Rūta Vanagaitė-Zuroffienė prisipažino melavusi, neatsiprašė ir tikisi, kad viskas bus, kaip buvo! Lietuviai - geraširdžiai, bet viliuosi, kad šį kartą nedovanos! (4)

Blogeris Zeppelinusas
+ 12 - 6
Autorius: Blogeris Zeppelinusas
Šaltinis: https://www.facebook.com/bloge...
7535-11-03 (2017 m.), skaitė 2106
4

Ką gi, skandalingoji Agitpropo agitatorė, net su visa Holokausto industrijos kariaunos parama visgi neatlaikė Lietuvos pilietinės visuomenės spaudimo.

Susidūrusi su visuotinu pasmerkimu ir panieka ponia Zuroffienė bando įjungti atbulinį bėgį. Ir mano, kad to išstenėto pro sukąstus dantis prisipažinimo dėl melo visišaki pakaks.

Aš taip nemanau.

Labai tikiuosi, kad broliai lietuviai nebus tokie skystai minkšti, kaip trumpai virti kiaušiniai ir parodys kiek tvirtumo savo noru į tautos išdavikes įsirašiusiai Agitpropo tarnaitei.

Rūta Vanagaitė-Zuroffienė turi visiems laikams iškristi iš tų veikėjų, kurie kalba televizijose, rašo portaluose ir kviečiami į renginius, sąrašo.

Tegul mėgaujasi tyra Efraimo meile, genėja apelsinmedžius jo sodyboje okupuotoje Palestinoje ir auklėja savo bei Zuroffo anūkus. Pastarųjų ar ne dvylika po Palestinos žemes laksto, smagių rūpesčių poniai Rūtai tikrai pakaks. O Lietuvos viešojoje erdvėje tai poniai turėtu būti įjungtas totalinis ignoras, kartu su atvirkštiniu mirusiųjų minėjimo režimu:

"Apie tūlą Vanagaitę tik blogai arba nieko!"

Jos pavyzdžiu ir kiti potencialūs išdavikai turi suprasti, kas jiems nutinks, kai milžiniška lietuvių tautos kantrybė pagaliau baigsis.

Spirgės rėkdami Moralinio Laužo liepsnose!

-----------------------
UPD. Puikus žymaus istoriko Tomas Baranauskas šio vakaro straipsnis į temą - pasirodo, Agitpropo tarnaitės ryžtą palaužė reali perspektyva netekti kasmėnesinės, daugiau, nei 600 eurų kūrybinės stipendijos, skirtos eiliniam antilietuviškam paskviliui sukurpti:

"..Trauktis [Vanagaitei] nebebuvo kur: žiniasklaida atkreipė dėmesį net į jos prašymą Lietuvos kultūros tarybai skirti 600 eurų mėnesinę stipendiją tolesniems „tyrimams“ ir konkrečiai – knygos „Nusikaltimas ir tyla“ rašymui.

Šitoks dėmesys R. Vanagaitės finansiniams reikalams, po kurio kilo grėsmė, kad stipendiją ji matys kaip savo ausis, nebepaliko kitos išeities. Nors pastarosiomis dienomis kritikuota R. Vanagaitė buvo daug kartų, dabar ji nusprendė staiga atsižvelgti į tiek kartų atkakliai neigtą realybę ir atsiprašyti.

Tą ji padarė praėjus trims valandoms po to, kai „Lietuvos žinios“ paskelbė apie jos pretenzijas gauti minėtą stipendiją.Lietuvos kultūros tarybai skirti 600 eurų mėnesinę stipendiją tolesniems „tyrimams“ ir konkrečiai – knygos „Nusikaltimas ir tyla“ rašymui...."

"T. Baranauskas. Apie du Vanagaitės apšmeižtus Vanagus ir sovietinės istoriografijos gaivinimą "
http://alkas.lt/…/t-baranauskas-apie-du-vanagaites-apsmeiz…/

Šaltinis: https://www.delfi.lt/…/r-vanagaite-parase-viesa-laiska-atvi…

66% Plius 66% Plus
34% Minus 34% Minus
12   6
Komentarai: 4
4. reziume 2017-11-05 10:23:04

Ne straipsnis, o tiesiog - marazmas. 0 0
3. Remis 2017-11-04 11:07:26

Yra du poliusai, teigiamas ir neigiamas. Viename neigimamame lanzbergine fashistine propaganda, kitame zmoniu gyvenimai, kuriuose gali buti gerai tik tada, kai landzbergine propaganda ju nelies. Todel mums labai gerai, kai yra portalai zynios, kurios atsveria landzbergini mesla. Bet jei teigiamas polius bando sudaryti salygas pasisakyti visoms pusems, tai reiskasi liberalejima, arba nuline busena, Kai nei ten nei ten. Todel siai svetainei, kuri mano akyse atlieka teigiama darba, siuo straipsniu riebus minusas. Na o jau teksto autoriui juo labiau. Aisku yra plonybes del leidimo visiems pasisakyti nauda ir panasiai. Bet tai labai slidus kelias, nes laimejimas blogio ateina tik todel kad jis laikosi tik vienos krypties, is neisileidzia kitos nuomones nei per nago juodima. O mes praradome savo gerbuvi tik todel, kad isileidome liberaluma. Blogis mus is teigiamo poliuso turejo uzmigdyti liberalumo sapnais, po ko blogis nepastebetai isliukino i musu gyvenimus ir dabar jie vadovauja. Gal but dabar bandoma teigiamam poliusui isliukinti i blogio namus ir ten juos apkresti teigiamu poliusu. Manau kad sito blogis neleis. 

 

1 0
2. ??? 2017-11-04 10:18:48

Cepelinas ir vėl nusirašė į lankas? Juk patys šalia spausdinate straipsnį apie Ramanausko-Vanagos pėdsakus Druskininkų žydų žudymo istorijoje. Kol neišsiaiškinsite tikros istorijos iki galo, kaip ten buvo, nepilkite purvo vonios ant rašytojos. Galima tik stebėtis ir gėrėtis jos psichologine ištverme, kai tiesos ieškotoja apipilama purvo srautu. Beje, pas jus rašoma ir apie poetą Aistį, prieš daugelį metų pasmerkusį banditizmą. Tai kaip čia yra? Be to, būkit geri, išsitaisykite gramatines klaidas arba pakvieskite bendradarbiautį redaktorių. 1 2
1. Laurynas 2017-11-04 10:55:31

Autoriaus nuomonė yra joa smeninis reikalas - vieni galvoja, kad Vanagaitė šmeižikė, kiti, kad Ramanauskas žydšaudys - esmė, jog kiekvienas galėtų tą savo nuomonę laisvai reikšti, o nebbūtų sudeginti kartu su savo knygomis.

Dėl klaidų - gal norite bendradarbiauti ir taisyti mūsų švietimo paliktas spragas autorių išsilavinime? Mielai priimsime tamstos pagalbą - ldiena.lt@gmail.com

2 0

Nebūtinas. Įrašyk, jeigu nori gauti pranešimą apie naujus komentarus prie šio straipsnio. Adresas niekur nebus rodomas.

Siųsti komentarą
VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAI
Replika Prokurorui dėl Kručinskų šeimos terorizavimo
Valstybės vardu iš šeimų atiminėjamų vaikų skandalas lyginamas su išgalvotos pedofilijos ir žudymų istorija (2)
Žvagulis neskaito Konstitucijos: Draudžiama versti duoti parodymus prieš save.
J. Subotinas papasakojo, kaip jo senelis papjovė savo brolio žudiką partizaną
Viešas Aušros Stančikienės laiškas Dovilei Šakalienei: ​Gerais norais pragaras grįstas
Jurga Lago. „Vienintelė karta per Lietuvos istoriją, kuri nesugeba užauginti vaikų be Šakalienės?“
Ketinama pasirašyti skandalingą JT Globalios migracijos sutartį Lietuva vėl nori užlipti ant grėblio? O bus dar Stambulo ir kitokios konvencijos (1)
Lietuvoje diskredituojami potencialūs kandidatai į prezidentus, teigia ekspertas
Klaipėdoje įvyko mitingas „Už šeimą“ – dalyvavo apie 500 žmonių (2)
Kiek dar teisėjų paaukosi, Magnolija?
Kiek kartų reikia kartoti melą, kad šis taptų tiesa (1)
Kristina Sulikienė. Mirė iš Eugenijaus Pukėno 2 vaikus atėmusi teisėja Zoja Monid (3)
Socialdemokratė R. Šalaševičiūtė apie atiminėjamus iš šeimų vaikus: jų dar bus, čia nepabaiga tų pamokų (3)
Rūta Janutienė. Vaikų teisių apsauga buvo parduota savotiškame tarptautiniame aukcione, kurį laimėjo norvegų socialiniai inžinieriai. (1)
Tėvams atgauti vaikus padedanti advokatė R.Visočnik: Su mumis daromas gyvas eksperimentas (5)
"Vilniaus moterų namai" reikalauja apginti išgamą ir moralinę degradę Dovilę Šakalienę nuo "žiniasklaidos smurto" (3)
"Konservatoriais" nūnai vadinasi tie, kas žygiuoja gėjų paraduose pirmose gretose ir aktyviai ragina atiminėti kuo daugiau vaikų iš Lietuvos šeimų (3)
Antanas Venclova. Salomėja Nėris mūsų gyvenime (1)
Gabrielius Landsbergis konservatorius, kurie protestuoja prieš VAIKŲ GROBIMĄ oficialiai paskelbė KREMLIAUS ĮRANKIAIS. O visą partiją - idiotais (7)
Rūta Visocnik. Apie tinkamus ir netinkamus (leidžiamus ir neleidžiamus) vaikų auklėjimo ir drausminimo būdus (2)
Šakalienės sponsorius Norvegija - pedofilų ir Barnevern rojus. Pedofilijos religinės šaknys (1)
Arvydas Daunys. Šeima prieš „Vaikų teisių“ įstatymą – arba – įstatymas prieš šeimą (2)
Lietuvos konservatorių atsakymai į portalo alfa.lt žurnalisto Viliaus Petkausko klausimus
Daugiau kaip 100 Lietuvos mokyklų prisijungė prie streiko

Atsitiktiniai straipsniai


VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAI