Lietuvos režimo paskelbta iniciatyva "idėja Lietuvai", tai pompastiškas karnavalas skirtas pasityčiojimui iš žmonių Lietuvos valstybės šimtmečio proga (0)

Ramūnas Alaunis
+ 24 - 2
Autorius: Ramūnas Alaunis
Šaltinis: https://www.facebook.com/ramun...
7535-11-19 (2017 m.), skaitė 2193
0

Pasityčiojimo idėja: daugelį žmonių sudomino ir daugelis įsitraukė į LR Prezidentūros pasiūlytą nacionalinę iniciatyvą vadinamą "Idėją Lietuvai".

Trumpai apie "IDĖJA LIETUVAI". Oficialiai skelbiama, kad "tai nacionalinė iniciatyva, siekianti suburti nepriklausomos šalies šimtmečio slenkstį liudijančius protus, kuriems rūpi mūsų valstybės išlikimas, stiprybė ir gerovė. Kaip gyvensime po 5, 10 ar… 100 metų? Kokią Lietuvą paliksime ateinančio šimtmečio kartoms? Kokių valstybės masto idėjų įgyvendinimas užtikrins Lietuvos gerovę ateityje?

"Idėja Lietuvai" jau suvienijo pagrindinius žiniasklaidos kanalus: DELFI, LRT, 15 min. Prie iniciatyvos jungiasi "kiti" propagandinės žiniasklaidos atstovai ir "profesionalūs" žurnalistai, visuomenės veikėjai, įvairių sričių ekspertai, socialiai atsakingas verslas. Visiems atvirą iniciatyvą globoja šalies Prezidentė Dalia Grybauskaitė, Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis ir premjeras Saulius Skvernelis."

Taigi, matome kad iniciatyva atėjo iš Lietuvos režimo kabinetų ir režimą aptarnaujantis personalas - melo ir propagandos žiniasklaida. Iniciatyvos "angelai globėjai", taip pat režimo žmonės, politiniai kyborgai neturintis jokio žmoniškumo. Be to, jau aprašyme "idėja Lietuvai" klaidingai skelbiama, kad Lietuva - "nepriklausoma šalis."

Tai reiškia, kad šios idėjos esmė įtraukti naivius žmones į Lietuvos režimo ir Vakarų valdomos Lietuvos melo ir propagandos žiniasklaidos sukurtą didelę iliuziją, leisti žmonėms pasijusti reikšmingais, tartum jų protai, jų idėjos labai reikalingos Lietuvai ir net galinčios užtikrinti "Lietuvos gerovę ateityje".

Lietuvos režimo paskelbta iniciatyva "idėja Lietuvai", tai pompastiškas karnavalas skirtas pasityčiojimui iš žmonių Lietuvos valstybės šimtmečio proga.

Lietuvos režimas ir propagandinė žiniasklaida nenori girdėti jokių jūsų idėjų galinčios užtikrinti Lietuvos gerovę ateityje.

Mūsų "idėjos Lietuvai" galinčios užtikrinti Lietuvos gerovę ateityje nei prezidentūrai, nei vyriausybei, nei propagandinei žiniasklaidai yra visiškai nereikalingos. Lietuvos pro-Vakarietiškas režimas jau 27 metus sutartinai naikina Lietuvos valstybę ir gyventojus semdamas idėjas iš savo šeimininkų sėdinčių Briuselyje ir Vašingtone. Lietuvos režimas net negali apsaugoti Lietuvos žemių nuo užsieniečių norinčių ją pirkti, Lietuvos režimas negali apsaugoti mūsų nuo JAV/NATO sukeltų karų "pabėgėlių", Lietuvos režimas kartu su propagandine ir melo žiniasklaida persekioja tuos, kurie kovoja už Lietuvos valstybės išlikimą.

Idėja Lietuvai" be abejonės parodys pasauliui, kad tikrai esame "išskirtiniai": savo noru naikiname savo valstybę - Lietuvą, bet apsimetame, kad norime tik gero Lietuvai

92% Plius 92% Plus
8% Minus 8% Minus
24   2
Komentarai: 0

Siųsti komentarąEvaldas Balčiūnas. Kiek žydų ašarų yra giroje kurią geriame? (4)
Alvydas Veberis. Žalioji valdžios ir teisingumo mafija
Seimas paskelbė dviejų dienų referendumą, su dviejų savaičių pertrauka, dėl dvigubos pilietybės įteisinimo (1)
Lietuva neturi ko pasiūlyti pasauliui, išskyrus nepriklausomybės imitaciją
Kvietimas į mitingą prieš cenzūrą LRT: SUGRIAUKIME PROPAGANDOS SISTEMĄ!
Dovilas Petkus. Raudonasis Linas vis dar sėdi kabinete
Kremliaus ruporas surengė dar vieną hibridinę ataką prieš Lietuvą (1)
Artėjant Timati gastrolėms konservatoriai intensyvina savo mėgiamo atlikėjo reklaminę kampaniją
„Bado akcijos“ metinėms
Žurnalistai prieš visuomenę (3)
Atitrūkimas nuo realybės: Lietuva aukoja branduolinį saugumą dėl politikos
Latvijos verslininkas pateikė 30 milijonų eurų vertės ieškinį prieš Lietuvą Paryžiaus arbitražui
Rusofobija Lietuvoje ― išimtis ar taisyklė?
L. Linkevičius toliau ragina panaikinti Jono Noreikos-Generolo Vėtros atminimo lentą
Kuo pasitikėti — reitingais ar širdimi?
Lietuviški kačiukai ir šuniukai kartu su kibinais keliaus į Japoniją
Šimtai sunkvežimių už 70 milijonų eurų padės dar labiau atgrasyti Rusiją (7)
Kaimynų kerštas Lietuvai: Lietuva vėl išsidūrė su SGD terminalu
Kiaulės ausys ant neveikiančios sinagogos durų - nusikaltimas, o patyčios iš šventinių mišių - legalus reklamos būdas (1)
Prekybcentrių („Maxima“, „Norfa“, „Iki“, „Rimi“) vergai valdžios nejaudina (2)
Atsakymas į klausimą: "Bliamba, žmonės, na kada Jūs pradėsit patys galvoti?" (2)
Liudvikas Jakimavičius. Tokios protkrušystės gal galėtume tikėtis Mozambike ar Šiaurės Korėjoj (2)
Dėl naujienų portalo DELFI tendencingo manipuliavimo viešąja nuomone ir […] Arvydo Juozaičio teisių pažeidimo (1)
Vėl šventė skurstantiems: „Lidl“ parduotuvėje p-rezidentė D. Grybauskaitė davė startą šimtmečio „Maisto banko“ akcijai (6)

VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAI