Escort, rūkydavo Camel o vėliau Marlboro cigarettes, ir to pasekoje pernai jai smogė diagnozė. Krūties vėžys.

Rita Miliutė turėjo romaną ir su Edmundu Jakilaičiu. Edmundas savo rate buvo pasakojęs, kad kaip jaunas žurnalistas neturėjo jokio kito pasirinkimo, kaip tik permiegoti su ja, bet vėliau jis ją įsimylėjo, bet negalėjo nieko padaryti.


Iš Jakilaičio-Miliutės tarnybinio romano selfis

Kaip jis pats pasakojo, ji buvo jo vadovė, juos siejo tik seksas, o ir ją Miliutę meilužiai lepindavo brangiais kvepalais pvz. kaip Chanel 5, ir kartais patraukdavo ji per dantį tuometiniam savo kolegai Zigmui Vaišvilai.

Rita Miliūtė organizavo Adamkaus rinkimo akciją,o jos nurodymus vykdė to paties Jakilaičio geriausias draugas,buvęs Anykščių meras, o dabar PR agentūrščikas, formaliai pirtininkas Darius Gudelis. Vėliau jau Adamkus tapęs prezidentu praspyrė lauk visus savo sąjungininkus,ir į strategines pozicijas (konstitucinio teismo teisėjus, gen. prokurorus, LRT direktoriaus postą) sustatė sistemos klano narius - valstybininkus. Kai trys buvę VSD saugumiečiai priėjo prie faktų,kad įtariamieji yra pačių saugumiečių viršininkai,saugumiečiai buvo išmesti į gatvę.

Rita Miliutė taip pat užglaistė pulkininko Vytauto Pociūno nužudymo Baltarusijoje,Breste istoriją.Pociūnas išsiaiškino,kad mūsiškiai VSD agentūros vadovai,generolai pasisavino amerikiečių jiems perduotus 4 mln dolerių grynais,kurie buvo skirti Baltarusijos Maidanui organizuoti,siekiant nuversti Lukašenkos režimą.

Pinigai buvo pasidalinti su Baltarusijos saugumiečiais,Pociūnas tai iškniso,ir prieš dvi savaites buvo pasakęs,kad pradės kalbėti ir Miliutės vedamoje laidoje atskleis tiesą.Jis visa tai neoficialiai ir papaskaojo Miliutei,ši iškart pranešė savo buvusiam meilužiui Valstybės saugumo departamento generaliniam direktoriui Arvydui Pociui ir šis davė komandą mūsų agentams. Baltarusije Bresto mieste nužudyti Pociūną.

Iki šiol veikiantis valstybininkų klanas Lietuvoje, iš tikro yra neoKGBistinis-exkomunistų susivienijimas, kurio vėliava yra tapęs Albinas Januška. Būtent Albinas Januška ir buvo Pociūno išsiuntimo į Baltarusiją inciatoriumi. Taip pat Pociūnas iškniso, kad Dujotekanos savininkas Rimantas Stonys per partinius statytinius Janušką ir Jurgelevičių pritraukinėjo Rusijos kapitalą į Lietuvą, o Ritos Miliūtės paskirtis buvo naikinti bet kokią žurnalistinę opozicinę informaciją, o jai tapus LRT direktore buvo išsvaistytos milijoninės lėšos.

Miliūtė, o vėliau ir jos artimas draugas Siaurusevičius ilgą laiką buvo Socialdemokratų statytiniai. Ėjo kalbos, kad LRT vadovas A.Siaurusevičius mėgina spausti LRTC vadovybę per Susisiekimo ministerijos, kuriai pavaldus LRTC, aukštus pareigūnus. Esą A.Siaurusevičius tol nevykdys LRTC finansinių įsipareigojimų, kol jam nenuolaidžiaus tuometinis susisiekimo ministras Eligijus Masiulis.


1994 metai. Diplominio gynimasis. 24-26 metų jaunimėlis. Iš kairės Siauras, Rachlevičius, Miliutė

Toks A.Siaurusevičiaus "ūkininkavimas" anksčiau rėmėsi jo pagrindine nuostata - "Kirkilas duos pinigų". Turima galvoje, kad tuometis premjeras Gediminas Kirkilas, su kuriuo A.Siaurusevičių siejo artima užstalių bičiulystė, dosniai rėmė bičiulio vadovaujamą nacionalinį transliuotoją. Po Seimo rinkimų neplanuotai pasikeitus politinei valdžiai "Kirkilo milijonai" užtrūko. O jie buvo leidžiami ir kitiems įdomiems dalykams.

Prabangiai suremontuotas vadinamasis balių kambarys, esantis šalia LRT generalinio direktoriaus kabineto, nes po skydinės skandalo A.Siaurusevičius ėmė slapstytis nuo smalsių akių - dabar "skydininkas" su savo "rebiatomis" (bičiuliais - aut.), tarp kurių esama ir LRT tarybos narių, pavyzdžiui, Rimvydas Valatka, linksminasi uždarai.

Pastarasis "skydininko" skandalas: po R.Miliūtės laidos "Teisė žinoti" jos vedėja, laidos dalyviai R.Valatka, G.Kirkilas ir LRT vadovas iki vėlumos linksminosi viename Vilniaus barų. Dar viena investicija, tikrai būtina nacionalinio transliuotojo misijai vykdyti, - stadiono, esančio vidiniame LRT kieme, statyba. Ketinta įsirengti daugiafunkcį aikštyną, tačiau politinė valdžių kaita ir sunkmetis šiuos planus pristabdė - įrengta tik krepšinio aikštelė. Akivaizdu, kad investuojant tiek lėšų į tokius "prioritetinius objektus" mokėti skolas LRTC nebelieka už ką.

Nors LRT etatiniams darbuotojams nuolat karpomi autoriniai atlyginimai, kolektyve sklando kalbų apie kosminius honorarus už privačių prodiuserių projektus ("Lietuvos balsai"). Net LRT tarybos nariai turi tenkintis šiais gandais, nes iš LRT administracijos negauna jokios informacijos, kaip ir kam skiriamos iš reklamos surenkamos lėšos. Štai ir vakar posėdyje A.Siaurusevičius posėdyje arogantiškai atsisakė atskleisti konkrečias sumas.

Dar vienas neūkiškumo pavyzdys: nors LRT visada dirbo profesionalūs ir talentingi žurnalistai, A.Siaurusevičius vieną sezoną iš šalies kvietėsi brangiai mokamas laidų vedėjas Jolantą Butkevičienę iš "Lietuvos ryto televizijos" bei šios televizijos vadovo Edmundo Jakilaičio žmoną Rasą Krasauskaitę-Jakilaitienę, kurios paslaugų atsisakė TV3 ir LNK. Komerciniams kanalams šios ponios per brangios, o nacionaliniam transliuotojui pagal kišenę.

O gal šiuo atveju svarbesnės yra politinės pažiūros: per Seimo ir prezidento rinkimus LRT politines laidas rengė ištikimi G.Kirkilo ir Valdo Adamkaus šalininkai. Po pralaimėtų rinkimų LRT pavirto visų buvusiųjų bastionu, kur rengiamasi politiniam revanšui, o apatiška Andriaus Kubiliaus Vyriausybė tuo metu bejėgiškai stebėjo,kaip virš LRT plaikstėsi G.Kirkilo ir V.Adamkaus šalininkų vėliava - juk ir pats A.Siaurusevičius LRT generaliniu direktoriumi tapo sutelktomis prezidento V.Adamkaus ir premjero G.Kirkilo pastangomis.

LRT Vyriausiajame administraciniame teisme iki šiol bylinėjasi su Valstybine tabako ir alkoholio kontrolės tarnyba, Valstybine vartotojų teisių apsaugos tarnyba. Bylininkė LRT yra ir Kauno miesto apylinkės teisme, ir Apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriuje. Kai tiek daug interesų teismuose, pradeda trukdyti tos televizijos ir radijo laidos, per kurias nagrinėjamos teismų problemos, o ypač - kritikuojama teisminė valdžia. Todėl pirmiausia buvo susidorota su Dariaus Kuolio radijo laida "Tarp Rytų ir Vakarų" bei LTV antros programos diskusijų laida "Sankirtos".

Po to išmušė Tomo Dapkaus "susiaurinimo" valanda - jo ypač populiarios, daug nuolatinių klausytojų turinčios laidos per Lietuvos radijo pirmąją programą "Dienos tema" pašalinimas buvo kaina už palankius teismų sprendimus. Pirmiausia - už žymiąją "skydinės" bylą.Tada LRT vadinosi LTV,ir kai laikinai šiai visuomeninei televizijai vadovavo Rita Miliutė,televizija nugrimzdo į 17 milijonų litų skolų liūną.

O dabar jums gerbiamieji skaitytojai paruošiau video ir nuotraukas iš senų 1989-1994 metų laikų.Būdama jauna,graži ir principinga,Rita Miliutė iš valstybinių kontraktų susikrovė milijoninį kapitalą,VSD kruvinoji ledi,į savo lovą pasiguldžiusi perspektyviausius verslininkus ir žurnalistus,kaip Jakilaitis,Gudelis,verslininkus,kaip Dargis ir Rakauskas.

Rita Miliutė yra labai pavojinga ir įžvalgi moteris,kuri investavo 50 000 eurų į savo pavaldinio Andriaus Tapino Laisvės TV,ir dabar prasidėjo jos pagrindinių konkurentų,kaip Zigmas Vaišvila,Aurimas Drižius sunaikinimo procedūra.

90% Plius 90% Plus
10% Minus 10% Minus
462   46
Komentarai: 69
69. Gaila> Boba 2018-11-09 13:45:12

Na ji buvo lovoja tikrai energinga

2 0
68. he 2018-10-25 15:01:31

seniau tokiu kliedesiu autoriais rupindavosi psichiatrai ,dabar tokius kliedesius spausdina internetinis laikrastelis

6 6
67. Anonimas > Laurynas 2018-10-24 20:03:28

aspartamas

0 0
66. Anšonimas 2018-10-19 05:23:41

Šliundra,o. Lrt matyt tokie ir dirba,jei leidžiama jai dirbti,šitiek ištaškius pinigų. Pijokų šutvė ir buvo. Jakylos šeima tampėsi su policini.nkais rita su turtuoliais irsmurgliniu jakylapo lovas vartoliojasi,o dar mikuta ičiaus paveikslus  naudojosi, vaje vaje,kokia šlykštynė,gėda.

17 2
65. Boba 2018-10-18 19:45:52

Koks pasbaisėtinas peizalas! Energinga moteris, puiki žurnalistė, protinga. Komentatoriai, pavydas graužia ar jums tą 30-tuką sumokėjo?Ji vistiek kiekvienam žinoma Miliūtė, o kas ką žino apie jus, įskaitant autorių?

12 34
64. Algis 2018-09-15 08:32:41

Pasirodo, kad Miliūtė yra kekšė su stažu. Matyt, dažnai rujojo, nes baisu buvo žiūrėt kaip ji puldavo oponentus.

57 3
63. Košmaras 2018-09-14 17:25:18

Net baisiausiame sapne nesusapnatuotum - iki ko nusiritome.

42 0
62. biografijos spragos 2018-07-06 13:28:07

Dialogas2004: ,,Rita Miliūtė baigė Kretingos 3-ąją vidurinę mokyklą, gerai neprisimena, ar 1987 ar 1988-aisiais...",   Vikipedija: ,,1986–2005 m. su pertraukomis Vilniaus universitetoIstorijos ir Komunikacijos fakultetuose studijavo žurnalistiką...20012003 m. Lietuvos televizijos" direktorė..."- be aukštojo išsilavinimo (vadovaujant V.Milakniui)?" LRytas 2001m: ,,V.Kvaraciejus su R.Miliūte susituokė prieš kelis mėnesius. Abiem tai buvo ne pirmoji santuoka.." (su kuo pirmoji? sūnui 2001m -15 metų) .. ir t.t..??

37 0
61. Anonimas 2018-05-02 23:59:02

Manau,kad viską,kas čia parašyta,reiktų dalinti bent iš dešimties- gal yra kiek tiesos,bet jau pats rašymo stilius verčia abejoti. Kažkas pletkų lygio.

10 67
60. Apastebėjimas 2018-04-13 14:59:34

Įdomus straipsnis, tik jį diskredituoja autoriaus menkas raštingumas (iš karto matosi, kad jį rašė žmogus, neturintis bent jau aukštojo išsilavinimo). Jeigu atkreipti dėmesį į straipsnyje pateikiamus teiginius, tai akį rėžia jų pateikimo jovalas ir netgi faktų prasilenkimas su tuo istorinių įvykių kontekstu, kurį nesunku patikrinti. Matyt autorius per daug skubėjo arba tingėjo patikslinti faktus, atsižvelgęs į istorinį kontekstą.

 Panašu,  kad straipsnyje daug tiesos, tačiau matosi, kad įpinta ir prasimanymų, kas solidumo straipsniui nesuteikia.  

14 22
59. Sąjūdininkas iš Palangos 2018-04-13 14:55:08

Ne visa info apie Ritą. Pirmas jos meilužis buvo dar 1988 - 89 m. Alvydas Medalinskas. Šlikštėjomės visi pirmieji iniciatyvinės grupės nariai kai šitas brudas Medalnskas pradėjo vaidinti superponą. Prie jo durų višbūtyje stovėdavo kekšių eilė. Sąjūdį turėjo puošti kukluma, o jis pareikalavo pvz. atnešti kavutę į numerį (kas tada buvo akiplėšiškumas). Tada galėjo degraduoti ir viena iš jo kekšių Rita.  Po to išaiškėjo, kad jis buvo specialiai infiltruotas į Sąjūdį KGB. Palangos sąjūdį perėmė KGB profesionalas Rasimas KGB slp. "Henrikas". Štai ir turime verčiama žudytis, bėgti iš Tėvynės, išniekintą Lietuvą.

63 1
58. Laurynas 2018-04-13 18:25:48

O be KGB, kapitalistinės ir buržuazinės išgamos nebūtų išdrąskiusios Lietuvos?

Nemanau.

25 1
57. SenioksAnonimas 2018-03-17 20:40:06

O kas čia per žydelis rašo?

5 15
56. Anonimas 2018-03-15 16:53:21

Komentarų rašytojai, būkite mandagesni: tikite tuo, kas rašoma, ar ne, bet nedarykite gėdos Lietuvai. Negi čia gyvena tik nepraustaburniai lietuvaičiai? Klaiku ne tik nuo straipsnio, bet ir nuo komentarų dar labiau. Juk vienaip ar kitaip galima parašyti atsiliepimą, savo nuomonę, bet tai daryti reikia kultūringai. Kodėl apie mus visus skaitantys gali galvoti, kaip apie "runkelius"? Juk mes esame labiausiai išsilavinusi Europos šalis, o kaip rašome? Nereikės mums išorės priešų - išsižudysime vienas kitą be ginklų ir be priešų. Kad taip rašytume tokiais (100 m.ir 28 m.)jubiliejiniais metais - baisu... Tai argi čia laisvė? Argi čia demokratija? Darykime gerus darbus ir žiūrėkime į ateitį kartu, draugiškai, vieni kitiems padėdami, o ne kapstydamiesi po šiukšlynus. Stebėtis reikia - kokia saldi ta valdžia, kad dėl jos tokios kovos vyksta. Leiskime visiems dirbti ir , kai darbas bus baigtas, vertinkime. Juk dabar neleidžiame dirbti, net iš Seimo darome jovalą.... Į ką lygiuotis turi jaunimas, kokį užsiauginsime? Pagarbiai Lietuvaitė, svajojanti gyventi laisvoje ir kultūringoje šalyje, kuriai ne milijonai svarbu, o gražus bendravimas ir tautos likimas 14 26
55. Čia tai bent 2018-03-13 12:55:02

Wow.

Čia yra ldiena, net ne lietuvos diena.

Žmonės, šiek tiek kritiškiau žiūrėkit į dalykus.

10 18
54. Mycius 2018-02-23 21:31:15

oho straipsnis 45 2
53. TANKISTAI 2018-02-09 15:10:11

Lietuvai Rusija leido pažaisti "nepriklausomybe" rybotą laiką, ir valdo tie, kurie tai žino. TANKAI IŠ LIETUVOS IŠĖJO, BET TANKISTAI LIKO

57 2
52. Anonimas 2018-01-31 02:49:28

Nėra ji tokia galinga ir įtakinga. Tiesiog kai kuriems vyrams sperma smegenis apsemia. Bet tai laikinas faktorius. Kaip ten bebūtų, Nei Admkui, nei Kirkilui nei kam nors kitam iš to laikmečio, jau niekas nesišviečia. Dargis su Miliūte jau nieko bendro nenori turėti, tai poniai lieka tik užsakomoji žurnalistika. O kai "skydininką" Siaurusevičių išgrūs lauk (laiko klausimas), ponia iš viso eis į patvorį

79 5
51. Anonimas 2018-03-09 18:53:56

nebuciau tikras,kad siaura isgrus

12 2
50. NUOMONĖ 2018-01-30 16:55:14

Jei tai tesybė , tada baisūs dalykai dedasi Lietuvoje .

77 3
49. Anonimas 2018-02-27 15:50:14

JIegu niekas nesiteisia, vadinasi teisybė, tik ką veikia VSD ? Viskas aišku su mūsų valstybe.

59 2
48. Anonimas 2018-03-18 11:06:28

Manau, yra dalis teisybės, nedidelė dalis. Jei nesimatytų kieno ausys kyšo, nebūtų pertempimų - straipsnelis būtų veiksmingesnis, o dabar... 

7 13
47. LakoniškaiAnonimas 2018-03-18 11:08:27

Jei ...

1 0
46. Visus 2018-01-30 16:20:57

Ant lauzo naher!

27 3
45. Prisijuokiau iki ašarų 2018-01-26 00:03:31

https://www.youtube.com/watch?v=6pcBZrz4CcQ

8 2
44. U:I=R, U:R=I, IxR=U 2018-01-25 22:49:01

KOMENTATORIAI-DEBILAI, ATLIEKOS SSSR LIETUVOS!..

5 52
43. Jakilaitis paprasciausiai slykstukas,fu vemsiu.. 2018-01-25 12:51:07

slykstukas,karjeristas ir nevala.Bet kaip kiti vyrai susizavejo tokia baisia boba.Kazkokia isdziuvusi pajuodusi ragana :))))))))) O gal irgi del karjeros su ja miegojo? Siaip man sitas straipsnis pasirode kaip pagyros jai,kokia ji galinga ir grazi.

68 5
42. ;) 2018-01-17 01:44:07

Idomu butu suzinot, kaip Jakilaicio boba vadina Miliute - pamote ar svogierka? cia pamastymui ;)

97 5
41. jeigu 2018-01-16 21:14:01

tai netiesa ta autoriu reiketu paduoti i teisma

16 87
40. BBRAnonimas 2018-01-19 10:02:02

labai slykstus straipsnis,  tiek visokio purvo, neziurima i prieki, o vis traukiama viskie nepatvirtinti mastymai tokiu veikeju..nepazistu nei miliutes nei kitu, nei Mikutaviciauss amzinatilsi, bet slykstu skaityti.. Na ka mieli lietuviai- sveiki sulauke valstybes  simtmecio paminejimo- varom ant saves keik tik kas daugiau ir geriau padarys eni mes patys!!!Pirmyn! kas daugiau ss istrauks!!? O as noriu ziuret i prieki, man giliai neidomus 60 ar 70 metai ir miliuciu romanai

14 99
39. PreksedaAnonimas 2018-03-28 18:44:48

Jei būtų netiesa, seniai teismai narstytų po kaulelį. Dėl šešėlinio priekabiavimo,tuoj ruošiamos apkaltos, menininkai metami iš darbo vietų.  O čia taigi skandalas, kriminalas, žmogžudystės valstybiniu mąstu... ir nieko. Praėjo pusė metų po straipsnio pasirodymo, ir kapų tyla. Niekas neįsižeidė, niekas nepasijautė nekaltai apkaltintas. Kas gi čia per naujas tylos fenomenas, ar neadekvati tolerancija?

46 0
38. Atrodo 2018-01-09 15:43:57

Byra ne tik šachmatų figūros,bet ir pati lenta aižėja!

91 2
37. Gerai, kad pasirodo tokia informacija, 2018-01-09 14:47:59

nors ją gal reiktų dalinti iš dviejų, nes paprastam žmogui, neturinčiam informacijos ir nedalyvavusiam įvykiuose, sunku susigaudyti. Bet dūmų be ugnies nebūna, ir kruopelė po kruopelės šioks toks vaizdas dėliojasi. Na dėl Adamkaus - man naujiena. Negi ir jis būdamas vertėju buvo užverbuotas KGB?

86 7
36. Atrodo 2018-01-09 15:45:45

Ko gero, pas šitą falšo bus daugiausia....

39 5
35. nu 2018-03-12 04:26:42

Tai net agenturinis vardas zinomas,fermeris:))

20 1
34. fui 2018-01-07 22:46:35

kažkokio priedurnio paistalai,dar ir str.gali užsidirbti

15 86
33. Bet 2009m tai buvo alfa apraśyta dabar internetas visagalis 2018-01-07 22:57:08

2 0

32. AJei tu tas priedurnis,nonimas 2018-01-09 15:38:31

Tada - taip!

2 13
31. Anonimas 2018-01-06 20:15:12

Nusirašyta ir nusišnekėta. Atrodo ,kad visas pasaulis apie tą kurvą sukasi.

22 75
30. Anonimas 2018-01-06 19:19:51

Nesuprantu,kaip tokie vyrai,kaip Dargis,Počius  gali lipti ant tokios sudžiūvusios lentos.Išeitų ,kad tai stipriai kvalifikuota paleistuvė.Ar taip vyriukai.

113 8
29. Anosenimas 2018-01-30 17:09:27

kas gali paneigti,kad Miliute nera KGB darbuotoja,kuri taip sklandziai viska dirba?

32 0
28. Anonimas 2018-03-24 17:10:29

Matomai, vis tik darė ne tai ką reikia, jei žurnalistinės studijos "užsitęsė" apie 20 metų. Tai tikrai nedaro garbės...

13 0
27. Anogrynas 2018-01-06 16:55:39

Straipsnis neitikino kaip taip iki šiol niekas nieko nepastebėjo ir staiga kaip vezuvijaus išsiveržimas.NEITIKINO

 

 

 

18 88
26. Anonimas 2018-01-10 16:05:04

del Dargio tai seniai visa LT žinojo

59 2
25. Anonimas 2018-01-24 14:06:41

kodel nieks nieko? nes socdemai ir konservai valdzioj buvo ir viska dangste tvarke o dabar va visi reikaliukai ima listi-bet matos kad konservai gris i valdzia tai lietuviai tegul nesistebi tokia situacija savo tevynej - kuo tiki (melu) ta gauna

33 1
24. AAntanas 2018-03-26 08:07:04

O kas turėjo pastebėti ???

Kas rašoma tiesa - tą patį norint galima buvo sužinoti ir ankščiau iš žiniasklaidos.

Čia tik susisteminta.

8 1
23. Anonimas 2018-01-06 13:32:01

Įdomu, kokius mokslus ir kokiais vertinimais yra baigęs autorius? Būtų straipsnis profesionalesnis, galima būtų bent jau suabejoti, gal tikrai yra tiesos jame :)  

20 75
22. Dar ne pokoinykas 2018-01-05 21:10:50

1-2-3 grazi Lietuva,eina na...

48 3
21. visai nesistebėčiau 2017-10-29 11:06:56

jeigu tai pasitvirtintų. panelė Miliūtė tiesiog labai nesimpatiška asmenybė. Straipsnio autorius netgi per daug komplimentų jai prisakė. Jau daug metų stebiuosi: iš kur ši negraži, rūstaus veido moteriškė, taip panaši į lagerio prižiūrėtoją, taip reiškiasi televizijoje. Pertraukinėja savo pašnekovus, priveda iki nuomonės ,,kaip reikia". labai nemalonus žmogus. 161 4
20. Nu da da 2017-10-06 23:51:15

Jolstvaju nemat   kas darosi............

67 2
19. ai nesvarbu kas 2017-10-06 20:33:46

Kaip čia išeina-žemė apvali,o pisasi už kiekvieno kampo

114 2
18. ER 2017-10-06 10:50:55

Nesąmonių pripaisyta čia tam straipsny. Kažkas pyksta labai, tai ir puola. Nedėkinga ir neprotinga oponentui būtų įrodinėti, kad jis nėra negras, net jei kas tuo ir - tiki labai. S.Kroydonas savo straipsniuose facebooke ir mūsų prezidentę vadina prostitute, ir daug kitų niekalų yra prirašęs. ldiena.lt tokios raštliavos garbės nedaro. 

15 123
17. Laurynas 2017-10-06 22:29:54

Ne tamstai spręsti, kas yra "garbė", jeigu nežinai, jog valiutinės prostitutės - tai ypatingai atsakinga ir garbinga tarnyba Organuose, nuo kur savo kelią į šalių p-Rezidentus pradeda visos NKVD gaisrininkų dukros.

107 2
16. ER 2017-10-06 10:42:44

Nesąmonių pripaisyta čia tam straipsny. Kažkas pyksta labai, tai ir puola. Nedėkinga ir neprotinga oponentui būtų įrodinėti, kad jis nėra negras, net jei kai kurie tuo ir labai tiki. ldiena.lt tokios raštliavos garbės nedaro. Simonas Kroydonas savo straipsniuose facebooke ir mūsų prezidentę vadina prostitute, ir daug kitų niekalų yra prirašęs. 

12 95
15. ER 2017-10-06 10:40:10

Nesąmonių pripaisyta čia tam straipsny. Kažkas pyksta labai, tai ir puola. Nedėkinga ir neprotinga oponentui būtų įrodinėti, kad "jis nėra negras", net jei kai kurie tuo ir "labai tiki". ldiena.lt tokios raštliavos garbės nedaro. Simonas Kroydonas savo straipsniuose facebooke ir mūsų prezidentę vadina prostitute, ir daug kitų niekalų yra prirašęs. 

5 73
14. Anonimas 2017-10-05 09:13:57

Prezidentų rinkimai prasideda,...PILNATIS tai pat

15 36
13. Anonimas 2017-10-04 22:14:37

..kas cia dabar?...baisus straipsnis,tiesiog izeidziantis ir vargu ar tik ne smeiztas?Miliutes vietoje tik i teisma...

14 116
12. Laurynas 2017-10-04 22:53:43

O kas šiame straipsnyje baisaus, jeigu konkrečiai?

Argi šiais asmeninės laisvės ir demokratijos klestėjimo laikais yra smerktina, jeigu moteris pisasis į kairę ir į dešinę?

134 4
11. PreksedaAnonimas 2018-03-28 18:49:58

Matyt tiesa, kad tyli. Nei teismų, nei komentarų...

23 0
10. pupa 2017-10-04 19:24:47

visad galvojau,kodel ji nepatinka.gal todel,kad ji myli tik vyrus...

 

 

46 2
9. Anonimas 2017-10-04 18:05:01

vyrai pautus plaukit neniestes nereiks tokiu miliuciu kad kasytu

64 1
8. >>> Žmogus 2017-09-19 21:49:51

O tai tau - praregėjai! Kroydonas pasirodo ne prastesnis už Jėzų - neregius ataklina :)

8 34
7. Žmogus 2017-09-18 15:00:56

Galvojau ,kad gyvename bananų valstybėje,bet pasirodo gyvename žurnaliZdžių-šliundrų,kgb,istinių lezbidenčių-prostitučių valdomoje teritorijoje.

145 3
6. Laurynas 2017-09-27 22:25:22

Na kam taip pesimistiškai - viso presstitutinės padugnės užaugo tarpe mūsų ir kartu su mumis... Taip kad reikėtų susimąstyti, o kas gi mes tokie patys esame, jog užauginame šitą gyvatyną?

73 1
5. Žmogui 2017-09-27 22:26:16

Nevark - tos išgamos nuo tavo keiksmų nepasikeis.

45 1
4. Anonimas 2017-09-17 19:42:33

Prisiminkit DIUMĄ-,,tris muškietininkus...?Ten ir tokia veikėja dalyvauja,tik kitu vardu-my leidį....

 

 

 

te

65 4
3. babcė iš kaimo 2017-09-16 12:53:59

Tekste turbūt iš nežinojimo,yra klaida.

Kažkieno vyras pokojnykas ne vartė,o tyrė bylą. 

53 3
2. Anonimas 2017-09-15 10:12:05

Be kurvų nepraeitų joks globalistų suregstas masinis lochų pagaidinimo planas.
Protingos kurvos tai žino ir nuolankiai dalyvauja tų planų vykdyme, nepamiršdamos savo kruvino šekelio.

97 6
1. Laurynas 2017-09-27 21:45:00

Nepamiršk - kurvos tai šio pasaulio druska :D

57 6

Nebūtinas. Įrašyk, jeigu nori gauti pranešimą apie naujus komentarus prie šio straipsnio. Adresas niekur nebus rodomas.

Siųsti komentarą
VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAI
Replika Prokurorui dėl Kručinskų šeimos terorizavimo
Valstybės vardu iš šeimų atiminėjamų vaikų skandalas lyginamas su išgalvotos pedofilijos ir žudymų istorija (2)
Žvagulis neskaito Konstitucijos: Draudžiama versti duoti parodymus prieš save.
J. Subotinas papasakojo, kaip jo senelis papjovė savo brolio žudiką partizaną
Viešas Aušros Stančikienės laiškas Dovilei Šakalienei: ​Gerais norais pragaras grįstas
Jurga Lago. „Vienintelė karta per Lietuvos istoriją, kuri nesugeba užauginti vaikų be Šakalienės?“
Ketinama pasirašyti skandalingą JT Globalios migracijos sutartį Lietuva vėl nori užlipti ant grėblio? O bus dar Stambulo ir kitokios konvencijos (1)
Lietuvoje diskredituojami potencialūs kandidatai į prezidentus, teigia ekspertas
Klaipėdoje įvyko mitingas „Už šeimą“ – dalyvavo apie 500 žmonių (2)
Kiek dar teisėjų paaukosi, Magnolija?
Kiek kartų reikia kartoti melą, kad šis taptų tiesa (1)
Kristina Sulikienė. Mirė iš Eugenijaus Pukėno 2 vaikus atėmusi teisėja Zoja Monid (3)
Socialdemokratė R. Šalaševičiūtė apie atiminėjamus iš šeimų vaikus: jų dar bus, čia nepabaiga tų pamokų (3)
Rūta Janutienė. Vaikų teisių apsauga buvo parduota savotiškame tarptautiniame aukcione, kurį laimėjo norvegų socialiniai inžinieriai. (1)
Tėvams atgauti vaikus padedanti advokatė R.Visočnik: Su mumis daromas gyvas eksperimentas (5)
"Vilniaus moterų namai" reikalauja apginti išgamą ir moralinę degradę Dovilę Šakalienę nuo "žiniasklaidos smurto" (3)
"Konservatoriais" nūnai vadinasi tie, kas žygiuoja gėjų paraduose pirmose gretose ir aktyviai ragina atiminėti kuo daugiau vaikų iš Lietuvos šeimų (3)
Antanas Venclova. Salomėja Nėris mūsų gyvenime (1)
Gabrielius Landsbergis konservatorius, kurie protestuoja prieš VAIKŲ GROBIMĄ oficialiai paskelbė KREMLIAUS ĮRANKIAIS. O visą partiją - idiotais (7)
Rūta Visocnik. Apie tinkamus ir netinkamus (leidžiamus ir neleidžiamus) vaikų auklėjimo ir drausminimo būdus (2)
Šakalienės sponsorius Norvegija - pedofilų ir Barnevern rojus. Pedofilijos religinės šaknys (1)
Arvydas Daunys. Šeima prieš „Vaikų teisių“ įstatymą – arba – įstatymas prieš šeimą (2)
Lietuvos konservatorių atsakymai į portalo alfa.lt žurnalisto Viliaus Petkausko klausimus
Daugiau kaip 100 Lietuvos mokyklų prisijungė prie streiko

Atsitiktiniai straipsniai


VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAI