kaip Priešgaisrinės saugos departamentas prie VRM runkelius apvogs

Anonimusas
+ 24 - 0
Autorius: vrm vagys
Šaltinis: https://www.undp.lt/imones/elv...
7536-02-20 (2018 m.), skaitė 1387
2
kaip Priešgaisrinės saugos  departamentas prie VRM runkelius apvogs

aferistas mindaugas kanapickas
biznierius DIREKTORIUS MINDAUGAS KANAPICKAS


Pasirodo Lietuvos piliečiai dabar gyvens ne pagal Įstatymus, o pagal ĮSAKYMUS. Tik neaišku.. kuom remiantis buvo rašomas toks įsakymas.pagal ĮSAKYMUS
Man fantazija jau baigia atšokti nuo tokio bardako, kuris vyksta Lietuvoje. Pamačiau ir nustėrau. Pasirodo, kad PRIEŠGAISRINĖS APSAUGOS IR GELBĖJIMO DEPARTAMENTO PRIE VIDAUS REIKALŲ MINISTERIJOS DIREKTORIUS MINDAUGAS KANAPICKAS ( 2017-12-27 Direktoriaus pavaduotojas, atliekantis direktoriaus funkcijas, vidaus tarnybos pulkininkas) nusprendė, kad gyvenamosiose patalpose reikia įrengti autonominius dūmų signalizatorius ( dūmų detektorius). Ir ramia širdim išleidžia ĮSAKYMĄ, kuris pažeidžia LR Konstitucijos 23 str. "Nuosavybė neliečiama". Ne gana to, rašydamas tokį įsakymą, užmiršo paminėti, kuom remiantis leidžiamas įsakymas. Nuo kada Priešgaistrinės Apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus Reikalų Ministerijos direktorius... net ne direktorius tik laikinai einantis, gali spręsti apie visuomenės poreikius? LR Konstitucija 5 str. 3 dalis " Valdžios įstaigos tarnauja žmonėms." Šiam departamentui pavestos funkcijos kaip valdžios įstaigai yra kaip antai: Ekstremąliųjų ir įvykių likvidavimas, padarinių šalinimas; Gaisrų gesinimas ir gelbėjimo darbai; Tarptautinė pagalba.. tame tarpe Ekstremaliųjų situacijų ir gaisrų prevencija. Ką tai reiškia? Gerbiamasis, Priešgaistrinės apsaugos ir gelbėjimo departamente, nejaugi Jūs supainiojote sąvoką? Prevencija tai yra kuo platesnis VISUOMENĖS INFORMAVIMAS kaip išvengti nelaimės. Ką Jūs darot? Jūs neesate įgalioti spręsti už visuomenę, ko jai reikia. Baudos, kuriomis Jūs žadate apdovanoti piliečius yra neteisėtos, kadangi tik ĮSTATYMO NEŽINOJIMAS NEATLEIDŽIA NUO ATSAKOMYBĖS. Mieli, Parlamentarai, Ar buvo išleistas toks įstatymas?


Dūmų jutikliai reklamuojasi per žiniasklaidą visu pajėgumu.. Tame dalyvauja ir Priešgaisrinės saugos ir Gelbėjimo departamentas. Ar turėsim reakciją iš Tautos atstovų primestam visuomenei Įsakymui? Tyluma kaip kape. Kodėl Dūmų detektorių platintojai nereklamuoja savo produkto, taip kaip daroma tai visame pasaulyje? Valstybinis kišimasis ( reklama iš mūsų mokesčių mokėtojų pinigų) ar ne per didelė prabanga mūsų skurstančioje visuomenėje? Įdomu, kiek Priešgaisrinės saugos ir gelbėjimo Departamentas prie VRM išleidžia pinigų tokio pobūdžio propagandai, prisidengdama viešu interesu prie vienos rūšies verslo skatinimo. Grąsinimai bauginant visuomenę baudomis turi liautis. Ar rimtai visuomenei reikės kreiptis į Žmogaus Teisių Teismą su ieškiniu visuomenė prieš valstybę? Nepasiduokite provokacijoms. Nuo sprogimų namuose mūsų neapsaugos dūmų detektoriai. Advokatai, raitokitės rankoves. Masinės bylos panašu, kad keliasi ir į Lietuvą. Kaip pačiai visuomenei reikia apsiginti nuo primestų Įsakymų, kodėl tai paliekama kiekvienam atskirai priešintis? Tipo skaldyk ir valdyk? Alio, Seimūnai, ką veikiat


100% Plius 100% Plus
0% Minus 0% Minus
24   0
Komentarai: 2
2. Laima 2018-02-21 11:55:58

Kiekvieną dieną vis sumąstoma, kaip ir kokiu būdu užkrauti papildomą mokestį, už kurį pagrinde nukenčia eilinis ubagas. Dūmų jutikliai tik vienas jų. Buvau didžiai nustebinta, kuomet vasario 16-tos išvakarėse pasirodė straipsnis su baudų grasinimais už neiškabintą vėliavą. Atleiskite ar kiekvienas pensininkas ar bet kuris kitas eilinis žmogus vos beišgyvenantis skubės pirkti vėliavą, atiduomas paskutinius grašius. Tai gal Valstybė turėjo 100-čio proga padovanoti savo piliečiams po vėliavą - nemokamai. Dabar vėl sumąstė dar vieną prievartavimo būdą -  priversti čipuoti gyvūnus. Atleiskite, tačiau eilinė pensininkė, besigelbėdama nuo depresijos, įsigyja augintinį, kad bent šalia turėtų draugą, gelbėjantį nuo vienatvės, depresijos. Išlaikyti augintinį nepigu - jį reikia skiepyti, maitinti, susirgusį - gydyti. Tai dar užkraunama papildoma našta, kuri tai vargšei visai nereikalinga, nes ji savo augintinį saugo labiau negu save. Ir taip kiekvieną dieną dieną vis vis naujomis iniciatyvomis, kaip išmušti paskutinius grašius iš ubagų, kad proteguotų matyt kažkieno verslą už gaudami papildomą užmokestį "brendžio" dėžutėse. Tad ko stebimės, kad ko gero esame viena iš silpniausių valstybių, nes čia niekada nebuvo nei padorumo, nei sąžiningumo ir jokios moralės.

10 0
1. Linas Hermanas 2018-02-20 23:15:09

Piliečiai sutramdykite SEIMO vagis!

Aš niekada nesidėjau ir nesidėsiu "geltonos liemenės" - gaidiškai atrodo ir skatina vartojimą; dūmų detektoriaus - skleidžia radiaciją, brangiai kainuoja elementai, skatina vartotojiškumą! Nepaklusiu! Eikite Seimas Nachuij. Supratote ?

7 0

Nebūtinas. Įrašyk, jeigu nori gauti pranešimą apie naujus komentarus prie šio straipsnio. Adresas niekur nebus rodomas.

Siųsti komentarą

Atsitiktiniai straipsniai


VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAILDiena.lt grupė „Feisbuke“
Straipsnių TOP-as

Paveiksliukai


Video