5 grėsmės Pabaltijo saugumui, arba TIKRO PATRIOTO ATMINTINĖ (21)

Anonimusas
+ 13 - 0
Autorius: Aleksandras Nosovičius
Šaltinis: https://www.rubaltic.ru...
7536-02-26 (2018 m.), skaitė 1153
21

 Kovos sportas yra Rusijos politinės įtakos priemonė, tvirtinama viename Latvijos autoriaus straipsnyje. Kovos menų klubai yra susiję su prorusiškais politikais, dauguma trenerių yra rusakalbiai, ir rusakalbiams jaunuoliams jie skiepija svetimą Latvijai ideologiją. Todėl kovos sportas kelia grėsmę nacionaliniam saugumui. Siekdama padėti budriems Baltijos šalių patriotams, primenamos dar 5 "grėsmės" Lietuvos, Latvijos ir Estijos saugumui, neatsižvelgiant į kurias be deramo dėmesio Baltijos valstybės bus nedelsiant"okupuotos".

1.Rusiškas popsas

Daugybė rusų dainininkų ir dainininkų, atveriančių savo burną (net pagal fonogramą), stumia Baltijos šalis į Rusijos įtakos sferą. Jų lengvosios dainelės yra "minkštosios galios" instrumentas, ir visi jie prieš kelionę į Baltijos šalis dainavo Valstybiniuose Kremliaus rūmuose (labai aiški užuomina).

Rusijos artistų pasirodymai yra sabotažo ir diversijos aktas!   Pavyzdžiui, Olegas Gazmanovas tvirtina, kad Baltijos valstybės taip pat yra ir jo šalis, ir grasina atimti visas ryškias dienas.  

Žinoma, tokiam imperiškam agresoriui ir šovinistui turėtų būti uždrausta patekti į Baltijos valstybes. Kaip ir jo kolegoms - provokatoriams. Vien ko vertas Dima Bilanas, kuris prieš dvejus metus koncertavo Vilniuje vasario 23 d. - okupacinės Raudonosios armijos įkūrimo dieną. "Aš kreipiuosi į blaiviai mąstančius piliečius, kurie nėra abejingi mūsų valstybei, kurie serga už Lietuvą. Eikime į "Compensa" (koncertų salė). Mes uždegsime žvakes, prisimindami tuos, kuriuos kankino ir žudė nenugalima Tarybinė ar Raudonoji armijos. Įėjimą į koncertą papuoškime nuotraukomis iš Genocido muziejaus ", - reagavo Lietuvos kariuomenės kapitonas Aurimas Navys į ideologinį sabotažą.

Labai protiška iniciatyva! Ypatingai vertinga iniciatyva yra iš genocido muziejaus dalyvavimas. Tai rodo tęstinumą: prie įėjimo pakabinamos prieš dešimtmečius "tarybinių okupantų" sunaikintų lietuvių nuotraukos, o pats Dima Bilanas salėje savo dainomis damušinėja jų palikuonis.

2. Penkiakampės žvaigždės

 Žvaigždės ne tik spindi Baltijos valstybėms iš dangaus ir važiuoja į Baltijos šalis, bet dar ir įžeidžia jų istorinę atmintį kaip daugialypė simbolika. Nors raudona penkiakampė žvaigždė Latvijoje ir Lietuvoje yra uždrausta kaip komunizmo simbolis, iš tiesų penkiakampės žvaigždžės lenda iš visų pusių .

JAV ir ES vėliavos, Čempionų lygos logotipas, "Heineken" alus, "Paramount" kino kompanija - kur ne pažvelgsi ši žvaigždė yra visur!

Ar ne tai ne to paties "hibridinio karo" egzistavimo įrodymas - Rusiją prieš Baltijos šalis, apie kurį užtikrintai daugelį metų Vakarų sąjungininkai įrodinėja? Komunistinis aštuonkojis su savo pankiakampe sibolika įlindo taip giliai, kad dabar kenkia laisvojo pasaulio pagrindams, iš už kiekvieno kampo puldinėja ant nesutvirtėjusios lietuvių, latvių ir estų istorinės atminties.

Vis primena jų nestabiliai komunistinei agresijai psichikai, vis išduoda seną traumą. Net jei jūs galvą susitrenksit, tai ne kažkas kitas mirksi jūsų akyse, bet žvaigždes.

3. Antonas Čechovas

"Deja, taip atsitiko, kad dėl Vladimiro Putino politikos net Antonas Čechovas ir kitos pavardės tampa įrankiais mūsų kultūroje", - sakė prieš kelerius metus, Lietuvos Seimo narė iš landsbergistų partijos Rasa Juknevičienė. Buvęs gynybos ministras žino, apie ką kalba.

Antonas Pavlovičius yra grėsmė Lietuvos nacionaliniam saugumui, nes Lietuvos teatrų režisieriai, stato jo pjeses geriausiuose teatruose Maskvoje.


Antonas Pavlovičius Čechovas - rusų rašytojas, prozininkas, dramturgas. Vienas žymiausių dramaturgų pasaulyje

Rimas Tuminas, Eimantas Nekrošius, Mariaus Ivaškevičiaus, o ypač Mindaugas Karbauskis (brolis valdančiosios partijos lyderio, Ramūno Karbauskio) - tai ne Lietuvos kultūros pasididžiavimas, ir ne Lietuvos kultūros atstovai, o priešingi Kremliaus agentai. Nuo teatrų, kurioje jie stato Čechovą, iki Lubiankos 10 minučių pėsčiomis. Šitų nacionaliniai išdavikų negalima įsileist į Lietuvą, ir elgtis su jais kaip su "maro nešiotojais" ir infekuotaisiais "minkšta Kremliaus jėga”.

4. Laukiniai šernai

Išsivaduojant iš tos prakeiktos tarybinės praeities poveikio ir judant "sėkmės istorijų" istorijų keliu, ištuštėjusias Pabaltijo miestų gatves miestų pradėjo užpildyti įvairiausi gyvūnai. Tas ypač pasakytina apie Latviją. Prieš keletą metų Rygą užtvindė bebrai, o po to laukiniai šernai nusigavo  net į Latvijos sostinės centrą. Laukiniai padarai pasiekė Laisvės paminklą, tiesiogine ir perkeltine prasme dergdami Latvijos valstybingumą.

Budrūs patriotai jau tada turėjo suprasti, kad ši invazija - ne šiaip sau,  kuiliais apsimetę į Latviją vis tik prasiskverbė "žali žmogeliukai", kurie sudarinėjo vietovės planą busimai invazijai.


- Alio-alio, Kremliau!
Kaip mane girdite?

Šiuo klausimu pavyzdys latvių patriotams turėtu būti jų broliai Lietuvoje. Kodėl Lietuva stato tvorą prie Rusijos sienos? Siekiant užkirsti kelią neteisėtai kirsti sieną. O kas kirs Rusijos ir Lietuvos sieną, jei tose pasienio vietose beveik nieko neliko? Teisingai - briedžiai. Akivaizdu, kad būtent briedžiai, kursuojantys tarp Kaliningrado srities ir Lietuvos yra FSB ryšininkai, perduodantys žvalgybos duomenis. Nuo jų ir tvora.

5. Dešra

Grėsmė Baltijos šalims yra ne tik briedžiai, šernai ir kiti kanopiniai, bet ir tai, ką galima iš jų padaryti. Jei Baltijos šalyse daugelis mano, kad Tarybų Sąjunga žlūgo dėl dešros deficito dešra, tai į savo dešrą reikia atsižvelgti su ypatingu dėmesiu. Lietuvos konservatoriai ne veltui daugelį metų kovojo su dešra turinčia prekės ženklą "Tarybinė": - Štai tokiomis ideologiškai kenksmingomis sasiskomis Kremlius ir grąžins Baltijos valstybes po "Rusijos okupanto" batu!

2014 m. Lietuvos gamintojas gaminęs populiarią "Tarybinė" dešrą nusprendė nebenaudoti naudoti šio prekinio ženklo.

Jei lietuvis, latvis ir estas gers degtinę "Sovietskaja", užkas "Tarybinę" dešra, dainuojant Gazmanovui “Aš gimęs TSRS”, o po to matys prieš akis raudonas penkiakampes žvaigždutes, tai ar toli iki katastrofos? Todėl degtinė, dešra ir žvaigždutės turi būti laikomi grėsme saugumui ir draudžiami. Kartu su laukiniais šernais, briedžiais ir Dima Bilan.

100% Plius 100% Plus
0% Minus 0% Minus
13   0
Komentarai: 10
10. Mindė iš kaimo 2018-02-27 12:19:29

"Sveiki, aš Miroslavas, darbo neturiu, todėl išlaikyti savo žmoną, 64 metų Oksaną ir mylimą ožką labai sunku. Tikiuosi atsiras darbo, nes pastaruoju metu geriu... Jau 7 metus... Boba gert irgi nori, todėl financiškai sudėtinga, Kartais pakapoju malkas už pinigus, kartais bobą, gerai, kad ožką turim, tai pieno prasimanom. Tikriausiai greitu metu teks pasirinkti ką išlaikyti. Turint bobą vienintelis pliusas, kad galima į sloiką užvažiuot, o ožkai negalima, ožka pabėgs." - Pervyj anal žurnalistams atsiveria kaimietis Miroslavas iš rusijos. "Sveiki, aš Miroslavas, darbo neturiu, todėl išlaikyti savo žmoną, 64 metų Oksaną ir mylimą ožką labai sunku. Tikiuosi atsiras darbo, nes pastaruoju metu geriu... Jau 7 metus... Boba gert irgi nori, todėl financiškai sudėtinga, Kartais pakapoju malkas už pinigus, kartais bobą, gerai, kad ožką turim, tai pieno prasimanom. Tikriausiai greitu metu teks pasirinkti ką išlaikyti. Turint bobą vienintelis pliusas, kad galima į sloiką užvažiuot, o ožkai negalima, ožka pabėgs." - Pervyj anal žurnalistams atsiveria kaimietis Miroslavas iš rusijos. "Sveiki, aš Miroslavas, darbo neturiu, todėl išlaikyti savo žmoną, 64 metų Oksaną ir mylimą ožką labai sunku. Tikiuosi atsiras darbo, nes pastaruoju metu geriu... Jau 7 metus... Boba gert irgi nori, todėl financiškai sudėtinga, Kartais pakapoju malkas už pinigus, kartais bobą, gerai, kad ožką turim, tai pieno prasimanom. Tikriausiai greitu metu teks pasirinkti ką išlaikyti. Turint bobą vienintelis pliusas, kad galima į sloiką užvažiuot, o ožkai negalima, ožka pabėgs." - Pervyj anal žurnalistams atsiveria kaimietis Miroslavas iš rusijos. "Sveiki, aš Miroslavas, darbo neturiu, todėl išlaikyti savo žmoną, 64 metų Oksaną ir mylimą ožką labai sunku. Tikiuosi atsiras darbo, nes pastaruoju metu geriu... Jau 7 metus... Boba gert irgi nori, todėl financiškai sudėtinga, Kartais pakapoju malkas už pinigus, kartais bobą, gerai, kad ožką turim, tai pieno prasimanom. Tikriausiai greitu metu teks pasirinkti ką išlaikyti. Turint bobą vienintelis pliusas, kad galima į sloiką užvažiuot, o ožkai negalima, ožka pabėgs." - Pervyj anal žurnalistams atsiveria kaimietis Miroslavas iš rusijos. 0 0
9. Mindė iš kaimo 2018-02-27 02:21:28

Visi jorkšyrų šunys, Semo agentai ir pakalikai, silpnapročiai ir šiaip  užbalvoniniti liberastiniai zombiai yra vienodi, komentarai vienodi, pagal vieną šabloną, instrukciją. Jie įsivaizduoja savę kažkokiais minties galiūnais, dydvyriais,  matyt užaugo supermeno dvasia auklėtųjų karta. Jie net nesuvokia kaip lengvai yra atpažinami, kaip braižas žmogaus, kurį norint pakeisti reikia ilgai mokytis. Bet jie nesuvokia tokių dalykų, nes mato dalelę, ne visumą. Matytu visumą šestiorkų vietoje čia nekomentuotu.

1 0
8. mikas 2018-02-26 21:12:17

Šuneliai  dauginasi geometrine progresija.?!

1 0
7. Mindė iš kaimo 2018-02-26 19:22:25

Sakau, net apsimesti nereikia jorkšyrams. 

 

0 0
6. Mindė iš kaimo 2018-02-26 19:06:00

Savukyno šunys ar dėdės Semo pakalikai, jums ne t net nereikia durnais apsimerinėti, net vardo tikro rašyti, net fotkės nereikia. Iš tolo girdėti jūsų amsėjimas.

 

3 0
5. Durnių Laivo Kapitonė 2018-02-26 18:39:12

Mindė iš kaimo - vagie, kepurė dega! 0 2
4. Durnių Laivo Kapitonė 2018-02-26 18:37:20

tas gaidžius pavogė mano vardą- nekreipkit dėmesio į iškrypėlį

1 2
3. Mindė iš kaimo 2018-02-26 18:32:41

Savukyno šunys budi.

 

4 0
2. Durnių Laivo Kapitonė 2018-02-26 18:14:27

Trumpai tariant kai pamatysit vatniką, duokit į snukį dėl ES gerovės.

0 3
1. Mindė iš kaimo 2018-02-26 18:22:14

Jei užteks proto duoti, reik tikėtis gal liks ir pabėgti, ne visi yra žydo ant kryžoko pasekėjai.

 

3 0

Nebūtinas. Įrašyk, jeigu nori gauti pranešimą apie naujus komentarus prie šio straipsnio. Adresas niekur nebus rodomas.

Siųsti komentarą
VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAI
Homoseksualistų ministeris Eimutis Misiūnas nesupranta, kuo ugniagesys skiriasi nuo sporto klube prakaituojančio vištgaidžio
Lietuvos elitistas Marius Jovaiša įsitikinęs, kad anksčiau ar vėliau Eugenika nugalės visame pasaulyje ir asocialai nebesidaugins (1)
A. Landsbergienės darželiai pašiurpino politikus (2)
Mirė Lietuvos režisierius Eimuntas Nekrošius
Agnė Matulaitė: Budeliai daug uždirbdavo, būdavo atleidžiami nuo atsakomybės galvoti ir… slepiami nuo visuomenės (1)
Algimantas Rusteika: Ir kas dabar bus? (3)
"Miško brolių" vadas pripažintas Lietuvos valstybės vadovu (1)
Lietuvos išdavystė! Judai, buvę komunistai, ketina pasirašyti Lietuvai pražūtingą Globalų migracijos paktą! (6)
Seimo kadencijos pusiaukelė ― dveji metai politinių rietenų ir tuščių reformų? (1)
Kova be taisyklių: konservatoriai ir "valstiečiai" destabilizuoja padėtį Lietuvoje (1)
Šakalienė: jaučiuosi kaip košmariškame sapne (5)
Itariama, kad policija ne tik neteisėtai sulaikė, bet ir kankino žmogų (2)
Replika Prokurorui dėl Kručinskų šeimos terorizavimo (2)
Valstybės vardu iš šeimų atiminėjamų vaikų skandalas lyginamas su išgalvotos pedofilijos ir žudymų istorija (2)
Žvagulis neskaito Konstitucijos: Draudžiama versti duoti parodymus prieš save.
J. Subotinas papasakojo, kaip jo senelis papjovė savo brolio žudiką partizaną
Viešas Aušros Stančikienės laiškas Dovilei Šakalienei: ​Gerais norais pragaras grįstas (2)
Jurga Lago. „Vienintelė karta per Lietuvos istoriją, kuri nesugeba užauginti vaikų be Šakalienės?“ (3)
Ketinama pasirašyti skandalingą JT Globalios migracijos sutartį Lietuva vėl nori užlipti ant grėblio? O bus dar Stambulo ir kitokios konvencijos (1)
Lietuvoje diskredituojami potencialūs kandidatai į prezidentus, teigia ekspertas
Klaipėdoje įvyko mitingas „Už šeimą“ – dalyvavo apie 500 žmonių (3)
Kiek dar teisėjų paaukosi, Magnolija?
Kiek kartų reikia kartoti melą, kad šis taptų tiesa (1)
Kristina Sulikienė. Mirė iš Eugenijaus Pukėno 2 vaikus atėmusi teisėja Zoja Monid (3)

Atsitiktiniai straipsniai


VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAI