Ar narkomanija... GALI BŪTI PASIRENKAMA? (7)

Anonimusas
+ 3 - 8
Autorius: Lidžita
Šaltinis: https://www.facebook.com/lidzi...
7535-11-07 (2017 m.), skaitė 1488
7

Paskutinėmis dienomis stebiu diskusiją apie kanapių kriminalizavimą/dekriminalizavimą ir atrodo tarsi skaityčiau apie pvz. bandelių įtaką sveikatai.

Daug gal ir negerai, bet šiek tiek sveikatai nekenkia, kas čia tokio, kad vaikas nusipirks mokykloje arba kad draugas jį pavaišins.

Tas esminis skirtumas, kuo skiriasi kanapės nuo bandelės, t.y. stiprus poveikis psichinei sveikatai ir priklausomybės formavimąsis yra pamirštamas.

Kaip pamirštamas ir ne narkomanų tėvų poreikis, kad "geri" draugai nevaišintų jų vaikų suktinėmis.

Juokinga buvo skaityti tą naratyvą, kad "va, parūkys paaugliai kiemelyje, pasidalins suktinėmis ir nuteis". O jei kitoks naratyvas - stovės prie mokyklos koks "geras" dėdė ir atsitiktinai vaišins suktinėmis nepilnamečius? Su užuomina, kur galima gauti daugiau? Apie tokį naratyvą niekas nekalbėjo.

Kas yra narkomanija, supratau šįryt. 

Vakar buvau taip apsirgusi, kad nepakilau iš lovos, bet be įprastinių anginos požymių - skaudančios gerklės ir aukštos temperatūros - dar plėšė galvą. Taip stipriai, kad atrodė, jog ją tankas pervažiavo.

Tik šįryt, išsiritusi iš lovos, supratau, kad visą parą negėriau kavos. Mane kankino ne tik angina, bet ir kofeino poreikis. 
Išgėrus porą puodelių kavos, galvos skausmas aprimo.

Įsivaizduojate, kokią priklausomybę sukelia kava? Kava, bliamba!

Kuri yra kur kas silpnesnis ir mažiau psichiką veikiantis narkotikas nei kanapės.

Bet ne, viešojoje erdvėje populiariau postringauti apie smagias draugų kompanijas, besidalijančias suktinėmis, o ne apie tai, kiek suktinių reikės pvz. po poros metų.

Man nusišvilpti ant tų, kurie labai bijo, kad jų vaikas ką nors pavaišins suktine.

Nes aš bijau, kad mano vaikas bus pavaišintas.

27% Plius 27% Plus
73% Minus 73% Minus
3   8
Komentarai: 7
7. Indre 2017-11-25 08:14:51

Siaip tai jei butu iteisintos kanapes, tavo vaikas turetu but 21 ir perkant jas ID parodyt, o dabar kai nelegalu, tai kaip tik dedes uz kampo siulo dumo uztraukt, ir dazniausiai ten ne tos nekaltos kanapes, o sintetines , nupurkstos visokiais amfetaminais, kad "uzkabliuotu" ant svaiginimosi, o paskui tie dedes ir kitu narkotiku pasiulo, o kadangi jusu sunelis ar dukryte jau ir taip svaiginasi amfetaminu to net nezinodami, pabande ji pradeda ir savo narkomano karjera... Jeigu  is tikruju rupintumetes savo vaikais, butumet visom keturiom uz kanapiu legalizacija, tam, kad viskas butu kontroliuojama ir reguliuojama.

0 0
6. Laurynas 2017-11-26 17:19:22

Durne, jeigu dabar tokius už kampo stovinčius dėdes galima gaudyti ir supyzdinti vietoje, tai legalizavus dar vieną narkotiką - jiems net slėptis nebereikės, o tik padaryti labai nedidelį nusižengimą, už kurį net bausmės nėra - nusipirkti sau ir perduoti klientui.

Kaip dabar debilės malakasosės prie kiekvienos parduotuvės per pertraukas prašo dėdžių, kad joms nupirktų cigarečių.

O kalbant apie "produkto kokybę" - tau kaip debilei specialus pasiūlymas išsiaiškinti, kiek procentų tabako yra šiuo metu legalaus ir kontroliuojamo narkotiko - cigarečių sudėtyje. Sėkmės, durne.

0 0
5. Juokauji? 2017-11-25 08:06:50

Siaip tai gal pasiskaityk apie ka rasai, jau pries 20 metu tyrimai atlikti rodo, kad kava sukelia didesne priklausomybe negu kanapes, KAVA SUKELIA NET FIZINE PRIKLAUSOMYBE, DEL TO IR SKAUDA TAU TA TAVO KVAILA GALVA, plius ta tavo kava dar kepenims ir inkstams kenkia, ir vien tai, kad tu gali gert savo kavyte ramei, bet nori zmones sodinti i narvus uz medziagos vartojima, kuri yra zymiai maziau zalinga, parodo koks baisus zmogus esate..

0 0
4. Eskimo 2017-11-08 11:02:34

Nekaltą nuotraukytę uždėjusi galvoja kad NLP technologija liaudžiai sueis?

Ne tuomet kai yra kas jus įspėja!

2 0
3. Kimo 2017-11-08 07:36:31

Man tai juokingi visokiu lidzitu pasvaisciojimai apie kanapes ir ju lyginimas su kava. Tu bent bandei tu kanapiu? Krv cia tokie rasiniai yra sestoko lygio rasinelis

4 0
2. Lidžitos nekenčiu lyg ji būtų žydė 2017-11-08 10:57:10

Vis dar galvojau ko siekia Lidžita tokiais savo OVERTONO lango "baimės stadijos" rašinėliais. Bet dabar aišku.

Tai paprasčiausias žmonių pratinimas prie narkatos kuri neva nebaisi. Tai Bloggerio Zeppelinuso moteriška giminė. Žydai. Tas apie pederastus kartais savam stiliui diskutuot nesustoja, o šita - 3 straipsnius tiesos ar beveik. Ketvirtas - ginklas tiesiai į jūsų smegenis. Va taip prisipratina auditoriją. Saugokitės jos.

1 0
1. Laurynas 2017-11-08 11:58:15

Kanapių propagandinimo Overtono langas jau seniai ir plačiai atidarytas - o atidarė jį dar TSRS pabaigoje gerbiamas Viktoras Cojus.

Dabar marichuanos įvedimo į visuomenę stadija pagal Overtono skalę yra pasiekusi vidurį - daliai visuomenei narkašinimasis marichuana yra visiškai priimtinas, tačiau vis dar uždraustas juridiškai.

Taip kad Lidžita kaip minimum užvėrinėja Overtono langą, stumdama pakantumo skalę šiam narkotikui atgal.

0 0

Siųsti komentarą
VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAI