Replika apie žieminių padangų keitimą

Anonimusas
+ 8 - 0
Autorius: Durnių Laivo Kapitonė
Šaltinis: http://ldiena.lt...
7535-10-26 (2017 m.), skaitė 811
0

Kelių eismo taisyklės apie padangas dabar sako:

229. Nuo balandžio 10 d. iki spalio 31 d. draudžiama eksploatuoti transporto priemones su dygliuotomis padangomis. Šiltuoju metų laiku rekomenduojama eksploatuoti transporto priemones su vasarinėmis padangomis. Žiemos sąlygoms užsitęsus, dygliuotų padangų naudojimas gali būti pratęstas susisiekimo ministro įsakymu.

230. Nuo lapkričio 10 d. iki kovo 31 d. draudžiama eksploatuoti motorines transporto priemones, išskyrus mopedus, motociklus, triračius, visų rūšių keturračius, ir priekabas su vasarinėmis padangomis. Mopedus, motociklus, triračius, visų rūšių keturračius eksploatuoti su vasarinėmis padangomis draudžiama gruodžio–vasario mėnesiais, taip pat kovo–lapkričio mėnesiais, jeigu bent dalis važiuojamosios dalies, kuria važiuojama, yra apsnigta ar apledėjusi.

Siūlau pakeisti KET straipsnius apie žiemines padangas:

229-230. Draudžiama važiuoti  motorinėmis transporto priemonėmis su vasarinėmis padangomis jei važiuojamoji dalis yra apsnigta ar apledėjusi. Nuo gegužės iki spalio draudžiama važinėti dygliuotomis padangomis.

Kodėl? Kad mažiau rūpesčio turėtų kelių policininkas. Jei sausį yra plius dešimt kodėl negalima važiuoti mocu? Ar vasarinėmios padangomis? Ir kodėl leidžiama važiuoti vasarinėmis spalio mėnėsį, kai ant kelio sniegas? Pratinam piliečius galvoti. Jei įvyks avarija, ant kelio bus ledo - va tada policininkas ir pažiūrės žieminės ar vasarinės padangos. Ir draudimas. Apie padangas tiek.

Dėl šviesų. Šviesiomis  dienomis reikalauti važinėti su įjungtomis lempomis tik motociklininkus. Nes kai važiuoja visi su plieskenčiais žibintais toje šviesų ir lempų jūroje nebesimato motociklo. Motociklas nebeišsiskiria eismo sraute savo šviesomis nes visi važiuoja su įjungtomis.


8   0
Pridėti naują straipsnį

Nori prisidėti? Dalinkis straipsniu arba rašyk savo!

Komentarai: 0

viešai nebus rodomas, įvesk, jeigu nori gauti pranešimą apie kitų komentarus

Siųsti komentarą

VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAI


Laisva informacija - laisvas žmogus!

Straipsnių TOPas

Reklama

Paveiksliukai


VideoDraugai

VISUOMENĖS SAUGUMO KONCEPCIJA

Puslapis feisbuke


Švieskis150 metų Maksimui Gorkiui! Pilnas raštų rinkinys lietuviškai

Mus skaito