Pas lesbietes augančio Jonuko mama Aistė Ramoškienė: manęs šiandien Osle neįleido į Lietuvos ambasadą! (0)

Anonimusas
+ 3 - 0
Autorius: Kristina Sulikienė
Šaltinis: https://visuomenedotcom.wordpr...
7533-02-09 (2015 m.), skaitė 5597
0

aiste.jpg
Nuotr. Aistė Ramoškienė dėl Lietuvos institucijų beveik nusikalstamo abejingumo penkeri metai negali susigrąžinti sūnaus, nors pagrindų jį laikyti globoje teismas nenustatė.

Kol Birutė Vėsaitė FB platybėse virkauja, kokia gera yra Bernavernet įstaiga, nes jai sakė vienas žmogus, kurio žmona estė ten dirba, ir kaip Birutė Vėsaitė gali duoti nežinau ką, už tai, kad tai yra tiesa, jog atima vaikus tik iš alkoholikų, narkomanų ir psichinių ligonių, visiškai sveika ir nuostabi mama Aistė Ramoškienė penkerius metus mato savo sūnų kelis kartus per metus.

Vaikas išbogintas pas lesbietes, kurios jau siekė vaiko pripažinimo invalidu: o juk už neįgaliuosius Bernavernet dar daugiau mokės!

Šiandien, 2015 m. vasario 9 d., Aistė Ramoškienė, kaip Lietuvos Respublikos pilietė, nuvyko į Lietuvos ambasadą Osle, patarimo, pasikalbėti dėl vaiko.

Į ambasados pastatą jos neįleido – tarsi ji būtų Bin Ladenas!

“Įėjau tik kai labai griežtai pareikalavau, kad mane, Lietuvos pilietę, įleistų. Kitaip jie manęs fiziškai į pastatą neleido, man susidarė įspūdis, jog jie labai kažko jau bijo”.

Ir iš tikrųjų: būtent Lietuvos ambasada Norvegijoje nekovoja dėl vaikų, nedalyvauja nei teismo, nei savivaldybių procesuose, kai svarstomi Lietuvos piliečių grobimo atvejai, tarsi tie piliečiai – vaikai Lietuvos Respublikai nepriklausytų, ir pase įrašyta Konstitucijos 13 str. būtų niekinė ir negaliojanti norma.

Aistė Ramoškienė TV pagalbos kvietimu vasario 5-8 dienomis lankėsi Lietuvoje, nusifilmavo studijinėje laidoje, ir “išdėjo” visą Lietuvos institucijų neveikimą į dienos šviesą: nuo vertėjos Neringos, kuri kišosi į vaiko grobimo procesą, ir davinėjo neteisingus patarimus, iki ambasados neveikimo.

Tą patį liudijo ir skype į laidą skambinantys lietuviai: jog Lietuvos ambasada apsimeta, jog ji Norvegijoje neturi jokių galių: nors ambasados teritorija yra Lietuvos Respublikos, ir Aistė Ramoškienės šiandien bandyta neįleisti į Lietuvos Respublikai priklausančią teritoriją.

Ką tai reiškia?

Jog Odeta Tarvydienė, kuri su Lietuvos ambasadomis keičiasi informacija, tačiau jos neteikia tėvams ir artimiems giminaičiams, jaučia savo susikurtos “sistemos” galą?

Juk Osle į gatves išėjo beveik visi ten esantys lietuviai, riaušių policija netgi autobusus su lietuviais ir kitų tautybių žmonėmis, stabdė ir atiminėjo plakatus: nes tiesa yra per skaudi, ar ne?

Aistė Ramoškienė būdama Lietuvoje nesnaudė: TV pagalbos siūlomo teisininko ištiestą pagalbos ranką priėmė, todėl artimiausiu metu ne Bumbulio, o pas lesbietes augančios Jonuko byla gali pasidaryti prioritetine. O joje jau penkerius metus niekas nedaroma: ambasada nesikiša, nes laiko, jog jie, gindami savo piliečius ir vykdydami savo pareigas, “darys spaudimą teismui” – nors iš kur toks susireikšminimas, tai klausimas, nes Lietuvos ambasada neturi jaustis Norvegijos dalimi, jie yra Lietuvos atstovybė, ir atstovauja Lietuvai, ir jeigu reikia, daro spaudimus netgi iki notų rašymo.

Odeta Tarvydienė irgi tarsi miega ir nežinia ko laukia: kur jos prašymas byloje dėl jurisdikcijos Lietuvai perdavimo?

Šiandien į asmeninę paskyrą parašė parlamentarė Orinta Leiputė, kuri siekia Kauno mero posto, tai pirmiausia, ką išgirdau, tai panegirikos Odetai Tarvydienei, kurią ji matė tik vieną kartą gyvenime. Geras įspūdis susidarė iš to, jog moka gražiai pakalbėti. Kai pradėjau vardinti jos neveikimą kad ir mano dukterėčios byloje, kai rašinėjo užklausimus į Prancūzijos institucijas, kurios neatsakingos už vaikų globą – tai neturėjo ką atsakyti, tada jau kad pati gerai viską žinote, kovokite. Pasimetė moteris.

O ką veikia Odeta Tarvydienė ir Valstybinės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnyba? Už ką jie gauna atlyginimus? Kad gražiai šypsotųsi TV kameroms ir pasakotų apie nieką: kaip nieko nenuveikė, nes nieko negali? Tai jeigu nieko negali, tai už ką algą gauna?

Ir gal laikas valdantiesiems peržiūrėti kadrus, esančius tokiose svarbiose kėdėse, o ne plyšauti apie kažkokias Hagos konvencijas? Kaip tuomet pasirašius Hagos konvenciją pasikeis Lietuvos ambasadų elgesys? Ogi niekaip. Nes jų nekultūringumą lemia vidinės kultūros nebuvimas, ir diplomato darbo nesuvokimas. Jie suvokia, kad jie ten tam, yra kad gautų sočią algą. Viskas. O ką dirbti toje vietoje – ne mūsų, esą, piliečių reikalas.

Tačiau taip būti neturi.Priverčiau Lietuvos ambasadą Prancūzijoje dirbti, priversime visi ir Norvegijoje kavos gėrėjų klubą dirbti.

Bus daugiau

100% Plius 100% Plus
0% Minus 0% Minus
3   0
Komentarai: 0

Siųsti komentarąNori prisidėti? Dalinkis straipsniu arba rašyk savo!

Lietuvos sveikatingumo organizacijų konferencijos žinutė: nevartoti alkoholio yra normalu
"Lietuviškos" žiniasklaida - pati etiškiausia žiniasklaida pasaulyje: Įlips net ir per langą (1)
Fotografijos iš 1960 metų Prancūzijos ir Britanijos. Lietuvos informacinio karo nusikaltėliai iš “demaskuok.lt” jų neparodys. (1)
Taip atostogavo darbo žmonės tarybinės “kruvinos okupacijos” laikais
Andrejus GAIDAMAVIČIUS – „Kas atsitiko su visuomene šiemet, aš ir dabar nežinau. Galvojau, tokie žmonės jau išnyko!“
G. Nausėda pasisakė dėl abortų draudimų ir tos pačios lyties asmenų santuokos (2)
Gitano Nausėdos patarėjas mano, kad gėjų santykiai - nesveiki
“Marijos žemę“ puola lapės, zombiai ir vilkai
Viešas kreipimasis į LRT, DELFI, Žinių radiją, LRytas.lt, LNK, Laisvės TV (3)
Misteris Sorriukas vėl pamiršo, kas jam postą davė ir algą moką? (1)
Sandra Maslauskienė: Raseinių taryboje daug verslininkų, kurie veržiasi į tarybą, juk paskui paranku plėtoti verslą, įsisavint ES lėšas
Mykolo Burokevičiaus bendražygė pasityčiojo iš signatarų (1)
Lietuvos bankas: Lietuvos skola toliau auga (1)
Seimas eilinį kartą prikūrė strategijų ir tikslų, gerinsiančių katastrofiškus emigracijos ir demografijos rodiklius (1)
Sausio 13-osios aukos Vilniuje: klastočių demaskavimas / Жертвы 13 января в Вильнюсе: разоблачение фальсификаций (10)
J. Dapšauskas. Ką popiežius Pranciškus Lietuvoje pasakys aršiems katalikams ir „pagonims“? (8)
Lietuva ruošiasi susitikimui su popiežiumi Pranciškumi (1)
Seimas po svarstymo pritarė Konstitucijos pataisoms, kurios leis kandidatuoti Rolandui Paksui į prezidentus
Bankų statytinis Nausėda mus išgelbės? Nejuokaukite!
1939 metų rugsėjo 19 d. Tarybinė armija įžengė į Vilnių (2)
Vilniaus universitetas tapo seksualinių iškrypėlių propagandos įkaitu (2)
Referendumas ir rinkimai: ekonomika ir ekonomija (1)
Prieš akis pamatęs kopijas dokumentų, L. Linkevičius užsimojo prieš Generolą Vėtrą ir ragina nesvyruoti
“Lietuvos žinios“ žurnalistė Rasa Pakalkienė, kovotojus už miškų išsaugojimą- išvadino Kremliaus propaganda (1)

VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAIStraipsnių TOPas

Paveiksliukai


VideoDraugai

VISUOMENĖS SAUGUMO KONCEPCIJA
Laisva informacija - laisvas žmogus!

Puslapis feisbuke


Švieskis150 metų Maksimui Gorkiui! Pilnas raštų rinkinys lietuviškai

Mus skaito