Galingas S.Lavrovo pasisakymas Miuncheno saugumo konferencijoje 2019-02-17 (4)

Jonas Kovalskis
+ 24 - 4
Autorius: Jonas Kovalskis
Šaltinis: https://vk.com/id463585649?w=w...
7536-02-19 (2018 m.), skaitė 1446
4


Rusijos Federacijos Užsienio reikalų ministras Sergejus Lavrovas

Galingas S.Lavrovo pasisakymas Miuncheno saugumo konferencijoje 2019-02-17 ir atsakymai į klausimus. Oratorius bendrais bruožais atskleidė ir fašistinio konservatorių-liberalų režimo, JAV 5 kolonos Lietuvoje (kaip ir visose JAV kolonijose Rytų ir Vidurio Europoje) atsiradimo 1990 metais priežastis, tikslus ir paskirtį.

Galingas S.Lavrovo pasisakymas Miuncheno saugumo konferencijoje 2019-02-17 ir atsakymai į klausimus. Oratorius bendrais bruožais atskleidė ir fašistinio konservatorių-liberalų režimo, JAV 5 kolonos Lietuvoje (kaip ir visose JAV kolonijose Rytų ir Vidurio Europoje) atsiradimo 1990 metais priežastis, tikslus ir paskirtį. Dabartinis fašistinių konservatorių-liberalų organizacijų - partijos, jaunimo organizacijų, šaulių sąjungos ir pan. - veikla yra nukreipta reanimuoti nacizmą, paruošti JAV-NATO karo nusikaltėlių gaujai placdarmą agresijai prieš Rusiją, sunaikinti Lietuvą Vakarų IV Reicho ruošiamame pasauliniame kare prieš Rusiją siekiant pavergti visą pasaulį, paversti Žemę JAV-NATO karo nusikaltėlių gaujos kolonija.

Čiabuviai JAV-UK kolonizatorių pergalės atveju bus išnaikinti, kaip tai anglosaksų piratai padarė su Š.Amerikos indėnais, Australijos aborigenais, Polinezijos čiabuviais ir visais, kur įžengė kruvinas anglosaksų batas.

Baisiausiai atrodo absurdo niekšybės triumfas tokiuose renginiuose, kuris vėliau atsispindi net tolimiausiuose Vakarų Mordoro kampeliuose, kokio nors jaunojo konservatoriaus, jaunojo liberalo, šaulio, fašisto intelekto nesužalotame veide, besmegenėje propagandos ištuštintoje galvoje. Vakarų propagandonai su teisuolio įžūlumu užduoda klausimus S.Lavrovui ir klausimuose plika akimi matosi Vakarų propagandos mėgstami nuomonės formavimop metodai, pvz., priežastį sukeisti vietomis su pasekme ir pasekmę vadinti priežastimi, teisėtus veiksmus, pvz, Krymo referendumą, vadinti teisės pažeidimu, o tarptautinį Vakarų nusikaltimą, pvz. Maidano, valstybinio perversmo Ukrainoje organizavimą, vadinti "liaudies" revoliucija, o Rytų Ukrainos dėsningą, teisėtą, natūralią reakciją į Vakarų nusikaltimą -perversmą Kijeve, vadinti Rusijos agresija, nusikaltimu.

Ir, kaip tai jau įprasta JAV vergams, tai daroma be jokių įrodymų, įžūliai - patys Vakarai padaro nusikaltimą, sugalvoją melą, jį platina ir tuo pačiu metu savo nusikaltimus verčia nusikaltimo aukoms. Ir tai tapo kasdiene praktika Lietuvos Seime, politikoje, valstybės tarnyboje, teismuose, teisėsaugoje ir ypatingai Lietuvos valatkodelfinėje žiniasklaidoje. O socialiniuose tinkluose, kur išsigimėliai konservatorių jorkšyriniai šunys gali išsaugoti kol kas anonimiškumą, tikėdamiesi išvengti atsakomybės už savo nusikaltimus, jie savo iškrypimams duoda neribotą laisvę. Visi karo nusikaltėliai tikėjosi išvengti bausmės. Lietuvos informacinio karo nusikaltėliai irgi tikisi riebiai gyventi iki pat savo šuniško gyvenimo pabaigos.

Nesitikėkite, Teisingumas anksčiau ar vėliau pas juos ateis. Visi padorūs ir garbingi žmonės šiandien privalo kovoti su JAV-NATO karo nusikaltėlių gaujos agresija prieš Rusiją, Vakarų kryžiuočių Reicho dar vienu žygiu drang nach Osten - tai visų JAV-UK kolonijų gyventojų gyvybės ir mirties klausimas. Visi turi remti Rusiją šioje kovoje - Rusija, kaip ir nacistinės Europos II Pasauliniame kare atveju, yra paskutinis forpostas Žemės kovoje už laisvę nuo Vakarų kolonizatorių vergovės. Leisi Rusijai pralaimėti šioje nelygioje kovoje, pralaimės visi. Vakarų konkistadorai nežino, kas yra garbė, sąžinė, orumas, gailestis, žmoniškumas.

https://vk.com/video463585649_456239044?list=becb33a96717dc1a27

85% Plius 85% Plus
15% Minus 15% Minus
24   4
Komentarai: 4
4. idomu 2018-02-21 00:26:47

zurnaliste T.Karacuba (jos saitas kara-dag.info/biografija) pateikia konkrecia info apie projekta vardu putin, wow https://www.youtube.com/watch?v=w9xVh-XWHek 0 0
3. Prasiblaivęs 2018-02-20 14:42:22

Jonai Kovalski, Tu kiba dar girtas? 3 x 2019 = ...Kiekybės perėjimas i kiekybę ir t.t.

1 6
2. Anonimas 2018-02-20 15:30:33

Tai kad blaivas ir nebuvo...

1 6
1. Antinacis 2018-02-20 16:04:57

Ką, jorkšyriniai šuniukai, atpratote, kai jums tiesa jūsų parsidavusį jankiams užpakalį spardo, užmiršote, kai bunkeriuose bezdėjote? Matosi, istorija jūsų nieko neišmokė, teks pamokas jums kartoti. Ir šį kartą pamokos bus griežtos - visi pamatė, kokie išgamos yra projankiški nacių kolaborantai, urviniai nacionalistai. :)

9 1

Siųsti komentarąŽirinovskis "prasitarė" apie kompleksus S-700, "apimančius visą planetą"
Latvijoje "Santarvės" partija praranda rusų palaikymą / В Латвии партия «Согласие» теряет поддержку русскоязычных
Įvyko į TKS skrendančios raketos „Sojuz“ avarija
Slaptas žaidimas su SGD: Lenkija nori gauti Amerikos dujų Rusijos sąskaita
Aukščiausias Britanijos teismas palaikė kepyklą, atsisakiusią gaminti tortą iškrypėlių "vestuvėms"
Afrikinis kiaulių maras į Belgiją galėjo būti pervežtas Baltijos šalių vairuotojų. Arba negalėjo
Rumunijoje sužlugo konstitucinis referendumas dėl santuokos kaip vyro ir moters sąjungos / В Румынии провален референдум по запрету однополых браков
Putino planas surusinti Kaukazą / План Путина по русификации Северного Кавказа
Naujausias „Kalašnikov“ kūrinys (1)
V.Putino gimtadienis (3)
Kremliaus pensijų reformą: atėjo pensininkų eilė pasiaukoti (2)
Romeo ir Džuljetos miestas pasiskelbė miestu „už gyvybę“
Tai ne verslas: Lenkija dėl ginčo su "Gazprom" nusilenkė Katarui
Latvijoje Seimo rinkimus laimėjo Ušakovo partija "Santarvė" (1)
Rusija yra pagrindinė anglies tiekėja Ukrainai. O jūs dar tikite, propagandiniu melu apie "Rusijos-Ukrainos karą"? (1)
Dar viena vinis į “Independence“ karstą – estai užsakė SGD laivą – saugyklą (2)
Andžejaus Dudos "verslo planas" prieš "Nord Stream-2" nesuveikė
Skripalis nepatikėjo, kad Rusija kalta dėl jo apnuodijimo (2)
Gruzija ruošiasi p-rezidento rinkimams / Грузия готовится к выборам президента (2)
Rublis - regioninė potarybinės erdvės valiuta / Рубль – региональная валюта постсоветского пространства
Kremlius džiūgauja: referendumas dėl Makedonijos stojimo į ES ir NATO sužlugo
"Stakaninė" rusofobija: latvis durnelis užpyko ant rusiškų stiklinių
"Jautiesi svetimas": Hamburgo gyventojai apie bažnyčią, tapusią mečete (2)
Rusofobija brangiai kainuoja: EK savo sąskaita stato magistralę "Gazpromui"

VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAI