"Delfi" atviru tekstu: Lietuvoje ruošiami ukrainiečių karo instruktoriai

Autorius: Vincas
2015-02-09 | 2381 | 0   1 | 2
http://www.delfi.lt/video/aktualijos/akt...
paG-pliusink! Slėpti reklamą

Pagrindinis antiLietuvos propogandistas delfi toliau didžiuojasi pagalba ukrams. Štai jie atviru tekstu skelbia: "Lietuvoje ruošiami ukrainiečių karo instruktoriai"
IR TIPO VISKAS GERAI, MES GERI VYRKUKAI...

Pranešimo tekstas žemiau (http://www.delfi.lt/video/aktualijos/aktualijos/lietuvoje-ruosiami-ukrainieciu-karo-instruktoriai.d?id=67118252):

"Paramos Ukrainai organizacija „Blue/Yellow“ drauge su kitomis visuomeninėmis organizacijomis Lietuvoje surengė karo instruktorių pratybas. Dvi savaites truksiančiame projekte ruošiami dešimt iš Ukrainos atvykusių karių.

„Blue/Yellow“ pirmininkas Jonas Ohmanas pabrėžia, kad tai yra pilietinė iniciatyva ir šios pratybos yra tik viena iš paramos Ukrainai veiklų. Apie pusmetį egzistuojanti organizacija bendradarbiauja su Ukrainos pilietinėmis grupėmis, reangia paramos akcijas krizės ištiktai šaliai.

„Tokio pobūdžio projektas Lietuvoje rengiamas pirmą kartą. Ukrainoje vyksta visuotinė mobilizacija. Mes matome poreikį ir būtinybę ruošti karo instruktorius. Jie grįžę į Ukrainą dalinsis žiniomis tam, kad vietiniai gebėtų apginti save ir savo šalį karo akivaizdoje“, - teigia J. Ohmanas.

Apie Ukrainos problemas neretai pasisakantis švedas Jonas Ohmanas akcentuoja, kad pilietinių iniciatyvų svarba turi vis didesnę reikšmę.
„Situacija yra labai rimta. Piletinė visuomenė perima atsakomybę už Europos saugumą. Tai yra kaip Maidanas“, - teigia J. Ohmanas."

O kas tas švedas Jonas Ohmanas  ar tik ne neonacis, šito niekas neužsiminė?

O niekam į akis nekrito tai kad tie "geriejis ukrai" nuotraukoje su kaukėmis dengiančiomis veidus. Vykdydami nusikaltimą taip elgiasi nusikaltėliai - stengiasi nerodyti savo veidų. Netikiu kad tie vyrukai įprasti slidininkai ir jiem šalta, šalia stovi dveji be kaukių.

Taiva reikia ukrų chuntai  gaujai kvalifikuotų žudikų nes tą įprastą mėrą pakankamai operatyviai sutarko. Tik gaila paprastų žmogelių kuorie čia nieko dėti, o juos į tą skerdyklą siunčia. Bet čia greičiausiai dėl to kad jie patys pasirinko būti žole mūšio lauke, kurią tryps svetimos kanopos.

MIELIEJI LIETUVOS ŽMONĖS, NEBŪKIT ŽOLĖ MŪŠIO LAUKE - ATSISAKYKITE PAGALBOS NACIAMS.

---

Pasigrožėkite tyromis nacistuojančios gražuolės (?)  akimis:

Padėk skleisti INFORMACIJĄ!
Paremk LDieną.lt

Naujausi

Skaitomiausi


1
2
3
4
5
6
7
8
Visi videoklipai


Rimtos istorijos:

Populiariausi per 7 dienas


Populiariausi per 30 dienų


Populiariausi per visą laikąHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851
Susisiekti: