Švietimo ministerija apie LGBT propagandą mokyklose: mes nekontroliuojame (0)

ProPatria.lt
+ 12 - 0
Autorius: ProPatria.lt
Šaltinis: http://www.propatria.lt/2018/0...
7536-03-12 (2018 m.), skaitė 725
0

Švietimo ministerija apie LGBT propagandą mokyklose: mes nekontroliuojame

LDiena.lt: nuoširdžiai sveikinu visus lietuviško šūdeličio atstovus, kurie už elitinį savo vaikų išsilavinimą moka milžiniškus pinigus, o mainais gauna ... pederastijos ir kitų seksualinių iškrypimų injekciją į jautrias vaikiškas smegenėles.

Gerbiamieji nuvorišai ir chapūgos, JŪS ESATE PASKUTINIAI LOCHAI! Ir tai tik pradžia, to, kas bus daroma su jūsų "auksiniais vaikučiais". JŪS PATYS PASIRINKOTE UŽAUGINTI SAVO VAIKUS IŠGAMOMIS.
---

Lietuvos mokyklose galima daryti ką nori ir vaikams, be tėvų žinios, skiepyti kokias tik nori idėjas. Tad Austėjos Landsbergienės vadovaujama Karalienės Mortos mokykla, surengusi pradinukams pamokas su pasakomis iš knygos, kurioje atvirai brukama seksualinių mažumų judėjimo ideologija, nesulauks jokios atsakomybės ir ministerijos reakcijos.

Kaip rašėme, Tolerantiško jaunimo asociacija pasiskelbė žygiuojanti per Lietuvos mokyklas, kur pradinukams seks pasakas, brukančias seksualinių mažumų judėjimo, vadinamojo genderizmo, ideologiją. Ir daroma tai tėvų net neinformavus, kokio turinio „pamokėlė“ vyks mokyklose, neatsiklausus jų nuomonės, negavus sutikimo.

Pirmoji šio „žygio“ vieta, kaip paaiškėjo, buvo A. Landsbergienės vadovaujama Karalienės Mortos mokykla. Taip vadinamas tolerantiškas jaunimas skaitė vaikams pasakas iš knygos „Gintarinė širdis“. Ši knyga turi įprastoms pasakoms nebūdingų elementų - joje jau pirmoje pasakoje atvirai brukama LGBT seksualinių mažumų judėjimo ideologija. To neslepia ir pati Tolerantiško jaunimo asociacija, kuri šią knygą apibūdina kaip tokią, kurioje kalbama apie „šeimas sukuriančius tos pačios lyties asmenis“.

Toks agresyvus genderizmo idėjų propagavimas papiktino europarlamentarą Valentiną Mazuronį. Jis raštu kreipėsi į švietimo ir mokslo ministrę Jurgitą Petrauskienę, prašydamas įvertinti situaciją. Ar Tolerantiško jaunimo asociacija turi teisę pradinėse mokyklose pradinukams sekti tokio turinio pasakas? Juo labiau kad knygos leidėjas - Lietuvos edukologijos universitetas - 2014 m. kovą patvirtino taip nemanąs ir pats sustabdė šios knygos platinimą, ją pavadinęs „žalinga bei primityvia ir angažuota homoseksualizmo propaganda“.

Praėjusią savaitę V.Mazuronis paskelbė gavęs Švietimo ir mokslo ministrės J.Petrauskienės raštą, kuriame, anot jo, „oficialiai pareiškiama, jog ministerija nekontroliuoja ir nesikiša į tai, kas vyksta mokyklose“.

„Vadovaujantis įstatymais, darytina išvada, jog atsakomybė už konkrečių renginių toje ir kitose mokyklose organizavimą bei turinį deleguotina įstaigų steigėjams (savininkams) ir vadovams“, - rašo ministrė.

V.Mazuronio teigimu, daugiau nei keista, kad Švietimo ir mokslo ministrei faktas apie homoseksualizmo propaganda persmelktą renginį 1-3 klasių vaikams privačioje mokykloje nepadarė visiškai jokio įspūdžio. Ypač turint omenyje, kad Žurnalistų etikos inspektoriaus tarnybos priimtoje išvadoje teigiama, jog knyga, kurios pasakos ir buvos skaitytos A.Landsbergienės mokykloje, yra žalinga nepilnamečiams, todėl rekomenduojama ją platinti specialioje pakuotėje su žyma „N-14“ !

„Ar tai reiškia, kad Lietuvos mokyklose galima daryti ką nori, o ministrei tai nė motais? Panašu, kad taip“, - beliko konstatuoti V. Mazuroniui.

parengė Danutė Savickaitė

 

logo2.jpg

 

100% Plius 100% Plus
0% Minus 0% Minus
12   0
Komentarai: 0

Siųsti komentarąAtsakymas į klausimą: "Bliamba, žmonės, na kada Jūs pradėsit patys galvoti?"
Liudvikas Jakimavičius. Tokios protkrušystės gal galėtume tikėtis Mozambike ar Šiaurės Korėjoj
Dėl naujienų portalo DELFI tendencingo manipuliavimo viešąja nuomone ir […] Arvydo Juozaičio teisių pažeidimo
Vėl šventė skurstantiems: „Lidl“ parduotuvėje p-rezidentė D. Grybauskaitė davė startą šimtmečio „Maisto banko“ akcijai (2)
Teroristų ir banditų garbintojų šabašo prie Užsienio reikalų ministerijos rezoliucija
G. Kniukšta. Ne, ministre, nei rytoj, nei po savaitės Labanoro girios jūs nekirsite (1)
Apie Lietuvos Valstybine sieną ir Europos rytinės sienos apsaugą
Kuo maitinti vaikus mokyklose ir darželiuose?
Lietuvos žemdirbiai kovoja, kad tiesioginės išmokos pasiektų ES vidurkį
„Vanagą“ pakasus – tarptautinis skandalas (1)
Demokratija pavojuje — ar Lietuvai gresia diktatūra?
Landsbergiai susidoroja su išdrįsusiais prabilti apie jų šeimos verslo skaidrumą
Seime pradėtos svarstyti parlamentinio tyrimo išvados dėl LRT veiklos
Ar Austėjos Landsbergienės darželiai turi teisę bausti vaikus už jų tėvų pažiūras? (1)
Policinės valstybės teismai vis labiau įžūlėja
LEO LT kūrėjas ir įtakingas advokatas prisiteisė iš Naglio Puteikio 6000 eurų už sutarties paviešinimą
Neplauta konservatorių politinė išangė vėl spekuliuoja ir teršia mirusio Algirdo Patacko vardą
Nuo metų pradžios Lietuvos gyventojų skaičius sumažėjo 12 tūkst žmonių
R. Paksas: „Klakerių“ demokratija turi pasibaigti
​Stanislovas Tomas: Prezidentei dėl beviltiško Vyriausybės melo teks kreiptis į JAV su prašymu perduoti Abu Zubaidą atgal į Lietuvą (4)
Naujos Švietimo pataisos: kodėl siūloma moksleivius ugdyti kurti darnią šeimą?
Seimo narys Zbignev Jedinskij ir signataras Zigmas Vaišvila: „Kodėl reikia išslaptinti duomenis apie KGB?“
Į Lietuvą atgrasyti Rusijos atvyksta NATO laivai (1)
Rusija pareiškė apie Kijevo "isteriją" dėl turistų skaičiaus padidėjimo Kryme (1)

VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAI