Ar Hitleris tikrai kaltas dėl Antrojo Pasaulinio karo?

Anonimusas
+ 8 - 8
Autorius: Šturmuotojas
Šaltinis: http://ldiena.lt
2017-12-24, skaitė 467
5

Ar Hitleris tikrai kaltas dėl Antrojo Pasaulinio karo?

Absoliučiai daugumai Lietuvos žmonių net nekyla abejonių,kad dėl Antrojo Pasaulinio karo kaltas Hitleris ir Nacional-Socialistinė Vokietija. Tačiau šis teiginys yra eilinis melas, sklindantis iš demokratijos lozungais besisvaidančių šmeižikų lūpų (kurie žino,kad tai, ką jie deklaruoja yra melas) arba nepiktybinių suklaidintų geros valios žmonių,kurių gana daug ir kuriuos reikia šviesti. Lygiai taip pat tokie idėjiniai,švelniai pasakius, melagiai mėgsta pabrėžti,kad jei Vokiečiai būtų laimėję antrąjį pasaulinį karą,tuomet būtų sunaikinę Lietuvių tautą ir visas rytų Europos tautas,kad raudonoji armija pagal juos "išvaduotojai", kurie išgelbėjo mus nuo ,,fašistų''. Apie tokių žmonių išprusimo lygį parodo akivaizdus Nacional-Socializmo ir Fašizmo neskyrimas. Nacional-Socializmas tai Hitlerinės Vokietijos ideologija vyravusi nuo 1933 iki 1945 m. Vokietijoje,o fašizmas -visai kita Benito Musolinio ideologija, iki 1945 m. vyravusi Italijoje... Šio straipsnio pagrindinis tikslas -demaskuoti šlykštų melą,kad Fiureris Adolfas Hitleris norėjo Antrojo Pasaulinio karo ir yra dėl jo kaltas.
Antroji Lenkijos Respublika -šovinistų,kapitalistinių išnaudotojų Ir panašaus plauko parazitų rojus,etninėms mažumoms ir geros valios lenkų tautybės žmonėms-pragaras.

Antroji Lenkijos Respublika (lenk. II Rzeczpospolita) – Lenkijos valstybė XX a. tarpukariu. Gyvavo nuo I pasaulinio karo pabaigos iki 1939 metų. Nuo pat šios valstybės susikūrimo pradžios,buvo aišku,kad valdančiai klikai tautiečių gerovė nerūpi,tai klikai galvoje buvo tik pelnas ir liguistas,protu sunkiai suvokiamas noras naikinti viską,kas ne lenkiška. 

1922 metais padėtis Lenkijoje buvo visomis prasmėmis apgailėtina ir nepakenčiama. Kad suprasti, kokio masto ten vyravo skurdas reikia žinoti,kad apie tokį dalyką kaip elektrą žmones nedrįso net pasvajoti. Šalis buvo labai stipriai nualinta I pasaulinio karo,o Lenkijos valdančioji klika tuo metu sėdėdama milžiniškoje prabangoje vietoj to,kad gerintu eilinių lenkų tautybės žmonių gerovę,priėmė sprendimą okupuoti Lietuvą,laimei Lietuva atsilaikė ir jie okupavo tik Vilniaus kraštą, tačiau prieš tai buvo aneksuotos kai kurios Vokietijos teritorijos. Tuose aneksuotose teritorijose buvo žiauriai engiami vokiečiai, o okupuotame Vilniaus krašte Lietuviai. . Kol lenkų tauta kentėjo ir gyveno nepakenčiamomis sąlygomis,parazitinė valdančioji klika kūrė įvairiausius planus,kaip į savo sudėtį absorbuoti visą Lietuvą,Latviją,Estiją ir dar daugybę kitų valstybių. Štai nuoroda, kurią paspaudę pamatysite, koks buvo jų tikslas:
http://lt.wikipedia.org/wiki/Tarpjūris

 . (Paskutinė pastraipa: ''Pilsudskio planas nepavyko. Praėjus dvidešimt metų po to visos kandidatės į Tarpjūrio valstybę tapo arba Hitlerio Vokietijos, arba Stalino TSRS dalimi.'' iš dalies klaidinga) Realybė buvo tokia,kad  visos kandidatės į Tarpjūrio valstybę tapo arba Hitlerio Vokietijos sąjungininkės arba kruvinos stalinistinės TSRS okupacijos aukos.) 

Taigi buržuazinė Antroji Lenkijos Respublika buvo iš esmės žalinga ne tik pačiai lenkų tautai,bet ir visoms kaimyninėms Lenkijos valstybėms. Verta paminėti, kad ir Čekijos Tešyno žemes Lenkija buvo aneksavusi iš Čekoslovakijos 1938 m. spalio 1 d... 

Taigi savo nepakenčiamu elgesiu Lenkija išprovokavo karą,apačioje pateikiama Adolfo Hitlerio kalba kurioje jis paaiškina, kaip Lenkijos valdančioji klika perpildė jo kantrybės taurę ir jis pasiryžo imtis drastiškų priemonių:

http://www.youtube.com/watch?v=eTi18sA1UB4

Nuo šio Lenkijos išprovokuoto konflikto prasidėjo antrasis pasaulinis karas. Po to, kai Vokietija stojo į karą prieš Lenkiją, karą prieš Vokietiją pradėjo Anglija ir Prancūzija;nepaisant to,kad Lenkiją iš rytų puolė ir TSRS, jai karo niekas neskelbė. Kur teisybė? Ką tai pasako? O pasako tai,kad Prancūziją ir Angliją valdantys tuometiniai ekstremistai jau seniai planavo užpulti Vokietiją, tik ieškojo preteksto...
Kai Vermachtas sėkmingai užėmė Varšuvą ir visą vakarinę Lenkiją,o TSRS rytinę Lenkiją,vakarų Lenkijoje prasidėjo visapusiškas gyvenimo sąlygų lengvinimas eiliniams lenkų tautybės žmonėms. Nuo šovinistinio,kapitalistinio režimo išvaduota lenkų tauta pradėjo po truputi atsigauti. Kadangi Lenkijos miestai buvo subombarduoti,Vokiečiai leido lenkams važiuoti užsidirbti pinigų į Vokietiją,kol jų gimtosiose žemėse vyks atstatymo darbai. Visoje išvaduotoje Lenkijoje buvo platinami tokie plakatai,kviečiantys važiuoti užsidirbti į Vokietiją, kol jų tėvynėje vyks atstatymo darbai.
Taigi faktai kalba patys už save: Po pergalės Lenkijoje Hitleris kūrė neparazitinei lenkų tautos daliai,palyginus su ankstesniu jų gyvenimu, rojų žemėje,nubaudė kaltuosius šovinistus,deja nemažai jų sulindo į pogrindį ir pasivadino armija Krajova...O gerųjų lenkų pusė stojo į Vermachtą arba kitaip visais įmanomais būdais bendradarbiavo su  Hitlerine Vokietija,tačiau tai visai kita tema.


Įvertink straipsnį: 8   8
Pridėti naują straipsnį

Nori prisidėti? Dalinkis straipsniu arba rašyk savo!

Komentarai: 5

5. Šturmuotojas
2017-12-29 05:23:08
+0 -0

Vinstono čerčilio žodžiai kuris buvo globalistas ir masonas kaip ir dabar Putinas Rusijoje .

Vinstonas Čerčilis (Winston Churchill), 1937 kovo 12 d.Cituoju:
"Neatleistinas Vokietijos nusikaltimas prieš Antrajį Pasaulinį karą buvo bandymas išplėšti savo ekonomiką iš pasaulinės prekybos sistemos ir sukurti savo prekių apsikeitimo sistemą, kurioje pasaulinis finansinis kapitalas neturėtų galimybės gauti savo pelną“. “Jums turi tapti aišku, kad karas vyksta ne prieš Hitlerį ar nacional-socializmą, o prieš vokiečių tautos jėgą, kurią norime sutriuškinti visiems laikams, nepaisant to, ar ji bus kokio nors Hitlerio ar jėzuitų kunigo rankose”karas vyko ne prieš Hitlerį o prieš Vokietiją”.

4. Anonimas
2017-12-28 20:27:36
+0 -0

Hitleris pradėjo karą remiamas ir skatinamas viso pasaulio kapitalistų. Karas buvo suplanuotas, siekiant sunaikinti pirmą pasaulyje socialistinę valstybę-TSRS. Hitleris buvo remiamas tiek Vokietijos, tiek JAV kapitalistų. Tuom viskas ir pasakyta.

3. Nezombis
2017-12-29 21:48:57
+0 -0

Hitleris nenorejo karo, o buvo priverstas ji pradeti, nes Didžioji Britanija ir Prancuzija pasunaudodama lenkija galejo ja finansuoti ir pasinaudoti ja, kad pradetu kara prieš Vokietija ir Adolfas Hitleris nebuvo finansuojamas viso pasaulio kapitalistu ir šiaip gražu eiėraštuką sukurei, bet deje reikia remtis yrodimais, nes ir aš galiu pasakyti, kad tas ir tas kažka finansavo, bet reikia yrodyti, o tavo kliedesiai be yrodiku tik parodo, kokie jie yra kliedesiai ir jei apie TSRS , ji nebuvo auksine ir inai is vis negalejo egzistuoti ur prasau pasidometi staininiais nusikaltimais ir beje jei tie kapitalistai finansavo Hitleri tam, kad jis pradetu kara, tai kodel patys nepuole SSRS, nors galejo tai lengvai padaryti, atmesdamu fakta, kai ten gyvenimas buvo. Kiek žinau, kad prie SSRS buvo tik viena komunistine valstybe du, tai Mongolija, o priesiskos, kurios galejo ysijungti y anti- stalinistine koalicija ir pulti SSRS, tai buvo daug

2. Ceslovas
2017-12-26 20:57:16
+0 -0

O kas leme, kad Vokietija pries uzimdama Lenkija jau buvo uzemusi vakaru europa? Ten juk nebuvo valdanciosios lenkijos klikos.

1. Nezombis
2017-12-29 21:39:48
+0 -0

Žmogus noredamas pakeisti kažka ir kai vyksta karas, gali panaudoti karine jega ir beto tai galejo buti saugumo sumetimais, kadangi tos šalys buvo priešiškos Vokietijai ir su didžiosios britanijos palaima ar prancūzijos pačios galejo ystoti y kara prieš vokietija, tad neviskas yra tirsa, ka girdime


VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAIReklama

PressJazz.tv

Paveiksliukai


VideoDraugai

VISUOMENĖS SAUGUMO KONCEPCIJA

Puslapis feisbuke


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 852 | 415.956