Užkandinei „Keulė rūkė“ – bauda dėl reklamose vykdytų sistemingų patyčių iš krikščionių

ProPatria.lt
+ 6 - 0
Autorius: ProPatria.lt
Šaltinis: http://www.propatria.lt/2017/10/uzkandinei-keule-ruke-bauda-...
7535-10-06 (2017 m.), skaitė 854
1

Užkandinei „Keulė rūkė“ – bauda dėl reklamose vykdytų sistemingų patyčių iš krikščionių

Skandalingajai užkandinei „Keulė rūkė“ ketvirtadienį Vartotojų teisių apsaugos tarnyba skyrė 1,5 tūkst. eurų baudą už tai, kad savo reklamomis pažeidė visuomenės moralės principus ir niekino krikščioniškus simbolius. Užkandinės savininkai planuoja skųsti šį sprendimą.

Bauda „Keulė rūkė“ skirta už reklamas, kuriose itin nepagarbiai vaizduotas Jėzus Kristus, Švč. Mergelė Marija, taip pat krikščioniška maldaknygė.

Pirmojoje reklamoje vaizduota šalia mėsainio padėta maldaknygė su iš jos išplėštais lapais, aplaistytais padažu. Prie reklamos buvo prierašas: „Šiandien sekmadienis, ir mes švenčiam gyvenimą, ir šluostomės barzdas kvailomis maldomis.“

Tačiau tai buvo tik užkandinės reklamos kampanijos pradžia. Toliau skelbtos kur kas įžeidesnės nuotraukos. Antroji paskelbta su religiniu turiniu susijusi nuotrauka - kalėdinis sveikinimas, kuriame vaizduojamas nukryžiuotas Jėzus Kristus su kanapių vainiku ant galvos, rankose laikantis padažo buteliukus, o prie kryžiaus pririštas šventiniu kaspinu. Virš nukryžiuoto Kristaus matyti užrašas: „KEULĖS KALĖDOS UZH ROJU ŽEMĖJE“.

Vėliau paskelbta dar viena reklama, vaizduojanti Jėzų Kristų. Joje vaizduojamas besišypsantis ir akį merkiantis Kristus, siūlantis užkandinės maistą. Vietoje, kur religiniuose paveiksluose vaizduojama Švč. Jėzaus Širdis, reklamoje matyti Seimo narės Agnės Širinskienės atvaizdas.

Galiausiai, „Keulė rūkė“ paviešino reklamą, vaizduojančią nepadorius gestus rodančius vyrus, stovinčius prie nutapytos pusnuogės moters su aureole. Reklama paviešinta su tokiu prierašu: „Po tokio tūso kaip vakar tik atgailauti Shvch. mergeles glēby.“


100% Plius 100% Plus
0% Minus 0% Minus
6   0
Pridėti naują straipsnį

Nori prisidėti? Dalinkis straipsniu arba rašyk savo!

Komentarai: 1

1. Mindaugas 0 0
2017-10-07 15:28:32

keule ir yra kiaule.Ruko ji ar ruke.Ogal rukia.Noretusi nuejus ten duot keuliai prirukyt.

viešai nebus rodomas, įvesk, jeigu nori gauti pranešimą apie kitų komentarus

Siųsti komentarą

VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAI


Laisva informacija - laisvas žmogus!

Straipsnių TOPas

Reklama

Paveiksliukai


VideoDraugai

VISUOMENĖS SAUGUMO KONCEPCIJA

Puslapis feisbuke


Švieskis150 metų Maksimui Gorkiui! Pilnas raštų rinkinys lietuviškai

Mus skaito