Jonas Mažintas: laikas išsiaiškinti, taikant vienodus standartus, kas yra kas

Ekspertai.eu
+ 7 - 1
Autorius: Ekspertai.eu
Šaltinis: http://www.ekspertai.eu/jonas-mazintaslaikas-issiaiskintitai...
7535-12-10 (2017 m.), skaitė 991
1

Kaip žinoma, jau nepriklausomoje Lietuvoje, 1993 m. Lietuvos mokslo taryba Lietuvos Respublikos mokslo laipsnių ir pedagoginių vardų nostrifikacijos komisijos sprendimu išdavė socialinių mokslų daktaro diplomą Daliai Grybauskaitei.

Apie tai skelbiama publikacijoje „D. Grybauskaitė: ilga klasių kova buvo kurstoma, remiantis radiopropaganda, tiekiant maistą ir ginklus iš užsienio“.

Jūsų dėmesiui Kazimiero Juraičio pokalbis su Jonu Mažintu, inspiruotas būtent šio mokslinio darbo, kuriame atskleidžiama, kaip Tarybų Lietuvoje priešai socialistinę reformą bandė sustabdyti žiauriais teroro aktais, gąsdinimais, šantažu, partinio ir tarybinio aktyvo, kolūkinio judėjimo organizatorių naikinimu.


7   1
Pridėti naują straipsnį

Nori prisidėti? Dalinkis straipsniu arba rašyk savo!

Komentarai: 1

1. Vilgirdas 0 0
2017-12-11 10:11:42

Kiekvienas tiesus tiesos žodis brangus. Ypač visuomenėje, kuri “raminančia” saviapgaule priversta užsiiminėti šimtmečiais. O juk bet koks falšas anksčiau ar vėliau PRIVERS ŽAGSĖTI. Tik velniškai skaudu, kad nei visos tautos masiškos pastangos, nei pavieniai šviesesni kritikos žodžiai NIEKO TYRO NEATSKLEIDŽIA: 

1.   labai jau per 27 metus įvairiose kišeninės “priemonėse” prisiklausėme “elegantiškai - tautiškai - patriotiškai” reiškiamų “apgailestavimų” dėl kai kurių “mūsų netobulumų”, pvz., nuo Ąžuolo inkštimo apie naktimis sunkvežimiais išgabenamus KGB archyvus iki bolševikiško Lietuvos “tvarkymo” iki šios dienos,

2.   iki šiol NIEKS NIEKO NEDARO OKUPANTŲ IR JŲ MOKINIŲ LIUSTRACIJAI,

3.   iki šiol mūsų siekiai Baltijos kely, prie Spaudos rūmų, prie TV bokšto, prie parlamento, ankstyvuosiuose pasienio blokpostuose YRA TIK SAPNAS, padėjęs ir padedantis vis didėjančiam skaičiui “legalių” grobikų riebiai tarpti.

Taigi taigi tataigi: džiaukimės retais tiesos žodžiais. Tik - ar be p. Šustausko formulės Lietuva atgims?

 

viešai nebus rodomas, įvesk, jeigu nori gauti pranešimą apie kitų komentarus

Siųsti komentarą

VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAI


Laisva informacija - laisvas žmogus!

Straipsnių TOPas

Reklama

Paveiksliukai


VideoDraugai

VISUOMENĖS SAUGUMO KONCEPCIJA

Puslapis feisbuke


Švieskis150 metų Maksimui Gorkiui! Pilnas raštų rinkinys lietuviškai

Mus skaito