Australai ką tik nubalsavo už meilės civilizaciją. Kada pagaliau Lietuva taps laisvės ir civilizacijos lopšiu?

Anonimusas
+ 12 - 2
Autorius: Andrius Švarplys
Šaltinis: https://www.facebook.com/andrius.svarplys...
7535-11-18 (2017 m.), skaitė 1008
1


Paulės Bokulaitės, kurią prieš daugybę metų bandė išpisti girtas Šarūnas Bartas, vyras, kuris niekada nebandė išpisti savo žmonos, nes tiek neprisigeria

Geriausia būtų vyrą iškastruoti. Arba chemiškai apdoroti, kad sumažinti seksualinį agresyvumą. Reikia sukurti vyrą pagal gender equality. Seksualinė aistra yra istorinė, kultūrinė ir, galiausiai, biologinė atgyvena. Ją reikia apdoroti pagal naujausius standartus, naująsias atrastas pažangias normas. Blogiausiu atveju – teisinės sutartys, video kameros pasimatymų metu. Geriausiu – cheminis apdorojimas.

O iki kol tai bus padaryta, mergina gali eiti su dėstytoju aptarti egzamino užduočių į jo namus, arba gali eiti pabūti su vyru dviese jo sodyboje, išgerti po butelį alkoholio... ir tikėtis malonus intelektualinio pokalbio apie amžinąsias vertybes. O jeigu pas vyrą iš kažkur labai netikėtai tokiomis aplinkybėmis prasiveržia aistra, tai dar labai netikėtai galima gauti šoką. Po to 5 metus tylėti ir apmąstyti tokio vakaro metu netikėtai gautą traumą. Ir prabilti facebooke tuo metu, kai tas vyras su savo filmu dalyvaus „Oskaro“ kategorijoje. Galbūt netikėtai jis negaus to Oskaro arba dar labiau netikėtai iš vis bus „išimtas“.

Ir dar netikėtai pasirodo, kad miesto merui (politinei valdžiai) užtenka facebookinio 5 sakinių įrašo, kad padaryti teisingą išvadą ir pritaikyti sankcijas vyrui-iškrypėliui. Kam ta teisinė valstybė ir įstatymo viršenybė, jeigu yra facebookas ir gender eąuality?

O jeigu kas suabejosite visa šia netikėta situacija, tai turėsite deramai pasiaiškinti su Karoliu Kaupiniu: https://www.15min.lt/…/paules-bocullaites-vyras-karolis-kau…

Kaip vyras, jis „darys viską, kad moterys nustotų Lietuvoje galvoti, kad rizikuoja su vyru vien todėl, kad jis vyras“. Turime pirmąjį Gender Equality kalifato savanorį – pasiruošęs neutralizuoti vyro biologinę prigimtį. Pirmyn, į katuliuko, lūdesiuko, širdutės, vaivorykštės ir bučinuko civilizaciją!

Potencialus naujosios civilizacijos himnas lietuviškai jau yra sukurtas, žr. čia: http://dainutekstai.lt/r357/omega-tu-mano-mergyte.html

Tu mano žibutė, aš tavo tulpiukas,
Tu mano valtelė, aš tavo irkliukas,
Tu mano bambeklė, aš tavo zyzliukas,
Tu mano pievelė, aš tavo drambliukas,
Tu mano miškelis, aš tavo ežiukas,
Tu mano pabaisa, aš tavo velniukas

Priedainis:
Tu mano mergytė, tu mano mergytė,
Aš tavo berniukas, aš tavo berniukas,
Tu mano paukštytė, tu mano paukštytė,
Aš tavo žvirbliukas, aš tavo žvirbliukas,
Kas rytą tą pačia dainelę dainuosiu
Ir naktį ir dieną viens kitą bučiuosim.
...

Australai ką tik nubalsavo už meilės civilizaciją. Neprošal būtų tai padaryti ir Lietuvoje.


12   2
Pridėti naują straipsnį

Nori prisidėti? Dalinkis straipsniu arba rašyk savo!

Komentarai: 1

1. Čekuoliška 3 0
2017-11-18 07:18:44

dainelė kokia tai. na jie sugeba , šita tauta tautas kvailinti. Jų visi muzikai, poetai, jei ne jų tai nors kišenėje sėdi. Ir vyriausybės visos jų, pasauliio pinigai irgi jų - praktiškai antų jų stovi ši blogio civilizacija! Nuverskime ją!

viešai nebus rodomas, įvesk, jeigu nori gauti pranešimą apie kitų komentarus

Siųsti komentarą

VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAI


444 5 +11 -2 Anno

STALINAS (5)

Laisva informacija - laisvas žmogus!

Straipsnių TOPas

Reklama

Paveiksliukai


VideoDraugai

VISUOMENĖS SAUGUMO KONCEPCIJA

Puslapis feisbuke


Švieskis150 metų Maksimui Gorkiui! Pilnas raštų rinkinys lietuviškai

Mus skaito