Atviras laiškas Vilniaus merui, gerbiamam R. Šimašiui: Kelionė į rojų. IX dalis (1)

Anonimusas
+ 4 - 0
Autorius: Oskaras Koršunovas
Šaltinis: http://www.ekspertai.eu/fekali...
7535-11-23 (2017 m.), skaitė 1237
1

simasius%20korsunovas-01.png
Remigijus Šimašius ir Oskaras Koršunovas.

Fekalijų meru tituluojamam (pernai prieš pat šv. Kalėdas šis politikas populistiniais sumetimais nuleido srutas Nerimi Kauno link, nors turėjo visas galimybes to nepadaryti) liberalui Remigijui Šimašiui teatro režisierius Oskaras Koršunovas parašė atvirą laišką. Kviečiame su šiuo laišku susipažinti. ekspertai.eu

•••••••

Atviras laiškas Vilniaus merui, gerbiamam R. Šimašiui

Kelionė į rojų. IX dalis

Noriu padėkoti ir išreikšti pagarbą už jūsų neabejingumą merginų paviešintam seksualinio priekabiavimo atvejui. O taip pat už tai, jog ėmėtės prevencijos tokio pobūdžio veikai. Mes visi žinome kaip Lietuvoje veikia teismai, todėl jūsų nepasitikėjimas teismais ir jų funkcijomis, manau, yra pateisinamas. Juk mes gyvename laikais, kai Facebooko postas yra aukščiau už aukščiausio teismo verdiktą, ir tai yra teisinga, nes tik tai gali apvalyti mūsų visuomenę.
Štai dabar Kinemos kolektyvas jau apleido jums priklausančias patalpas, ir manau, greitu laiku apleis Vilniaus miestą. Be jų Vilniaus kultūros moralinis veidas tikrai bus švaresnis, o ir jūsų toks moralinis šypsnys bent jau kuriam laikui apšvies tamsias naktinio Vilniaus gatves, kurios tokios patogios priekabiautojams. Taigi, gerbiamas mere, turiu visgi pranešti, kad būtent tose tamsiose gatvėse prie manęs ypač dažnai priekabiaujama. Vis tik, grįžusį iš rojaus ir praradusį budrumą, mane ir vėl užpuolė. Man, kaip ir daugeliui moterų, geriau gerti namie, nes jeigu aš išgeriu mieste, prie manęs pradeda priekabiauti šaligatvis. Todėl jūsų prašau sutvarkyti tą jums priklausantį šaligatvį arba pastatyti man teatrą. Tada aš nustosiu gerti, o prie manęs blaivo šaligatvis nedrįsta kabintis. O geriu aš išimtinai dėl vienos priežasties – man reikia versti aktorius vaidinti ne teatre, o ofise, nedaug didesniame negu jūsų sekretorės. Blaivam to daryti man neleidžia sąžinė. Juolab aš negaliu matyti žiūrovų, pirkusių brangius bilietus ir patekusių ne į teatrą, o į mažytę patalpėlę, primenančią jų darbovietes. Aš jau nekalbu apie pastovų oro trūkumą.

Taigi, aš nuolat patiriu dvigubą traumą: viena susijusi su savivaldybės mums skirtomis patalpomis, kita – visuomet aidu atsikratojančia traumine labai skaudžia šaligatvio sindromo patirtimi. Žinoma, tai yra sunkiai įrodoma, todėl aš ir nesikreipiu į teismus, o prašau į tai pasižiūrėti remiantis grynai moraliniu aspektu. Ir, žinoma, tikėtinais šio posto FB palaikinimais. Jeigu postas nesurinks reikiamo laikų kiekio ir Vilniaus miesto teatras taip ir liks nenusipelnęs normalesnių patalpų, tai visgi noriu pasakyti, jog mes ir toliau dirbsime tokiomis sąlygomis. Ir toliau garsinsime Vilniaus miesto teatro vardą visame pasaulyje. Tik, žinoma, labai sunku slėpti mūsų tikrąją patirtį prisistatant užsienyje, ypač kai reikia pateikti spektaklių nuotraukas – tenka meluoti, jog nuotraukos darytos kambarėlyje prie scenos, teatralų taip vadinamoje kišenėje. Vis dėlto, aš tikiuosi supratimo ir pagalbos. Širdingai dėkoju.

P.S. Aš tikiuosi, jog skaitydamas mano postą iš rojaus apie Bartą jūs neįsižeidėte ir supratote, kad skaistykloje Bartą kankinantis operatorius iš tiesų esate ne jūs, o skaistyklos darbuotojas – budelis, užsidėjęs jūsų kaukę. Arba kitaip tariant, paties Barto sąžinės fantomas. Taip pat ir toji merga, dėl kurios visi ar visos įsižeidė, yra ne konkreti nukentėjusioji, o kaltininko sąžinės furija. Tas pats liečia ir feminisčių chorą.

Man atrodo, kai kurie žmonės švento teisingumo priepuolyje be reikalo pradėjo mane deginti, o tiksliau – delete’inti. Bet aš juos suprantu – aš irgi dažnai apimtas stiprių jausmų atsitrenkiu į stiklines duris, kurių tiek daug ir visos automatinės, o automatika ne visada suveikia.

Taigi, aiškumo dėlei pasikartosiu. Bartas mano poste Dievo valia yra prideramai nubaustas. Visos feministės, taip pat ir jūs, gerbiamas mere, neabejotinai pateksite į rojų. O merginos bus paskelbtos šventosiomis. Tik noriu pridurti, jog jūs, žinoma, suprantate, kad OKT nepretenduoja į vakuojančias Kinemos patalpas – manau, jog jūs jau radote joms prideramą pritaikymą.

Su pagarba, Vilniaus miesto teatro meno vadovas Oskaras Koršunovas

100% Plius 100% Plus
0% Minus 0% Minus
4   0
Komentarai: 1
1. Laurynas 2017-11-23 21:11:33

Dar vienas požymis, kad liberazmo projektas yra nurašomas:
- taip vadinama "kūrybinė inteligentija" - kiekvienos valdžios išstikima pačiulptukė, nesidrovėdama dergia ant ją formaliai maitinančios rankos.

Visokie "sielos inžineriai", intuityviai puikiai jaučia, kada ir kur sukasi vėjai - ir tai, jog Vilniaus miesto teatro vadovas viešai spjauna Vilniaus miesto merui į snukį, reiškia, kad masonerija ant liberazmo padėjo riebų ir storą... kryželį.

0 0

Nebūtinas. Įrašyk, jeigu nori gauti pranešimą apie naujus komentarus prie šio straipsnio. Adresas niekur nebus rodomas.

Siųsti komentarą
VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAI
Odos ligų gydytoja: aknės neišgydys nei dantų pasta, nei kosmetologai
Jeigu jūsų FB draugai kelia nuotraukas iš sporto salės – jie turi rimtų problemų
Ar vaikai vertina savo tėvus kaip smurtautojus? – Ne! Tai kodėl tą daro valstybė?
Mitas visam gyvenimui
Gydymas medicininėmis taurėmis vis sparčiau grįžta į madą
Kaip stiprinti imunitetą atšalus orams?
Grėsmės jūsų santykiams
Algimantas Lebionka. Vaikai kaip prekė (2)
Pasiskiepijęs nuo gripo, vyras negalėjo kalbėti, vaikščioti, matyti ir net kvėpuoti
Vyras ir jo meilė
Ką slepia troškimas įvesti tvarką bute?
Po metų prilygsite savo artimiausiai aplinkai
Užmirštamas šimtmetis (Lietuvos Laikinajai Revoliucinei vyriausybei – 100) (1)
Kodėl knygą reikia perskaityti kelis kartus?
Gyvenimas, kurį verta gyventi
J. Vaiškūnas. „Tautosakos vartai“ kelias į dvasines protėvių lobių erdves
Mano vyras – mano nuosavybė
Nereikia šypsotis kai liūdna
Inga Stumbrienė „Miss Multiverse“ vadina įdomiu nuotykiu: tai buvo karinė stovykla rojaus kampelyje (1)
Laisvės premija už taikių gyventojų ir vaikų žudymą (1)
Keli faktai apie meilę
Ką slepia blogos mergaitės?
Nuo darbo nebūsi bagotas, tapsi kuprotas.
Įstrigti praeityje – nugyventi gyvenimą tamsoje

Atsitiktiniai straipsniai


VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAI