Rusija atkeršijo JAV už žuvusius "Rusijos samdinius" (6)

Anonimusas
+ 35 - 2
Autorius: Anno
Šaltinis: http://ldiena.lt...
7536-03-01 (2018 m.), skaitė 1131
6

Kodėl taip susirūpino civilinių gyventojų likimais Rytų Hutoje Jungtinėse Amerikos Valstijose, Didžiojoje Britanijoje ir Prancūzijoje? Iškart surengė klausymus JT, Borisas Johnsonas "iškvietė" paaiškinti Rusijos ambasadorių Londone, prancūzai skanbina Lavrovui ...

Bet gi tas pats Lavrovas savaitę atgal įkalbinėjo vakarų, atsiprašant, "partnerius" - Rytų Hutoje teroristai nepraleidžia humanitarinių vilkstinių, gyventojų badauja, teroristai nuolat apšaudo Damaską ir žudo civilius, ne kartą apšaudė Rusijos ambasadą. Atsakymas - tyla. Ir staiga toks aktyvumas, tokie gailestingumo ir isterijos priepuoliai, ir tiek teisuoliškų ašarų, pasipiktinimo ir užuojautos .

Maždaug toks pat kipišas buvo organizuotas, kada Sirijos armija, remiama Rusijos VKS, šturmavo Alepą. Isterikavo iki to momento, kol JAV ir kai kurių NATO šalių patarėjai neišsinešdino iš apgulto miesto. Kai pabėgo vakarų kariai iš miesto, tuoj pat Aleppo gyventojai nustojo dominti amerikiečius.

Ar amerikiečiai kūrė humanitarinius koridorius, kada Irako miestus sumalė į skaldą? Kiek buvo atidaryta humanitarinių koridorių Mosule? Kokie civiliai gyventojai ir kada jų likimas domino amerikiečių politikus? Jie nužudė beveik milijoną civilių gyventojų Irake ir tyla ... Tai karas, o karo nėra be aukų.

Leiskite priminti jums, kad prieš porą savaičių JAV "taikdariai" smogė PKK Wagner Sirijoje ir nužudė 14 Rusijos piliečių (kitais duomenimis 217  Rusijos, Sirijos, proirakietiškai nusiteikusių). Buvo daug triukšmo visur... Putinas ir Šoigu visais atžvilgiais buvo linksniuojami, nes jiems nusispjaut į "Rusijos karių" gyvybes. Kodėl jie buvo pasiųsti ten, kodėl Rusijos kariuomenė nesmogė amerikiečiams? Išsigando! Su amerikiečiais kovoti - nepakanka drąsos. Išgaravo patriotizmas, kai tik susidūrė su tikru priešu! Išeikite iš Sirijos kol ne vėlu. Liberastinė rusiška žiniasklaida taip linksminosi ir niekino, o vakaruose buvo blaivių galvų kurios perspėjo, kad išpuolio prieš "Rusijos samdinius" Putinas neatleis, Rusija būtinai atkeršys.

Prisiminkite, kada po to, kai JAV karinės oro pajėgos užpuolė į reguliarią Sirijos armiją, rusai ramiai reikalavo paaiškinimų iš JAV. Amerikos generolai išdidžiai išliko tylūs, o po kelių dienų "Kalibrai" pavertė į dulkes teroristų bazę prie Deir-ez-Zoro. O toje bazėje buvo ne tik "Sirijos opozicijos kariai", bet ir NATO šalių instruktoriai. Taip pat buvo amerikiečiai.

Ir štai dabar "sėkminga operacija prieš rusų samdinius iš PKK " Wagner "...

Prieš keletą dienų Sirijos danguje buvo pastebėti Rusijos SU-57 ... Šitų lėktuvų, pasak vakarų spaudos vertinimų, nėra Rusijos armijoje, todėl, kad jie yra "rusiškas feikas". Ir štai šitas "feikas" beveik parą "lygino" teroristų bazę Rytų Hutoje naujomis rusirkomis didelio tikslumo tolimo nuotolio raketomis X-59ML2. Pasak IA "REX", visiškai atsitikrinai į Rusijos  raketų ataką papuolė apie 2000 karių iš JAV PKK (privati karinė kompanija). Na, ir teroristai, žinoma. Apie "Sirijos opozicijos kovotojų" aukų skaičių nėra pranešta, o JAV PKK prarado 120-140 "samdinių".

Čia va ir prasidėjo isterija - baikite žudyti taikius gyventojus, reikalimgi humanitariniai koridoriai, panaudoti cheminiai ginklai, vaikai kenčia ...

Kerštas - tai patiekalas, kuris patiekiamas šaltai. Gerai apgalvotas, organizuotas aukštam lygyje ir meistriškai atliktas. Rusija atkeršijo už nužudytus "rusų samdinius"? Ne, tai yra teisingumas ir įspėjimas. Pasiimkite savo apkvaitusius nuo kraujo "vaikus" ir palikti kitus vaikus ramybėje. Rusija pavargo jus visus įkalbinėti - didžioji kantrybė baigėsi.

94% Plius 94% Plus
6% Minus 6% Minus
35   2
Komentarai: 6
6. Gojus 2018-03-03 11:26:36

Kaip galvojate ar jau galima pradėti paišyti Artimųjų rytų niokojimo, trukusio bene 16 metų pabaigos vaizdą ir sandarą po to? Aš manau, kad galima. Aš manau, kad atėjo laikas Izraelio didelei naudai iš viso to chaoso. Sirija nuniokota. Aplinkinės šalys irgi. Tad vienintelis, kas gali dar rodyti dantis tai Iranas. Tačiau manau, kad nieks nelauks Irano kritimo, nes per daug resursų pareikalautų. Manau kirs dabar - Palestinos autonimiją ženkliai mažins, o Sirijos teritorijos bus panaudotos Izraeliui išplėsti. 

Aš už žydus, bet priemonės visgi atgrąsios. Ypač pagalvojus, kad tam pradžia galėjo būti organizuota nuo Niujorko dvynių kritimo.

0 0
5. nuo rinkėjo 2018-03-02 11:12:42

Geriau, kad nei ruskiai ateitu ir Visi kiti iš mūsu išeitu, mums jive Visi nereikaligi ir jokiest naudos neatnešėir neatneš, o tik venas nelaimes.

1 0
4. Anonimas 2018-03-01 09:32:32

Nu jo tiesa sakai :D 7 0
3. Anonimas 2018-03-01 09:32:18

Nieko ten jie nepadare, juk rusu technika neveikianti :D 1 11
2. Anonimas 2018-03-01 09:31:45

Supisti ruskiai 0 21
1. Anonimaszzz 2018-03-01 21:30:10

Tu pats supistas.Kai jie ateis tave taip išpis,kad daugiau apie pysį pagalvot bijosi.

8 0

Siųsti komentarąDemilitarizuota zona Idlibe - puiki politinė iniciatyva / Демилитаризованная зона в Идлибе – отличная политическая инициатива
Naujas JAV-ų požiūris į Kiniją / Новый подход США к Китаю
Trampas apkaltino JAV-ų demokratus socializmu / Трамп обвинил демократов в социализме
Pasaulio akcijų biržų kritimas
JAV-os gali įvesti sankcijas savo artimiausiam sąjungininkui / США могут ввести санкции против ближайшего союзника
Brazilijos p-rezidento rinkimuose bus antras turas / На выборах президента Бразилии предстоит второй тур
A. Guoga. Politinė pasaulio ateitis
JAV-os neatsisako planų destabilizuoti Kinijos Liaudies Respubliką / США не оставляют планов по дестабилизации КНР
JAV-os ir Korėjos Liaudies Demokratinė Respublika toliau gilina kontaktus/ США и КНДР продолжают налаживать контакты
Apklausa parodė, kad žmonės visame pasaulyje Putinu pasitiki labiau nei Trumpu
NATO veiksmai vis labiau demonstruoją puolamąjį pobūdį / Действия НАТО приобретают всё более наступательный характер (1)
JT „žmogaus teisių“ ekspertai reikalauja daugiau teisėtų abortų
Surogacija neteisinga ir tada, kai ją renkasi heteroseksualios poros
JAV pripažino Holodomorą ukrainiečių tautos genocidu (2)
Moterys prieš vyrus JAV: Kristina Ford galėjo apgauti melo detektorių
Donaldas Trampas užstojo amerikiečius vyrus
JT teismas apribojo „neteisėtas ir žiaurias“ JAV sankcijas prieš Iraną
Brazilija p-rezidento rinkimų išvakarėse / Бразилия накануне выборов президента
Norway is a paradise for pedophiles.
Convicted Norwegian pedophile arrested by police in Thailand
Blaivininkas D. Trumpas siūlo pasauliui įsivaizduoti jį girtą (2)
Medikai iš Kanados ragina įteisinti organų donorų eutanaziją
JAV ėmėsi Rusijos oligarchų pamėgto „pinigų prieglobsčio“ – Kipro
Indija ignoruoja JAV grasinimus ir sutinka įsigyti priešlėktuvinę S-400 sistemą iš Rusijos

VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAI