"Delfi" - užsienio agentas (0)

Algimantas Lebionka
+ 11 - 0
Autorius: Algimantas Lebionka
Šaltinis: http://lebionka.blogspot.lt/20...
7535-10-09 (2017 m.), skaitė 896
0

https://3.bp.blogspot.com/-fPawxhz3V0A/WbzxlodAg2I/AAAAAAAAFu4/ctjTEFcEkt8nxsYeUDx53jZaaBtCZBz3QCPcBGAYYCw/s1600/Laesst-Putin-den-Sturm-auf-den-Westen-proben-NATO-in-Sorge-story-588824_630x356px_99e191d54586cede79b9cc9eb0203d35__putinkrieg_jpg.jpg

Labai blogai, kad Lietuvos MIP priklauso užsieniečiams, kurių interesai gali būti priešiški Lietuvių tautos ir valstybės interesams.

Mūsų lemtingą klaida, kad nepadarėme skirtumo tarp galimybės užsieniečiams Lietuvoje įsigyti dešrelių fabriką, banką ir masinio informavimo priemones (MIP). Dešrelės nuodija tik mūsų kūną, o į Lietuvos valstybės nedraugų (priešų) rankas patekusi MIP nuodija mūsų smegenis ir sukelia jų nekrozę. Užsienio bankai, gi, atima paskutinius tautos suvereniteto likučius ir veda tautą į elektroninių pinigų koncentracijos stovyklą, kur vyks galutinis tautos sunaikinimas.

Pats didžiausias šios dienos blogis – MIP bankų rankose. Vienas iš tokių pavyzdžių, mano nuomone, yra tarptautinių bankinio kapitalo valdomas „Delfi“, dominuojantis Lietuvos internetinėje rinkoje ir nuodijantis lietuvių tautos protus transhumanizmo nuodais, skleidžiantis nesveiką rusofobiją, skatinanti hedonizmą ir kitus žemiausius žmogaus instinktus. Šio leidinio šeimininkų interesai nieko bendro neturi su Lietuvos ir lietuvių tautos interesais, o yra jiems diametraliai priešingi.

Žinoma, nuo alaus ir tualetinio popieriaus „referendumo“, kai neteisėtai buvome įstoti į ES, to blogio jau niekaip negalėjome atsikratyti. 

JAV jau daugelį dešimtmečių egzistuoja „užsienio agentų“ įstatymas, ribojantys užsienio valstybių MIP ir kitokių organizacijų veiklą šioje šalyje.

Mums yra deklaruojama, kad „Delfi“ yra „skandinavų bankinio kapitalo įmonė“. O kas mūsų valstybėje žino, kas konkrečiai yra šio „skandinaviško“ banko akcininkai? Niekas.

O dabar, vaizdumo dėlei, aš pamėginsiu įrodyti, kad, mano manymu, rusofobiją skleidžiantis, nuolatos Vladimiru Putinu mus gąsdinantis ir mus tarpusavyje kiršinantis „Delfis“, gali būti, valdomas to paties „Putino“ ir jo draugų.

Aš pasiremsiu, visų pirma, informacija, kurią nuolatos pateikia garsus Rusijos ekonomistas, Maskvos Valstybinio universiteto profesorius, garsus publicistas ir bankininkystės ekspertas prof. Valentinas Katasonovas.

http://ruskline.ru/author/k/katasonov_valentin_yurevich

Šiandieninė Rusija, Katasonovo žodžiais, yra JAV Federalinio rezervo valdoma šalis, kurios rublis yra „perdažytas doleris“. Būtent dolerio "perdažymu" yra paremta rublio emisiją: kiek jie turi „užsienio rezervų“(dolerių, eurų, USA treasures) - tiek emituoja rublių. Nuo šių metų gegužės mėnesio Rusijos oligarchatas laisvai registruoja Rusijoje esančius savo aktyvus užsienyje, daugumas jų turi po dvi ir daugiau pilietybių. Be to, Rusijoje nėra įstatymo, draudžiančio išvežti kapitalą, nėra ribojimų kapitalo judėjimo per valstybės sieną. Manoma, kad nuo Rusijos federacijos paskelbimo 1993 metais, iš šios šalies išvežta 6 ar daugiau trilijonų dolerių.

Nėra jokios abejonės, kad dalis šių pinigų per įvairius JAV ir Anglijos ofšorus galėjo nukeliauti į „Skandinavijos bankus“, tie pinigai nenuskrido į Mėnulį ar Marsą, jie „dirba“ mūsų planetoje Žemė, o tai yra išties astronominio dydžio kapitalas. Taigi, nežinant, kas konkrečiai yra tokių delfių šeimininkas, galima galvoti, kad jis gali priklausyti ir tam pačiam Putinui ir jo kompanijai.

Bankininkui karo isterijos kurstymas yra verslas, tai nauji kreditai ginklavimosi varžyboms. Karas yra nelaimė žmonijai, o bankininkams – galimybė neregėtai praturtėti ir dar labiau išplėsti savo politinę galią.

Dar prisiminkime Rotšildų bankų darbuotojus Manueli Makroną, dabartinį Prancūzijos prezidentą, buvusi ir esamą Europos komisijos pirmininkus E.Barozu, Ž.K.Junkerį, dabartinį ECB Prezidentą M.Draghi, ir tampa aiški loginė garndinė, bankininkų siekis valdyti ES.

Mano giliu įsitikinimu, tam, kad išsaugoti Lietuvos valstybę, būtina apriboti užsienio kapitalo („užsienio agentų“) MIP veiklą Lietuvoje.

100% Plius 100% Plus
0% Minus 0% Minus
11   0
Komentarai: 0

Siųsti komentarąNori prisidėti? Dalinkis straipsniu arba rašyk savo!

Vietoje miško – Kauno didumo NATO poligonas (1)
Silpnumas II
Europa nori susitaikyti su Rusija — o Lietuva? (1)
Jam reikia vykdyti tuos naratyvus, kuriuos, galbūt, jam reikia vykdyti
Vytautas Radžvilas: „Rinkimų preliudija nieko gero nežada“
Bronius Puzinavičius. Vandalizmas Lukiškių aikštėje
Kalta be kaltės
Kuriozai ir nusišnekėjimai Merkel vizito metu (2)
V.Tomkus: nuo Atgimimo iki IŠSIGIMIMO (1)
R. Karbauskio atsakymas A. Juozaičiui (3)
Sasyskomis ir bulvytėmis free kvailelių tėvelių šeriami vaikučiai, mokyklose ir darželiuose atsisako sveiko maisto
R. Paksui advokatas S. Tomas: “Strasbūras nagrinėjo tik tą dalį, kurią parašiau aš. Tokiu būdu, jau 2006 m. tavo ir visų tavo debilų politinė karjera pasibaigtų“ (3)
Šimonytė stoja į prezidentinę kovą ir gali laimėti (8)
Lietuva tėvynę mūsų, tu didvyrių žemę
Vytautas Radžvilas: „Da­bar by­ra pa­sau­li­nė neo­li­be­ra­liz­mo sis­te­ma“ (2)
Apginkime šeimą! Renkami parašai prieš seksualinių mažumų eitynes
Žiniasklaidos atstovai — Lietuvos prezidentės ir konservatorių gynėjai, vienykitės! (3)
Visi — ginti prezidentės! (12)
Č. Iškauskas. Vilniaus senamiestis parceliuojamas lenkų naudai (1)
Partijos nusprendė – iki 2030-ųjų 2,5% BVP (~20% metinio biudžeto!) bus skiriama kariniams reikalams (6)
Latvijos ir Lietuvos "senojo baltų tikėjimo" tęsėjai vienijasi (1)
Žmogaus ir homoseksualistų "teisių" gynėjai pakilo į bekompromisę kovą prieš nekvalifikuotą asmenį
Įvykdysime ir viršysime: Lietuva nušluostys nosį visoms NATO narėms (2)
Politinės korupcijos bylos advokatai bando nušalinti teismą ir prašo neviešo posėdžio

VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAIStraipsnių TOPas

Paveiksliukai


VideoDraugai

VISUOMENĖS SAUGUMO KONCEPCIJA
Laisva informacija - laisvas žmogus!

Puslapis feisbuke


Švieskis150 metų Maksimui Gorkiui! Pilnas raštų rinkinys lietuviškai

Mus skaito