Kvailas moka du kartus, o minkštakiaušis - visą gyvenimą. Estai ir latviai Holokausto industrijos šantažistams nemokėjo išvis, o iš 128 mln. susimokėjusių lietuvių bus reikalaujama daugiau (16)

Blogeris Zeppelinusas
+ 26 - 27
Autorius: Blogeris Zeppelinusas
Šaltinis: https://www.facebook.com/bloge...
7535-11-09 (2017 m.), skaitė 1922
16

Labai keista jaustis tikru Pranašu ir sėkmingu Ateities spėjiku. Tačiau toks esu.

Ir juokams čia ne vieta - dar 2010 - 2011 m. karštose diskusijose dėl Geros valios 128 mln. kompensacijų žydų bendruomenei už okupacinių valdžių nusavintą bendruomeninį turtą, oponentams aršiai šūkaujant, kad tokiu būdu mes išspręsime visas problemas su pasaulio ir Lietuvos žydų bendruomenėmis ir jie nuo mūsų atsikabins visiems laikams, aiškiai ir nedviprasmiškai išpranašavau, kad bus priešingai.

Kad šitas riebus kąsnis iš krizinio Lietuvos biudžeto tik sukurstys Holokausto industrijos veikėjų apetitą ir įpusėję ryti šį gabalą, jie iškart pareikalaus naujo. Nes su šantažistais ir reketininkais kitaip nebūna - niekur ir niekada.

Iš pradėjusio mokėti naivuolio bus reikalaujama dar, dar ir dar. Be galo ir be krašto. O nuo pasiuntusio velniop akiplėšos dar pašokinėję greičiausiai atsikabins. Pasaulio praktika tai aiškiai parodo.

Todėl mūsų kaimynai latviai ir estai, kurių parlamentai ir Vyriausybės Holokausto industrijos šantažistų reikalavimų prieš tuos dešimt-šešis metus nepuolė tenkinti, ramiai gyvena toliau ir nesuka sau dėl to galvos.

O mes, pademonstravę minkštumą ir nuolaidumą šantažįstams, esame atakuojami jų ir toliau. Sumokėjome 300 tūkst. litų kažkokiam rabinėliui-ekspertui už pavaikščiojimą su virgulėmis aplink Sporto rūmus - gavome jo talmudinės kontoros raštą, kad viskas gerai - žydų kapinių ten nebėra.

Bet atsirado kitos talmudinės kontorėlės, kurios nepripažįstą anų išvadų ir vėl pradeda sukti "niokojamų žydų kapinių" karuselę iš naujo, tikėdamosios, kad naivi lietuvių Vyriausybė ir vėl sumokės. Nors, kiek pamenu, tas kapines iš žydų bendruomenės statyboms išpirko dar Rusijos caro valdžia XIX a. pabaigoje?

Tas pats nutiko ir su "kompensacija už bendruomeninį turtą".

Kvailiai ir naivuoliai šaukė, kad tai bus viskas, kad nieko daugiau nemokėsime nei cento. O šantažistų taktiką suprantantys žmonės teigė, kad tikrai pareikalaus dar. Ir labai didelė tikimybė, kad mokėsime vėl. Šį kartą "kompensacijas už karo metu dingusį privačių asmenų turtą".

O paskui - vėl mokėsime. Gal už moralines kančias ar dar ką nors sunkiai apčiuopiamo bei pamatuojamo? Dar nežinau už ką, bet 100%, kad pareikalaus. Šantažistų ir minkštakiaušių santykiuose kitaip nebūna ir būti negali.

Kas dar nesuprato, apie ką aš čia - žiūrėkite tekstus:

https://tv.lrytas.lt/…/zydai-reikalauja-kad-lietuva-grazin…/

https://www.delfi.lt/…/jav-atstovai-ragina-lietuva-grazinti…

http://www.diena.lt/…/r-karbauskis-kompensacijos-zydams-uz-…

---
Baigdamas rašinėti susimąsčiau - o juk "dušanskių klano" nariai, visos tos rūtos vanagaitės, sergėjai kanovičiai ir mariai ivaškevičiai nuolat pasakoja, jog neva "...lietuviai žudė žydus dėl panešiotų kelnių, batų bei sijonų, kuriuos vilkdavosi dar šiltus, kruvinus, ką tik nuplėštus nuo lavonų"?

Briedas, žinoma, bet juk vaizdelis psichologiškai paveikus silpnesnio maumenėlio žmogeliams? Tai gal siekdami patenkinti Holokausto industrijos šantažistų reikalavimus "grąžinti jiems privatų nužudytų žydų turtą" surenkime kokią kompensavimo natūra akciją?

Žinoma, žydšaudžiai ir jų anūkai tas žydų kelnes, batus bei sijonus senų seniausiai sunešiojo, bet jeigu jau Holokausto industrijos veikėjams taip labai jų reikia, tai gal lietuviai gali surinkti kokį desėtka-kitą tūkstančių tų panešiotų rūbų ir panašių rakandų komplektų ir iškilmingai įteikti Zuroffui bei jo bendražygiams? Tegul išdalina tiems, kam vis dar aktualu.

Jeigu jau jiems taip skaudą širdį dėl tų žuvusių bendratautiečių rakandų ir drabužių?

49% Plius 49% Plus
51% Minus 51% Minus
26   27
Komentarai: 16
16. to Laurynui 2017-11-16 18:04:43

Pritariu jums. Beje, ar kada nors matėte protingą nacionalistą? Nacionalizmas buržuazijos naudojamas skaldyti dirbančiuosius.... 0 0
15. sentikis 2017-11-16 08:05:27

realiai straipsnis veikia tik gojų skaldymui neatnešantis jokios žalos žyam, kuriem dabar kritiniu momentu reikia laiko ir gojų nestabilumo kuriam laikui kol totaline valdžios diktatūra per savo atstovus valdžioje (ten jie beveik visi) išspręs.

1 0
14. Laurynui 2017-11-12 10:15:26

O jūs išvis nieko nesuprantate, jeigu jums žmogus, užstojantis bet kurią niekinamą tautą, yra judėjas semitas. Esu tiesiog istorikas- filologas, turbūt žinau ir suprantu daugiau už jus. Neverta net skaityti šio neišprususio autoriaus straipsnių. Ir matosi, kad jį skaito tik tokie pat neišprusėliai. 0 10
13. tam, kur ,,straipsnis puikus" 2017-11-12 10:12:38

Ką jūs sakote? Tuomet jaau geriau būti ,,paskutiniu besmegeniu", kaip sakote, negu tamsiu, neišprususiu niekšeliu antisemitu. 0 8
12. Gedrius 2017-11-11 16:16:46

99% Lietuvos gyventoju nemoka mokesciu. Jums kartais ne poxui is kokiu lesu sita variugu gauja kam ir ka mokes? Eigu jus mokat mokescius tai jus esat debilai kad mokat variugu gaujai ir verkiat portalose apie hujova valdzia. Kam jus finansuojat ta hujova valdzia? 

12 1
11. Meyer 2017-11-12 12:57:26

Kaip suprast 99% nemoka mokesčių? O tai kur PVM'as nuo parduotų produktų eina? O nuo atlyginimo dar nuoskaičiuoja apie 50%... Žinant, kad apie 40% žmonių dirba valstybės sektoriuje, tai kaip apskritai 99% yra realu? 
Aš suprantu jei turit savo bizniuką ir visa buhalterija yra juoda tai tada taip, Jūs nemokat mokesčių, o ir Jūsų darbuotojai turbūt irgi ne, bet kitu atvėju visi yra priversti mokėti. Net ir tie, kurie nedirba.

1 3
10. straipsnis puikus 2017-11-11 11:34:13

zydus gerbti ar uzjausti gali tik paskutiniai besmegeniai.Vienareiksmiskai.

11 0
9. klausimėliai 2017-11-10 21:22:43

Ar šiame portale renkasi vien antisemitai? Kada beatsiversi šį portalą - vienas straipsnis kvailesnis už kitą. Ypač tokio Zeppelinuso. Iš kokio jis beprotnamio? 0 16
8. Laurynas 2017-11-11 20:32:25

"Antisemitai" - tai yra tie, kurių nekenčia judėjai-semitai. Tamsta esi judėjas-semitas.

4 1
7. To Raudonajam revoliucijonieriui 2017-11-10 20:15:03

Matai ką padarė "nepriklausomos" Lietuvos švietimo sistema. Į pasaulį paleidžia tokius "patriotus", nebemokančius lietuviškai rašyti....jau nekalbant apie rišlų sakinio dėliojimą...mankurtas ir tiek. Įsikalk į savo puodynę, klumpiau, kad Lietuvos TSR piliečiai NIEKAM JOKIŲ KOMPENSACIJŲ NEMOKĖJO. O dabar sionistai jums paskutines kelnes mauna. 4 12
6. Komunistas 2017-11-10 16:29:33

Autoriu neskiria sionizmo ir paprastų žydų. Viską suplaka į vieną krūvą. O juk pagalvojus, nieko keisto, Žydų nacionalistai-buržujai (sionistai), su kuriais savo laiku kovojo Stalinas, nori pasipinigauti kitų buržujų (lietuviškų) sąskaita. O juk Lietuvos TSR laikais, tauta niekam, jokių kompensacijų nemokėjo. 5 23
5. Raudonajam revoliucijonieriui 2017-11-10 16:55:04

:Klausyk komuniste, tu irgi klaidini utėle raudnoji.

"Dvi švilpynės, Venas Ponas, - ten Berlynas čia Maskva. (...) ką galvoji gojų neišmanėliais darytojau? Dabar tavo idėja demaskuota dainos žodžiais!

18 2
4. autoriui 2017-11-10 12:55:41

pasigydyk arba pasakyk tiesą jog karikatūra ir straipsnis klaidina.

žiūrėk , karikatūros herojė ale "Grybauskaitė" taip kalba lyg nebūtų žydė. o yra priešingai. viskas

17 5
3. Reziume 2017-11-10 10:07:40

Reto kvailumo straipsnis. 20 13
2. to reziume 2017-11-10 12:53:36

toks užsakymas iš žydų . šio straipsnio tema - dempinguoti gojų smegenis. tai yra smūgį suminkštinantis straipsnis.

20 2
1. Laurynas 2017-11-10 21:08:33

Gerbiamas "to reziume", o kas tamstai trukdo parašyti smūgį pakietinantį straipsnį?

6 12

Siųsti komentarąEvaldas Balčiūnas. Kiek žydų ašarų yra giroje kurią geriame? (4)
Alvydas Veberis. Žalioji valdžios ir teisingumo mafija
Seimas paskelbė dviejų dienų referendumą, su dviejų savaičių pertrauka, dėl dvigubos pilietybės įteisinimo (1)
Lietuva neturi ko pasiūlyti pasauliui, išskyrus nepriklausomybės imitaciją
Kvietimas į mitingą prieš cenzūrą LRT: SUGRIAUKIME PROPAGANDOS SISTEMĄ!
Dovilas Petkus. Raudonasis Linas vis dar sėdi kabinete
Kremliaus ruporas surengė dar vieną hibridinę ataką prieš Lietuvą (1)
Artėjant Timati gastrolėms konservatoriai intensyvina savo mėgiamo atlikėjo reklaminę kampaniją
„Bado akcijos“ metinėms
Žurnalistai prieš visuomenę (3)
Atitrūkimas nuo realybės: Lietuva aukoja branduolinį saugumą dėl politikos
Latvijos verslininkas pateikė 30 milijonų eurų vertės ieškinį prieš Lietuvą Paryžiaus arbitražui
Rusofobija Lietuvoje ― išimtis ar taisyklė?
L. Linkevičius toliau ragina panaikinti Jono Noreikos-Generolo Vėtros atminimo lentą
Kuo pasitikėti — reitingais ar širdimi?
Lietuviški kačiukai ir šuniukai kartu su kibinais keliaus į Japoniją
Šimtai sunkvežimių už 70 milijonų eurų padės dar labiau atgrasyti Rusiją (7)
Kaimynų kerštas Lietuvai: Lietuva vėl išsidūrė su SGD terminalu
Kiaulės ausys ant neveikiančios sinagogos durų - nusikaltimas, o patyčios iš šventinių mišių - legalus reklamos būdas (1)
Prekybcentrių („Maxima“, „Norfa“, „Iki“, „Rimi“) vergai valdžios nejaudina (2)
Atsakymas į klausimą: "Bliamba, žmonės, na kada Jūs pradėsit patys galvoti?" (2)
Liudvikas Jakimavičius. Tokios protkrušystės gal galėtume tikėtis Mozambike ar Šiaurės Korėjoj (2)
Dėl naujienų portalo DELFI tendencingo manipuliavimo viešąja nuomone ir […] Arvydo Juozaičio teisių pažeidimo (1)
Vėl šventė skurstantiems: „Lidl“ parduotuvėje p-rezidentė D. Grybauskaitė davė startą šimtmečio „Maisto banko“ akcijai (6)

VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAI