Idėja Lietuvai: agresoriai žinotų, kad į juos gali šauti iš kiekvienos laiptinės ar balkono

Anonimusas
+ 2 - 1
Autorius: Edmundas Jakilaitis | idejalietuvai.lt
Šaltinis: http://www.ekspertai.eu/ideja-lietuvaiagresoriai-zinotukad-i...
7535-10-27 (2017 m.), skaitė 499
2

screen-shot-2017-10-26-at-22-08-40.png

Lietuvos Šaulių sąjungos Vilniaus rinktinės Tauro kuopos Pelėdų skyrius siūlo rengti didelę 2 – 4 metus truksiančią kampaniją, siekiant į Lietuvos šaulių sąjungą pritraukti 50000 naujų narių.

Tai būtų žmonės, baigę bazinį šaulio kursą ir namuose turintys ginklą, skirtą šaulio tarnybos reikmėms. Po 3-4 metų Lietuvos gynybinė galia padidėtų kartais, o agresoriai žinotų, kad į juos gali šauti iš kiekvienos laiptinės ar balkono.

Tai būtų 50000 ginkluotų vyrų ir moterų, patikrintų atitinkamų institucijų, suteikiančių teisę įsigyti ginklą. Jie gyventų savo įprastą gyvenimą, tačiau turėtų ginklą, skirtą tėvynei ginti.

Tam, kad mokesčių mokėtojams nereikėtų finansuoti dar vienos didelės ir brangios institucijos, šaulių parengimu ir apmokymu turėtų rūpintis Lietuvos kariuomenė.

Metodinės medžiagos parengimu turėtų pasirūpinti Lietuvos karo akademija, o Šaulių sąjungai iš esmės tektų administracinis vaidmuo.

Valstybė daugiausiai turėtų investuoti į patriotizmo skatinimą ir šaulių pritraukimo informacinę kampaniją. Ginklus šaulio tarnybai, kaip ir numato įstatymas, šauliai įsigytų savo lėšomis.

Susiję:

Privaloma išklausyti: esant tokiam kiekiui ginkluotų žmonių Lietuvoje, tai būtų labai gera atgrasymo priemonė   


66% Plius 66% Plus
34% Minus 34% Minus
2   1
Pridėti naują straipsnį

Nori prisidėti? Dalinkis straipsniu arba rašyk savo!

Komentarai: 2

2. Meyer 2 0
2017-10-27 18:00:35

Čia idėja gera nebent tuo, kad save apgintume nuo valdžiažmogių ir tų, kurie juos finansuoja, o apsiginti nuo invazijos neišeitu.

Ar tai būtų Rusai, JAV'ai, Žydai ar dar kas nors - nepajėgtume pasipriešinti nes sulygintu tuos daugiabučius su žeme savo "kiliminiu bombardavimu" (angl. Karpet bombing), kaip ta padarė Britai antrojo pasaulinio metu su vokiečių miestais arba kaip Amerikiečiai su Tokijumi, kur po bombardavimo viskas atrodė lyg po atominės bombos sprogimo. Jiems buvo nusispjaut ant civilių - vaikų, moterų ar vyrų - visus suguldė.

1. Durnių Laivo Kapitonė 2 0
2017-10-27 12:10:09

Idėja lb gera....

 Kuo daugiau ginklų bus pas piliečius namuose - tuo nejaukiau jausis Lietuvos valdžiagyviai Seime vyriausybėje it Prez\identūroje... Aš už...

Bet kiekvienas pilietis turi išmokti pasigaminti MOLOTOWO kokteilį ir pasitreniruoti numesti ant šarvuočio su vandens patranka...

viešai nebus rodomas, įvesk, jeigu nori gauti pranešimą apie kitų komentarus

Siųsti komentarą

VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAI


Laisva informacija - laisvas žmogus!

Straipsnių TOPas

Reklama

Paveiksliukai


VideoDraugai

VISUOMENĖS SAUGUMO KONCEPCIJA

Puslapis feisbuke


Švieskis150 metų Maksimui Gorkiui! Pilnas raštų rinkinys lietuviškai

Mus skaito