Ponas Sigitas Martinavičius yra idiotas, neišsilavinęs ir labai įkyrus žmogus

Anonimusas
+ 8 - 4
Autorius: Aušra Maldeikienė
Šaltinis: https://www.facebook.com/ausra.maldeikiene...
7536-02-27 (2018 m.), skaitė 921
5

Atsakymas feisbuko idiotui Sigitui Martinavičiui

Dar kartą, jau matyt kokį dešimtą kartą patvirtinu, jog ponas Sigitas Martinavičius yra idiotas, neišsilavinęs ir labai įkyrus žmogus. Ne kartą ramiai ir kultūringai paprašytas nebesilankyti mano Facebooko paskyroje ir netrukdyti, o galiausiai ir blokuotas, jis vis tiek lenda ir dėsto savo kliedesius, negebėdamas suvokti, kas sakoma ir kas atsakoma.

Mano laikas man yra brangus ir aš neturiu galimybės kalbėti su kiekvienu susireikšminusiu primityvu. Taigi, savo nuomonės nekeičiau, o į Prezidentus kandidatuosiu būtent todėl, kad šioje šalyje diskusijos remtųsi ne kokių nors martinavičių, janutienių ar miškiniu melais, o rimta, pamatuota ir duomenimis paremta logika, ir tai galiausia praturtintų visus mano šalies gyventojus, o ne vien martinavičius, taip nuobodžiai besididžiuojančius savo prastu skoniu ir turtais.

Kažkas iš teksto komentatorių replikavo, kad nenusikalba tik tas, kuris nekalba. Jei pastaba skirta man, tai aš nenusikalbėjau, o pasakiau po ilgų apmąstymų. Aš su įsitikinusi, kad p. Martinavičius yra apgailėtinas, nemąstantis, įkyrus tipas, iš tų, kuriuos kultūringai išvarius pro duris, galiausia tenka mesti per langą ir identifikuoti, kad jis yra idiotas. Net nesugeba suvokti, kad yra kvailas.

Beje, ir komentarai po tekstu praktiškai visi iki vieno pripažįsta, kad mano diagnozė buvo tiksli. Tarkime toks:

“Tikrą tiesą Maldeikienė apie jį pasakė ir, manau, kad dar per mažai pasakė. Jis NUOLAT ir atvirai vadina seimo narę melage ir aferiste. Su tuo žmogumi neįmanoma palaikyti jokios prasmingos diskusijos, neskiria sąvokų ir skaičių. Yra reto lygio intrigantas. Garliavos įvykių dalyvis.“


8   4
Pridėti naują straipsnį

Nori prisidėti? Dalinkis straipsniu arba rašyk savo!

Komentarai: 5

5. Mindė iš kaimo 0 2
2018-03-01 08:15:28

Dėl šito jevrošvonderio Martinavičiaus Maldeikienė 100% teisi - tupas liberastinis trolis,kažkodėl manantis, kad yra Lietuvos elitas. 

4. Anonimas 0 0
2018-03-01 11:22:08

Mindę, kas su tavim darosi - tu palaikai šį vatnikų portalą!

3. Vytautas 7 6
2018-02-28 00:07:14

               Nesu didelis politikų gerbėjas, tačiau  Maldeikienės pasisakymas apie S.Martinavičių yra daugiau negu teisingas. Garbė tokiai moteriai, seimūnei, kuri turi didvyriškos drąsos pasakyti tiesą apie tokį, neva "svieto lygintoją." Šaunuolė. Miela Maldeikiene, išvestik į dienos šviesą ne tik paminėtą prisiplakėlį, bet ir visus kitus kvailius, durnelius , debylus ir aligofrenus. Paprastas žmogus ne visada sugeba atsirinkti kas yra prisiplakėlis "auksaburnis", o kas tikrai nori tarnauti Tautai...

2. Vytautas tam Vytautui 9 1
2018-02-28 00:59:49

apie S.Martinavičių gal ką argumentuotai būtų galima sužinoti? Nes nei maldeikienė savo rašliavoje, nei tamsta, - neįtikino.. 

1. Durnių Laivo Kapitonė 9 2
2018-02-27 23:32:59

ui ne. ,,už,, Maldeikienę tai jau aš tikrai nebalsuosiu, net jei ji bus varijiantas balsuoti prieš kažką... Fe...

viešai nebus rodomas, įvesk, jeigu nori gauti pranešimą apie kitų komentarus

Siųsti komentarą

VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAI

368 5 +10 -2 Anno

STALINAS (5)


Laisva informacija - laisvas žmogus!

Straipsnių TOPas

Reklama

Paveiksliukai


VideoDraugai

VISUOMENĖS SAUGUMO KONCEPCIJA

Puslapis feisbuke


Švieskis150 metų Maksimui Gorkiui! Pilnas raštų rinkinys lietuviškai

Mus skaito