Emigraciją mažinančio projekto kordinatorius konsultuoja profesionalai iš „PERSON PREMIER“

screen-shot-2017-11-30-at-09-10-41.png
Po firmos „PERSON PREMIER“ apmokytų valstybės tarnautojų nuotaika visada lieka labai gera. Nuotr. iš „PERSON PREMIER“ facebook paskyros

Lietuvos darbo birža su firma „PERSON PREMIER“ pasirašė sutartį už 6 tūkstančius 162 eurus ir 66 centus (21 tūkstantį 260 litų) dėl 2 dienų susitikimų organizavimo paslaugos projekto „Atrask save“ koordinatoriams.                                        

2015 metais startavęs 34 milijonų eurų (117 milijonų 300 tūkstančių litų) vertės Darbo biržos projektas jaunimui „Atrask save“ padeda jaunimui atrasti save ir įsilieti į darbo rinką.

„Šis projektas padeda ne tik jaunimui atrasti save, bet ir ženkliai prisideda ir prie emigracijos mažinimo“, - teigia Socialinės apsaugos ir darbos ministerijos atstovai.

UAB „PERSON PREMIER“ taip pat moko, konsultuoja, teikia kitokias paslaugas ir tokioms institucijoms kaip Lietuvos verslo darbdavių konfederacija, Lietuvos Respublikos valstybės kontrolė, Nacionalinė teismų administracija, Valstybės kontrolė, Lietuvos bankas, Lietuvos policijos mokykla, Lietuvos Respublikos ūkio ministerija, AB „Lietuvos dujos“, Savivaldybės įmonė „Susisiekimo paslaugos“ ir daugeliui kitų.

Iš viso tiesiogiai iš valstybės firma „PERSON PREMIER“ už suteiktas paslaugas gavo užsakymų už 4 milijonus 44 tūkstančius 796 eurus (13 milijonų 954 tūkstančius 546 litus).

Keli susiję:

Startuoja 34 milijonų eurų vertės Darbo biržos projektas jaunimui „Atrask save“  

Ministras L. Kukuraitis ragina pensininkus ne nieko neveikiant sėdėti, o pradėti dirbti   


Įvertink straipsnį: 2   0
Pridėti naują straipsnį

Nori prisidėti? Dalinkis straipsniu arba rašyk savo!

Komentarų kol kas nėra


VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAIReklama

PressJazz.tv

Paveiksliukai


VideoDraugai

VISUOMENĖS SAUGUMO KONCEPCIJA

Puslapis feisbuke


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 852 | 415.956