JAV, ES ir Ukraina – prieš nacizmo pasmerkimą (7)

Anonimusas
+ 13 - 11
Autorius: Kibirkštis
Šaltinis: http://kibirkstis.blogspot.lt/...
7535-11-20 (2017 m.), skaitė 1644
7

Tariamu „laisvės ir demokratijos“ bastionu pristatomos Jungtinės Valstijos darsyk pademonstravo tikrąjį savo veidą: lapkričio 16-ąją Jungtinių Tautų Generalinėje asamblėjoje JAV nubalsavo prieš Rusijos Federacijos siūlytą nacizmą smerkiančią rezoliuciją. Už ją nubalsavo 125-ios šalys, susilaikė 51-a (tarp jų – ES valstybės), o kartu su JAV „prieš“ balsavo vienintelė Ukraina. Bet tai dar ne viskas.

JAV atstovas prieš pat balsavimą pateikė perrašytą minėtosios rezoliucijos variantą, kuriame, be kita ko, dėlei tariamos „žodžio laisvės“ iš esmės pakeistas visas dokumento turinys. Už šias pataisas balsavo vos dvi kitos valstybės – ta pati Ukraina kartu su Izraeliu. Kaip visa tai suprasti?

Reikalas gana paprastas. Tai – dalis tarp Rusijos ir JAV besitęsiančiojo naujojo Šaltojo karo, kuriame JAV, be kita ko, suinteresuota rytų bei vidurio Europos kraštų buvimu patikima buferine zona. Ypač parankus ginklas čia – fašizacija. Ryškiausiai ją regime Ukrainoje, kurioje siautėjančios fašistinių banditų gaujos sulaukė ypač turtingo žydų veikėjo, I. Kolomojskio, finansinio palaikymo.

Panašių fašizmo augimo tendencijų regėti ir mūsų kaimyninėse Latvijoje su Lenkija. Vienoje – atviri esesininkų paradai; kitoje – eisenos agresyvių šovinistų, reikalaujančių Lvovo ir Vilniaus aneksavimo. Ką bekalbėti apie nepertraukiamą istorijos klastojimo kampaniją, naikinant Didžiojo Tėvynės karo herojų bei antifašistinių partizanų atminimą.

Panašia dvasia diegiama ir dabarties „nepriklausomoje“ Lietuvoje, kurioje greta juodžiausiu melu, šmeižtu bei klastotėmis grindžiamo urvinio antikomunizmo klesti šventąja karve virtęs tarpukario fašistų bei karo ir pokario metų nacistinių nusikaltėlių kultas – kokia mūsuose „žodžio laisvė“, aiškiai matyti iš pastarąjį mėnesį vykusio R. Vanagaitės pasisakymų dėl A. Ramanausko-Vanago iššaukto skandalo.

Iš pirmo žvilgsnio keistai atrodantis fašistų bei nacistų ir JAV imperializmo, netgi stambaus žydų kapitalo, tandemas – ne atsitiktinis. Prisiminkime istoriją: iki 2001-ųjų rugsėjo 11-osos „Al Kaidai“ vadovavęs O. Bin Ladenas, dar seniau Afganistane kariavęs prieš Tarybų Sąjungą, jankiams buvo „laisvės kovotoju“ – tik tapęs nebenaudingu jis virto „teroristu“. Tas pat ir čia. Fašizmas – pūvančio kapitalizmo gelbėjimosi ratas, o fašistai – labai naudingi idiotai, kreipiantys teisėtą liaudies sluoksnių pyktį nuo buržujų ir valdžios bonzų į darbo migrantus, etnines mažumas bei apskritai kitataučius.

Veiksmingu atsaku į JAV proteguojamą fašizmą bei nacizmą, į darbo žmonių skaldymą ir mulkinimą, buvo, yra ir bus šių dvasinių nuodų atmetimas, paremtas aiškiu supratimu, kad tikroji socialinių blogybių priežastis – ne tautybės ar tikybos skirtume, o išnaudotojiškoje visuomenės santvarkoje. Belieka tik prisiminti ir gyvenime taikyti nemirtingąjį Komunistų manifesto šūkį:

VISŲ ŠALIŲ PROLETARAI, VIENYKITĖS!

Kibirkštis

54% Plius 54% Plus
46% Minus 46% Minus
13   11
Komentarai: 7
7. Ariju rases atstovas 2017-12-09 00:06:32

Kai mes pakliusime y valdzia, nieks negales buti ramus, o labiausiai tai nenaudingi idiotai kaip sturmuotojai, nes visus musu salininkus saudysim, nes primena negerus laikus ir savus saudysim labiau uz svetimus. setonas yra musu puseje, tad ramus visi nebukit, o tie kurie pries mus atsiverskit, nes duju kameroje bus per velu

0 0
6. Ariju rases atstovas 2017-12-09 00:03:06

Su jokiais draudimais ar kitais sh musu taip lengvai deje nepasmerksit ir mes vel ruosianes uzimti valdzia ir ragelskiui sdaba sloves dienos. Nereikia nieko dirbti, tesiog parasai pora straipsniu ir gauni pora tukstanciu, bet nepamirsk, kad tos sloves dienos greitai baigsis ir dirbsi su dryzuota apranga Reichui, tol kol nugaisi. Nieks musu nepasmerks, mes gyvuosime per amzius, o vosokie gaidziai su savo postais atsigriebs dar ir nieks is maskvos jusu negelbes

0 0
5. Komunistas 2017-11-20 18:59:38

Teisingai parašyta. Taip pat ir Lietuvoje stiprėja nacistinių nusikaltėlių kultas, paremtas isterišku antikomunizmu ir siekiu užtušuoti ne tik fašistų nusikaltimus prieš lietuvių tautą ir prieš pačią žmoniją, o ir patį buržuazinės-nacionalistinės ideologijos antihumanišką, nusikalstamą pobūdį. Suprasdami tai, ar ne, šio kulto adeptai prisideda prie ciniško Lietuvos istorijos klastojimo. 8 0
4. Skorpei 2017-11-20 18:55:29

Tamstai visur vaidenasi žydai...neatskiriate sionizmo nuo paprastų žydų? Tai čia klinika. Oi ne, čia ne klinika. Tai juk kažkur girdėta. Taigi, sąjūdžio laikais. Tada irgi buvo panašiai rėkauta, apie tai, kad komunizmas-tai žydų sąmokslas...atminkite, kad kapitalas neturi nei tautybės, nei rasės. Jis nepripažįsta valstybių sienų. Darbo žmogaus priešas-kapitalistas, buržujus. Ir visai nesvarbi jo tautybė. 3 1
3. skorpe 2017-11-20 17:52:51

Dar labiau įdomūs faktai kai žydai pamatę kad neišeina gojim suvilioti kapitalizmu, (jisai žlunga) ima laiku! pervilioti prie komunizmo, kurio jaunoji karta gojų nei matė nei sapnavo. Kibirkštis" būtent tokia ir yra. Tai raudona žydera, kartu su vanagais ir zurofais bandanti laiku atsikovoti gojų piktus protus, kurie įniršę ant ankstesnės žydų sukurtos santvarkos - Kapitalo. Gaila , bet nepasiseks.

Jei jau laiku demaskavome taip ,- o jei užmigę nešiosimės "koloradkes" ir rėkausime kat tai yra gerai - mums šakės. Atsimename kai hitlerynskas bandė išslėpti žydus po pasaulį holakausto priedanga, ir jam pavyko. Dabar visose valdžios institucijose sėdi tik tai jie, lietuviai - tenai mažuma. Susilietuvinę, "žuvę Aušvico dujų kamerose" kurios skirtos tik dezinfekuoti rūbams.., jie rėkauja "gęęęęlbėkit hitlerininkai puola" (leidžia knygas su "mūsiškiais"), gavę ne tik uždngą išsi-žydinti įsitautinti kitose tautose bei tautelėse...

Ir dar daugiau , jie iš to šiandien gauna didžiulį pelną, nes visos "žydšaudžių" šalys (kurias mano ma(T)-(n)ymu valdo oficialiai nusitautinę žydai) moka ir mokės "duokles" žydams už bet kokius būtus (ar ne) holokausto nusikaltimus. Moka ir mokės, kol žydai leis įstatus jiems, kolei žydai spręs, nes kieno VALDŽIA , to yra ĮSTATAI. Ir leidžia.

Ir kvailina gojus. Jų bankininkai lupa devynis kailius nuo pasaulio - niekas to nemato ir nenori matyt. Paburbena ir tiek to, kad tik kvailiems gojams gazą nuleist. Kvailina juos.

Nes, TEL-Aviv Vizorių bei visokių žydiškų radijo durnalistų užzombinti nebeskiria kairės nuo dešinės, kaip yra toks posakis. Ką daryti? Vat reikia daryti, o ne postringauti kuri paskutinių šimtmečių laike žydų mums primesta ideologija pranašesnė, ir panašiai!

Dar gi štai jum įrodymai ką žydai daro su gojimu (vyrai kalba tiesą)

 youtu.be/l2YF4DvbkeA

3 4
2. Šturmuotojas 2017-11-22 18:19:38

Taikliai parašytas Skorpei komentaras . Kapitalizmas ir bolševizmas yra dvi tos pačios internacionalinės žydiškos monetos pusės.“ Tad dera suprasti, kad turime ne imti ir skirtingomis pusėmis vartyti šią materializmo monetą... Ne! Mes privalome ją išmesti ir negailestingai pašalinti iš sveikų tautų gyvenimo. Čia plutokratiški kapitalizmo šalininkai gali prikišti: „Jūs norite griauti ir naikinti, o ne kurti. Sunaikinsite šią sistemą ir nieko nebus iš viso.“ Į tai dera atsakyti, kad mes siekiame pašalinti sistemą, kuri naikina mūsų ir kitas tautas ir taip pat trikdo kūrybingą ir sveiką veiklą, pašalintą sistemą pakeičiant organiška, naturaliais dėsniais paremta sistema. Taigi  Liko tiktai du dalyviai: Totalitari judopatija, nukreipta pažeminti žmoniją ir planetą, ir nacionalizmas gojams, dar nepažeistiems kapitalo-marksistiniu žydų poveikiu.

0 0
1. čia 2017-11-20 17:26:39

Tų šalių žmonės, ar vietos valdžia kuri neatstovauja žmonėms?

3 0

Nebūtinas. Įrašyk, jeigu nori gauti pranešimą apie naujus komentarus prie šio straipsnio. Adresas niekur nebus rodomas.

Siųsti komentarą
VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAI
Afganistane partizanai apšaudė okupantų karinę bazė, kurioje tarnauja teroristai iš Lietuvos (1)
Dr. Paul’as Craig’as Roberts’as: “JAV karas su terorizmu iš tiesų yra karas prieš musulmonų šalis, vykdančias savarankišką nuo Vašingtono ir Izraelio užsienio politiką” (1)
Kodėl Makronui nacionalizmas ir patriotizmas yra skirtingos sąvokos
Terorizmas ir migracija finansuojami per musulmonų Chavala pogrindinio bankingo sistemą (1)
Rublio kaip regioninės valiutos įsitvirtinimas - žingsnis kovoje su dolerio hegemonija / Развитие рубля как региональной валюты – шаг в борьбе с гегемонией доллара
Libiją pavertė antruoju Somaliu / Ливию превратили во второе Сомали
Jaras Valiukėnas: Neskubėkite lipti į traukinį, kuris lekia į prarają
Izraelis-Palestina: priešpriešos paaštrėjimas / Израиль-Палестина: обострение противостояния
Kazachstanas atsisako „Sojuz“. Falcon 9 – gerokai pigiau
Irakas primena pasauliui kaip reikia šlovinti Spalio evoliuciją
Salvini laimėjo! Italijos senatas patvirtino naują įstatymą, kuris palengvina migrantų deportavimą
"Il Giornale": Briuselis Kadafio ir Libijos pinigus panaudojo terorizmui ir migracijai skatinti
Rinkimai JAV-ose parodė augantį visuomenės susipriešinimą / Выборы в США показали растущую поляризацию электората
JAV-os ir vėl smogė Irano ekonomikai / США нанесли новый удар по экономике Ирана
Pašiniano partija ruošiasi triumfuoti Armėnijos parlamento rinkimuose / Пашинян готовится к триумфу на парламентских выборах
Lithuanian Government Elite Pedophile Scandal (1)
Dvigubas smúgis JAV: Indija iš Rusijos už rublius pirko S - 400
D. Trumpas vis labiau griežtina poziciją dėl prie sienos artėjančių migrantų
Rusijos-Kubos bendradarbiavimas įgauna pagreitį / Российско-кубинское партнёрство набирает обороты
D. Trumpas: JAV gali dislokuoti prie sienos su Meksika net 15 tūkst. karių
Naujos Rusijos ir JAV ginklavimosi varžybos — ką darys Lietuva? (1)
Žingsniai, kurie atkurtų Sirijos vientisumą: ką Prancūzija, Vokietija, Turkija ir Rusija nusprendė Stambule
Dėl potvynio 75 procentai Venecijos dingo po vandeniu
Rinkimai į JAV-ų Konkresą išsiskiria savo įtampa / Выборы в Конгресс США отличаются высоким накалом страстей (1)

Atsitiktiniai straipsniai


VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAI