Užteks bijoti - statykime konservatines išgamas į vietą! (13)

Anonimusas
+ 114 - 3
Autorius: Megztoji beretė
Šaltinis: http://konservamsne.epizy.com/...
7536-03-09 (2018 m.), skaitė 5395
13

Paprasčiausia atsibodo bijoti. Atsibodo lankstytis niekšybei ir neteisybei. Atsibodo, kai krauju iškovotą Laisvę, „prichvatizuoja“ vienas veikėjas. Atsibodo, kai bet koks kritikavimas konservatorių partijos NESĄMONIŲ (o be jų, priminkite, ką ta partija ir nuveikusi) iškart verčia kritikuojantį „vatniku“, „Kremliaus agentu“, „šunauja“, „Lietuvos priešu“... Atsibodo, kai gindami savo įkūrėjo garbę, tos partijos pakalikai apšaukia KGB agentais švenčiausius Lietuvos žmonės, davusius Lietuvai žymiai daugiau, negu visos partijos kartu sudėjus. Galų gale, ATSIBODO, kad visa Lietuva turi dirbti vienos partijos viršūnėlės gerovei.

Konservatoriai įprato būti šventi ir neliečiami. Suprantama, atėjus į valdžią pirmiausia ir buvo pakeisti teisėsaugos institucijų pareigūnai, tad dėl teisėsaugos JIE ramūs. Bet šito jiems buvo maža. Spauda, televizija, stambiausi lietuviško interneto portalai,- VISKAS kas formuoja žmonių nuomonę pateko į tas „baltomis pirštinėmis“ papuoštas rankas. Prieita iki tokio absurdo (mano pačio eksperimentas), kad „didžiausiam lietuviškame portale“ trinami komentarai, kurious pasisakoma už dabartinę valdančią partiją. Nes juk palaikydamas „valstiečius“ pasisakai prieš konservatorius, ko negalima leisti. Padedami savo klapčiukų, ir PIKNAUDŽIAUDAMI Facebooko taisyklėmis, šie „šventieji“, bando nutildyti bet kokį priešišką balsą ir amerikiečių sukurtame socialiniame tinkle. Facebook‘e gali pasisakyti prieš Europos Sąjungą, NATO ir nieko nebus, jeigu tik palaikai konservatorių partiją. Bet jeigu pasisakysi PRIEŠ ją, šūdvabaliai iškart supuls, užvers facebooko administraciją skundais, ir jie anksčiau ar vėliau tave pašalins. Toks šių kovotojų supratimas apie „žodžio laisvę“, demokratiją, ir „pavojus Lietuvai“. Juk ar gali būti didesnis pavojus negu pasisakymas prieš „vienintelę teisingą partiją“?

Jeigu dar nenutilsi, lietuviškas VSD gali įvardinti tave, kaip „grėsmę Necionaliniam saugumui“. Juk bet koks žodis prieš visokias juknevičienes su kubiliais, labai labai žeidžia mūsų saugumą. Mes tokie nesaugūs, jeigu apie ŠIUOS išgirstame ką nors blogą. Tad kieno gi saugumą gina VSD? Lietuvos ar konservatorių partijos?

Pabaigoje yra ir kitos poveikio priemonės. Gąsdinimai telefonu ar internetu, laiptai, nutepti raudonais dažais, galų gale ir tiesioginis smurtas. Paskutinis dėl ypatingo „megztųjų berečių“ bailumo įmanomas tik esant jų persavarai, penki prieš vieną. Kompozitoriaus Dobrovolskio žūtis, puikiai iliustruoja mano žodžius. Įdomu, kad teismo apkaltintas žudikas – laisvėje... Ar daug girdėjote, nužudymo bylų, kai po pirmoss instancijos teismo sprendimo žudikas nebūtų sulaikomas teismo salėje? Tačiau, čia matyt, galioja kitokie įstatymai, juk jis prieš „vatnikus“ ir kitokią šunaują“ už konservatorių idealus. Tokiems galima.

Lyg ir išvardinau priežastis, paskatinusias sukurti šį puslapį. Pakartosiu, kad pagrindinė iš jų, atsibodo bijoti ir tylėti. Kartu bus ir puiki proga pažiūrėti, ar Lietuvos Respublikoje įstatymai taikomi visiems, ar tik išrinktiesiems. Tikiuosi, kad Konstitucijos 25 straipsnis, sakantis: „Žmogus turi teisę turėti savo įsitikinimus ir juos laisvai reikšti. Žmogui neturi būti kliudoma ieškoti, gauti ir skleisti informaciją bei idėjas.“,- nėra tik tušti žodžiai. Kviečiu dalintis skaitytojus bet kokia informacija susiejusia su „vienintele teisinga partija“, nurodytu el. paštu. Garantuojame anonimiškumą.

Taip pat pabrėžiu, kad viskas, kas parašyta šiame saite yra autorių asmeninė nuomonė. Mes galime klysti, jeigu tik bus ARGUMENTUOTAI nurodyta mūsų klaida, prižadame ją iškart ištaisyti (apie tai paskelbus PIRMAME puslapyje, o ne kažkur nematomoje vietoje, kaip tai daro tam tikri spaudos organai).

Tad, kviečiu skaityti, diskutuoti, dalintis informacija. Kad Lietuva būtų gražesnė. Ir vieną syk užteks bijoti.

97% Plius 97% Plus
3% Minus 3% Minus
114   3
Komentarai: 13
13. LIETUVOJE 2018-09-05 15:34:12

LANSBERGIO - "DĖDULĖS" DĖKA PAGRINDINIS COOPERIS SĖDI PREZIDENTŪROJE, MAŽESNIEJI COOPERIUKAI - VYRIAUSYBĖJE IR LT BANKO VALDYTOJO KEDĖSE.

1 0
12. antigrybauckas 2018-09-05 15:30:46

...To svetimojo tanklaivio, "Independece" šmėklos - rūdijancios Klaipedoje, finasinė pabaisa : "atvilkta" išlaikyti - visai, lietuvių Tautai - nieko nepadėjo... Todėl ir toliau - liko praktiškoji, ir net per brangiai - iškelta Lietuvai : pilnoji, "strateginė priklausomybė" - nuo Rusijos dujų.... Tada, kodėl šitaip bergždžiai - vien tik pagal svetimąjį, būtent diktatą iš Vakarų : šitiek metų - reikėjo skelbti Vastybėje, "rusai puola" ?... Jeigu visvien, tas LIetuvos - vad. "energetinis saugumas" : toliau "stovi" - tvirtai Rusijos kišenėse , net ir po penkis šimtus septyniasdešimtšešis, JAV dolierius - už tiekiamą Lietuvai, "sutartinį" dujų vienetą ? ... Bet neapsaugotą - nuo sulaikymo Lietuvai, : šiais metais iš Rusijos pusės - kiekvienu paros momentu ?

0 0
11. Juze 2018-09-05 15:16:05

Leizbe su konservliberastais prasuko milijardines aferas energetikos sektoriuje,isvogė bankus,praskolino lietuviu tauta uz milziniskus %%%%% o antra kodencija raudona leizbe gavo tik skanduodama kuproto ozio stukaciaus lozunga rusei puoleee…..

1 0
10. Oksana 2018-09-01 19:34:32

Šiaip, galvoju:kas, čia taip garsiai reikia? Ar, tik ne liepunelis Kristoferis. Kur kvieti? Į MauDauna? Jug, pirmas pabėgsi! Tai, jug, panašu į provokacija. Ei! Tu! "Revoliucionieriau"! Skaitikliai "ekspertai. eu"  Yra rimtų, galvotų vyrų, apsireiškimo be bardaku! 

0 3
9. vladas lukosevicius 2018-09-01 11:58:04

KGB  JUDAS LANSBERGIS mums atnešė nepriklausomybę  .
Rusofobija  ir  Lansbergizmas  tai  dvi  sunkios , nepagydomos  psichinės  ligos  ,,,,   kuriomis  užkrėtė  Lietuvą  JUDAS  Lansbergis  pasiskelbes  laisvės  pribuvėju  po  KGB  priedanga .... 

Per 30 metų išvogė , sutrypė , sunaikino Lietuvą .

O , kad pribaigti , išnaikinti Lietuvių tautą atvedė  seksualiai  išnaudotą ,  nestabilios  psichikos   JUDOŠIŲ anūkėlį Gabrielių  ,  su  nekalto  vaiko  šypsena  …

ANTICHRISTAS  TURI  DAUG  VEIDŲ   ……

23 0
8. nuomone rimtai 2018-03-11 17:43:58

Konservatoriai ir Grybauskaite uzgrobe Lietuva, valdydami jegos strukturas ir teismus.

30 0
7. Anonimas 2018-03-10 16:24:56

Taigi jie fašistai, penimi jav ambasados. Apie juos, savo laiku, kalbėjo amžinątilsis Kuolelis. Bet jūs netikėjote...viskas, ką jis pasakė, išsipildė....na, bet jūs ir toliau tikėkite pasakomis apie tautinę valstybę. Tikėkite, kol buržujai jums kišenes kraustys. 50 0
6. DOTĖ 2018-03-10 13:28:19

Dirbau darbą .Atvažiavo Tiatė /tuomet Anūkas dar nefigūravo politikos erdvėj/, iš šonų, bet per žingsnį atsilikę, - du bajavi bajavi vyrukai (jei būtų kokie amerikantai, tai sakyčiau  sabakos arba gorilos). Abu išvaizdūs, galingi, kol...neprasidėjo: vienas jų įduoda Tiatei į rankas aplanką su popieriais, Tiatė švyst tą popieryną ant žemės. Antrasis trilinkas kažkaip taip pagarbiai išmokęs užpakalį atkišti, pakelia aplanką ir nuolankiai vėl deda tiatei į rankas. Perkreipti petukai, perkreipta šypsenėlė ir aplankas vėl skrieja į žoles. Dabar jau vienu šuoliu, bet vėl kažkaip saldžiai pagarbiai antrasis kelia aplanką iš žolių ir taip tris kartus: tiatė meta - bajavas vyrukas kelia...

Ir ką? Kol tiatė linksminosi, aš pati pradėjau darytis kažkaip sušiktai pagarbi /turbūt užsikrečiau nuo tų besilankstančių sabakų/. Ir kažkaip nuolankiai, sušiktai pagarbiai, kreipiausi į Tiatę.  Darbą atlikau ir dar spėjau užfiksuoti tursenančią persikreipusią figūrėlę, o iš paskos bindzeno du bajavi bajavi vyrukai. Jie nešė, pagarbiai nešė, tą sušvilptą aplanką. Jie irgi dirbo darbą. Kaip tarnybiniai šunys:nuolankiai, inkšdami.... O tiatė turbūt šaipėsi ta užjonservuota, perkreipta šypsenėle.

27 0
5. PastebėjimasAnonimas 2018-03-10 12:28:25

Džiaugiuosi, kad Lietuvoje atsiranda kasdien vis daugiau drąsių žmonių, nebijančių korumpuotos ir jau dvokiančios  mūsų sistemos. Pagarba už drąsą - žadinkite tautą.

68 0
4. Ditė 2018-03-10 10:06:30

Taigi va, sunkiausiai man sekasi "kontaktuoti" su tokiu portaliuku "kas vyksta Kaune".Pasiūliau straipsnelį iš MeToo konteksto, gavau atsakymą iš tokios merginos Brigitos Sabaliauskaitės: JOS PORTALAS TOKIAIS NIEKALAIS nesimaitina, oi, turbūt reikia sakyti - nesidomi. Padėkojau už info, mandagu iš panelės Brigitos pusės: mandagokai pasiuntė velniop.

Kitą sykį nieko nebesiunčiau, bet parašiau komentarą dėl konservų popinamo Tapino pliurpalų apie netinkamą Kauno mero elgesį prie miesto varpinės. Paprašiau  Andriaus pagarsinti skaitančiųjų biednuomenei, kiek šimtų tūkstančių savo esą LAISVĖS TV jam mestelėjo darbdavė RITA MILIŪTĖ ir, aišku, paprašiau priminti skaitančiajai biednuomenei, kad Rita vadinama VSD marčia, daug keistokų dalykėlių per nelab ilgą gyvenimėlį privirusi:pastūmusi, nustūmusi, patiesusi, pakirbinusi ir t.t. ir pan. Tai va, sakau,Andriau, nesvaik savo narcisizme, kad bėdžiai tau po monetą sunešė, nesiglostyk savimeilės, kad skaitanti biednuomenė tavo karitatūrišką konservobankišką tv išlaiko. Išgraužk, geriau pasigirk, kad iš Miliūtės gavai - už būsimus ar jau esamus nuopelnus - 50 tūkstančių pinigų. 

Tai va - rašiau tik komentarą, jokio teksto nesiunčiau, bet panelei Brigitai Sabaliauskaitei, o galbdar  kokiam kitam vekėjui tas nekonserviškas komentaras, matyt, neįtiko, todėl ir ekrane nepasirodė. O aš taip uoliai Tapino prašiau pasisakyti finansiniais klausimais ir tų finansų keliais į jo kišenes.

Oi, prisimiau, prieš keletą dienų tai pačiai Brigitai Sabaliauskaitei buvau nurodžiusi kelias reikšmingas kalbos klaidas jos tekste ir pasiūliau pasikartoti lietuvių kalbos gramatiką, o ir stiliaus elegancijos nereiktų pamiršti, tai va, gal tai panelei nepatikau dėl pastabų, o ne todėl, kad nepataikiau parašyti į konservišką šliopansą?

22 1
3. Durnių Laivo Kapitonė 2018-03-09 22:48:51

TAUTINES NEAPYKANTOS KURSTYMAS
  Dobrowolskio nužūdymas tai nuolatinis
Neapykantos kurstymo rezultatas delfiuose 15 min visokiu valatku ramanausku
pumprickaiciu bogdanu ... Neapykanta nekontroliuojama Šiandien jie žudo už Putina.
Ar prieš Putina- nesvarbu... ryt jie nužudys kitos tautybes... poryt
kitokios nuomones...- Jie nebesustos... Ruoškites- neapykantos kurstytojams
irgi klius- gal ju vaikas įsisegs auskara ne i ta ausi... Neteisingai...
Ar kepure ne tos spalvos... Ruoškites neapykantos kurstytojai.
Jūsų kurstyta neapykanta grįš bumerangu. Gal vaikams. Gal anūkams. Bet tikrai
sugrįš. Ir tada neklauskit už ką ir kodėl... Ir Gerbiamieji elfai ir kitos beretes.
Noriu pabrezti, kad jeigu kitas zmogus myli Putina, myli Lukasenko ar dar kazka,
ko jus asmeniskai nemylit - to zmogaus negalima uz tai zudyti.
Smurtą gali naudoti TIK VALSTYBĖ o ne koks beprotis patrijotas...

 

45 3
2. Anonimas 2018-03-10 01:00:29

Jus cia rimtai?! Citata: 'Smurtą gali naudoti TIK VALSTYBĖ'???  Tai suprantu pateisinate 2009 metais vykusi guminiu kulku panaudojima? Kai okupantai Rusai su tankais vaziavo per zmones irgi pateisinate? Kai beretes tryps Lietuvos zemele ir zmones irgi pateisinsite? NES NA JUK TAI VALSTYBES VEIKSMAI...

30 10
1. Už žodžio laisvę ir šviesią Lietuvos ateitį! 2018-03-10 01:54:09

Ar jūs sveiko proto, kad rašot tokias nesamones? Jūs UŽ tai, kad VALSTYBĖ NAUDOTŲ SMURTĄ? Prieš nekaltus žmones? Už žodžio laisvę?...Kas jūs per monstras??? Tik primatui gali ateiti tokių minčių į galvą...

25 13

Nebūtinas. Įrašyk, jeigu nori gauti pranešimą apie naujus komentarus prie šio straipsnio. Adresas niekur nebus rodomas.

Siųsti komentarą
VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAI
Žmonių partijos lakštingalos iniciatyvą palaiko net olimpinis čempionas (1)
Skvernelis kaltina konservatorius ryšiais su Kremliumi
Ko siekia Tapinas, kurstydamas Lietuvos mokytojų protesto ugnį
Dėl ko D.Šakalienei norisi verkti (3)
M. Puidokas: pataisų dėl vaiko teisių pateikti Seime leista nebus (4)
Dėl originalaus ir unikalaus vaiko teisių apsaugos įstatymo į L. Kukuraitį kreiptasi dar kartą (užsiminta ir apie Karabasą)
Ar "Mokytojų Maidanas" palaidos Saulių Skvernelį ir jo vyriausybę
Algimantas Rusteika. Kova su korupcija – korupcionierių reikalas
Vilniaus savivaldos rinkimuose tradicinėms partijoms iššūkį meta bendruomenės
B. Puzinavičius. Dar vienas Vilniaus savivaldybės akibrokštas – šį kartą Kalėdų proga
Paprasti įpročiai, darantys didžiulę įtaką mūsų energijai
Sprendimas dėl pripažinimo padarius Lietuvos visuomenės informavimo etikos kodekso pažeidimus
Po R.Pakso susitikimo su V.Putinu “pratrydo“ J.Razma (2)
Mokytojų masiniame proteste visas politinis šiukšlynas ir idiotiški reikalavimai (3)
Mokytojų mitingas „Paskutinis skambutis“ – įspūdingiausia mitingo kalba
Iškilo jau antra grėsmė Skvernelio ministrų kabinetui (1)
Dainius Paukštė: „Migracijos paktas atitinka ne žmonių, o tarptautinių korporacijų interesus“
LR Seimas ragins pasaulio bendruomenę iš esmės keisti Vakarų strategiją Rusijos agresijos sulaikymo atžvilgiu
Vaikų grobikų išsaugojimo kaina – 3 ministrai ir suklaidinti mokytojai
Akimirkos iš Laisvosios Rusijos forumo, vykusio Vilniuje, prieigų (1)
Guldydama vaiką šalia savęs mama kelia jam grėsmę, – tvirtina VTAT (5)
Algimantas Rusteika: Prieitas liepto galas (1)
Profsąjungų organizuojamas mokytojų mitingas Vilniuje „Paskutinis skambutis“
Europos Taryba ragina Lietuvą atkurti Pakso teisę dalyvauti rinkimuose (1)

Atsitiktiniai straipsniai


VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAI