Nuteisti antikonstitucinį perversmą valstybėje bandę organizuoti nusikaltėliai, vienam nuo bausmės pavyko išsisukti

Ekspertai.eu
+ 11 - 0
Autorius: Ekspertai.eu
Šaltinis: http://www.ekspertai.eu/nuteisti-antikonstitucini-perversma-...
7536-02-28 (2018 m.), skaitė 653
2

Klaipėdos apygardos teismas paskelbė nuosprendį antivalstybine veikla kaltintiems piliečiams, parnešė valstybinis-komercinis transliuotojas LRT.

„Kaunietis Giedrius Grabauskas, šiaulietis Žilvinas Razminas ir Šilutės rajone gyvenantis Olegas Titorenka kaltinti kūrę antikonstitucines grupes bei viešai raginę smurtu pakeisti Lietuvos valstybės konstitucinę santvarką, kėsintis į jos nepriklausomybę“, - pranešama straipsnyje „Ž. Razminas ir O. Titorenka nuteisti už antivalstybinę veiklą“.

Informuojama, kad G. Grabauskas išteisintas, o Ž. Razminas ir O. Titorenka pripažinti kaltais. Jiems skirta 9 mėnesių laisvės atėmimo bausmė, tačiau jos vykdymas metams atidėtas, pasižadėjus neišvykti.

Nuosprendį galima skųsti apeliaciniam teismui.

Jūsų dėmesiui Vaido Lekstučio interviu su dviem nusikaltėliais, iš kurių vienam šį kartą pavyko išsisukti nuo bausmės:

PAPILDYTA

Signataras Zigmas Vaišvila visuomeniniuose tinkluose pasidalino nuotrauka ir parašė savo komentarą: „Spėkite, ką saugo mūsų policija? Ogi taip Klaipėdos apygardos teisme mūsų policija pasitiko atėjusius į teismo nuosprendžio paskelbimą dėl trijų „antivalstybininkų“, agitavusių už litą ir Lietuvos Konstitucijos gynimą, nuteisimą. Priminsiu, kad bene didžiausias Žilvino Razmino, kurį teismas nuteisė 9 mėnesiams lygtinai (prokurorė kaltinimo kartelę buvo nuleidusi nuo 10 iki 3 metų), yra 5 lapelių padalinimas policijos komisariato kabinetuose...“


11   0
Pridėti naują straipsnį

Nori prisidėti? Dalinkis straipsniu arba rašyk savo!

Komentarai: 2

2. Baikite 12 1
2018-02-28 08:28:00

Baikite piarinti tą mėšlą grabauską. Chunta nuteisė tikrus Lietuvos patriotus Ž.Razminą ir Olegą Titorenko, o VSD agentėliui grabauskui šiuo nuosprendžiu ir toliau kurpia "kovotojo su režimu", "režimo aukos" įmižą. Šis mėšlas jau daug "nuveikė" naikinant Jungtinį demokratinį judėjimą, Darbo partiją, Tvarkos ir teisingumo partiją, puikiai atliko VSD užduotį sunaikindamas Socialistinį Liaudies Frontą, judėjimą "Vytis". Visur , kur jis tik migruoja, o migruoja šitas valkata konservatorių partijos vedamas (nuo darbo "XXI amžiuje" propagandonu laikų) nuolat į realiai opozicines partijas, judėjimų nebelieka. Ekspertai, vadinkite mėšlą grabauską jo tikruoju vardu - mėšlas. Visi kiti pavadinimai šiai fiziologinei substancijai yra neekspertinis lygis.

1. Anonimas 0 5
2018-02-28 08:51:23

Eik tu nachui

viešai nebus rodomas, įvesk, jeigu nori gauti pranešimą apie kitų komentarus

Siųsti komentarą

VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAI


Laisva informacija - laisvas žmogus!

Straipsnių TOPas

Reklama

Paveiksliukai


VideoDraugai

VISUOMENĖS SAUGUMO KONCEPCIJA

Puslapis feisbuke


Švieskis150 metų Maksimui Gorkiui! Pilnas raštų rinkinys lietuviškai

Mus skaito