Griežta reakcija į žaliojo valstiečio sovietinę leksiką ir Laisvės kovotojų niekinimą (4)

Ekspertai.eu
+ 4 - 3
Autorius: Ekspertai.eu
Šaltinis: http://www.ekspertai.eu/griezt...
7535-11-15 (2017 m.), skaitė 966
4

hqdefault.jpg
D. Kepenis.

Konservatoriai Audronius Ažubalis, Arvydas Anušauskas, Rasa Juknevičienė, Vytautas Juozapaitis, Paulius Saudargas ir Rimantas Jonas Dagys kreipėsi į Seimo etikos ir procedūrų komisiją dėl žaliųjų valstiečių frakcijos atstovo Dainiaus Kepenio pasisakymo viešojoje erdvėje.

Socialiniame tinkle facebook lapkričio 11 d. pasirodė LVŽS nario D. Kepenio parengtas video reportažas, „kuriame Seimo narys akivaizdžiai, naudodamas sovietinę leksiką bei interpretacijas niekina bei žemina Lietuvos laisvės kovotojų atminimą“, sakoma konservatorių pranešime.

„Vienu metu jie partizanai, paskui tampa miškiniai, paskui tampa stribai, paskui banditai. Tie patys lietuviai – įvairiausiam pavidale“, - cituojamas D. Kepenis.

Konservatoriai „po tokio valdančiosios partijos atstovo akibrokšto“ kreipėsi į Seimo etikos ir procedūrų komisiją prašydami išnagrinėti, „ar Seimo narys D. Kepenis nepažeidė Seimo nario etikos kodekso, kadangi video įraše panaudota okupantų bei jų talkininkų Lietuvoje vartota leksika“.

Taip pat prašoma įvertinti, ar nėra įstatymo, numatančio atsakomybę už viešą pritarimą genocido nusikaltimams, nusikaltimams žmoniškumui ir karo nusikaltimams, jų neigimo ir šiurkštaus menkinimo, pažeidimo požymių.

„Viliuosi, kad p. D. Kepenio pasisakymas pažeminęs Lietuvos laisvės kovotojus, jų kovas bei atminimą ir atkartojęs sovietinių okupantų šmeižtą, bus deramai įvertintas kolegų iš Seimo procedūrų ir etikos komisijos“, - pasakė A. Ažubalis.

57% Plius 57% Plus
43% Minus 43% Minus
4   3
Komentarai: 4
4. Anonimas... 2017-11-16 12:21:40

Liudna kad mes siandien turime valdzia, kuri garbina zudikus, o nukentejusius vadina isdavikais. Jei butu finansuojama visiems po lygiai, siandien turetume diskusijas gincus, is kuriu zmones galetu rinktis kas geriau, tokiu budu evoliucionuoti, deja jukneviciens ir jos pasekeju deka, mes esame ne tik kad ne finansuojami, bet jau atvirai sulaukiantis spaudimo dryse nesutikti su siu dievu uzdetu jungu musu zemelei. Is sito galima spresti ir tai akivaizdu, jiems nesudrebes rankos zudant eilinius lietuvius ir nurodymus kareiviams ta daryti jie nesunkiai duos. Tik jei zudyti gerai, kas leidzia jiems tokia teise spresti ka zudyti gerai o ka blogai, jei zudo kitus tai gerai jei zudo juos tai blogai. o gal geriau nezudyti niekam nieko, negadinti kitiems gyvenimo, padalinti turta visiems vienodai ir gyventi draugiskai? ne sie niekseliai susigriebia visa tautos turta ir kai tauta ima reikalauti teisiu, tai pasirodo rusu propaganda, kai nereikalingos burnos prazudomos tam kad siems parazitams dalintis nereiketu, tai laisves nesimas ir kovojimas uz lietuva, nors jie jau lietuviskai kalbeti sunkiai moka retai gryzta is vakaruose specialiai siems parsiukams irengtu papludimiu.  Zodziu liudnas vaizdelis. bet aisku viena tie kurie naikina Lietuva tiems rusu atejimas yra okupacija, o Lietuvos gyventojams rusu atejimas islaisvino is sido genocido. Siandien turime ta pacia situacija. ir gyventoju naikinimas jiems gi geris, o rusai agresoriai. nors pati Lietuvos tauta zmones, agresijos jokios is rusu nemato ir neturi. ir rusu atejimas cia tautai butu issivadavimas , o ne okupacija. Turime kaip viada dvi puses buoziu turtuoliu, ir varguoliu, is kuriu viskas atimama desningai. ir ta kova amzina. Siuo metu situacija palanki parazitams, bet jie jau ka galejo isvoge, likuciai nebe tokie jau ir saldus, ar parazitai ta ka pagrobe islaikys ilgai, labai abejoju. Todel jiems teks susitaikyti su ta mintim, kad ju parazitinis gyvenimo budas jau eina i pabaiga. 

 

9 0
3. Norėjau parašyti lygiai taip pat 2017-11-15 23:56:09

Bet už mane jau protingai parašė. Mums reikėtų bendro paminklo žuvusiems, kaip Ispanijoje. Tikrai, partizanai nebuvo šventesni už stribus. Abi šios pusėįs yra ir kaltos. ir kartu - laikmečio aukos. O dar kai piktinasi tokie protingieji, atseit, kaip Anusauskas, Juknevičiane, Juozapaitis, tai atsiprašau, kaip rusai sako: pasislinkite į šoną. 10 0
2. Durnių Laivo Kapitonė 2017-11-15 22:30:13

Pokaryje visi jie buvo aukos. Ir partizanai... ir neva partizanai. ir banditai. Ir stribai. Ir ta bibliotekininke nuzudyta. Ir pirmininkas. Ir susprogdinti bunkeryje,. Ir numesti miestelio aiksteje. Ir civiliai nuzudyti seimomis.
   Va kai bus vienas paminklas VISOMS AUKOMS - tada ir uzversim ta pokario puslapi ir pradesim nuo naujo lapo nauju rasalu

10 0
1. Šturmanas 2017-11-21 00:56:04

abejoju ar mums pavyks užversti pokario puslapį ir nuplaukti į santarvės lankas...

0 0

Siųsti komentarąNori prisidėti? Dalinkis straipsniu arba rašyk savo!

Ar Linkevičiui bus iškelta byla už pokario bandito ir nacistų kolaboranto Jono Noreikos "atminties niekinimą" ir "grubų šmeižimą"?
Paralelinės Visatos naujienos: "Judėjimą prieš miškų kirtimą kursto bei naudoja ir Kremliaus propaganda?"
Paralelinės Visatos naujienos: "Pripažinimas Lietuvai: paskelbta lydere kovoje su Kremliumi"
Informacinio karo nusikaltėliai slepiasi po patriotizmo vėliavomis
Lietuvos rusams rusiškai skleis melą apie Rusiją (1)
M. Kaukėnas. Apie iškirstą Lakajos draustinį, kuriame draudžiama žmogui pasistatyti palapinę (1)
Branduolinio karo grėsmė Baltijos regione – prasimanymas ar realybė?
S. Spurga. Rugpjūčio mėnesį vėl padidėjo emigracija iš Lietuvos. Spėkite, kodėl?
Pasigailėti negalima plakti – kur ES valdantieji padės kablelį?
Vietoje miško – Kauno didumo NATO poligonas (3)
Silpnumas II
Europa nori susitaikyti su Rusija — o Lietuva? (4)
Jam reikia vykdyti tuos naratyvus, kuriuos, galbūt, jam reikia vykdyti
Vytautas Radžvilas: „Rinkimų preliudija nieko gero nežada“
Bronius Puzinavičius. Vandalizmas Lukiškių aikštėje
Kalta be kaltės
Kuriozai ir nusišnekėjimai Merkel vizito metu (2)
V.Tomkus: nuo Atgimimo iki IŠSIGIMIMO (2)
R. Karbauskio atsakymas A. Juozaičiui (3)
Sasyskomis ir bulvytėmis free kvailelių tėvelių šeriami vaikučiai, mokyklose ir darželiuose atsisako sveiko maisto
R. Paksui advokatas S. Tomas: “Strasbūras nagrinėjo tik tą dalį, kurią parašiau aš. Tokiu būdu, jau 2006 m. tavo ir visų tavo debilų politinė karjera pasibaigtų“ (3)
Šimonytė stoja į prezidentinę kovą ir gali laimėti (8)
Lietuva tėvynę mūsų, tu didvyrių žemę
Vytautas Radžvilas: „Da­bar by­ra pa­sau­li­nė neo­li­be­ra­liz­mo sis­te­ma“ (3)

VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAIStraipsnių TOPas

Paveiksliukai


VideoDraugai

VISUOMENĖS SAUGUMO KONCEPCIJA
Laisva informacija - laisvas žmogus!

Puslapis feisbuke


Švieskis150 metų Maksimui Gorkiui! Pilnas raštų rinkinys lietuviškai

Mus skaito