Sergantys iškrypėliai tvirkins Lietuvos pradinukus!

Anonimusas
+ 18 - 0
Autorius: Blogeris Zeppelinusas
Šaltinis: https://zeppelinus2011.wordpress.com/2017/11/16/kodel-jiems-...
7535-11-17 (2017 m.), skaitė 1673
0

Skaitau tas naujienas apie homoseksualizmo plėtros aktyvistų vojažus per Lietuvos mokyklas ir susitikimus su pradinukais – ir minčių, kaip tai Seimo narei, man kyla įvairių.

Pirmoji mintis – ko jie lenda prie svetimų vaikų, tie seksualiai susirūpinę veikėjai? Kas jiems taip knieti ar svirba? Kas ir kodėl įsileido juos į pradines mokyklas?

Antroji – ar tėveliai žino apie tuos netradicinės orientacijos vyrukų ir merginų vedamus tolerancijos plėtros renginius su jų mažamečiais vaikučiais? Jiems viskas gerai. jie sutiko? Ar nelabai kas jų klausė?

Trečioji mintis – o kas apmokėjo visą šitą homoseksualizmo plėtros cirko gastrolių vojažą po Lietuvą? Už dyką tai jie iš lovos kojos neiškelia – tikrai nevažiavo už savus.

Juk ta publika savo seksualinės elgsenos ypatumus seniai pavertė pelningu versliuku. Bene mūsų vargano biudžeto krepšelių lėšomis? Ar visgi Soroso fondas prisidėjo nors kiek?

————
Neturiu tokio amžiaus vaikučių, tai mano klausimai daugiau skirti kitiems. Bet jei turėčiau – tai, matyt, ne juokais susirūpinčiau – kas ir ko lenda prie mano pirmokiuko-antrokiuko mokykloje.


18   0
Pridėti naują straipsnį

Nori prisidėti? Dalinkis straipsniu arba rašyk savo!

Komentarai: 0

viešai nebus rodomas, įvesk, jeigu nori gauti pranešimą apie kitų komentarus

Siųsti komentarą

VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAI


Laisva informacija - laisvas žmogus!

Straipsnių TOPas

Reklama

Paveiksliukai


VideoDraugai

VISUOMENĖS SAUGUMO KONCEPCIJA

Puslapis feisbuke


Švieskis150 metų Maksimui Gorkiui! Pilnas raštų rinkinys lietuviškai

Mus skaito