Kad kiti bijotų (2)

Anonimusas
+ 34 - 0
Autorius: Anno
Šaltinis: http://ldiena.lt...
7536-03-03 (2018 m.), skaitė 1322
2

Dažnam Lietuviui Klaipėda asocijuojasi su kurortais. Raudonų plytų Mėmeliu. Moliniais vokiškų čerpių stogais. Su stintų kvapu. Su žuvėdromis dėvinčiomis šventines jūreivikes. Su trijų stiebų „Meridianu“ priparkuotu Danės žiotyse. Tik atskiriems sluoksniams – su visai kita Klaipėda. Šventinę, šviesiąją, reklaminę Klaipėdą mes visi daugiau ar mažiau pažįstame. Su politine, kriminaline, tamsiąja, slepiamą nuo visuomenės už trisdešimt trijų užraktų – susiduri tik užlipęs ant laiku ir vietoje specialiai padėto vardinio grėblio. Nuo smūgio į kaktą viskas atsistoja į savo vietas.

Kaip konstitucinis kamparas išgaruoja pasitikėjimas valdžia ir teisėsauga. Iš karto supranti kas ką veža. Kas po kuo gulasi. Kokie davimo-ėmimo standartai ir tarifai. Išduosiu valstybinę paslaptį: – Rasti adatą šieno kupetoje – lengviau, negu Lietuvoje (teisėtais būdais) prisikasti iki tiesos. Apie jos ieškojimą ir nesuradimą, savisaugos instinktas liepia pilietiškai patylėti. Tylėjimas ir bijojimas – dvi chroniškos, bet pačios vertinamiausios Lietuvos gyventojų charakterių savybės. Norintys valgyti ir kvėpuoti be problemų – privalo tylėti ir bijoti nuo mažens. Pakvietė prie mokyklinės lentos – tylėk. Gavai algą vokelyje – tylėk. Vietoje rekomenduoto endoprotezo  įdėjo neaišku ką – žinoma nevaikščiosi, bet vis tiek – tylėk. Supranti, kad Lietuvoje dislokuotos NATO karinės pajėgos provokuoja ir aštriną tarpusavio santykius su Rusija – tylėk, arba nusišauk su durų rankena. Netylėsi – būsi apkaltinamas nebūtais dalykais, mindomas, baudžiamas, užbylinėtas – kaip gerbiamas Ž. Razminas ir jo bendraminčiai. Neįtikai, nepatikai – še tau daugiaserijinį teismų maratoną ir pati teisingiausią Europoje, Klaipėdos teismo 2018 m. vasario 26 d. NUOSPRENDĮ – pasirašytą teisėjo Daliaus Jocio.

Visos nelaimės Lietuvoje prasideda nuo užlipimo ant to pakišto grėblio. Gauni pirmą bac! Antrą bac! O paskui jau seka bac paskui bac... Bac nuo teisėjų. Bac nuo prokurorų. Bac nuo BK straipsnių. Visi viską žino. Visi viską mato. Niekas nieko nedaro, nes tylėjimas – auksas. Dabartinėje Lietuvoje taip sureglamentuota: kas ciesoriaus – ciesoriui, kas E priedais pasaldinta – bacinamiesiems. Kai jau visi viska į vieną krūvą subacina, Teismas, išnagrinėjęs bylą nustato:  

Bac Žilvinui Razminui ir jo šoblai – už kūrimą organizacijų, turinčių tikslą neteisėtu būdu pakeisti Lietuvos valstybės konstitucinę santvarką! Bac už norą pažeisti teritorinį vientisumą ir dalyvavimą tokių organizacijų veikloje! Bac už iš piršto laužtą ketinimą nuversti teisėtą valdžią, kėsintis į Lietuvos nepriklausomybę, arba pažeisti teritorijos vientisumą. Bac dėl turėjimo tikslą platinti ir laikyti dalykus, kuriuose niekinama ir skatinama neapykanta. Kurstoma diskriminuoti žmonių grupę ar jai priklausantį asmenį dėl socialinės padėties, įsitikinimų ar pažiūrų. Bac  G. G.  kaltinamajam už tokių proklamacijų laikymą! Bac kaltinamajam O. T., kad jis turėdamas tikslą platinti gamino ir laikė dalykus, kuriuose niekinama, skatinama neapykanta, kurstoma diskriminuoti žmonių grupę ar jai priklausantį asmenį dėl socialinės padėties, įsitikinimų ar pažiūrų. Kad neturėdamas leidimo įgijo ir laikė šaunamąjį ginklą bei šaudmenis. Bac už politines ir socialines aplinkybes privertusias spausdinti lapeliuose parašytą tekstą. Apie juose išdėstitas mintis ir siekius! O už sistemos sufabrikuotas traktuotes, kad Ž. Razminas yra tautos priešas ir Rusijos agentas – tris kartus Bac!!!

Visame 20 psl. dokumente – „iečių laužymas“ tarp Ž. Razmino, G.D. ir O.T. ir dantis išsigalandusios „teisėsaugos“ institucijų.

 „Liudytojas K. V. parodė, kad seniausiai pažįsta Ž. R., be to, pažįsta G. G. ir O. T. Yra dalyvavęs su jais mitinguose, piketuose. Lapelių tekstai jam yra puikiai žinomi. Baudžiamoji byla dėl šito yra akivaizdžiai politizuota ir nukreipta prieš šių žmonių teisę į laisvą žodį. Lapelių tekstuose yra naudojama sąvoka „nesmurtinis pasipriešinimas“. Nesupranta, kaip tai susiję su ginkluotu pasipriešinimu, tokių grupių sukūrimu, jeigu juoda ant balto rašoma apie nesmurtinio pasipriešinimo grupes.  

Liudytojas P. M. parodė, kad tie lapeliai yra normali informacinė medžiaga. Euro įvedimo klausimą turėjo spręsti ne politikai, o visa tauta. Ši teisė iš visų buvo atimta. Todėl tai, kas parašyta apie eurą, yra teisinga.  

Liudytojas E. S. parodė, kad euras greta Lietuvos įstojimo į NATO ir Europos Sąjungą yra viena iš Lietuvos skurdinimo priemonių. Lenkija neįsivedė euro ir žymiai geriau ekonomiškai gyvena nei Lietuva. Pagaliau Anglija irgi euro neįsivedė. Taigi, jo manymu, euras nėra šventa karvė ir jis neabejotinai turi daug trūkumų. Vieną iš tų lapelių skaitė. Tačiau nerado nieko nusikalstamo.“

Nuodugniai viso dokumento „nestudijavau“. Nėra reikalo. Jeigu valdžia liepia – pareigūnai vykdo ir atlieka. Policininkai sustabdo, randa, paima. Tyrėjai kvočia ir fiksuoja. Teisėjai suformuluoja, sufabrikuoja, pritaiko, nuteisia. Antstoliai išieško. Jeigu demokratinei aplinkai reikia apkaltinti Ž. Razminą – taip ir bus padaryta. Nesvarbu ką mano ir tvirtina liudytojai. Nesvarbu koks tekstas parašytas agitaciniuose lapeliuose kurių kaip ugnies bijomasi. Parodomasis Bac vis tiek turi būti! Dabartinės politikos girnos sumals kiekvieną išdrįsusį išdrįsti: žodžių, raštu ar krūtine – ginti nepatogių žmonių nepatogias teises. Ne tam, kad Lietuvoje teisybė įsiviešpatautų, o tam – KAD KITI BIJOTŲ.

„Sistema ne tik kad neįbaugino, o atvirkščiai, suteikė dar daugiau ryžto kovoti su JAV-NATO-ES okupantais ir liberalkapitalistinių išnaudojimu. Ž.Razminas ir toliau liko ištikimas  LIETUVOS NEPRIKLAUSOMYBĖS IR SOCIALINĖS GEROVĖS SUKŪRIMO ĮDĖJAI. O tai yra įmanoma tik NESMURTINIU BŪDU. JAV-NATO-ES okupantams geranoriškai atlaisvinus LR teritoriją!”    

Antanas Stugys

2018

100% Plius 100% Plus
0% Minus 0% Minus
34   0
Komentarai: 2
2. Anonimas 2018-03-06 16:27:30

Palietė grybauskaitę, o tai žydeliai nedovanoja http://ldiena.lt/straipsnis/6334/krikscioniu-ir-judeju-saugumui-europoje-taikomi-dvigubi-standartai

5 0
1. Durnių Laivo Kapitonė 2018-03-03 12:07:10

170 straipsnis.  
Viešas pritarimas tarptautiniams nusikaltimams, SSRS ar nacistinės
Vokietijos nusikaltimams Lietuvos Respublikai ar jos gyventojams, jų
neigimas ar šiurkštus menkinimas
 1. Tas, kas viešai pritarė Lietuvos Respublikos ar Europos Sąjungos teisės
aktais arba įsiteisėjusiais Lietuvos Respublikos ar tarptautinių teismų
sprendimais pripažintiems genocido ar kitiems nusikaltimams žmoniškumui
arba karo nusikaltimams, juos neigė ar šiurkščiai menkino, jeigu tai
padaryta grasinančiu, užgauliu ar įžeidžiančiu būdu arba dėl to buvo
sutrikdyta viešoji tvarka, taip pat tas, kas viešai pritarė SSRS ar
nacistinės Vokietijos įvykdytai agresijai prieš Lietuvos Respubliką,
SSRS ar nacistinės Vokietijos įvykdytiems Lietuvos Respublikos
teritorijoje ar prieš Lietuvos Respublikos gyventojus genocido ar
kitiems nusikaltimams žmoniškumui arba karo nusikaltimams, arba 1990–1991
metais įvykdytiems kitiems agresiją prieš Lietuvos Respubliką vykdžiusių
ar joje dalyvavusių asmenų labai sunkiems ar sunkiems nusikaltimams Lietuvos
Respublikai arba labai sunkiems nusikaltimams Lietuvos Respublikos gyventojams,
 juos neigė ar šiurkščiai menkino, jeigu tai padaryta grasinančiu, užgauliu ar
įžeidžiančiu būdu arba dėl to buvo sutrikdyta viešoji tvarka, baudžiamas
bauda arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki dvejų metų.

ATKREIKIT DĖMESĮ:
,,1990–1991 metais įvykdytiems kitiems agresiją prieš Lietuvos Respubliką vykdžiusių
ar joje dalyvavusių asmenų labai sunkiems ar sunkiems nusikaltimams Lietuvos
Respublikai arba labai sunkiems nusikaltimams Lietuvos Respublikos gyventojams,
 juos neigė ar šiurkščiai menkino,,,
 Juk S-13 byla nebaigta nuospręndis neįsiteisėjęs nėra nusikaltėlių dariusiu sunkius nusikaltimus yra tik įtariamieji o jau straipsnis yra yra ir nubaustieji už S-13 neigima pritarimą

10 0

Nebūtinas. Įrašyk, jeigu nori gauti pranešimą apie naujus komentarus prie šio straipsnio. Adresas niekur nebus rodomas.

Siųsti komentarą
VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAI
Esi prieš Barnevernet praktikų taikymą Lietuvoje? – Tai tu už smurtą prieš vaikus
Atvirai konservatoriams TS-LKD partijai ir už ją balsuojantiems (1)
A. Širinskienė. Apie pagarbą ir aroganciją
A. Švarplys. Prievartinis pažiūrų diegimas yra ne tolerancija, o bolševizmas (1)
Visuomenės pakantumas transseksualams: nuo neapykantos iki meilės
Lenkija ir Vengrija blokuoja seksualinių iškrypėlių privilegijų įtraukimą į ES teisės aktus
Žmonių partijos lakštingala kreipėsi į tautą
NSGK pirmininko Vytauto Bako prašoma atsakyti į klausimus, tarp kurių – ir jo tarnystė kitoms valstybėms
S. Dambrauskas. Miškų fronte: Sisteminė kova prieš saugomas teritorijas?
Lietuvos šeimas atstovaujančios organizacijos, priešingai nei jų oponentai, reikalauja, kad Seimas keistų Vaikų teisių įstatymą (2)
Parodomasis susidorojimas su kitaminčiais: Titovui dėl "Ramanausko bylos" uždrausta išvykti iš Lietuvos (1)
Gediminas Merkys. Korupcijos tvaikas virš universitetų nesisklaido, virš valstybės taip pat
Vilniaus mero rinkimai — favoritai aiškūs? (1)
Rolandas Paulauskas. Kas čia daros? Nr. 11
Mitinge su kauke? Taip. Ir būtinai! (1)
Naglis Puteikis: Visiškai palaikau Eglę ir Gintarą Kručinskus (3)
V. Vobolevičius. Šeimų organizacijos turėtų siekti didesnio sutelktumo
Seimo ŽT komitetas susirūpino vaiko interesų ir moters teisių apsauga smurto šeimoje atvejais
Valstybėje bevaldystė (įspūdžiai po Seimo valdybos posėdžio)
Ramūnas Alaunis: Lietuvos mokytojų streikas prieš jų pačių išugdytą monstrą. Ar reikia palaikyti mokytojų streikus? (2)
Mindaugas Puidokas. Kovosime visi kartu (4)
Dovilas Petkus. Ko mes dar nesupratome gindami šeimą? (2)
T. Bakučionis. Prezidentės teisėkūros „varnelė“ arba kam skambina paskutinis skambutis (2)
Lietuva yra viena populiariausių šalių tarp rusų turistų

Atsitiktiniai straipsniai


VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAI