Politanalitinis balkonas (2)

Jonas Kovalskis
+ 27 - 0
Autorius: Jonas Kovalskis
Šaltinis: https://vk.com/id463585649?w=w...
7536-01-30 (2018 m.), skaitė 1953
2

Milda Bartašiūnaitė savo laidoje "Politanalitinis balkonas" vykusiai "pamurdė" Lietuvos propagandonus - Raską-Spanguolę Juknevičienę, meitėlį-begėdį vienaląstį Lauryną Kaščiūną ir šuns-penktą-kojalą - po jų pačių propagandinį mėšlą. Ypatingai kliuvo korumpuotam konservatorių statytiniam kaščiūnui.

Lietuvos proamerikietiška chunta - konservatoriai, liberalai, nacistai, fašistai, pautininkai, nacionalistai - visais nedorais būdais kariauja savo nešvarų karą prieš lietuvių tautą nuo pat 1990 metų spalvotos revoliucijos (sąjūdžio perversmo). Jie visais įmanomais būdais bando paveikti kiekvieno lietuvio sąmonę, atimti iš kiekvieno lietuvio valią priešintis konservatorių kompradorinio režimo vykdomai Lietuvos pavertimo JAV kolonija politikai, landsbergistų vykdomam Lietuvos naikinimui. Masinio smegenų plovimo būdu informacinio karo nusikaltėliai - valkatos, miliūtės, pumprickaitės, kaščiūnai, kojalos, ramanauskai, užkalniai ir pan. veikėjai - siekia priversti lietuvių tautą susitaikyti su JAV kolonializmu, NATO okupacija, parazitinio globalaus kapitalo dominavimu, konservatorių korupcija, liberalų niekšybėmis, proamerikietiškų "patriotų" teroru, demokratų diktatūra. Lietuviška JAV kolonijos Lietuva administracija šio informacinio karo prieš lietuvių tautą metu siekia suformuoti lietuviams nevykėlių, kurie pritaria bet kokiems nusikalstamos valdžios antiliaudiniams sprendimams-korupcinėms reformoms, kompleksus ir tokiu būdu suformuoti nusikalstamo režimo egzistavimui palankią konformistinę bevalią masę, kuri leistų režimui toliau daryti nusikaltimus prieš valdžios Suvereną. 
Lietuvi, jeigu tau kada nors kils mintis, kad tu nieko negali pakeisti, kad esi silpnas ir bejėgis, kad esi nevykėlis, nesugebantis kovoti dėl savo ateities su konservatorių fašistine chunta, tiesiog prisimink, kad Lietuva turi tokį niekam nereikalingą, absoliutų nevykėlį, bestuburį vienaląstį, parazitinį kenkėją Lietuvos Seimo narį Lauryną Kaščiūną. Ir visa Lietuvos politinė sistema yra vairuojama tokių savanaudžių niekšų. Nuimk nuo jų visas korumpuotos valdžios duotas regalijas, kritiškai pažiūrėk į jo propagandinę diarėją ir pamatysi tik mažą, godų, atgrąsų parazitą, kuris tave valdo per melo propagandos mašiną. Ir suprasi - 1986 metų Černobylio katastrofa savo baisia radiacija smogė tik per Lietuvos Seimą ir konservatorių/liberalų/socdemų/nacionalistų/fašistų/nacistų tuščias galvas. Sakyk tiesą. Savo tiesą, nes tiesa šiuos vilkolakius veikia lyg saulės spinduliai vampyrus... A.Smetonos režimas buvo fašistinis. Lietuvių nacionalistai kolaboravo su nacistine Vokietija, žudė tarybinius partinius ir ūkio lietuvius aktyvistus, tarybinius karo belaisvius, žydus, civilius mažamečius vaikus, moters, senelius. Tą patį nacionalistai pasislėpę pokario miškuose ir bunkeriuose - nužudė apie 25 000 civilių, tame tarpe 1045 vaikus iki 12 metų, iš kurių 52 neturėjo nei dviejų metų amžiaus. Tie patys nacionalistai, vadovaujami JAV specialiųjų tarnybų, melo ir neapykantos pagrindu įvykdė 1990 metų spalvotą buržuazinę kontrrevoliuciją, o po jos sekusios prichvatizacijos metu pavogė iš lietuvių tautos dviejų kartų lietuvių sukurtą tautos gyvavimo pagrindą - ekonomiką ir kultūrą. Ir sunaikino. Pasakyk "Ne" informacinio karo prieš lietuvių tautą nusikaltėliams ir nebijok kasdien pasakyti "Šalin konservatorių melą ir neapykantą!" . 
https://www.facebook.com/gonzoblogger/videos/10156087..

100% Plius 100% Plus
0% Minus 0% Minus
27   0
Komentarai: 2
2. oho 2018-01-30 21:27:24

Ar neperd daug cia spalvas sutirstino sita analiniu reikalu zinove? :)

2 12
1. Durnių Laivo Kapitonė 2018-01-30 22:09:14

ne. Propagandistai per daug nusipropagandonino... Propaganda turi buti subtiliai pateikiama

11 0

Nebūtinas. Įrašyk, jeigu nori gauti pranešimą apie naujus komentarus prie šio straipsnio. Adresas niekur nebus rodomas.

Siųsti komentarą
VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAI
Rūta Janutienė. Vaikų teisių apsauga buvo parduota savotiškame tarptautiniame aukcione, kurį laimėjo norvegų socialiniai inžinieriai.
Tėvams atgauti vaikus padedanti advokatė R.Visočnik: Su mumis daromas gyvas eksperimentas (1)
"Vilniaus moterų namai" reikalauja apginti išgamą ir moralinę degradę Dovilę Šakalienę nuo "žiniasklaidos smurto" (1)
"Konservatoriais" nūnai vadinasi tie, kas žygiuoja gėjų paraduose pirmose gretose ir aktyviai ragina atiminėti kuo daugiau vaikų iš Lietuvos šeimų (2)
Antanas Venclova. Salomėja Nėris mūsų gyvenime
Gabrielius Landsbergis konservatorius, kurie protestuoja prieš VAIKŲ GROBIMĄ oficialiai paskelbė KREMLIAUS ĮRANKIAIS. O visą partiją - idiotais (6)
Rūta Visocnik. Apie tinkamus ir netinkamus (leidžiamus ir neleidžiamus) vaikų auklėjimo ir drausminimo būdus (2)
Šakalienės sponsorius Norvegija - pedofilų ir Barnevern rojus. Pedofilijos religinės šaknys
Arvydas Daunys. Šeima prieš „Vaikų teisių“ įstatymą – arba – įstatymas prieš šeimą
Lietuvos konservatorių atsakymai į portalo alfa.lt žurnalisto Viliaus Petkausko klausimus
Daugiau kaip 100 Lietuvos mokyklų prisijungė prie streiko
Nusavintas ir palaidotas „Snoras“
Rusijos Federacijos URM pranešė, kad JAV-os iš "izoliuotos" Rusijos nupirko jau trečią suskystintų dujų tanklaivį
Replika Ainiui Gurevičiui. Kriminalinių naujienų redaktoriui
Lietuvos policija paskelbė karą šeimoms su vaikais
Gėjų "santuokų" norintis ministras Eimutis Misiūnas grasina Lietuvai baudomis
„Turniai lietufiai“ – ką yra?! (3)
Rolandas ir jo anti svajoklių gretos (2)
Laimonas Jakas. Ar D. Grybauskaitė stos krūtine už karius?
Advokatas prof. dr. Stanislovas Tomas per Jungtinių Tautų Organizaciją siekia uždrausti asociaciją „Lietuvos advokatūra“, kaip grubiai pažeidžiančią žmogaus teises
Aurimas Guoga. Rita Miliūtė - Vienos tiesos žurnalistė (3)
G. Koryzna: grėsmės niekur nedingo, bet mes su jomis susigyvenome (1)
Donatas Jančaras. Vergams nuolat reikia kartoti, kad jie yra laisvi, kitaip maištas
Laiškas skundikui. Nuo Anūko Diedelio

Atsitiktiniai straipsniai


VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAI