JAV kolonijos Lietuva pigi patrankų mėsa išvyko į JAV okupuotą Ukrainą (4)

Jonas Kovalskis
+ 15 - 2
Autorius: Jonas Kovalskis
Šaltinis: https://vk.com/id463585649?w=w...
7536-01-30 (2018 m.), skaitė 1583
4

JAV kolonijos Lietuva pigi patrankų mėsa išvyko į JAV okupuotą Ukrainą. 12 pagal NATO karo nusikaltėlių gaujos standartus ištreniruotų galvažudžių Lietuvos čiabuvių iš vietinės NATO okupacinės kariuomenės "Geležinio vilko" motopėstininkų brigados JAV okupuotoje Ukrainoje 2 mėnesius mokys vietinius ukrobanderlogus kaip žudyti Ukrainos piliečius, laisvės kovotojus, civilius gyventojus, dėstys JAV-NATO karo nusikaltėlių gaujos taikomas visame pasaulyje belaisvių kankinimo metodikas, civilių gyventojų terorizavimo, grąsinimo, bauginimo ir susidorojimo su kitaminčiais, kitatikiais, kitataučiais gudrybių. Vergai neieško laisvės - jie ieško vergų sau. 

NATO okupacinės kariuomenės Lietuvoje čiabuviai savo kišimosi į svetimos valstybės Ukrainos reikalus vykdys Lvovo srityje Javorovo nacistinių nusikaltėlių ruošimo poligone. Anksčiau spaudoje jau buvo pranešta, kad JAV kolonijos Lietuva galvažudžiai vykdys savo nusikalstamą veiklą prieš JAV laikinai okupuotos Ukrainos tautą kartu su kitais JAV-NATO karo nusikaltėlių gaujos šalių galvažudžiais iš Kanados, JAV ir Lenkijos. Ypatingas dėmesys ruošiant iš vietinių nacistų-banderlogų karo nusikaltėlius bus skiriamas snaiperių paruošimo programai. JAV kolonijos Lietuva fašistinių sukarintų organizacijų žudikai jau seniai dalyvauja Rytų Ukrainos laisvės kovotojų ir civilių gyventojų žudynėse. Spaudoje jau ne kartą buvo pranešimų apie lietuvių snaiperių dalyvavimą Maidano žudynėse. Šie nusikaltėliai vis dar nėra nestojo prieš teismą ir nėra nubausti. 

Karo su Rusiją kurstytojai, tautinės neapykantos rusams propagandistai , Lietuvos chunta-JAV marionetė šiais metais nusprendė pasiųti į JAV okupuotą Ukrainą iki 60 treniruotų žudikų. Manoma, kad tai yra tik mažytė viešai skelbiamo melo dalis. Realus lietuvių karo nusikaltėlių skaičius turėtų būti žymiai didesnis. Taip pat nėra skelbiama, kiek lietuvių karo nusikaltėlių jau žuvo šiame JAV kolonijiniame kare prieš Ukrainos tautą. 

Davose karo su Rusija propagandos ministrė Lietuvos prezidentė D.Grybauskaitė kurstė Vakarų kolonizatorius pradėti karą su Rusija ir skatinti JAV okupuotos Ukrainos chuntą pradėti NATO karinę agresiją prieš Rusiją istorinėse Rusijos žemėse Ukrainoje. Tokiu būdu galima būtų išvalyti Ukrainos teritoriją nuo etninių rusų, kuriems JAV propaganda išplovė smegenis ir privertė juos jaustis ne rusais, bet kažkokiais nežinomais ukrainiečiais. Taip Ukraina turės galimybę tapti Europos Sąjungos nare. Ta prasme, tuščia teritorija, kai ukrainiečiai išžudys vienas kitą, atiteks Vakarų kolonizatoriams. Neblogas planas Ukrainai. JAV 5 kolona - Lietuvos konservatoriai/liberalai/ socdemai/ fašistai - Lietuvoje šį planą beveik įvykdė. Lietuviai, JTO duomenimis, yra sparčiausiai nykstanti tauta pasaulyje, bet ukrainiečiai, jeigu atidžiai klausys landsberginių ykspeerrrrdų paskaitų ir vykdys tiksliai kubilinių rekomandacijas, gali aplenkti Lietuvą savęs naikinimo rungtyje. 
Mokykitės, ukrobanderlogai, landsberginiai yra geri genocido specialistai, lietuviai tai puikiai žino...

88% Plius 88% Plus
12% Minus 12% Minus
15   2
Komentarai: 4
4. yra durnių, bet pastarasis rašytojas - kantūzytas afganistane 2018-02-01 12:12:35

yra durnių,   bet   pastarasis rašytojas

- kantūzytas afganistane,

-gydytas kremliau ligoninėje,-

-  kaip   dabar   lietuvoje atsirado....??

-   matyt   per   kibernetine  Kremliaus   ataką   pasiūstas.....

gėda   LT   kad   tokių  dar   pasitaiko...

1 3
3. omen 2018-01-31 17:05:55

NATO tokia jėga, kadšnet negali apginri savo irštvos sostinės nuo srogdinimų, nuo basmačių bei nigerių antplūdžio. Nereiks nei rusam pulti, suės juos negrų užneštos mandavoškės iš vidaus, gyvus su visu pederasriniu šūdu. Na dar natovcai jėga kažką silpnesnio už save užpulti , subombsrduoti, žinant kad nieks nepasipriešins.

4 1
2. LetUnityBlossom 2018-01-31 00:02:32

Kas per kliedesiai?! NATO yra jėga!

1 15
1. Anonimas 2018-01-31 11:29:53

Tai gydykis, o tai nusikliedėsi savo landsbergine diarėja iki  mirties. Nors, gal , nuo to visiems būtų tik geriau. Kuo mažiau Lietuvoje kontūzytų NATO propaganda ir beviltiškai sergančių smegenų landsbergizmu, tuo greičiau Lietuva išsilaisvins iš JAV kolonizatorių jungo. Kliedėk toliau...

11 1

Nebūtinas. Įrašyk, jeigu nori gauti pranešimą apie naujus komentarus prie šio straipsnio. Adresas niekur nebus rodomas.

Siųsti komentarą
VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAI
Rūta Janutienė. Vaikų teisių apsauga buvo parduota savotiškame tarptautiniame aukcione, kurį laimėjo norvegų socialiniai inžinieriai.
Tėvams atgauti vaikus padedanti advokatė R.Visočnik: Su mumis daromas gyvas eksperimentas (1)
"Vilniaus moterų namai" reikalauja apginti išgamą ir moralinę degradę Dovilę Šakalienę nuo "žiniasklaidos smurto" (1)
"Konservatoriais" nūnai vadinasi tie, kas žygiuoja gėjų paraduose pirmose gretose ir aktyviai ragina atiminėti kuo daugiau vaikų iš Lietuvos šeimų (2)
Antanas Venclova. Salomėja Nėris mūsų gyvenime
Gabrielius Landsbergis konservatorius, kurie protestuoja prieš VAIKŲ GROBIMĄ oficialiai paskelbė KREMLIAUS ĮRANKIAIS. O visą partiją - idiotais (6)
Rūta Visocnik. Apie tinkamus ir netinkamus (leidžiamus ir neleidžiamus) vaikų auklėjimo ir drausminimo būdus (2)
Šakalienės sponsorius Norvegija - pedofilų ir Barnevern rojus. Pedofilijos religinės šaknys
Arvydas Daunys. Šeima prieš „Vaikų teisių“ įstatymą – arba – įstatymas prieš šeimą
Lietuvos konservatorių atsakymai į portalo alfa.lt žurnalisto Viliaus Petkausko klausimus
Daugiau kaip 100 Lietuvos mokyklų prisijungė prie streiko
Nusavintas ir palaidotas „Snoras“
Rusijos Federacijos URM pranešė, kad JAV-os iš "izoliuotos" Rusijos nupirko jau trečią suskystintų dujų tanklaivį
Replika Ainiui Gurevičiui. Kriminalinių naujienų redaktoriui
Lietuvos policija paskelbė karą šeimoms su vaikais
Gėjų "santuokų" norintis ministras Eimutis Misiūnas grasina Lietuvai baudomis
„Turniai lietufiai“ – ką yra?! (3)
Rolandas ir jo anti svajoklių gretos (2)
Laimonas Jakas. Ar D. Grybauskaitė stos krūtine už karius?
Advokatas prof. dr. Stanislovas Tomas per Jungtinių Tautų Organizaciją siekia uždrausti asociaciją „Lietuvos advokatūra“, kaip grubiai pažeidžiančią žmogaus teises
Aurimas Guoga. Rita Miliūtė - Vienos tiesos žurnalistė (3)
G. Koryzna: grėsmės niekur nedingo, bet mes su jomis susigyvenome (1)
Donatas Jančaras. Vergams nuolat reikia kartoti, kad jie yra laisvi, kitaip maištas
Laiškas skundikui. Nuo Anūko Diedelio

Atsitiktiniai straipsniai


VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAI