Mažamečių vaikų mamos kviečiamos į nemokamus programavimo kursus

Anonimusas
+ 3 - 0
Autorius: SputnikNews.lt
Šaltinis: http://sputniknews.lt/society/20171024/4170667/mazameciu-vai...
7535-10-27 (2017 m.), skaitė 854
0

Robotikos mokykla, archyvinė nuotrauka
Robotikos mokykla, archyvinė nuotrauka

"Robotikos mokykla" nori padėti mamoms ugdyti savo mažuosius išradėjus ir siūlo joms pačioms rinktis technologinius užsiėmimus laisvalaikiui arba net savo išradimų kūrimui

VILNIUS, spalio 24 — Sputnik. "Robotikos mokykla" kartu su Vilniaus miesto savivaldybe įgyvendina Techninių-kūrybinių dirbtuvių projektą Vilniaus mieste ir kviečia prisijungti mamas, auginančias mažamečius vaikus, praneša "Robotikos mokyklos" spaudos tarnyba.

Moterys vis dar nedrąsiai savo laisvalaikiui, studijoms ir darbui renkasi technologines sritis. Robotikos mokyklos atliktoje apklausoje viena iš pagrindinių to priežasčių nurodyta — nepažinojimas kitų bendraminčių moterų ar merginų, kurios norėtų lankyti tokius užsiėmimus bei stereotipai, kad tai "vyriška sritis".

Projekto metu dalyvės dirbs kartu su bendramintėmis ir savo vaikais, ugdys technologinius gebėjimus mokantis programavimo, trimačio projektavimo, susipažins su pasaulyje pirmaujančiomis edukacinėmis priemonėmis vaikams, taip pat sužinos, kaip nukreipti vaikų domėjimąsi technologijomis kūrybine linkme ir drąsiau ragins vaikus rinktis technologinius mokslus, susipažins su pasaulyje pirmaujančiomis edukacinėmis priemonėmis vaikams, taip pat bus skatinamos kurti toliau bei dalintis patirtimi su bendramintėmis.

Priemonės ir įrankiai 

Visos priemonės suteikiamos, taigi papildomai nieko nereikia įsigyti. Norinčios darbuotis savu kompiuteriu, gali jį atsinešti.

Užsiėmimų vieta ir laikas

Dirbtuvės vyks nuo spalio iki gruodžio pabaigos, darbo dienomis vieną kartą per savaitę, nuo 18:00 adresu: Goštauto gatvė 12, Vilnius.

Registruotis į užsiemimus galima "Robotikos mokyklos" tinklalapyje.


3   0
Pridėti naują straipsnį

Nori prisidėti? Dalinkis straipsniu arba rašyk savo!

Komentarai: 0

viešai nebus rodomas, įvesk, jeigu nori gauti pranešimą apie kitų komentarus

Siųsti komentarą

VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAI


Laisva informacija - laisvas žmogus!

Straipsnių TOPas

Reklama

Paveiksliukai


VideoDraugai

VISUOMENĖS SAUGUMO KONCEPCIJA

Puslapis feisbuke


Švieskis150 metų Maksimui Gorkiui! Pilnas raštų rinkinys lietuviškai

Mus skaito