Vatos - nors langus kamšyk. "Mir bez nacizma" turi ne tik parankinių, bet ir fanų?

Autorius: Raimondas Navickas Šaltinis: https://www.facebook.com/photo... 2015-02-17 22:48:48, skaitė 6652, komentavo 0

Vatos - nors langus kamšyk.

Populiarus liberalkonservatyvių internautų ratuose Izraelio gyventojas Daniel Lupshitz savo Sienoje labai gyrė saldžiąją Bruklino porelę - skandalinguosius E.Zuroffą ir D.Katzą. Bei jų bendražygius iš antilietuviško portaliūkščio Defending History redakcijos. Už tai, kad pastarieji eilinį kartą po pasislankiojimo aplinkui bandė šmeižti ir dergti šventines Vasario 16-osios patriotines eitynes bei jų dalyvius.

Danieliui labai patiko, kad ši porelė ir vėl apdergė Lietuvos vardą, nežinia kokiu pagrindu apskelbdami mūsų šalį "antisemitine valstybe".

Nors čia, skirtingai nuo Danijų ir Prancūzijų nuo pats Nepriklausomybės atkūrimo žydų niekas nei šaudo, nei muša, nei kokį blogą žodį pasako?

Įdomu, bet pats Danielius veržte veržėsi dalyvauti eitynėse su savo šalies valstybine vėliava. Nors, kaip nesunku suprasti, jos tikslams bei siekiams nepritaria ir nevengia atviro melo eitynių dalyvių apibūdinimuose.

Tai ko lindo?

Bet labiausiai pramušė net ne tas nebūtų "kelių šimtų girtų jaunuolių" paminėjimas, kiek gebėjimas jų gretose įžvelgti... "vatą"...

Kai tuo tarpu būtent tarp poną Danielių taip sužavėjusių protestuotojų, aktyviai dalyvaujančių VSD ataskaitoje minimos proputiniškos MIR BEZ NACIZMA ("Pasaulis be nacizmo") antifašystinės organizacijos veikloje, tos vatos tiek, kad nors langus žiemai kamšyk.

Bene seniai čia ta publika rašinėjo skundus ir šaukėsi gvaltos, kad Ukrainoje valdžią nuvertė nacystai-banderovcai?

O gal ponas Danielius Katzo antifašystinio portaliūkščio neskaito ir todėl nežino, kad jo herojai - prisiekę vatinukai?

Ar tiesiog užmerkia akis? Iš etninio solidarumo?