Rūta Vanagaitė-Zuroffienė prisipažino melavusi, neatsiprašė ir tikisi, kad viskas bus, kaip buvo! Lietuviai - geraširdžiai, bet viliuosi, kad šį kartą nedovanos!

Blogeris Zeppelinusas
+ 10 - 6
Autorius: Blogeris Zeppelinusas
Šaltinis: https://www.facebook.com/blogeris.zeppelinus
2017-11-03, skaitė 730
4

Ką gi, skandalingoji Agitpropo agitatorė, net su visa Holokausto industrijos kariaunos parama visgi neatlaikė Lietuvos pilietinės visuomenės spaudimo.

Susidūrusi su visuotinu pasmerkimu ir panieka ponia Zuroffienė bando įjungti atbulinį bėgį. Ir mano, kad to išstenėto pro sukąstus dantis prisipažinimo dėl melo visišaki pakaks.

Aš taip nemanau.

Labai tikiuosi, kad broliai lietuviai nebus tokie skystai minkšti, kaip trumpai virti kiaušiniai ir parodys kiek tvirtumo savo noru į tautos išdavikes įsirašiusiai Agitpropo tarnaitei.

Rūta Vanagaitė-Zuroffienė turi visiems laikams iškristi iš tų veikėjų, kurie kalba televizijose, rašo portaluose ir kviečiami į renginius, sąrašo.

Tegul mėgaujasi tyra Efraimo meile, genėja apelsinmedžius jo sodyboje okupuotoje Palestinoje ir auklėja savo bei Zuroffo anūkus. Pastarųjų ar ne dvylika po Palestinos žemes laksto, smagių rūpesčių poniai Rūtai tikrai pakaks. O Lietuvos viešojoje erdvėje tai poniai turėtu būti įjungtas totalinis ignoras, kartu su atvirkštiniu mirusiųjų minėjimo režimu:

"Apie tūlą Vanagaitę tik blogai arba nieko!"

Jos pavyzdžiu ir kiti potencialūs išdavikai turi suprasti, kas jiems nutinks, kai milžiniška lietuvių tautos kantrybė pagaliau baigsis.

Spirgės rėkdami Moralinio Laužo liepsnose!

-----------------------
UPD. Puikus žymaus istoriko Tomas Baranauskas šio vakaro straipsnis į temą - pasirodo, Agitpropo tarnaitės ryžtą palaužė reali perspektyva netekti kasmėnesinės, daugiau, nei 600 eurų kūrybinės stipendijos, skirtos eiliniam antilietuviškam paskviliui sukurpti:

"..Trauktis [Vanagaitei] nebebuvo kur: žiniasklaida atkreipė dėmesį net į jos prašymą Lietuvos kultūros tarybai skirti 600 eurų mėnesinę stipendiją tolesniems „tyrimams“ ir konkrečiai – knygos „Nusikaltimas ir tyla“ rašymui.

Šitoks dėmesys R. Vanagaitės finansiniams reikalams, po kurio kilo grėsmė, kad stipendiją ji matys kaip savo ausis, nebepaliko kitos išeities. Nors pastarosiomis dienomis kritikuota R. Vanagaitė buvo daug kartų, dabar ji nusprendė staiga atsižvelgti į tiek kartų atkakliai neigtą realybę ir atsiprašyti.

Tą ji padarė praėjus trims valandoms po to, kai „Lietuvos žinios“ paskelbė apie jos pretenzijas gauti minėtą stipendiją.Lietuvos kultūros tarybai skirti 600 eurų mėnesinę stipendiją tolesniems „tyrimams“ ir konkrečiai – knygos „Nusikaltimas ir tyla“ rašymui...."

"T. Baranauskas. Apie du Vanagaitės apšmeižtus Vanagus ir sovietinės istoriografijos gaivinimą "
http://alkas.lt/…/t-baranauskas-apie-du-vanagaites-apsmeiz…/

Šaltinis: https://www.delfi.lt/…/r-vanagaite-parase-viesa-laiska-atvi…


Įvertink straipsnį: 10   6
Pridėti naują straipsnį

Nori prisidėti? Dalinkis straipsniu arba rašyk savo!

Komentarai: 4

4. reziume
2017-11-05 10:23:04
+0 -0
Ne straipsnis, o tiesiog - marazmas.
3. Remis
2017-11-04 11:07:26
+1 -0

Yra du poliusai, teigiamas ir neigiamas. Viename neigimamame lanzbergine fashistine propaganda, kitame zmoniu gyvenimai, kuriuose gali buti gerai tik tada, kai landzbergine propaganda ju nelies. Todel mums labai gerai, kai yra portalai zynios, kurios atsveria landzbergini mesla. Bet jei teigiamas polius bando sudaryti salygas pasisakyti visoms pusems, tai reiskasi liberalejima, arba nuline busena, Kai nei ten nei ten. Todel siai svetainei, kuri mano akyse atlieka teigiama darba, siuo straipsniu riebus minusas. Na o jau teksto autoriui juo labiau. Aisku yra plonybes del leidimo visiems pasisakyti nauda ir panasiai. Bet tai labai slidus kelias, nes laimejimas blogio ateina tik todel kad jis laikosi tik vienos krypties, is neisileidzia kitos nuomones nei per nago juodima. O mes praradome savo gerbuvi tik todel, kad isileidome liberaluma. Blogis mus is teigiamo poliuso turejo uzmigdyti liberalumo sapnais, po ko blogis nepastebetai isliukino i musu gyvenimus ir dabar jie vadovauja. Gal but dabar bandoma teigiamam poliusui isliukinti i blogio namus ir ten juos apkresti teigiamu poliusu. Manau kad sito blogis neleis. 

 

2. ???
2017-11-04 10:18:48
+1 -2
Cepelinas ir vėl nusirašė į lankas? Juk patys šalia spausdinate straipsnį apie Ramanausko-Vanagos pėdsakus Druskininkų žydų žudymo istorijoje. Kol neišsiaiškinsite tikros istorijos iki galo, kaip ten buvo, nepilkite purvo vonios ant rašytojos. Galima tik stebėtis ir gėrėtis jos psichologine ištverme, kai tiesos ieškotoja apipilama purvo srautu. Beje, pas jus rašoma ir apie poetą Aistį, prieš daugelį metų pasmerkusį banditizmą. Tai kaip čia yra? Be to, būkit geri, išsitaisykite gramatines klaidas arba pakvieskite bendradarbiautį redaktorių.
1. Laurynas
2017-11-04 10:55:31
+2 -0

Autoriaus nuomonė yra joa smeninis reikalas - vieni galvoja, kad Vanagaitė šmeižikė, kiti, kad Ramanauskas žydšaudys - esmė, jog kiekvienas galėtų tą savo nuomonę laisvai reikšti, o nebbūtų sudeginti kartu su savo knygomis.

Dėl klaidų - gal norite bendradarbiauti ir taisyti mūsų švietimo paliktas spragas autorių išsilavinime? Mielai priimsime tamstos pagalbą - ldiena.lt@gmail.com


VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAIReklama

PressJazz.tv

Paveiksliukai


VideoDraugai

VISUOMENĖS SAUGUMO KONCEPCIJA

Puslapis feisbuke


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 852 | 415.956